Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
7. říj 2008

Kolčo už to začíná koukala jsem do alba a máš se na co těšit

verdik
7. říj 2008

kolci paráda Jarousek v postýlce, jo, 🙂 je to malý cestovatel
kristyan a abinko, Ada stoupá!!!! tak už je to tady , dnes jsem věšela prádlo na balkoně a on si ležel v kuchyni a hrál si s kostkami, tak jsem nechala přivřené dveře a než pověsím dva kousky prádla, tak se otočím a malý postavený z druhé strany balkonových dveří , pusu od ucha k uchu a co já teď???tak jsem stála na balkoně a čekala jsem jak to dopadne, po chvilce se pustil,bylo berany duc, duc, ale dobrý, tak mi to taky začalo, už žádná kávička v klídečku 😀
byla jsem s malým dnes na městě odpoledne, docela bylo hezky, snad to pár dní vydrží a konečně sluníčko 🙂
o víkendě jedeme k rodičům ,z partnerovy strany do Opavy, tak se těším, že nebudu muset vařit a bude pohodička 🙂
jo a uspávání Adámka, koupání, kašička,postýlka, duslík a zajíček, a on si tam chvilku pobrukuje a usne, občas mu zazpívám nějakou ukolébavku a on se chechtá, někdy když nezabere hned tak tam jen jdu, pohladím, dám dudlík a za chvíli spinká
jo a dnes v noci si povídal od 3 do půl 5, uf to byla dřina udržet oči a pak to tady dospával dopoledne uličníček jeden
tak holky dobrou, miminka pěkně spinkejte a pište, pa 🙂 🙂

kristyan
7. říj 2008

Verdííík tak už je po pohodičce ted musíš byt pořád ve střehu at není boule 🙂 .A přidej si nějaké fotečky do alba at se kuknem jak Adámek roste 😉

denousek
autor
7. říj 2008

ahoj holky nam ted nejde uz dny nam to blbne tak jsem rada ze ted me to za vama vubec pustilo vas pozdravit...
zase jsme dnes vstavali o pul 10 nevim co se to s nama deje...

abi Pepíček je moc šikovnej ..o tom my si muzeme jen nechat zdat o nejakych kruckach ale s tema padama to mas pravdu ty stoji za to..vojta je strasne zbrklej a porad vsude leze....

jinak my spime od vzdycky ze polozim do postylky dam cajik dudouša a hrnem...ale posledni dobou tak ted posledni 3 dny ho tam polozim a jeste se mu nechce spat tak na nas vola tak ho tam polozim pozdeji a usne no....ale dnes sem mu tam nechala rozlou lampicku a nechala jsem ho tam on si tam hral s medama a za chvili na me volala tak jsem zhasla dala cajik dudynek a spinkame...

nic jdu spat dnes se mi vratila nej kamoska z norska a zitra se stavi tak se na to jdu vyspat to budou historky...tak paaaaaaaaaaa a dobroouuu 😉

megee
8. říj 2008

ahoj holky u násvšechno dobrý, je,no je ted málo času, vypadá to že se konečně budeme stěhovat a to do Prahy tak toho ted máme celkem hodně

Jinak jsme byli na poradně a máme 10, 64 kg a 78 cm 😀 a taky pořád chodíme a chodíme, už mu to jde docela i samotnýmu, jen nesmí nikam spěchat to jsou pak pěkný kotrmelce 😀

abinka
8. říj 2008

Megee co???Do prahy???????????
Verdik gratulujem 😉

denoušku není o co stát.

Holky chtěla bych dnes zajed do té solné jeskyně ale nemůžu na netu najít číslo nemáte ho někdo???

megee
8. říj 2008

abi jo jo do Prahy já tam vždycky chtěla tak se mi to snad konečně splní, no musím říct, že už se těším 😀

jen je mi moc líto že přijdu o srazíky s váma ☹

kristyan
8. říj 2008

Ahoj Deny nevíš prosímtě jak mám opakovat inzerát v bazaru tady na koníkovi dávala jsem ho před dvěma dny a chtěla bych ho opakovat ale nevím jak doufám že to nemusím celé zadávat znovu

kolca
8. říj 2008

ahojík,

megee jej do Prahy? téda, v Praze mám polovinu příbuzných. Původně jsem tam taky děsně chtěla bydlet, ale teď jsem radši za klídek v menším městě.

Abi http://www.solnajeskyne-pv.cz/index.php 728 327 689.

Holky Jaroušek dneska na bříšku koukal na hračky co měl položené před sebou a pásl koníky a pak jednu ruku natáhl a sáhl po té hračce, ruku přítáhl zpátky, stále pase a hraje si s tím oběma ručičkama. Já mám takovou radost. 🙂

Teda holky, vám už budou broučci všichni běhat 😀, to bude veselo 😉

abinka
8. říj 2008

Nazdárek maminky a miminka,
Tak my jsme s Chosínkem prubly tu solnou jeskyni...no paráda hned jsem koupila permanentku.Hrál si s hráčkama a se solí a já relaxovala no prostě super 😉 Zima tam nebyla a byly jsme tam samy tak jsem nemusela ani hlídat aby se po někom nesápal. 😀

martinataylor
8. říj 2008

Ahojky maminy,
abi vy už jste tam byly ?a říkáš super?tak kdy se teda slezeme? mimoušci už jsou z toho nejhorší ho snad venku,tak by jsme mohli zajít?co říkáte?

Abinko chtěla jsem se zeptat kde jsi koupila chosínkovi tu houpačku jak máš v albíčku,chci něco malé pořídut do obyváku taky....a nějak to přidělat ke stropu...

martinataylor
8. říj 2008

Megee a jakto že až do Prahy ☹ ,takovou dálku.....mám tam rodinu....

abinka
8. říj 2008

Marti tak my jsme jí dostaly od tchýně,ale myslím že na netu jí seženeš 😉

denousek
autor
8. říj 2008

kristyan to te asi zklamu...musim to smazat a zadat znova...ale tak text jestli se ti nechce psat znova tak si ho uloz to tzv pc schranky ze si ho oznacis mysi a zmacknes ctrl+ c a on se ti do te schranky ulozi-ale nejprve si to radsi nekde zkus -...pak smaz inzerat a napis ho znova a pomoci ctrl+v se ti z te schranky do policka textu okopiruje ja to tak delam ....

martinataylor
8. říj 2008

No taky jsem čekala co deny napíšeš,tak jsem to musela udělat znovu,vymazat a napsat znovu,ale ještě dávám inzeráty na stránky naše mimi a prodala jsem cestovní postýlku,vůbec jsme ji nepoužívaly a ted v pátek si paní přijede pro overálek co mám v nabídce....takže se to vyplatí sem tam něco hodit na ten internet.Z koníku se mi zatím nikdo neozval ale z toho naše mimi pokaždé....
takže kristyan zkus se zaregistrovat na www.nasemimi.cz a třeba budeš mít štěstí... 😉

po té houpačce s ekuknu abinko

abinka
8. říj 2008

Holky nevíte něco o tomže se zrušila matřeská na tři roky musí být jen na 4??????prý od novýho roku to mě nějak uniklo...nevíte o tom něco???
Nás se to teda netýká ale těch co porodily letos 😒

martinataylor
8. říj 2008

Abinko tak to jsem neslyšela...že by to zase změnili? já byla dnes v práci podepsat papír kvůli mateřské...čekali na mě od května 😀 ,no nějak nebyl čas,hlídala mamka.....beruška byla dnes nějako hodná..uvidíme v noci 😀
jinak přemýšlím o dárečkách na vánoce pro naši prcinku,tak malej kočárek už má,dnes jsem viděa l krásnou panenku do něj,tak ji koupím,pak od sergy bude mít odrážedlo,ješte se mi líbí ten houpající koník a bude mít tříkolku k narozkám,at má na jaro....tu lepší,kde nemusí šlapat zatím a jen ji budu vozit a bude moc i chodit,jsou tam držádla na ručky.....a jinak chci nějaký kostky ještě a mám pro ni 3 knížečky....
akortá vůbec nevím deny jaký ksotky jsi kupovala,můžeš mi poslat odkaz jestli je najdeš na netu,at máme představu...je to hrozný,uvědomila jsem si že za měsíc i mín jsou už dušičky..to je hrozný holky jak to uteko...ještě nedávno to byla malá prcinka v zavinovačce a už bude mít rok a máme doma už slečnu..... 😀

kolca
8. říj 2008

Abi a kde jsi o tom slyšela?

abinka
8. říj 2008

Hm tak to je asi kec 😒
Dárečky řeším stylem co semi líbí tak koupím takýe postupně něco.

No je to šílený za dva měsíce má rok 🙂

kristyan
8. říj 2008

Marti dík už jsem to tam dala a jak to mám opakovat třeba zítra?

verdik
8. říj 2008

ahoj, to bylo dnes krásně co??? tak by to mohlo vydržet až do 20. prosince a pak napadnout snížek
dnes jsme Adámkovi objednali už větší autosedačku, 9-18kg, tak bude miláček jezdit v nové, podařilo se mi prodat hlubokou korbičku a tu malou autosedačku tak jsem ráda

megee, tak ty nám utečeš s Dominičkem pryč???a to se ti fakt chce???já jsem v Praze tak 5x do roka a když vždycky jedeme autem a někam se máme dostat v těch kolonách, uf, uf, zlatý Prostějov 🙂
a kde budete bydlet???teď se tam stěhovala kámoška s 3dětma do domečku, ale moc se ji odtud nechtělo, ale manžel tam měl práci, dooobře placenou a tak to vyřešili takhle, však ona si taky zvykne a ty se navíc těšíš, to tě pak navštívím v budoucnu 🙂 🙂

o té mateřské jsem nic takového neslyšela amyslím, že to ani pravda nebude

jo, přidala jsem pár foteček, příště přidám víc, jsou z léta a teplých dnů
má být krásně i o víkendě , tak se těšíme, ahoj, dám si vínečko a mandle, mám chuť na něco takového, pa, jo a v noci jsem vstávala tak 10X, ty zoubky nás zlobí ☹

denousek
autor
8. říj 2008

cauky o te materskejsem taky nic neslysela 😒

no ame se zas na konu skoro vzdycky nekdo ozve na inzerat 😉

abinka
8. říj 2008

Klco říkala mě to známá.Takže jsem to brala na lehkou váhu,ale tak mě to nedalo a radši jsem se vás zeptala.
Verdik když jsem viděla Adámka na živo tak mi ty rtíčky nepřipadaly tak krásný jak na těch fotkách tam mu moc vyniknou.
Tak se držte s těma zoubkama.

Jinak dnes bylo fakt nádherně 😀 Měly jsme pěkný výlet s Chosínkem-fakt jsem z té jeskyně nadšená 😉
No a zítra jedeme do Mostkovic za švagrovou a bratránkem takže zase jeden pěkný den..snad nám to počasí vydrží a v pátek zase navštívíme dvě tety tady v Přemkách takže máme nabito 😉

Jinak už mám 80 sklinek přesnídávek..musím to teda dělat po nocích,ale stojí to za to.Chosínek moc přesnídávky nemusí,ale ty domácí ty mu jedou.... je to fakt o něče jiném.Tak mám radost 😀
Teď jen aby se nezkazily 😒

denousek
autor
8. říj 2008

ty jo,my jsme taky delali presnidavky a zajimalo by me jakou to ma asi trvanlivost takove zavarene domaci presnidavky... ??

marti ja jsem houpacku koupila v berusce ja mam ale vetsi nez abinka ta je az do 3 let ci co...ale meli tam i tu co ma abinka ,hned na zacatku u dveri u vylohy 😉

abinka
8. říj 2008

No tak já myslím že pokud je to dobře zavařené a v čistých sklinkách tak by to mělo vydžet dlouho.
Kompoty a marmelády ti taky vydrží dlouho.No ale budu ráda když nám to vydrží aspoň do jara,protže se nám do toho pustil i tatínek 😕 Takže musím udělat aspoň ještě jednou tolik aby jsem měla na chvilku klid,akorát nevím jaký druhy.
Jaký jste dělaly????

martinataylor
9. říj 2008

Já teda přesnidávky nevařila se přiznám,ale ted už by to u nás nemělo cenu,malí místo přesnidávky nastrouhám na větší kousky jablíčko,hrušku,banán,broskvičku nebo nektarinku..tak to baštíme takto to ovoce... 😀

martinataylor
9. říj 2008

Přidala jsem pár foteček,tak juknite.... 😀

denousek
autor
9. říj 2008

my delali jen merunovy a jablecny...

norma
9. říj 2008

Ahoj holky,toto letí,Adámek má dnes už 4měsíce,tak jsem přidala nějaké fotky.Kolčo,taky máme takového malého cestovatele.A když necestuje v postýlce,tak je pořád na bříšku.Dám ho na zem,otočím se,udělám dva kroky a je na břichu.Marti,dívala jsem se na fotečky a Klárinka je nádherná,taky bych brala holčičku. Všechny miminka jsou nádherný,a Adámek od verdika,ten je rozkošnej.

kolca
9. říj 2008

ahojík,

normo tak to máte teda velikou šikulku. Jájouš je na bříšku rád, ale musím ho tam otočit, sám to ještě neumí. Na rehabce říkali, že je to dovednost šestého měsíce. 😉

Jinak já se chystala taky dělat přesnídávku. Ale nesehnala jsem skleničky 😠 a mezitím hrušky opadaly ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru