Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
25. říj 2008

Tak maminky a miminka,
Přidá se k nám další skoro maminka 🙂

abinka
25. říj 2008

jmenuje se Marťa a čeká Kubíčka 😵 Chuděrka už přenáší myslím 4 dny.No zbytek se představí sama 🙂

m.a.r.t.i.k.
25. říj 2008

Ahoj,tak tady je Martina,jak už vám napsala Gábča,všechny srdečně zdravím a těším se až si tady s váma budu psát. 🙂

rencaasarinka
25. říj 2008

Jé holky!!!!!!!! Dnes jsem Sárinku položila po kojení do postýlky o čtvrt na 9, to bylo volání a volání a pak začala hodne plakat, tak jsem chtěla jít za ní a přijdu tam a klid... maličká spinkala, plinečku narvanou v pusince a to bylo o půl 9. Nevím, jestli je to náhoda, ale bylo by to fajn, kdyby se to začalo zlepšovat a ona pak usínala bez křiku 🙂 🙂 🙂

Marti vítám Tě, já jsem tu sice jen 4dny, ale s holkama se dobře píše, tak se Ti tu bude určo líbit!!! 😉
Tak ty prý přenášíš? Tak toho jsem se taky bála, ale maličká přišla nakonec na svět dřív. Ale neboj, dočkáš se a budeš mít miminko v náručí ani se nenaděješ 🙂

abinka
25. říj 2008

Tak tě tu vítám Marti.Já se taky těším až si tu s náma budeš smát,ale první si udělěj malou odmlku a pak spisuj i s KUbíčkem v náručí 😀

rencaasarinka
25. říj 2008

Holky poučte mě, ten růstový spurt má vliv i na spaní? Já myslela, že jen na tvorbu mlíčka.... ☹

m.a.r.t.i.k.
25. říj 2008

Díky za pěkné uvítání,už se na pokec s vámi moc těším a doufám,že naplánujeme s mimčama pak nějakou fajn akci.

abinka
25. říj 2008

No tak poku je mimi hladový tak ti bude blbě spát.To je vlastně že mimi už potřebuje víc a i sytější mlíčko no a když to nemá tak rychleji vyhládne a může blbě spát.Myslíš že se ti budí tím?No a vy máte akorát na ten spurt nárok je to přibližně kolem 6tt a víc.

rencaasarinka
25. říj 2008

Abinko to myslíš mě? No my máme 3m a maličká mi spí celou noc až do 6-ti hod... takže v tomhle problém nemám, jen s usínáním 🙂

abinka
25. říj 2008

aha tak tzo já špatně pochopila 😅 Já si říkala že si psala jen o usínání.Chybička se vbloudila to je asi přepracováním 🙂

abinka
25. říj 2008

přihodila jsem dvě fotečky...chtěla jsem víc ale ty s foťáku nemůžu zmenšit,jak ná čistily počál tak mi smazaly nerofoto.....tak někdy jindy a už tam mám takový výstavní kousky 🙂

abinka
25. říj 2008

Maminky na regionech je založené téma (skoro)maminky z prostějova a okolí.\Už jsem jim psala ať se přidají ale zatím se tam nikdo neukázal Už dávno jsem přemýšlela že jsme se možná mohly my stáhnout.Je to přece jen téma porodnice a to už máme za sebou až teda na nově příchozí Marťu 😵

rencaasarinka
25. říj 2008

Abinko já tam koukla na to téma a jsou tam jen 3 a první a vlastně i poslední příspěvek mají ze srpna ☹ tak nevím.... třeba se z nich někdo ozve...

martinataylor
26. říj 2008

Ahojky maminy a miminka,tak jsme se vzbudili v 8.....přetočili jsme čas na 7 hodin ráno..tak jsem byla ráda,že to bylo tak....jinka malá je zasoplená hrozně,uplný zelený soplík,a ted měla 37,2 zvyšenou teplotku.Zítra tamnaše mudr.není ale skočíme sní rovnou na nosní,ušní at nám na tu rýmu něco dají..Je to pořád dokola...takže odsáváme a odsáváme a to i v noci,nemůže dýchat ani bumbat....
a ty solnou jeskyni co nejdřív a každý týden...... ☹ 😉

denousek
autor
26. říj 2008

ahoj holky..

vitam te m.a.r.t.i.k. snad se ti tady bude libit...napis neco o sobe odkud jsi kolik ti je hm...ja jsem z kostelce na hané a je mi 21 🙂

martu kdybys mi nerevla ze se pretaci cas tak bych zapomela a to jsem na to jeste vecer myslela.... 😅

jinak vojta vstaval v 8 dle staryho casu a sel vecer spat asi o pul 9...

holky papaji vam prcci jeste mlicko???ja uz to do vojtu nedostanu..papal ho akorat v noci jenze on uz v noci neji...takze vubec nemame mlicko akorat v jogurtech a v kasich ze... 😒

abinka
26. říj 2008

dobré ránko,
Tak martik není ani online takže buď chrupká a nebo už valila do porodky 😀 kéž by 😵

Denoušku a zkoušela si mu dát o odměrku víc?Nám to pomohlo 🙂

martinataylor
26. říj 2008

malá baští mlíčko ráno 150 ml, večer má kaši 200 ml a v noci má ještě mlíčko 180 ml.....měli by ještě mlíčka denně 500 ml......taknaše má aspon trochu,ale ona vnoci musí baštit,to bych nespala vůbec....čajík ji nestačí ,zkoušela jsem to....

abinka
26. říj 2008

Marti nám to stačilo asi měsíc pak začaly ty zuby a konec,pořád mu v noci dávám papat.To je jedno onsi to snad časem rozmyslí.

Reni ani jsem to nějak nepobrala že už je srpen dávno pryč 😕 Přišlo mi to jako by to bylo před pár dny.Nějak jsem se zapoměla 😅

marselina
26. říj 2008

abinka:děkujeme za přivítání,chodím si číst i sem na diskuzi co se tady řeší a tak různě.na to založené téma v regionech už moc nechodíme,spíše si píšeme do interní a nebo mejlíky.

cioccolata
26. říj 2008

Ahoj holky, maminky i skoromaminky a hezky rano i Tobe Marketko 😉 Jen tak klikam na diskuze na konikovi a vidim porodnice Prostejov a taky prispevek od Marseliny...moc fajn mamci😉 ...a tak mi to neda a chci natukat par pismenek...Marsi a ja jsme holky ze (skoro)maminek z Prostejova a okoli, jak uz sem psala abinka 🙂
My doma miminko jeste nemame, ale uz se to krati...termin 12. listopadu, takze uz to pomalu tuka na dvere 😉
Vsechny vas zdravim a preju pohodovou nedeli 🙂 A kdyz nas vezmete mezi sebe, urcite rady prijdeme na pokec 😉

abinka
26. říj 2008

Nazdárek maminky skoromaminky 🙂 tak vás tu vítáme 😉
Tak to jste se pěkně sešly martik už bude každou chvilinku rodit a vy už do toho nemáte daleko 😉
Tak jestli se můžu zeptat odkud jste????

marselina
26. říj 2008

abinko:, já jsem z Nezamyslic a a Lucinka (cioccolata),je přímo z Prostějova.
Lucííí ahojky ty ale ranní ptáče,ta hodinka k dobru je parádní,člověk si může přispat a ani se necítí blbě že tak dlouho chrupká 🙂

cioccolata
26. říj 2008

Abinko: Marketka uz to pisla za me, bydlim primo v Pv 🙂 Jojo, uz se nam to blizi...celkem se tesim, trosku me to ale i "desi" 😀 Ale to je asi normalni, ze 😉

Marketko...ta hodinka dnes rano byla k nezaplaceni...bodla by kazdy vikend...clovek vyleze z postele o pul devate, ale stihne snidat v osm 😀 Nevyhoda...budu mit brzo zase hlad...vlastne uz ho mam 😀 Bodlo by mi ted na chvilku poledne 😉

Martiku...Ty uz to mas opravdu za chvilicku...jaky je to opravdu posledni cekani...asi nekonecny, vid 😉

abinka
26. říj 2008

No my tu hodniku ani nepostřehly mimísek si vstal jako vždycky 😒

cioccolata
26. říj 2008

Jo ti mali prcci si to holt planujou podle svyho...cas letni neletni, stejne je po jejich 😉 V kolik se Josifek budiva?
Ja jsem rada, ze ta hodinka byla, nejak v posledni dobe v noci spatne spim...porad jsem vzhuru, pak nemuzu zabrat, do toho nejaky ten "divoky" sen o Sebikovi 😀 Nekdy jsem rada, ze uz je rano 😉

Marketko, pisla jsem kratinkej mailik...a po "o" se chystam na dalsi, tak se tes 😀 Mam pro Tebe inspiraci do kuchyne...doufam, zes vcera nekoukala na Babicovy dobroty 🙂

kolca
26. říj 2008

ahoj holky,

vítám nové tváře 😉 , hurá budou další miminečka.
Jinak Jaroušek včera usnul v sedm a vzbudil se ve 4 na jídlo(ve 3 dle nového času), v šest mu manža dal duduška a pak papkal až v osm, huráááááááááá 😀
Dneska jsme vyrazili na houby do lesa, prcka měl manža v šátku a bylo to moc fajn. J. koukal na stromečky a pak usnul a krásně se vychrupčil. Dokonce jsme našli i houby 😀 , tak k véče budou houbové řízečky. Mnam.

marselina
26. říj 2008

Luci,no včera jsem na babicu koukala ale jenom jak smažili ty řízky na pánvičce,tak mi to nedalo a ještě v sedm večer jsem vytahla maso,dělala je taky sice jen s chlebem,ale já ti na ně měla takovou chut až mi bylo hanba,no ale musím miminku dopřát.
už se těším co jsi pro mě přichystala za inspiraci,dnes se chystám dělat ten koláč s ořechy a jablíčkem,tak uvidím jak se mi to podaří no a ořechové pusinky pro maroda jsou v plánu taky.sehnala jsi ty minidýně???

martinataylor
26. říj 2008

Ahojky maminy a nastávající maminy....tady je tolik nových tváří..nestíhám se v tom jaksi orientovat 😀 😀 😀 😀

abinka
26. říj 2008

cio:Chosínek vstává tak kolem sedmé hodiny někdy i později.Jinak s tím tvým s paním.Já to tak měla taky před porodem.
kolco:Taky jsme byly na houbách včera 😀 a minulý týden taky tak už sušíme suchohřiby 😀

abinka
26. říj 2008

Jo jinak Martik je ještě celá ☹ jen jí není dobře tak nereaguje 😒 Snad už to brzy bude 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru