Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kolca
31. říj 2008

ahoj holky,

tak zázrak se nekonal, v noci jsem pořád čichala k malýmu jestli něco ☹ , ráno supr prděl, ale v plínce nic. Ach jo. Takže vyrážíme k dr. ☹ ☹ ☹

kolca
31. říj 2008

jinak abych moc nesmutnila, tak mě Jájoušek poctil dalším otočením na bříško. 🙂

martinataylor
31. říj 2008

to bude dobrý kolčo,naše taky prcinka nekadila třeba taky týden..ale já ji rorukovali když byla malá pořád,jinak se mi nevykadila o té umělé stravě...hlavně pak písni jak jste dopadli ju?

kolca
31. říj 2008

no já včera zkoušela tu rourku dvakrát a prostě nic. Jojo písnu, máme přijet po jedenácte se zdravejma. Jinak Jájouše mě pořád rozesmívá, teď začal i couvat, už je z hrací deky na půl pryč 🙂

verdik
31. říj 2008

kolci, to bude dobrý uvidíš, protože pořád jen kojíš, tak asi všechno strávil, ale je pravda, že hranice 10dnů je max a tak raději je lepší, když se dr ukážete a navíc prdí malej, což je dobře, horší kdyby neprděl , ale kdyby zas měl nějaké velké bolení, tak by ti přece moc plakal , takže pak napiš co jste vymysleli s dr
normo malý je pohodičkář na fotečkách a pěkně rostete, kolik už vážíte 🙂 🙂 jste šikulky
malý spinká a jak se vzbudí tak vyrážíme na návštěvu ke kámošce , bude tam mít dva kámoše na hraní tak se těším, dáme kafíčko a něco sladkého a je krásně tak paráda 🙂 🙂
Klárinka už má poradnu za sebou, taky pěkně rostete a s váhou jste nás určitě předběhli už, my jdeme s Adákem v úterý, tak jsem zvědavá na ty míry a váhy 🙂 🙂 a co rýma už lepší??? 🙂
kristyan vám ať vyjde hezky ten víkend a to hlídání u babičky a malá ať v noci hezky spinká, zatímco vy budete pařit 🙂 🙂
jo a kolci Jarousek už tak cestuje, super a to překulení na bříško , gratulujeme a ještě jedna velká gratulace marti tobě k té plánované svatbě, jupí, jupí, tak zatím pa a ten recept na bábovku písněte, taky se na ni těším a margotku mám ráda, moooc, pa 😀 😀

norma
31. říj 2008

Verdiku na to že má 4měsíce má 69cm a 8900g.Ale je zdravej a to je důležitý,až začne lozit a trochu se pohybovat,tak to snad vyběhá.My jsme takový obříci od narození 😉 ,má míry jak do školky že 😀 .No a pohodičkář,to on opravdu je.Je to naše vysmátý sluníčko. MARTI,pošleš mi pak ten recept na tu bábovku?Moc děkuji.

martinataylor
31. říj 2008

ted holky zrovna peču zase tu margotkovou bábovku tátovi a pak písnu receptík,mám tu i sestru tak pak jdeme na procházku tak zatím pa pa

kolca
31. říj 2008

ahoj holky,

díky za podporu. Jsme zpět. Dr. ho "vyrourkovala", takovou silnější skleněnou rourkou. No káknul jen trošku, ale barvička i konzistence ok. Takže fakt většinu spotřebuje. Bříško má taky měkké v pořádku. Jinak jsem ho nechala ještě zvážit, pr jsem se bála, jestli mu to mléko stačí, když se v noci častěji budí teď. Váží 6860 gramů, takže za 10 dní přibral 130 gramů. Je to méně než by měl, ale máme zkusit ještě kojit do toho šestého měsíce. Kdyby mu to v noci fakt nestačilo, tak mám zkusit rýžovou kaši na noc. Tož uvidíme. Zkusíme to ještě bez příkrmů. Dnes v noci jedl v jedenáct a pak v šest a pak spal do půl deváté, tak to celkem šlo.

martinataylor
31. říj 2008

Ahojky,no vidíš kolčo,je to o.k a to je dobře.....čloěk o tý bobíšky má pořád hroznej strach.Dnesk amalá spala kráně,usla o půl 10 jak usíná,vzbudila se o půl 1 na mlíčko a spinkala do půl 7.To je tak užasný,ale smutný že je to vždycky tak jednou za týden ☹ ,například včera usnula o půl 10,pak se vzbudila o půl 1,ve 2,ve 3,od 4-6 nespala vůbec ,pak usnula a vzbudila se 7:15 hodin,super noc že? no včera jsem uplně rezignovala,že druhé dítě nemůžu zvládnout ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martinataylor
31. říj 2008

Holky tak ten receptík: MARGOTKOVÁ BÁBOVKA:

Suroviny:2 vejce,150 g cukru,125 g másla,250 g hl.mouky,prášek do pečiva,100 ml mléka,margotka velká,rozinky,oříšky...

Postup:vejce s cukrem vyšleháme,přidáme mouku s kypřícím práškem,máslo,mléko,nastroháme celou tyčinku MARGOT,přidáme oříšky a rozinky a vše promícháme.Peču při 170 st.v elektrické troubě...45 minut,no prostě do zlatova.. 😀

pozn.rozinky nejím,tak si je tam nedávám.... 😉

martinataylor
31. říj 2008

Normo a malej je kus pořádnýho chlapa,a to je dobře.... 😀 ,naše na holku je taky macík ale dr.říkala,že to za chvíli vyběhá a že talový děti,které jsou ted při těle trošočku,takjsou pak hubenoučký.....a já chtěla vždycky krásný vypapaný miminko 😀 a Klárince opravdu chutná....všecko... 😉

marselina
31. říj 2008

Zdravím všechny maminky a miminka,
jééé margotková bábovka,
děkuji osobně moc za receptík,vyzkoušíme a hrozinky taky nejím tak je tam též nedám.
ještě jsem vám chtěla holky napsat,že cio (lucku)si dnes nechali už v porodnici o 12dní dřív,a během dneška nebo zítřka by se měl malej Sebastianek narodit.
držme jim všichni pěstičky at vše dopadne dobře.

abinka
31. říj 2008

Nazdárek já oznamuji že martik jela dnes na vyvolání.Ještě odpoledne kolem druhé psala,že se nic neděje 😒 Tak snad se to ještě rozhoupe.

Marselina tak to by se tam mohly potkat 🙂 Martik se Jmenuje Martina Lošťáková 🙂

marselina
31. říj 2008

a cio se jmenuje Lucie Hubiková,zatím mi od odpoledne nenapsala tak nevím co se v porodnici odehrává. ☹ ☹

abinka
31. říj 2008

Já jí zase od odpoledne nechci otravovat,ale asi jí napíšu 😅

martinataylor
31. říj 2008

Jéé tak další dvě miminka jsou nebo budou brzy na světě....to je dětí jako smetíííí 😀 ,krásně se nám to tu rozrustá!!!Klárinika je jak z divokých vajec,mám na ruby celý byt,zbytečné uklízet... 😀

Tak držíme Martě a Luci pěstičky at to mají holky co nejdřív za sebou a jsou zdravoučký...... 😉

abinka
31. říj 2008

tak Martik pořád nic.Kecají ještě s dvěma maminama co už mají chlapečky 🙂 děkuje za držení pěstiček 🙂
Tak snad jí ta zítřejší tableta už zabere 😒

marselina
1. lis 2008

HOLKY
Tak Lucince se před půl nocí narodil Sebastianek,váží 2300g a měří 46cm.Rodil ji Balák. 😉

verdik
1. lis 2008

marselino, tak vyřiď prosím velikou gratulaci Lucince k malému Sebastiankovi 🙂 🙂 🙂 s Balákem ten porod byl určitě jedna báseň , malinký je drobeček podle váhy, ale to vše doženou, tak ještě jednou moc, moc gratulujeme šťasným rodičům a Sebastianku tebe vítámena tento svět, přejeme ti do života jen to NEJ, NEJ, hlavně hodně zdravíčka, pěkně papej od maminky ať jdete brzy domů z porodnice a užívejte si každé chvilinky spolu, pa, sladkou pusenku na čelíčko od nás 🙂 🙂

marselina
1. lis 2008

verdik: určitě jim to oběma vyřídím a děkuji za ně. 😀

abinka
1. lis 2008

taky gratukujeme 🙂

No snad bude další mimi na světě.Martik už vypadá nadějně tak snad to bude mít do večera za sebou 🙂

marselina
1. lis 2008

tak to budeme držet celý den pěstičky i martik

norma
1. lis 2008

Gratulujeme Lucince k miminku,ať jsou oba v pořádku a Sebastianek to brzo všecko dožene 😉 .Moooooooooooooc gratulujeme.

martinataylor
1. lis 2008

jéééé velká gratulace Luci a Sebastiankovi sladké pusinky posíláme.... 😉 😉

dadlina
1. lis 2008

ahojte holky, slyšela jsem o vás od verdika, ale nezeptala jsem se v jakém tématu vás tady najdu, tak jsem měsíc hledala a psala si tak různě, a nějak to nebylo ono. tady to možná bude jiné, osobní, znám verdika a renčuasarinku. musím si vytvořit nějaký ten profil - fotka+info, ale nevím jak , zkusím , kdyžtak mi poradte. dík

dadlina
1. lis 2008

už vím jak na to, profil tam mám, ale fotka mi tam nejde, pořád mi to hlásí, že je příliš velká , budu zkoušet třeba fotku prcka, třeba tam nejde ta moje 🙂

dadlina
1. lis 2008

jojo, už tam jsem

martinataylor
1. lis 2008

Ahojky dadlina...ty jsi určitě švagrová verdíka že? já se znám z Renčou a Sárinkou ,no ated se po srazíku známe vlastně všecky 😀 ,jupíí nas ale přibývá....to bude srazík.....Dívám se do profilu a vidím že už máš 3 miminko? Tak to tě obdivuji.....já si říkám jestli to vůbec zvládnu mít druhýho bobanu,když mám takovýho divočáka a nespavce. Chtěla bych se ještě aspon jednu noc vyspinkat... 😀

martinataylor
1. lis 2008

Jo a ted mi psala Renča od Sárinky na mobil,nejde jim internet,tak není prý v obraze 😀 ,no ale že snad ve čtvrtek jim už půjde,tak se ozve... 😉

martinataylor
1. lis 2008

Jo a jinka malá spinkal apo obědě 45 minut a ještě nehajá a to bude 9....to je dáblík... 😀 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru