Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
15. říj 2008

Marti to nebude dřív jak o půl desáté v deset my tam v devět dorazíme teprv takže klído později 😵

verdik
15. říj 2008

ahoj holky, tak jsem dočetla poslední dvě stránky, co mi chyběly a vidím, že mimouši válčí zase s nějakou virozou, když to není rýma, tak průjem, ach jo

megee to už se Dominičkovi táhne pěkně dlouho , ty adenoviry a rotaviry jsou pěkné svinstvo 😠 , hlavně , že už je malému líp a my jsme na tom s Adámkem podobně, v neděli začal trošku průjmovat, pondělí taky, tak v úterý jsme šli k mudr , udělaly nám odběry a zítra máme volat na výsledky, máme dietku, jen mrkvičku, rýžový odvar, banán, jablíčko a hlavně bez mlíka,Adámkovi se to vůbec nelíbí tady tahle kombinace jídel a víc nejí , jak jí, a černý čaj ten mu vůbec neleze, připadá mi, že má nafouklé bříško a tvrdé, no možná zítra zajdu ještě s ním k mudr a on je takový jedlík a teď nic, docela z toho nespím, ráno vstával ve 4 a pak už nechtěl spát, kroutil se, fňukal, jo není nad to když je člověk zdravý a ti malí mimoušci obvlázšť!!!!

marti švagrová tě tak pěkně bonzuje, to je ale teda škaredý od ní!!!

abinko Chosínka taky bolí bříško, ach jo
jo a kristyan já bych v tom kojení pokračovala, já tedy Adámka v noci kojím, sice si cucne,přes den už moc nechce, ono je to někdy náročné to vstávání nesčetně krát za noc, přesně jak píšeš, ale ty to srdce nemáš, říct dost a už ne , jsi milující maminka a navíc má v tom obranu před tady těma virozama, průjmama atd, takže já být tebou pokračuji 🙂 🙂 🙂
holky ta jeskyně, já vůbec teď nemůžu říct, jdu s vámi, uvidím, jak bude Adámkovi a co se z toho vyklube
, snad nic
kolci teda Jarousek je zlatíčko s tím spinkáním 🙂 zatím pa

abinka
15. říj 2008

verdik tak jak popisuješ jak je Adámkovy tak to jsme měly to samé akorát s vysokýma teplotama.

abinka
16. říj 2008

dobré ránko,
Tak zase jedna úžasná noc.Malej plakal snad celou noc.No prostě noční šichta 🙄 Tlačí semu stoličky tak chudák zkouší.No snad bude spát přes den.

megee
16. říj 2008

ahojik ta Domča už je v pohodě, ještě ho radši nechám chvíli na dietě ale už je to jinak dobrý...

byteček zatím nevyšel tak sháníme jinej, zatím do podnájmu než se tam trochu rozkoukáme....ale je to strašný při podpisu smlouvy zaplatíme 15000,- nájem dopředu + 15000,- vratná kauce + 15000,- provize pro realitku... no děs 😠

abinka
16. říj 2008

megee že jim to není blbý 😠
To je dobře že už je Dominiček zdravý 😵
No my máme asi zvýšenou teplotu musím ho změřit jak se vyspí.Připisuju to tomu zoubku.Večer začal pokuckávat a mám pocit že se mu spouští rýma tekže super ☹
Máme jed v sobotu k prababičce no ale s takovou to vypadá bledě 😒

norma
16. říj 2008

Ahoj maminky a miminka,to je dobře že se uzdravujete,zato Adámek něco chytil ☹ .Včera jsme byli na 4měsíční prohlídce máme 8810g/69cm.Mudr ho měla i očkovat,ale je celej zahleněnej,jak píšeš ty abinko,začal jen pokuckávat a teď se v noci dusí,tak se jdeme očkovat příští týden,když bude vše ok.Dostal dvoje kapečky na kašel,tak uvidíme.No a dnes ráno se mi hrozně pokadil a úplný hleny v tý plínce,hlavně že to jde z něho ven,to je jen dobře.Zatím papa.

abinka
16. říj 2008

normo tak to je pěkný to si mě fakt potěšila.No hned jsem volala mudře tak nasadit 3xdenně ditustat a chladněji a jestli se to do zítřka nespraví tak dojít k ní tak snad to bude dobrý ☹ Achjo to je tak blbý období.

S takovou nepůjdem ani příští týden do jeskyně 😒

martinataylor
16. říj 2008

Ahojky holky tak jak to tu čtu....tak se obávám že jsme taky na řadě 😀 ☹

abinka
16. říj 2008

Jak to marti už něco pozoruješ???nebo jen proto že se vás to zatím úspěšně vyhýbá 🙂

martinataylor
16. říj 2008

zatím právě u nás dobrý,ale my měli ten průjem vlastně před 14 dny zhruba i horečku ale jen dva dny...dr.mi říkala že dává hned probiotika na střeva,tak dáváte? já hned jak je malá nemocná tak bere týden aspon,kupuji ten probian od 4 měsíců se může,na krabičce je medvídek pu...stojí to sice kolem 300 kč myslím ale je to na imunitu a celkově...a i na ty střevíčka.....dává se jeden sáček denně zamícháte do papu nebo do pití a ještě jsem ji na průjem dávala smectu,je to přírodní a můžou to i kojenci,taky je to sáček jeden denně.....je to na všechny mikroorganismy a bakterie ve střevech a smecta to vyčistí....jen doporučuji,,,, 😀

abinka
16. říj 2008

probiam mimi znám a dávám mu ho pravidelně od 4 měsíců 🙂
smectu znám taky ale to jsem mu ještě nedala.Ta se dá taky koupit bez receptu???

martinataylor
16. říj 2008

jo jo dá se to koupt i bez receptu,je to přírodní.....

kolca
16. říj 2008

kuk 😉

norma
17. říj 2008

Ahoj holky,musím se pochlubit,Adámek má zoubek 😀 .

martinataylor
17. říj 2008

Jéé normo,to je šikulka,to má brzo,my měli až v 8 měsíci 😉

abinka
17. říj 2008

teda to je fajjn my taky až v 8 měsíci 🙂
normo bez problémů nebo to něco doprovázelo.My už máme jednu jedničku takže už dlouho upírek nebude 😀

norma
17. říj 2008

Abinko,měl horečku a průjem.No,ale nějak jsem to tušila že to bude zub,pořád slintal,plakal a pořád si něco rval do pusy.A vypadá to,že se mu vedle klube další.Tak to snad nebude tak hrozný.

kolca
17. říj 2008

ahojky,

normo to jste rychlíci. Já mám pocit, že Jájouškovi taky roste zoubek, ale zatím nikde nic.

Dneska jsme byli na kyčlích a stále nemáme jadýrka, ach jo, takže za dva měs zas na kontrolu.
Jo a šli jsme si k dr. pro recept na Prevenar a potkali jsme tam Verdíka s Adámkem a s tatínkem.

abinka
17. říj 2008

kolco my jsme taky neměla dlouho jadýrka.
Dneska je krásně že???

martinataylor
17. říj 2008

My kolčo taky neměli jadýrka dlouho,myslímjsme tam chodili až do 6 měsíců,pak už to bylo o.k 😉 tak se tím vůbec netrap,akorát je otravný tam furt jezdit.... 🙂

kolca
17. říj 2008

Abi jojo nádherně, vůbec mi nevadí, že je zima a fouká vítr, ale hlavně, že svítí sluníčko, ty mlhy, to byl děs 😠

Marti právě, J. když vidí bílej plášť, tak ječí, i když teda dneska překvapil, brečel jen venku, když slyšel ostatní mimča a u dr. v pohodě, akortá se našponoval a nechtěl povolit kolínka 😀

martinataylor
17. říj 2008

No malá když vidí mudr.Mikuláškovou tak začne ječet a ječí jak pavián a přestane až jsme venku,teba na pohtovosti u jiný mudr.je v poho ale jak uvidím mikuláškovou tak to je konec...aji v poradně,jen ji položím na váhu a začne ječet a ječí pořád.... 😉

kolca
17. říj 2008

😀 😀 😀

abinka
17. říj 2008

Tak to my máme zatím v poho.Malej si z mudrou vždycky pokecá a nejradši by chtěl od ní chovat 🙂

verdik
17. říj 2008

holky, tak , jak píše kolca,potkali jsme s u dr Mikuláškové, psala jsem , že měl Ada trošku průjem dva dny, tak dělaly odběry, vše rotaviry i adenoviry, negativní, žádný aceton v moči, což by znamenalo dehydrataci, prostě vše ok, v úterý nás vážila s tím, že tam dojdem ve čtvrtek na převážení, Adámek nějak začal odmítat jíst i pít, prostě z ničeho nic , ve čtvrtek vážil zas míň a dnes ráno ještě míň, okamžitě dělaly všechny odběry , 2zkumavky krve, Adámek tak plakal a já musela zavřít oči a zacpat si uši, než mu vzali tu krev z žily, dostaly jsme váhu domů a pokud by i zítra byla váha ještě menší než dnes, okamžitě na kapačky ☹ ☹mám v sobě už 3kávu a 2velké čokolády, slzy mám na krajíčku a snažili jsme se do něho dostat , co to jen šlo, tak snad ráno nám váha vyskočí, budu krmit i přes noc, my do žádné nemocnice nechceme, výsledky z krve taky byly všechny v pořádku, žádná angína, prostě nic,vůbec nechápu, proč tak najednou začal odmítat všechno

holky, tak nám držte moc pěstičky, navíc máme zítra oslavu na Kovárně mé dcerky, která slaví ty 18, ale vůbec nevím, jak vše dopadne, myslete na nás, díky za podporu a pa, jdu se osprchovat a chvilku spát, mám nervy na pochodu, nemám ani na žádnou oslavu moc náladu, hlavně ať Adámek do rána aspoň trošku přibere!!!!

pa, pak napíšu

martinataylor
17. říj 2008

Jéžiši verdíku,tak držíme moc palečky a budeme na vás myslet..i vnoci a halvně písni sem at víme jak jste dopadly...kruci...to jsou věci...Adámkovi posílá Klárinka pusenku,at mu začne zase chutnat.... ☹

kolca
17. říj 2008

Verdíku jejda, a já si říkala, že bude vše v pořádku, že vás převážej a bude to ok.
Moc na vás myslíme a držíme palečky. Zvládnete to, Adámek je šikulka a taky by určitě do nemocnice nechtěl. Držíme palečky a písni pak jak to vypadá. Adámkovi posíláme pusinku, aby dostal chuť k jídlu.

kristyan
17. říj 2008

Verdík tak mě je uplně těžko z toho co píšeš hlavně nesmíte jít na kapačky je to ještě víc stresující ale vy to zvládnete určitě jste šikulky.

No a mi jsme ted dva dny papali v noci jen dvakrát v 19 jogutr a prsenko a pak v 23,30 prsenko a pak ažžžžž 4,30 prsenko no kráásnýýýýýýýýý jsme pěkně vyspinkaný i maminka tak se mi to líbí,ale nechci to zakřiknout tuk tuk .No a jak píše NORMA ni jsme stále bez zubu 😒 a ani neslintá není nějak extrémě umrčená tak nevím kdy nám ty klofáky vylezou.

Verdíík vy se držte myslíme na vás pa a dej vědět jak to vypadá ju pa pa a držíme palečky 😉

kolca
17. říj 2008

Kristy paráda, no vidíš, ono to půjde. Zato my včera kojili v 18.45, v 2.00 a v 6.00, jsem myslela ve dvě, že dám duduška a bude, ale oči jak tenisáky a řev, tak jsem mu dala najíst a sosal jak kdyby týden nejedl, tak jsem zvědavá na dnešek. Doufám, že nám nekončí ten noční luxus spaní do půl páté.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru