Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

zuzik28
31. led 2011

@audeo
@spymike Ahoj holky tady na MK je v sekci Regiony téma "Maminky a miminka z Prostějova a okolí" tak klidně můžete chodit plkat i tam...Zuzka

hadeline
9. únor 2011

@majatob ahoj nepodařilo se ti zjisti nějaké aktuální informace jak to v tom březnu bude? Chtěla bych tam rodit v dubnu a doufám, že tam někdo zůstane.Díky H.

majatob
9. únor 2011

@hadeline ptala jsem se svoji doktorky, prej v pohode, nikdo neodchazi, takze jede normalne bez jakyhokoli omezeni 🙂

hadeline
9. únor 2011

@majatob tak to je dobrá zpráva. díky a přeji pohodové vylodění 🙂

majatob
9. únor 2011

@hadeline diky, snad stihnem dojet, mame to tak na dve hodiny cesty se tam dostat 🙂 a tobe preju taky hezky konec tehotenstvi a rychly porod 🙂

hadeline
9. únor 2011

diky. wow tak to teda nezávidím takovou dálku. Musí to být hodně dobrá porodnice 🙂 My pojdeme asi 40 km, ale po dálnici. Což je mnohem lepší a rychlejší cesta než do Šternberka, který byl původně také ve hře.

tehuli
6. bře 2011

holky tak dojet asi stihli...majatob má chlapečka Štěpánka....touto cestou gratuluju moc moc..hodně zdravíčka...snad mi nenadá že to tu šířím...vím to od její sestry🙂

janickabez
1. črc 2011

Ahojky holky chtěla jsem se zaptat, zda se dá jít v Prostějově někde na NT screening???? díky za iinfo...

marulinka
8. črc 2011

@janickabez ahojky.já byla v 1trimestru v Ol. a v 2.mě poslaly v PV jak je centrum zdraví v ulici vedle hlavní pošty-je tam doktor Bilík 🙂

l.v
15. čer 2014

V PV porodnici rodíme od 35.týdne. Co je dříve, většinou převážíme. Kvůli nezralosti miminka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru