Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
3. říj 2008

jee kami asi te nastvu jeste levnejc ho maj tady

http://www.detatko.eu/zbozi/3610/MOON-Buggy-Fit...

😒

abinka
4. říj 2008

Kaelan tak jsem ráda,že nejsem jediná,která mění kočárky podle počasí 😅
Je moc pěkný a přejem ať jste obě spokojený s novým vozítkem 😉

kristyan
4. říj 2008

Ahoj no ten kočárek se mi taky líbí ale mi to nějak dojezdíme s tím co máme 😉 .no hledím jake má Denoušek přehled kde je co levnější já se teda nechytám ,ale hned toho využiju a Deny nevíš kde mají levné nechodící capáčky ? nějakej inter. obchod klidně si je objednám dík .

denousek
autor
4. říj 2008

kristyan tak to je mi líto to nevim 😒 ale na co nechodící??mala uz cupita ne...nebo pro nekoho jineho??
ale levne capacky maji v sam baby v pv --- ja jsem je tam koupila za 100 kc ..

kristyan
4. říj 2008

Holky slyšeli jsem o tom mimiku 5950g v PV porodnici je vyfocenej v pV DENÍKU

abinka
4. říj 2008

kristy pěknej cvalík 😉 no hlavně aby byl zdravej 🙂

kristyan
4. říj 2008

jo jo to je hlavní a prej rodila přirozeně tak to ji obdivuju já měla holky 2,70 a bylo to v pohodě a to mimčo bylo jednou tak velký

kristyan
5. říj 2008

Ahoj ve spolek tak to vypadá že bude krásně mi jsme spinkali dneska do 7,30 heč 🙂 a v noci jen 5 krát heč 🙂 no už vařím a kája se mi tady plete pod nohama sundla poctivě včechno prádlo z topení co jsem tam měla na dosušení 😉 .Kristýnka je na prázdninách u babičky a první co prohlásila tak konečně mě nebude nikdo budit 😅 .Jo a abych nezapoměla ve čtvrtek jsme byli u zubařky a dobrý a v pátek se začal Kristýnce kývat první zoubek ☹ tak jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat než vypadne ☹ tak se mějte a krásnou neděli 🙂 🙂

martinataylor
5. říj 2008

Ahojky maminy,to je krásně a hlási celý týden,no sláva....soplíme stále a le už to bude lepší snad.....Klránika včera usla až ve 22 hodin,jak začla chodit kolem nábytku tak jen chodí a chodí..... 😀 ,ale za to jsem o ni vůbec nevěděla v noci,jen o půl 2 dostala mlíčko a spinkala do 7:15 hodin.....maminka byla štastná 😀
Ráno mi přišla sms od kamošky z porodnice,tak už to má za sebou,přenášela týden a mají holčičku Nelinku 3,75 kg a 51 cm.No krásný......tak jo maminy,jdu vařiti obídek.......

kaelan
5. říj 2008

čau 😝

Deny mě nenaštveš páč ten co jsi našla je bez nánožníku 😀 😀 a na zimu ho určo budu potřebovat aby nebyla Anet zima na nohy 🙂
Domluvíme se můžeš napsat i na mobil jo?

jinak dnes ma Ela svátek tak slavíme 😀 😀 😀

tak se mějte krásně a pááááááááááááááááááá

kristyan
5. říj 2008

Ahoj tak dneska bylo krásně že.

MI MÁME DNESKA MALÉ NAROZENINY MÁME 10 MĚSÍCŮ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denousek
autor
5. říj 2008

ahoj holky ...kamiii jojo ja se ozvu ju ....

krystian gratulujeme 😵

dnes jsem byla v globusu nakupovali jsme tak trosku na vanoce no...koupila jsem vojtiskovi takovy ty klasicky dreveny kostky tech ruznych tvaru barevne vite co myslim??

a jinak my jsme se dnes s manzou vstavali o pul 9 a doslova jsme se museli vyplizit z loznice aby jsme tojo naseho ochrapu nevbudili a on az do 9 hrnul...to je fajn co 😅

kristyan
5. říj 2008

Jo jo já vím o těch mluvila Abinka že je chce koupit taky malím na vánoce.

denousek
autor
5. říj 2008

joo???no mi je mame doma jeste po mamce 🙂 ale ty uz sou stary...malej kyblik stal 350kc no docela mazec ale sou perfektni!!!

denousek
autor
5. říj 2008

to jo holkyyyy...vite co bylo v televizi??ze clovek srazil cloveka autem...a ten srazeny ma jeste platit za to ze tomu ridicovi svym telem rozbil auto...to je co....

abinka
6. říj 2008

Dobré ránko tak my jsme měly neděli bez netu 😵 Bylo to celkem fajn 🙂
Kaelan tak dodatečně gratulujeme Elušce ke svátečku 😵

K tomu rannímu vztávání..Dala jsem malýmu v 6h mílko a vzbudily jsme se v 9h no nádhera 😀 ..no a dnes už zase o půl sedmé 🙄

Maminky my už máme za sebou pár kroků,vždycky jen s tatínkem ale jo odělal tři kroky od stolu za tatínkem k sedačce.No a dnes jsem přišla do kuchyně bylo tam totiž nějaký ticho a Chosínek si vzal s linky svůj hrneček stál bez držení apěkně pil...no musela jsem se šťípnout jestli ještě nespím.

Denoušku s tím klukem co ho srazila ta sketa to už je strará kauza a už to ve zprávách ukazovaly v pátek 😵

martinataylor
6. říj 2008

Ahojky maminy,

jé Abinko Pepíček je tak šikovnej..... 😀 ,já jsem štastná že jsme od posledního srazu udělali ten pokrok,protože jen seděla podle vašich dětí a ted už lozí po čtyřech,no spíš skáče jak králíček těma zadníma nožkama a cupitá kolem stolu a vše mi vyhazuje co je pod tolem 😀 ,no pořád uklízíme 😀 ,ale jsem štastná mamina,že ji mám....já jsem měla dnes bdíček v 6:45 hodin od Klárinky a usla o půl 10 večer....ale pomrčávala co 2-3 hodky...a co začla minulý týden,tak strašně žvaní,sice ji nerozumíme ani slovo 😀 ,ale pusu nezavře.....je to jak Arabština 😀

kristyan
6. říj 2008

Ahoj gratulujeme Pepíčkovi dneska má malé narozeninky 🙂 no mi zatím stoupáme u všeho možného a pak si sedne a popoleze kousek dál a tak je to celej den jo a všechno hází po zemi a včera si stoupla u sedačky a chtěla se přechytnout ke stolu a nevyšlo jí to a spadla a má spálenej nosánek a koberec 😒 bylo to tak rychlé že jsem ani já nestačila zareagovat.dneska jsme papali v noci 5 krát a ted už zase hajáme.

denousek
autor
6. říj 2008

ahoj holky..

jojo abi je to stara kauza ja vim...a gratulace Pepickovi 😵

holky normalka ja i vojta jsme dnes spali do pulů 10 zacina to byt lepsi a lepsi po kom to asi ma 😀

Vkristyan tech padu to jeste bude ale to ty jiste vis jeste lip jak ja 😉

abinka
6. říj 2008

Marti šikovný je,ale nemusí tak spěchat 😅 Já chtěla ať se naučí co nejpozději 🙂

Kristy děkujeme za gartulaci...toto letí už má deset měsíců 😢 kde je to miminko ☹
Koukám,že ty holčičky koníkovky nás pomalu doháněj lozej a šplhaj 😉 Tak to má být 🙂

abinka
6. říj 2008

Tak kamarádi na 10 měsíců 10 kroků.nevěřila jsem vlastním očím 😕 🙂 🙂 🙂
No ale zopakovat se mu to už nepodařilo 😅 je to zvláštní ta jeho chůze...vypadá že ani za ruce neumí chodit a z ničeho nic takových kroků 😵 je to nádhera 😉

verdik
6. říj 2008

ahoj holky, tak jak tak pročítám ty vaše řádky, tak se nám mimoušci rozlízají a utíkají do všech stran , no jo, už to není žádné válení a ležení na místě, chce to pořád mít oči na stopkách 🙂 🙂
Adámek konečně přestal dělat tuleňa, tak vypadal když se pošouval a je krásně na čtyřech a lozí a lozí a než se otočím je z kuchyně fuč, taky se pokouší vstávat a dnes mu to tedy nevyšlo, opřel se o krabici s hračkama a ta se mu převrátila a rovnou čelem na roh ohrádky, au , au , tak má šrám na čele, ale jak píšete takových kotrmelců ještě bude

jééé abinko tak Chosínek se tak vydal po vlastních na špacír, to je paráda, no už si asi taky moc neposedíš v klídečku, jak na to přijdou, tak budeme chodit a chodit

tedy Denousku , že se nestydíte s Vojtíškem tak vyspávat 🙂 🙂 to je srandasamozřejmě, tiše závidím, malý dnes už se vzbudil v půl 6, tak jsem ho ukecávala, že je venku zima a tma, tak po půl hodině ještě na chvilku zabral
dnes tu byla kámoška, co čeká mimi -taky chlapečka v listopadu, brala si nějaké věci po Adámkovi
zítra má být zase ještě škaredě, ach jo, kde je to sluníčko ☹
zatím pa, jdu žehlit a vůbec se mi nechce

abinka
6. říj 2008

Verdik tak už taky nemáš klid co???Nebyl lepší tuleň? 😀 Je to šikulka.
Jinak malej se dnes na návštěvě praštil o polici do hlavy aměl tam chvudáček vytlačenou rýhu a ještě než šel spinkat tak měl na čelíčku červenou čáru 😅 Nevím jestli jsem to už psala ale ptala jsem se mudry jestli ty pády a bauračky toho našeho zbrkloška nemůžou zanechat následky a řekla že to by muselo být 40% populace nesvéprávných 😀 Tak mě trošku uklidnila.
Jinak tu taktiku že je venku tma a zima tak tu hned ráno zkusím třeba to zabere.

Jo a do teď jsem uspávala na baloně no a už třetí den to zvládáme bez něj.Šla jsem na to blbě položila jsem ho do postýlky a chtěla po tom rozjančeném střeštidýlku aby spal,ale teď si s ním na deset minut lehnu na postel popvídám si sním uklidním a položím hajá povídá a pak usne.Ani jsem nečekala že to půjde tak hladce.No a časem odbouráme i to uklidňování.
Jak vůbec uspáváte vy????Vím že už to tu bylo rozebráno ale nějak mi to vypadlo 😅

kristyan
6. říj 2008

no já neuspávám koupeme papáme jogurtek a pak ještě prsenko a dám ji do postýkly a plyšáka pod pažičku a du pryč a spinká mám video chůvičku tak se koukám co děla z obíváku a ona hned věčinou usne.

abinka
6. říj 2008

Kristyan máš krásnou rodinu 🙂

kristyan
7. říj 2008

Ahoj tak co soploušci ?jak jste na tom ? Abi nejedeš k Bilíkovi já jsem objednaná na po ale vypadá to že dostanu menz. po 3 měs. mám to na divoko ja kojím tak jsem to měla od porodu třikrát 😒 .
A co jinak nového megee nějak nekomunikuje a Jaroušci taky se nějak nehlásí 😉
Verdík tak tebe to ještě čeká to divočení počkej jak si Adámek začne stoupat a vše co bude mít v cestě mu bude samozřejmě zavazet tak si stím poradí po svém . 🙂 Kája už hajá a já si vychutnávám ten klídek Kristýnka se vrátila z prázdnin rozmazlená koupili jí snad všechno co chtěla i to co nepije a nejí ( actimel a jogurty) ☹ a ted večeří a kouká na DVD a taky bude hajat 🙂 ráno totiž šupe do školky 🙂

abinka
7. říj 2008

Nejedu až za rok 😉
Taky jsem si všimla že megee nekomunikuje 😒 No snad je to u nich dobrý.Tak se mějte já jdu makat mám práce jak na hradě.

martinataylor
7. říj 2008

Ahojky holky,celý odpomy nešel koník....Kristyan já menezes mám ted taky jaksi nadivoko....po porodu jsem to měla co 14 dní a to 4 krát po sobě,pak klid ated už to mám po 3 zase co 14 dní..tak budu muset kdr....je to otřesný....

kolca
7. říj 2008

ahojík,

už se hlásíme 😀 , my jsme byli o víkendu pryč, včera jsem byla u zubaře a na gyndě - vražedná kombinace 😀 . Dnes s malým na rehabce a když už jsem měla čas, tak ten oř nešel ☹
Holky kuk do alba, jak ten náš troubík cestoval v posteli.

kolca
7. říj 2008

jo a uspávání:
my dáme do postýlky, dáme duduška, medvěda a žábu, někdy usne hned, někdy tam jdu dvakrát dát duduška a když je krize, tak trošku víckrát. Ale to je málokdy. Většinou usíná v pohodě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru