Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

cioccolata
26. říj 2008

Markyyy...zrovna u tech rizku jsem dostavala hrozny chute a zrovna na tyhle rizky jsem Ti poslala recept...a Ty uz je mas i ochutnany 😀 1:0 pro Tebe...jsi lepsi 😉 Protoze jsem ale na recepty pak na netu koukala cely vecer 😀 , mas v mailiku i nejaky jiny 😉

Jinak jeste jednou ahoj vsem maminkam, se kteryma se jeste nezname 😉 Obe nas s Marketkou objevila Abi v jine prostejovske diskuzi a my za vama prisly s Marketkou kouknout 😉

abinka
26. říj 2008

No doufám že se tu usídlíte a né že jen juknete 🙂

cioccolata
26. říj 2008

Abi neboj, jako vsechny ostatni zensky jsme ukecany, takze na pokec se dlouho premlouvat nenechame 😀

Ja cekam prvni mimco...je to moje premiera 😉 , takze popovidani s mamcama, ktery uz maji naskok a nejaky zkusenosti, bude urcite uzitecny a hlavne fajn 😀 😉

Schazite se jen tady na konikovi, nebo "zive"? 😉

kolca
26. říj 2008

kuk,
taky doufám, že se tady usídlíte. 😉
Jinak jsme měli už 2x srazík a byla to paráda. A až nás bude ještě víc, tak to bude vůbec dobrý 😀 😀 😀 . Konečně nebude Jájoušek nejmenší 🙂

cioccolata
26. říj 2008

Ahoj kolco 🙂 Tak to je fajn, ze srazik uz nejaky byl. Az bude treti, tak se s Marketkou pridame 😉 Jen nesmite vybrat termin, kdyz budeme v porodnici 😀
A kolik maminek se vas tady vlastne schazi?
Tak ten Tvuj prcek je tady zatim nejmensi? Jen at si to privilegium jeste chvilku uziva, nez o nej prijde 😀 😉

martinataylor
26. říj 2008

Ahojky cioccolato a Marki...parta maminek se skádá z AbinkyKristyan,Kolči,mě-Marti,Verdíka,Megee,Denouška,pak norma, a jituš......přidala se Renča od Sárinky a ted vy dvě....jestli jsem na někoho zapomněla,omlouvám se....tak to když tak opravte....

kolca
26. říj 2008

Ciocco já vlastně ani nevím, jsem to nepočítala. Teď jsem si vzpomněla, že Adámek od Normy je ještě o týden mladší než Jaroušek, ale Ti s náma na srazu ještě nebyli, doufám, že příště už taky přijdou. Jinak kukni na fotky z prvního srazíku jestli chceš
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kolca
26. říj 2008

hihi tak jsem koukala na tu společnou fotku a bylo nás tam 7 mamin a 1 mimčo, 6 batolat a 1 malá slečna

cioccolata
26. říj 2008

Jeee Marti, tak to uz je vas hezka"kupa" 😉 Kdyz se sejdete i s mimiskama, je urcite veselo 🙂 Divala jsem se, ze mas doma Klarku...moc hezky jmeno, taky se mi libi 🙂 Ja jsem ale musela tentokrat vybrat klucici 😀

Dnes bylo celkem hezky odpoledne, az skoda sedet doma u PC, ze 😉

Marketko...jabkova babovka uz upecena? 🙂 A jestli, tak chutna? 😉

marselina
26. říj 2008

ahojky holky,tak jsem taky kukla na fotečky ze srazíku,teda vás ale opravdu je.
Lucí mejlík mi zatím žádný nedorazil,dnes to chodí s nějak velkým zpožděním,dopoledne jsem posílala manžovi do práce a doted mu nedošel,tak nevím co se děje.
Bábovička je hotová a zase to Tobiáškovi nedalo a hned jsme museli ochutnat tak tak že stihla vůbec vychladnout.
určitě se můžeme k holkám přidat a někdy zajít na srazík,kam tak chodíváte s těma prckama??a všechny jste z prostějova??

cioccolata
26. říj 2008

Kolco...podle fotek vypada srazik super, urcite tam bylo veselo 🙂

kolca
26. říj 2008

Holky měly jsme dycky sraz v parku u kina - u toho altánku a pak jsme šli do kavárny Lerk (nevím jak se to jmenuje teď), je tam vzadu supr oddělené místo pro mamky s dětma, nikomu nevadí, že tam hulákají atd, maj tam skluzavku, domeček a tak.
Jinak já jsem z Lešan, to je u Kostelce na Hané.

cioccolata
26. říj 2008

Marky...kdyby neprisel, poslu ho znova...ty ostatni receptiky Ti nesmi utyct 😀 Ja jsem zrovna pochroustala taky coko oplatku a jako obvykle, kdyz se do sladkyho pustim, nevim, kdy skoncit...honi me mlsna 😀 A taky to "svadim" na prcka 😀 Uz se tesim na ten ctvrtek 😉 Ale jako ze jsem to nenapsala, aby si Sebik nerozmyslel plany a nechtek tam prijet uz v kocarku 😀

cioccolata
26. říj 2008

Kolco, super, ze jste objevily takovy mistecko...maminy pokecaji, zakafujou, prcci se vyradi...to nema chybu 🙂

Jdeme priste taky, Marketko? 😉 Ja bych byla pro, kdyz si tam budeme moct dat zakusek 😀

marselina
26. říj 2008

to jsem ani nevěděla že v tom lerku je něco takového pro maminky s dětma,to je paráda,tak kdybysi to lucí už Sebík rozmyslel a chtěl toho 30 dorazit v kočárku tak víme kam jít.
já myslím ale že on to ještě vydrží u maminek je přece dobře. Jsem zvědavá co mi Balák řekne,ale snad to bude taky všechno dobrý a mimi ještě počká.
Zatím mejlík fakticky nedorazil ☹ ☹

marselina
26. říj 2008

luci no určitě se příště přidáme,bude to určitě bomba,budu brát s sebou ale raději jenom miminko,protože do toho kubíčka,to bych těžko zvládala 😀

marselina
26. říj 2008

psala mi Gabča Luci jestli jsme si něco vybrali aby nám to mohla dát bokem a ostatní věcičky mohla nabídnout dál,tak jestli něco máš ještě mimo tu bundičku tak písni ju.nechám ti ji,Sebastianek se narodí dřív tak ji i dřív budete moc užívat a já napíšu Gabče at sežene ještě jednu.

kolca
26. říj 2008

jéé Marsi ty chodíš k Balákovi 🙂 , já teda chodím k Dostálovi, ale Baláka jsem měla u porodu a byl skvělej.

cioccolata
26. říj 2008

Marketko, jdu ho poslat znovu...treba se nebude tak loudat 😉
Na kontrole ve ctvrtek Ti budu drzet palce...urcite budou dobry zpravicky!!! Musi 😉 A pak je hned oslavime 🙂
S Kubickem a Tobiaskem dohromady by sis u toho kafca asi opravdu moc v klidu neposedela 😀 Ale neboj, ja bych Te v tom nenechala 😉 Oblikla bys Kubickovi laclacky a stridave bysme ho drzely za ksandy...chvilku Ty, chvilku ja 😀

cioccolata
26. říj 2008

Marketko, klidne Ti ji ale necham...nechci Ti "vypalit rybnik" 😉 Muzes, prosim, u Gabci zjistit, kolik stoji? Jinak asi odolam a dalsi vecicky zase priste, uz jsem se opravdu rozsoupla dost 😉

marselina
26. říj 2008

kolca:dřív jsem chodila k Prachařovi,ale to ti je doktor nedoktor,hrozný přístup,těhulkování si u něj ani člověk neužil.
ted co jsem těhu jsem zašla k Balákovi na doporučení kamarádky a vzal mě,uplně jiný přístup a celkově jsem strašně spokojená.taky bych si ho u porodu přála už mi říkal že když si dá mimi na čas,tak vánoce budeme slavit spolu v nemocnici,což bych ale nechtěla.řekla jsem mu že tak druhý den po porodu bych chtěla jt domů tak se smál.Jinak u prvního porodu jsem doktora neměla žádného,jen sestřičky a doktor mi až potom přišel zkontrolovat placentu a odešel.

marselina
26. říj 2008

luci,ona sežene mikču další,tak že ti ji v klidku nechám,zjistím cenu a písnu ti hned jak mi napíše a domluvím s ní další fotečky po nákupu.
Já už se tak těším až konečně vyrazíme v klidu do té cukrárny,dám si nějaký poháreček a budu i užívat ten klid,snad už bude Kubík Ok a půjde do školky.

kolca
26. říj 2008

No já právě byla překvapená kolik času tam Balák strávil se mnou. Navíc vtipkoval, usmíval se. Fakt jsem byla spokojená.

marselina
26. říj 2008

tak to ti závidím,on vtipkuje i v ordinaci,je to fakt doktror s velkým D,teda pro mě.

marselina
26. říj 2008

lucinko mejlík došel hurááá,ty receptíky jsou dobrý,zase mám inspiraci na týdenní vaření.

kolca
26. říj 2008

Marsi, jojo, myslím, že je 😉 švagrová k němu chodila a taky byla moc spokojená.

cioccolata
26. říj 2008

Tak s mikcou domluveny, Marky 😉 Mailik uz jsem poslala znovu. Do poharku pujdu s Tebou...nebo mozna kusanec medovniku? 😀

marselina
26. říj 2008

kolco to jsi mě potešila,já znám akorát jednu paní která s ním nebyla spokojená,ale to je taková paní že kkdyž na ni kukne někdo jiný než primář tak je všechno hned špatně,navíc ji znám osobně tak vím že jí taky člověk nemůže věřit všechno

marselina
26. říj 2008

už jsem Luci psala gabče tak jak napíše cenu tak ti hned písnu.no já na medovník moc nejsem,ale ta ten pohár se tak těším.....oni totiž už v málokteré cukrárně dávají obyčejnou neslazenou šlehačku,všude si to už zjednodušují těma ve spreju a to mi na pohárek moc nesedí

cioccolata
26. říj 2008

Slehacky ve spreji mi taky moc nejedou, Marketko...chce to takovou tu poctivou, hustou, ve ktere stoji lzicka 😀 Ach jo, musim na to sladky prestat myslet, nebo dojde na ty Rafaella, co si setrim 😀

Co budete dnes delat na vecu, holky? Pisnete nejakou inspiraci na neco dobryho, rychlyho, at to porad neni chleba s tim a rohlik s tim 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru