Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
20. lis 2007

nene do deseti dnu a jeste k tomu kdyz bude pred vanocema....to se budou snazit vsechny vyprat domu...tak klidek myslim ze ty to mas v pohode 😉 segra mela termin 3.8.a byla 13.8 na vyvolani 😉

abinka
20. lis 2007

To zas Pepča si nedokázal představit jak funguje rychlozavinovačka.Tak jsem mu ji zabalila a ukázala jak tam bude drobek hajat a on si to vzal a nasadil na hlavu tou špičkou do zadu.Měl to jak turban 😀

megee
20. lis 2007

no já mívám v noci hodně depky z toho jestli to vůbec zvládnu, postarat se o miminko a tak, je to moje první těhu tak to snad bude v pohodě

abinka
20. lis 2007

Tak to jsem klidná že nás je prdlých víc 😀 😀 😀

abinka
20. lis 2007

Megee jasně že to zvládneš.Musíš věřit ve svůj mateřský instinkt 🙂 a hodně otázek ti zodpoví pediatr.

denousek
autor
20. lis 2007

😀 chlapi no..prca s nima... muj dr se asi ridi tim terminem z uzv 7.1...ale ja bych brala radsi podle te ms 24.12...a to uz bych chtela byt doma ,,jedna holka mi napsala ze muzu byt rada ze si jeste vanoce uziju v klidu s pupkem ze pak me malej bude jen otravovat no zda se vam to normalni??jak otravovat ja ho nemam kvuli tomu ze by me otravoval to mi prislo uhozeny

abinka
20. lis 2007

Denoušku segra má holčičku že?Ono se říká že holky se často přenášejí a kluci že chcou většinou dřív na svět.

megee
20. lis 2007

já vím, jen mě to tak občas přepadne, ale jinak jste mě uklidnili občas mi rpřipadá, že neporodím a budu těhotná věčně 😀

abinka
20. lis 2007

To je hnusný.Určitě je náročný starat se o dítě ale nikdy bych neřekla že mě otravuje.

denousek
autor
20. lis 2007

no tak treba uz mi priste ozvy udela no..v tom 36tt jestli jo tak je mi porodka fuk...ja jsem si myslela ze nema ani normalni uzv ale ma HO jen mi ho nedelal ptz sem litala po genetice tak na co taky ze...

martinataylor
20. lis 2007

to mi Abi ani neříkej,že se holky přenáší,chci to mít dřív 😨

abinka
20. lis 2007

megee slonice nejseš aby si to nosila 2 roky.Msli na to že mimískovi je u tebe nejlíp a on ví kdy sám nejlíp kdy se drát na svět.Ty máš vánoce doma s malým 100% ale co my??? ☹ Snad se nám taky poštěstí.

megee
20. lis 2007

jo holky nevíte náhodou jestli může jít porodné vyřídit přítel nebo tam musím jít já?

denousek
autor
20. lis 2007

megge neboj vecne urcite ne..ty jo to si nedokazu predstavit ja uz ted nemuzu...
no presne proc by me to elo otravovat ze,,,,aspon si uzijeme spolecne vanoce...abi ja uz vidim jak za tebou jedu do porodky...ze mi hned das vedet....ale neboj necham te odpocinout prijedu az budes sama chtit treba nebudes chtit v porodce nukoho ze...ale pak se budem s malima navstavovat ze jo..segra uz se navstevuje se setrenkou maji deti 10 dni od sebe..

abinka
20. lis 2007

Ale pravidlo to není sousedka má kluka rodila o 14 dní dřív a její kámoška o 14 dní později a má kluka taky takže to nemusí být pravda.

denousek
autor
20. lis 2007

no abinko spis co ty...ja budu treba na vanoce doma jeste s pupikem kdyz to mam dle uzv az v lednu 😀 ale ty to vyplknes 23.12 nebo na stedry den 😀 ale aspon te tam pepca odveze a pak i domu

abinka
20. lis 2007

Neboj Denoušku hned jak budu moct tak ti dám vědět.Jen doufám že to nebude zítra ☹
To porodný by mohl vyřídit,ale otázka je jestli vyřídí.švára vyřídil a sousedka tam musela jed že prý musí osobně takže skusit a uvidíš

megee
20. lis 2007

no třeba to taky stihnete ještě před vánocema, u nás to bude docela hustý, bydlím totiž s přítelem u jeho rodičů tak to budou ve¨selý vánoce 🙂

denousek
autor
20. lis 2007

porodneM??tak to netusim..segra ho vyrizovala tak se ji zeptam kam mam pak vubec vsude jit...ja akorat vim ze musim jit pak s rodnym listem do pv na radnici ptz tam mame termin svatby a tam musi byt nahlaseny deti ....

abinka
20. lis 2007

Já budu rodit nejdříve v pátek a nejpozději na mikuláše 😀 😀 😀

abinka
20. lis 2007

no tak to budete mít opravdu Veselé vánoce.Já bych vánoce s tchýní nedala.

denousek
autor
20. lis 2007

abi co blbnes ty rodis 21.12...ja uz se smiruju s tim ze to budu mit az v lednu ☹ a zacina mi to byt fuk radsi at je tym dyl nez aby mel problemy no...sice me to boli u srdicka chtela bych ho uz doma na vanoce ale to asi neklapne..tak asi porodim az po svatkach no....se pekne precpu na vanoce...ja sem od posledni poradny nabrala 3 kg to je fakt husty a za 2 dny mi bricho vyrostlo o 3cm!

megee
20. lis 2007

tak to já mám v pohodě, docela dobře si s ní rozumím takže je to v klidu a hlavně na to všechno aspoň nebudu sama

abinka
20. lis 2007

Neblbnu,tak vem to tak že mám termín poslední den v 40tt.To znamená na úplném konci těhu a ty ho máš v 38tt.Když jsem projížděla ty stránky s tím kdy která rodila tak průměr je 38tt no a to je na mikuláše

denousek
autor
20. lis 2007

milackova mamka je taky v pohde je moc hodna...tak taky dobry-....

abinko to mi odepsala ta porodni babi
...dávkování by měl určit homeopat, ale běžně se užívá 2-5 kuliček rozpustit pod jazyk stačí 1x denně (někdy se doporučuje i 2-3x záleží na konkrétní situaci - jak to bude bolet, špatně se hojit- v podstatě dle potřeby )

tak jsem ji jeste napsala ...ze jak jako jak se budu hojit ze se to bere jeste v tehu...a jestli by mi jeste nenapsala od ktereho tt se to bere..

abinka
20. lis 2007

A dnes mi sestřička říkala že od pátku už může malý na svět

megee
20. lis 2007

tak to bysme s v porod.. mohli potkat pokud bych rodila v termínu 🙂

abinka
20. lis 2007

no já doufám že se tam s někým slezu.

denousek
autor
20. lis 2007

no tak to jo...tak treba taky budu prece jen do vanoc doma ze...holky nevite jestli v pv davaji epidural?,a chteli by jste ho??ja bych se bala ochrnuti ja nevim 😒 ale az budu mit bolesti jak svina tak o nej budu skemrat 😀

denousek
autor
20. lis 2007

abinko ja tam cci byt s tebou ☹ to je blby ze posledni MS mame 3 dny od sebe si pamatuju jjak jsme si to rekli ze jsme tehule jak mi to vykecala teta 😀 tys byla smutna zes mi to chtela rict sama....a ted mame pred porodem a ja jsem o 2 tydny pozadu 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru