Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
22. říj 2008

MY MÍVALI KOLČO I 38,5 PO ODEČTU,TO BUDE DOBRÝ..TO JE JEN REAKCE.....NEBUJ SE 😉 😉 😉 😉

kolca
22. říj 2008

Marti a proti teplůtce mám dát čípek, až kdyby měl 38 že?
Mám pocit, že se mu fakt už klube i ten zub, pr furt má něco v puse a když mu tam jezdím kousátkem tak se chechtá, když si ho kouše sám a vypadne mu tak ječí.

abinka
22. říj 2008

Kolco čípek až bude mít 38,5 po odečtu. 🙂

verdik
22. říj 2008

ahoj, kolci, Jarouskovi čípek až pokud bude teplotka po odečtu vyšší jak 38, jinak nic, hodně pít, pít a může to být i zoubek k tomu, teď to očkování, ale to zvládnete v poho 🙂
marti tak na tu oslavu spánku se už těším 😀 😀
jo a se Sárinkou a Renčou jsme se viděli včera v PV na kafíčku, malá roste jak z vody, vlásků má pořád víc než já a je celá táta 🙂 🙂 jsme domluveni, jak bude zas chvilka , že se sejdeme bud u nás nebo Renči
venku je krásně, tak dáme oběd a šupky užívat sluníčka, zatím pa

denousek
autor
22. říj 2008

kolco tak to by jste si meli ryche rozmyslet prej je k dispozici poslednich 100listku.. 😒

a jinak my sarazime teplotky kdyz mame po odectu vic jak tech 38...radsi no...

abinka,verdik..vy nejdete na tri segry?a co megge kde zase je chtela sem ji neco rict..

kolca
22. říj 2008

Petí 😕 😕 😕 , no my jeden máme, pr manža ho dostal v práci, no ono to stejně zatím vypadá, že nepůjdem, pr hlídání není.

abinka
22. říj 2008

Mě se moc nechce 😒 Já mám nějaký domácí období mě je doma dobře 🙂
My si teď pořád děláme pěkný večery a ven mě to vůbec netáhne a když tak asi na hodovou tady do Přemek.Pořád mě všeci tahají ale ani to se mi nechce 😵

martinataylor
22. říj 2008

Jak říkáš Abinko,taky jsem radši doma s maličkou...stejně vždycky s tatkou čekáme až do půl 10 až miláček usne aby mohl být hezký večer 😀 😀 😀 😀 a pak padneme..... 😀 😀 😀 .uděláme si nějakou dobrou mnamku,otevřeme vinko a užíváme si malé a společ.chvil...od rána do večera je vpráci,tak jsme rádi,když jsme spolu v klidu sami....... 😉

abinka
22. říj 2008

Marti jako bych to psala já 🙂 Pak nemám kynout když papáme v klídku až malý usne 😅

kristyan
22. říj 2008

Ahoj na ten koncert jsme chtěli jít ale Kája už zase hapruje s tím spaním tak asi budeme doma.už jsem si pomalu zvykla že tak pěkně spinká a ted se dvě noci tak pokazila že je to zase mazec ale já to přikláním k těm zoubkům ☹ asi to ji trápí.

martinataylor
22. říj 2008

no krystian dlouho to prcince nevydrželo.....no jak píše verdík....patříš do klubu a pak to oslavíme 😀

kristyan
22. říj 2008

jo jo přidávám se a pak bude oslava a na té ospavě to prospíme ju

Holky všimli jste si že máme novou fotečku v profilu

norma
22. říj 2008

Ahoj ženy a miminka,tak Adámek už má dva zuby 😀 jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.

martinataylor
23. říj 2008

normo,to je rychlovka....my máme stále od 8 měsíce dva a taky čekám kdy ji poleze další zase....

abinka
23. říj 2008

Dobré ránko,
Kristy tak to mě mrzí.No chosínek spal asi měsíc celou noc a od tý doby vstávám asi 4-5 za noc máme to jakési zmatené nevím jestli zuby,hlad nebo dudlík 😒 No snad se to taky uklidní.Není to teda nějaká hrůza ale klidný spánek to taky není 😉
Jinak malej začal spát přes den pondělí a úterý spal 2,5h dopo A 2,5h odpo no byla jsem úplně paf a ve středu spal jen po obědě 2,5h no ale kdybych do
něho nedrbla protože jsem musela do obchodu tak asi ještě chrní 🙂

normo gratulujeme 😉

kolca
23. říj 2008

dobré ránko,

normo téda. To je fakt rychlovka s těma zoubkama.
Holky J. teda po druhém očkování trpěl nespavostí 😕 , v noci tea spal jako dycky, ale včera přes den naspal max hodinu a půl a to ještě po kouskách. Úplný opak minulého očkování, kdy prospal půl dne. No dnes už nemá teplotku, tak jsem se těšila, že vyrazíme ven ono prší doprčic. Doufám, že přestane teda. Přinejhorším si vezmu budnu a kšiltovku a razím, pr se potřebujem oba vyvětrat.
Kristy fotečka parádní, ale někdo mi tam chybí 😉

kristyan
23. říj 2008

Ahoj holky

tak ta dnešní noc byla masakr vůbec jsme nespali usnula jako vždy v 19,00 a pak se zbudila v 21,00 a bylo po spani a vrtěla se u mě v posteli až do 6,00 pak usnula a spala do 7,15 no mazec jsem jak slepej kůn.Ted sice spí ale musela jsem ji uvozit v kočáře a spí na chodbě tak si nemůžu jít lehnout abych ji slyšela no děs.A to měl táta včera choutky ještě na chlapečka nic nic nic 😒 to bych zkolabovala

martinataylor
23. říj 2008

Holky přihlási se tu kamarádka Renča,je to kamarádka i Verdíka..má 3 měsíční Sárinku a přidá se mezi nás,jestli vám to nevadí.......ale určo ne...čím více nás bue tím lépe...... 😀

rencaasarinka
23. říj 2008

Ahoj holky, tak vidím, že už Marťa napsala, že se přihlásím.
Pokud Vám to nevadí, ráda bych se přidala do Vaší diskuze.
Takže jmenuju se Reča, mám nějaké fotečky v albíku a zodpovím případné dotazy o mně.
Zatím ahojky musím jít utěšovat mou Sárinku, byli jsme dnes na prvním píchanci a nějak to špatně nese, celé odpoledne brečí a brečí.... ale horečku zatím nemá
🙂

rencaasarinka
23. říj 2008

Ahoj holky, tak vidím, že už Marťa napsala, že se přihlásím.
Pokud Vám to nevadí, ráda bych se přidala do Vaší diskuze.
Takže jmenuju se Renča, mám nějaké fotečky v albíku a zodpovím případné dotazy o mně.
Zatím ahojky musím jít utěšovat mou Sárinku, byli jsme dnes na prvním píchanci a nějak to špatně nese, celé odpoledne brečí a brečí.... ale horečku zatím nemá
🙂

rencaasarinka
23. říj 2008

Hm tak pro jistotu 2x

martinataylor
23. říj 2008

to renči nevadí pro začátek 😀

abinka
23. říj 2008

Ahoj Renči tak tě mazi náma vítám 😵 Jak píše Marta čím víc tím líp 😉

Tak asi jsi z Pv že??

Tak nic maminy mažu na aerobic 😉 Tak papa

kristyan
23. říj 2008

Ahoj reni tak tě vítáme
musím se zeptat ty fotečky sis tak upravila sama nebo jste se někde fotili? jsou krásné mám v plánu něco podobného věnovat babi a dědovi od ježíška

martinataylor
23. říj 2008

Ahojky Kristyan v ponděli jdeme s klárinkou a petou do fotoatelieru v PV,pošlu ti emailové stránky a kukni jaké fotí ta paní fotky...byla hrozně ochotná,jsme objednáni 14 dní a taky chci právě fotdečky jako dárek pod stromeček babičkám...
www.simonahavlickova.estranky.cz

rencaasarinka
23. říj 2008

Abi děkuju za přivítání, teď bydlím v Lutotíně, je to u Kostelce na Hané, ale jinak jsem z Pv...

Kristyan ty fotečky jsou z fotoateliéru z Pv z pasáže Mika z Fotoexpresu..
Mám i fotečky s bříškem, ale to jsme byli v Uherském Brodu fotoateliér Kastner. Taky asi nějaké přihodím do albíka...

rencaasarinka
23. říj 2008

jo a tady je odkaz na ten Prostějov
http://www.fotoexpres.net/

kristyan
23. říj 2008

Marti a kde sídlí pak dej vědět jak to proběhlo a tel. číslo ju

denousek
autor
23. říj 2008

ahoj..

vitam novou tvář...
reni ja jsem z kostelce muzem dat nekdy spicha...a kde bydlis v lutotine???

ja fotecky s brisendem nemam a mooocc me to mrzi ☹ ☹

martinataylor
23. říj 2008

Sídli na hradební 1....určitě dám vědět....těším se a i obávám jak to s tou čerticí zvládneme 😀 ,fotku samozřejmě na nějakém srazíku pak uvidíte...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru