Porodnice Příbram. Máte zkušenost?

palenda
5. črc 2008

Holky, které máte zkušenosti s touto porodnici, prosím o nějaké informace. Budeme se zřejmě stěhovat na Příbramsko, tak to vypadá, že bych rodila tam. Díky za jakékoli rady a informace. Míša 😉

zany
1. bře 2011

@ines22 - už se ti to hodně krátí, co? 🙂
Tak ať brzy porodíš a přeji bezproblémový a rychlý porod 😵
Jak se těší Lukášek na sourozence? 😕 😅

ines22
2. bře 2011

@zany Děkuju. To jo no, ale už se fakt těším. Luky se někdy těší a někdy říká, že mimi s náma bydlet nebude, že jsem jenom jeho maminka tak uvidíme 😀

urugu
7. bře 2011

@ines22 Tak bych ti přála, abys dostala k porodu nějakého super lékaře, ikdyž tam jsou super všici. Už to musí být dlouhé, co?

lolelole
19. bře 2011

@ines22 tak jak ti to nakonec dopadlo ? Ja jsem byla v Příbrami s porodem moc moc moc spokojená, klidně bych si to zopakovala 😉 Rodila jsem jenom s porodní asistentkou, naprosto respektovala můj porodní plán a byla moc lidská a empatická, za co jsem jí vděčná. 🙂 🙂 🙂
Horší to bylo na 6ti nedělí - nejvíc mně naštvali, když jsem se dozvědela že boxy pro svícení miminek se žloutenkou mají mobilní, takže malý mohl být celou dobu svícení klidně u mně u postele...takhle byl pryč, na kojení nám dali vždy jenom 30 min, byl to hrozný stres a podepsalo se to bohužel i na laktaci 😠

ines22
28. bře 2011

Tak to máme konečně za sebou.Přesvědčila jsem se o tom že v Pb jsou fakt odborníci. 🙂 Jsem moc moc moc ráda, že jsem mohla rodit tam. Smekám, všichni tam byli naprosto úžasní. Takže jestli někdo váhá tak Příbram fakt doporučuju 😀 všichnni jsou tam až neuvěřitelně milí, až jsem zírala 🙂

natama
28. bře 2011

musim se pridak ke chvale. nikdy nebylo jasny, proc se tu o tehle porodnici temer nemluvi a neni mi to jasne i po zkusenosti tam, je to velka skoda 🙂 Brouk se sice narodil cisarem, ale i tak se tam dalo na vsem domluvit a snazili se ve vsem vyjit vstric. Nastesti byl volny nadstandart a po sekci se tam nedava na JIP, tak jsme ho mohli mit asi 2 hodinky po uz u sebe a staral se o nej manzel, nez jsem byla ok. Opravdu jsme necekala, ze je mozny byt tyden v nemocnici a nepotkat jedinou neprijemnou osobu. Vsichni tam byli naprosto super 😵

natama
28. bře 2011

nikdy mi nebylo jasny 😅

evita_ij
6. dub 2011

Holky Příbramačky, poradíte dobrou dětskou doktorku? Stěhujem se do Příbrami na nějaký čas, tak hledám pro malou. Díky moc!

mmiirrkkaa
10. čer 2011

Ahoj holky. Nebyla jste některá v PB na 3D ultrazvuku? Docela by mě to lákalo, ale zajímalo by mě, kolik taková legrace stojí. Díky!

zahradnicka
10. čer 2011

@mmiirrkkaa Ahoj, já jsem byla, je to už přes dva roky, tenkrát to stálo cca 900, ale určitě to stojí za to. Když by náhodou nebylo mimčo moc vidět a nepořídí dvd, tak bys neměla nic platit.

mmiirrkkaa
10. čer 2011

@zahradnicka Super! Tak to není nejhorší. A můžu se tam objednat jen tak, nebo musím mít doporučení od gynekologa? A ještě 1 otázka, kolik času tam člověk tak stráví? Já byla akorát na povinném utz ve 20-22.tt a byla jsem tam cca 15 minut. A úplně mě to nadchlo, tak bych ještě ráda zkusila ten 3D, ať si tu příšerku pěkně prohlídnu 🙂

zahradnicka
11. čer 2011

@mmiirrkkaa Je to na objednání každý pátek a mělo by to být bez doporučení gynekologa. Je to na 20 minut, ale já tam tenkrát byla o něco dýl, malá se nechtěla moc ukazovat, po nás nikdo nešel, tak doktor nikam nepospíchal a snažil se, aby jsme měli co nejlepší video. Zkus si zavolat na ambulanci, nevím jak moc dopředu se tam musí objednávat.

kofinek
20. čer 2011

halo halo,neni tu nejaka mamina, co cerstvo rodila v pribramy?

jindulina
10. črc 2011

Já rodila před rokem a před 3,5 roky. A dobrý. Jedinné, co byl problém, bylo kojení. U prvního jsem to obrečela a u druhého jsem naštěstí věděla, jak na to.

@mmiirrkkaa Taky jsem tam byla, dokonce hned 4krát. Platila jsem až naposledy, kdy mi dali DVD. Nikdy prcek nešel vidět (třeba druhý a třetí pokus netrval ani 3 minuty - prcek byl otočený zády a chrupkal 😀, ještě že tam se mnou manža byl jenom poprvé), objednali mě po týdnu, vždy v pátek. Stačí tam zajít, zavolat, doporučení nemuselo být. Jestli si dobře pamatuju, tak oni doporučují snad ve 24 tt tam jít.

ikarkulka
31. led 2013

Ahoj, nějaká nová zkušenost s Příbramí?

Zajímaly by mě konkrétně zkušenosti s plánovaným CŘ, přítomností otce na sále, dále odd. šestinedělí, přístup lékařů...
Mluvila jsem dnes s vrchní sestrou a po telefonu byla velmi milá, vstřícná a ochotná, tak doufám, že jich je tam takových víc 🙂

gepe
31. led 2013

@ikarkulka Jsi mi presne sedla s Tvym dotazem, jelikoz mne to taky zajima 🙂 sestrenka rodila 2x, poprve Podoli, podruhe Pribram a na Pribram neda dopustit nejen ona, ale i jeji manzel.

Tak se pripojuji s dotazem... prosim nejake aktualni info, ma nekdo? 🙂

gepe
31. led 2013

Me to tedy zajima komplexne, posledni info mam z pred 3mi roky 🙂

ikarkulka
31. led 2013

@gepe Já jsem v úterý zjistila, že musím zase na císaře (ztenčená jizva z předchozího).
Původně jsem uvažovala o porodu v Hořovicích (i když jsem tam nebyla úplně spokojená) nebo v Příbrami. Ale když musím na toho císaře, tak do Hořovic nechci (nesmí být doprovod na sále), zvažovala jsem i to Podolí, ale je to taková továrnička na děti, a ani nereagovali na můj dotaz, tak jsem dnes volala do Příbrami, jdu tam v úterý se domluvit na termínu.
Slyšela jsem na ně jen samou chválu. I tady to čtu.
Ale přeci jen jsou to starší příspěvky.

ikarkulka
31. led 2013

@gepe Kdy máš termín?

gepe
31. led 2013

@ikarkulka tak ja to mam za dlouho, v srpnu, jen prave za chvilku me ceka reg. do porodnice 😕 a muz je spokojenej z Apolinare, byla jsem tam i na klasik gynde a jemu se tam libil pristup tech sester ke me atd., avsak na druhou stranu vim, ze to sama nezvladnu... nemluve o tom, ze me spis ceka taky cisar ze zdravotnich duvodu.
Sestrenka teda rodila klasicky - i kdyz z Podoli si odnesla ruplou kostrc, sla i z porodniho salu po porodu na pokoj sama a uz se ji to nesrovnalo chude. Jak pises sama, tovarna na deti, tak to rekla i ona. Pribram si vybrala sama dle holek co ji to doporucily a muzu Ti rict, ze kdyz prijela z porodnice, tak byla jak kdyby nerodila naprosto v pohode 😀 strasne si chvalila prostredi, personal, dostala i 2 prenatal boxy, ktery jsem ji hned tenkrat prokoumala a rikala ze i na poporodnim naprosta spokojenost. Pravda starsi prispevky a je mi divny, ze tady neni nikdo kdo by rodil v Pribrami, nebo nikdo kdo tam rodil a neni tady 😕 😀 Horovice jsem mela taky v merku, ale uz jsem je uzavrela...
Tohohle mela sestrenka na kontrole po porodu a moc si ho chvalila, ona teda vsechny 🙂) http://www.znamylekar.cz/konstantin-inkov/gynek... je i jeden den v tydnu v Pze v ordinaci na IP

ikarkulka
31. led 2013

@gepe Do té Příbrami se registrovat nemusíš, tak ji klidně můžeš mít v záloze a třeba se pro jistotu registrovat k tomu Apolináři.
Teď jsem mluvila s kamarádkou, je podruhé těhotná, čeká ji taky registrace (ona chce rodit v Praze, takže se tomu nevyhne). Do Motola může přijít až 14+2, prostě v tom 15. týdnu, ale v registrační den.
Do Podolí naopak musí přesně 14+0 a když ti to nevychází na registrační den, tak máš smůlu 😅 Nechápu. A ještě tam prý maminky čekají už od čtyř hodin od rána, berou jen 13 nebo 14 na jeden termín, takže když jsi 15., máš smůlu. No děs. Doprošovat se někoho, abych tam mohla porodit.

gepe
31. led 2013

@ikarkulka Prave ze je to aspon dobry, ze to jde bez registrace.. Ja bych taky rodila v Pze, aspon bychom nemuseli nikam "slozite" jet, ale desi me ty boxy u Apo. a to ze tam nemuze byt pred porodem se mnou... jinak tam maji taky 14+0, avsak jeste toleranci davaji az 14+5 - nevim zda osobne ci pouze reg. pres net. V Podoli je to fakt husty 😅 Uz ted vim, ze budu chtit mit po porodu klid, pokud mozno nadstandard i s muzem a mi bohuzel Pha nezajisti..

niccky.z
1. únor 2013

@gepe
@ikarkulka pred asi pul rokem tam rodila kamaradka z jednej diskuse a byla spokojena. Pocas cisare mnela manzela u sebe je to zadarmo kazda druha osoba byla za 500kc. Pak si muzes zaplatit nadstandard na novych pokojech za 700kc anebo na starsich pokojech za 500 anebo 300kc.
Pocas celeho pobytu muzes mit manzela u sobe i pocas noci za priplatek 300kc a muze mit i stravu na celej den myslim 150kc
Pokoje maji 2 izbove takze bude stena izbe 2 anebo zaplatis ten nadstandard a ses sama 🙂

Ted tam maji novu vrchni sestru ta delala predtym v zahranici v baby friendly hospital a pry to je zlaticko a snazi se aplikovat "friendly" atmosferu 🙂

gepe
1. únor 2013

@niccky.z no Ty jsi zlato! 😅 tohle jsi mela radsi napsat oboum soukrome, s takovou tam za chvilku bude taky poradnik 😕 😀

niccky.z
1. únor 2013

@gepe mozna ne nekomu prave moc vyhovuje Podoli nez Pribram 🙂

gepe
1. únor 2013

@niccky.z to je pravda, vsichni se hrnou do Phy do Podoli ci k Apolinari 🙂 a z Phy kolikrat utikaji mimo Phu, vtipny 😀

niccky.z
1. únor 2013

@gepe podoli neeeee a Apolinar taky neeeeee :(

gepe
1. únor 2013

@niccky.z 😀 no u jednoho se zaregistruju, at mam aspon neco v prukazce, kterou jeste nemam 😕 😀

ikarkulka
1. únor 2013

@niccky.z S tou vrchní sestrou jsem mluvila a musím teda jen potvrdit, byla úplně super milá 🙂

lvicek2000
1. únor 2013

@ikarkulka Ahoj holky, já rodila téměř před rokem v Příbrami, takže úplně čerstvé informace nemám. Každopádně jsem rodila přirozeně, takže o CS nevim, jak to je. Všichni byli moc milí, příjemní, atmosféra super. Nemám žádné výtky. Snad jen že já ještě byla ve starém prostředí se záchodem na chodbě, tuším od dubna 2012 je ted nově vše zrekonstruované, pokoje po dvou se sociálkou, takže teď už to musí být úplně super 🙂 A Konstantin Inkov je opravdu moc fajn. Ale s císařem nemám zkušenost

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru