Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

modramys
20. lis 2009

jo jde to 😉 teda ty bydlis u ostravy a budes rodit v prostejove??? a kde jsi rodila tobika?? jsem zvedava co 😀

majatob
20. lis 2009

no projedem se, no, uz jsem mela vymyslenou bezva trasu vlakem, ale tatka nam prej pujci kolem terminu auto kdyz bude moct 😀
Tobika jsem prave rodila v Prostejove a kdyz si predstavim, ze mam rodit jinde..vstavaji mi hruzou vlasy na hlave 😀 ty jsi Klarku taky rodila v PV? 🙂

modramys
22. lis 2009

teda tak to jsi asi musela byt mooc spokojena kdyz hodlas absolvovat takovou trasu s kontrakcema 😀 my to mame taky celkem daleko, ale autem asi 25 minut tak to snad nejak preziju...ja prave rodila ve vyskove a kdyby to bylo nejaky joo rychly tak bych to asi prezila zase tam, ale pokud to jen trosku pujde tak vyskov nee... ten prostejov mi prijde lepsi, i sestrenka tam rodila a kdyz me byla navstivit ve vyskove tak se malem vyvratila...takze to tam proste vyzkousim....hlavne se mi libi, ze na standartnim pokoji jsi po dvou (jeden myslim po trech) a kazdej pokoj ma svuj zachod to jako ve vyskove jsou dva zachody na cely oddeleni a dve sprchy no humus jak
blazen....
teda kdyz ctu o bezva trase vlakem tak se musim smat 😀 😀 to si vubec nedovedu predstavit 😀 je fakt ze minule mi to trvalo 8 hodin takze bych mohla cestovat klido do Liberce, ale tak druhy porod bude fofr no ne 😀

slunecinecko
25. lis 2009

Ahoj holky,

taky uvazujeme o Prostějove...z Olomouce je to kousek, takze spis cekame, jak na nas zapusobi personal a prostredi...

majatob
25. lis 2009

modramys, no uznavam, ze vlakem by to bylo asi vtipny 😀 ale minulej trval 12 hodin, tak bych to zvladla otocit mozna aj dvakrat tam a zpatky a to natrasani by treba mimousovi pomohlo pekne sestoupit dolu 😀 😀 😀

slune, z Olomouce je to pohodicka, ses tam ani ne za pul hodinky 🙂 myslela jsem, ze uvazujes nad Krnovem? ten uz padl?

marselina
25. lis 2009

tak se přidávám,2x jsem rodila v PV a nemůžu si vůbec nanic stěžovat,personál berva,pokoje,lékaři,prostředí,no paráda.
sestřenka rodila v olmiku,teda porodnice děsná,na pokoj se nesmělo tak šup s mimčama na chodbu do průvanu a vyškov??myslím že stejné jako olomouc až na to že ve vyškově je jakoby jídelna kam chodí rodinní příslušníci za maminkama s mimčama,postýlky železné,no děs,tam bych rodit nechtěla už jen kvůli prostředí ani kdyby mi za to zaplatili 😉

modramys
26. lis 2009

cau baby 😉
jo majatob vlakova terapie by nebyla spatna, ale pokud jde o vytrepani ditete, doporucovala bych dalnici tam je to jistotka na tech panelech 😀 😀 jsem nekde vycetla ze dostanes za porod berana???? 😀 to je parada ja chci takyyyyy 😉
slune - a olomouc ti nevoni? 😀 ja teda vubec nevim jen se ptam......jako pozor ja se narodila v olomouci, tezko rict jestli to ve mne neco zanechalo 😀

majatob
27. lis 2009

modramys, dostanu dva berany 😀 😀 😀 teda pokud vsechno klapne, stihnem postavit ohrady a tak 😀
taky jsem se narodila v Olomoucu, ale me to tam nejak netahne teda 😅

modramys
27. lis 2009

ty brdo maja a co s nema budete delat...doufam, ze je nebudete jiiiiiiiiiiist 😀 😀 no co jinyho s beranama? sekacky na travu? deti na nich budou jezdit? no doufam ze je pak vyfotis at se pobavim 😀

slunecinecko
10. pro 2009

maji: krnov padl kvuli vzdalenosti...presne tak, jak jsem pocitala 😅 😅
modramys: olomouc prichazi do uvahu pokud budu rodit predcasne, ale jinak ani nahodou...teda pokud si to zase jeste do brezna nerozmyslim 😀 to prostredi tam je fakt hnus ☹

majatob
10. pro 2009

modramys, no jejich hlavni ukol bude spasat travu na zahrade a na podzim se uvidi jestli je nechame.. 😅 ono je stejnak hnedka nekso ukradne a bude to 😅 😅 😅
slune, prostejov je fakt super, kdyz si priplatis, tak muzes aj do vany, akorat na tlaceni te z ni vyzenou 😀

slunecinecko
12. pro 2009

maji: ja jsem prave cetla, ze muzes zustat ve vane po celou dobu...tak nevim...kazdopadne tam zkusime zajet 🙂 a treba tam potkame tu tvou doktorku, ke ktere jsem taky nejakou dobu chodila 🙂 🙂

didi21
24. únor 2010

Ahoj holky,
jsem z Olomouce, ale v OL rodit opravdu nechci! ☹ Byla jsem rozhodnutá pro Šternberk, ale teď přemýšlím i nad Prostějovem. Můžete sem napsat Vaše zkušenosti, jak jste byly spokojeny? Budu ráda za každý Váš příspěvek, který mi pomůže v rozhodnutí 😉

majatob
27. únor 2010

didi, ja jsem byla spokojena moc, proto tam jdu aj podruhe (a to ziju v Ostrave 😀 ) 😉 kdyby te zajimalo neco konkretniho, klidne se ptej 🙂

didakuku
27. bře 2010

Ahojky, já jsem rodila oba klučíky v Prostějově a všechno super. S druhym mimčem jsem tam byla v listopadu 2009. Prostředí i personál na jedničku.

kaninka2
18. črc 2010

Ahoj maminky, mám termín 29. července a uvažuji o Prostějově. První dítě jsem rodila v Olmiku a žádné extra zážitky od tama nemám. Porod byl bez problémů, malá zdravá a i krásně papala. Vadí mi to prostředí, chtěla bych si ten pobyt trošku víc užít, ta stará porodnice, pokoje, koupelna a vše kolem na mě působilo strašně depresivně a za celé 3 dny jsem nenaspala ani hodinku 😒 Myslím si, že pokud nejsou žádné problémy a nenastanou komplikace, tak není důvod rodit bezpodmínečně v Olomouci jen proto, že tam mají dětskou JIPku. Přítel je sice jiného názoru, ale on nerodí, že? 😝

Chci se zeptat těch, co už jste v Pv rodili, je třeba tam před porodem chodit do poradny nebo tak něco? Nestačí tam prostě jen přijet, když už bude porod rozjetý? Nerada bych tam v bolestech přijela a oni mě odlifrovali s tím, že mě nemají v registru, tak ať mažu jinam 😀 A ještě jeden dotaz, po jak dlouhé době maminku s miminkem propouštějí? V Ol. je to po 72hodinách, ale jak je to Pv., to jsem se nikde nedočetla 😕

alca22
18. črc 2010

Ahojky já jsem rodila v PV a nemůžu si na nic stěžovat. Pokoje pěkné. Vlastní sprcha se záchodem na pokoji a vše v novotě. Nevím jetli se tam musíš nahlásit nebo ne. Zkus si tam zavolat a přeptat se na to. Jinak se myslím chodí 5 den od porodu domů.

kaninka2
28. črc 2010

Alčo - díky 😉
A ještě se zeptám, jak je to s pyžamem pro maminku, jest-li dostanu erární a nebo si mám brát svoje? To samé u miminka, mají pro ně nemocniční oblečky a nebo taky brát svoje? Plinky beru určitě, ale s tím oblečením fakt nevím. V Olomouci mají vše pro matku i dítě, tak proto se ptám 🙂 Termín mám zítra, tak bych chtěla být připravená, kdyby náhodou 😀 ...ale moc to na porod nevypadá, tak že se když tak zeptám v pátek na kontrole. Jo a mimochodem, je to tam opravdu moc pěkné, v pondělí na první kontrole jsem to omrkla 😎

majatob
1. srp 2010

@kaninka2 prostejov taky pousti po 72 hodinach pokud je vse ok 🙂 kosili dostanes erar i obleceni pro mimi, ja jsem oblikala vetsinou do svyho a nikdo nic nenamital. Svoje si vem plinky, vlozky, toaletak, to nedostanes. kosmetika pro mimi tam je (a nejen Johnson´s baby, byla tam myslim jeste weleda, ta je dobra a prirodni 🙂 )
jak jsi v patek dopadla? ...jestli uz neni miminko na svete 🙂

kaninka2
2. srp 2010

@majatob - díky za cenné informace 😉 Na kontrole mi bylo zděleno, že se miminku stále nechce 😝 ...a ono se mu vážně nechce 😕 další kontrolu mám zítra, tak snad se to hne ku předu. Už se moc těším na prďolátko a taky se těším na tu "rekreaci" v Prostějovské porodnici 😀 . Bude to pro mě odpočinek 😎

majatob
2. srp 2010

@kaninka2 tak moc drzim palce at uz se to hne 😵

majatob
2. srp 2010

jo a kdyz budes neco potrebovat tak se neboj a otravuj ty sestry dokudd ti nevyhovi 😀 ale ja jsem narazila jen na jednu neochotnou, jinak byly vsechny moc fajn 🙂

hannnnuska
6. srp 2010

Ahojte holky 🙂 Já se přidávám,v listopadu 2009 jsem také rodila v PV a nemůžu si snad na nic stěžovat.Vybavení super,pokoje pěkné a čisté hlavně,doktoři fajn,sestry neustále k dispozici...Jediné,co mi jako prvorodičce vadilo bylo to,že každá sestra měla svůj názor a ten propagovala a já po dvou dnech nevěděla ani,čí jsem 😀 Ale nejlepší je se na to vykašlat,neposlouchat je a dělat si všechno podle sebe...jenže to mi došlo až už jsem toho tam měla nad hlavu 🙂

kaninka2
20. srp 2010

Tak a máme to za sebou 🙂 🙂 🙂 Prostějovskou porodnici chválím kudy chodím 😉 Byla jsem nad míru spokojená. Porodní asistentky naprosto skvělé, celý porod byl díky ním snesitelnější a bez jakéhokoliv poranění mi pomohli přivést na svět krásnou zdravou holčičku 😎 Sestřičky i doktoři byli moc milí a přátelští. Pokoje pěkné, čisté a prostorné. Vyzkoušela jsem i nadstandard a užila si dva dny naprostého pohodlí a hlavně soukromí. Při odchodu domů jsem pocítila i trošku smutek. Bylo mi tam opravdu fajn a vůbec jsem se necítila jako v nemocnici. Jsem moc ráda, že jsem tentokrát zvolila Prostějov a né Olomouc, ten rozdíl je obrovskej 😉 Pokud některá váháte, jest-li Olomouc nebo Prostějov, tak já doporučuji jednoznačně Prostějov!!!! 😎 Opravdu mě nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout.

thea24
24. srp 2010

Ahojky holky,tema prostejovskych maminek jsem nenasla tak se zeptam vas 🙂chodili jste nektera v tehotenstvi do prostejovskych lazni?nejak se nemuzu rozhoupat zda stale v plavani pokracovat nebo radeji ne..Mam strach zda je voda v poradku,nerada bych nejak ohrozila miminko 😔 Za vsechny odpovědi moooc děkuji 🙂

audeo
8. zář 2010

Dobry den, nedavno jsme se prestehovali do PV a nikoho tu neznam. Najdou se nejake maminky na pokec nebo prochazku?

renina66
16. led 2011

Ahoj holky 😉 Mate nektera zkusenosti s Hamiltnovym hmatem v pv porodnici? 😝

renina66
16. led 2011

Jestli vam ho teda udelali na pozadani 😉

majatob
24. led 2011

ahoj holky, netusite jak je na tom PV od brezna? Odchazi nejaci lekari nebo ne? 😕

spymike
24. led 2011

Tak jsem koukla i sem,jelikož jsem z Prostějova a vidím že su tu dlouho nepsalo až teď. Já budu taky rodit v PV tak jako prví, byla jsem spokojená.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru