Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
20. lis 2007

myslím, že ho dávájí, já zatím o tom moc neuvažovala uvidí až podle toho jak velký budu mít bolesti

denousek
autor
20. lis 2007

abi a co rikas na tu odpoved porodni babi:::2-5 kulicek....ze vetsinou 1 krat denne ale nekdy i 2-3krat tak jak to bude brat??asi tak prumer by byl 3ks 2krat denne ne nebo vemu tech 5 jednou a dobry??ja nevim...

abinka
20. lis 2007

já beru jednou 4 kuličky.5 se mi zdálo moc

denousek
autor
20. lis 2007

ale ona psala ze se to nekdy bere i vickrat denne tak ja nevi no jeste uvidim no a co ten caj??skocis si pro nej zitra??

abinka
20. lis 2007

nevím co mi řekne dr.třeba dnes mi tak pokazila náladu že jsem nebyla schopná normálně uvažovat.Připadala jsem si jak debil.Kárala mě ať nepiju boblinkové vody to už mi říkala minule a já je nepiju.že mám co nejmín pít a snažit se spíš jíst ovoce a to tayk dělám.No prostě mě opakovala to co mi říkala minule a dělala jako bych to všechno porušovala.

megee
20. lis 2007

já teda bublinky piju pořád a žádné problémy mi to neděla a ani mi to dr nezakázal

abinka
20. lis 2007

no mě to zakázala už v létě,od té doby musím pít trošku a jen vodu a čaje.Občas jsem si nějakou bublinku dala ale jen trošku,ale pít trošku to mi moc nejde.Mám pořád velkou žízeň.

megee
20. lis 2007

a kvůli čemu ti to vlastně zakázala? zdá se mi to jako blbost abys nesměla pít

abinka
20. lis 2007

no já totiž hodně nabírám a otýkám.

megee
20. lis 2007

aha tak to potom jo tak to bys ty bublinky fakt neměla, já s tím teda problémy nemám tak ani nevím co na to pomáhá

abinka
20. lis 2007

nic.bublinky si dám jednou za uherák třeba u někoho na návštěvě a nebo když mi blbne tlak tak si dám trošku kofoly po té se mi udělá dobře,ale jinak nic.A myslím si že zas tak moc nežeru abych tak šíleně nabírala z jídla.Myslím že normálně.Je pravda že víc kokinkuju než před těhu ale to je tak všechno.Jsem zvědavá jakyý tlak budu mít zítra. 😒

denousek
autor
20. lis 2007

abinko ser na nabirani nabiras tolik kolik telo potrebuje aby se mel mimisek dobre vis...ja zacinam nabirat az ted tak te jeste dozenu ted je to fakt des...co tyden to minimalne kilo... 😒

kdyz se bavite o kofole zkusili jste tu novou??skoricovou??ja vcera..hned bylo po ni me teda chutna...

megee
20. lis 2007

jo jo denousku máš pravdu myslím že by se ty kila neměly tak řešit hlavně že je mimi v pořádku, já už se teda s váhou zastavila za poslední měsíc jsem přibrala asi kilo a to se na mě zase setrřička podezřele dívala jako jestli náhodou nedržím dietu nebo co...ctu kofolu jsem teda ještě nezkoušela, ale vyzkouším

abinka
20. lis 2007

já tu váhu už neřeším ale dr. se nad tím pozastavovala jako nad katastrofou

denousek
autor
20. lis 2007

kasli na dr pribralas to ty a ne ona...jedna holka pribrala i 80kg za tehu....sem to cetla fakt mela nejakych 65kg a kdyz rodila tak mela nejakycjh 140 kg takze to nereste 😉 ja vim ta predstava jak to pak pujde dolu je silena a bude stat mnoho usili ale hlavne ze miminko si bere to co zrovna potrebuje

megge a kolik si pribrala celkem\,,??a kolik je ti let??me 20 ..

megee
20. lis 2007

no já jsem přibrala 10 kg takže vcelku nic moc.. a je mi 23 let

denousek
autor
20. lis 2007

jdu na telku musim do loznice milak se chce mermomoci divat na film+ a ja chci primu!!tak paa

jo ja mam nahore asi 12,5 kg ble zatimmmmmm

megee
20. lis 2007

tak zatim pa ja jdu taky koukat ale na novu

abinka
20. lis 2007

tak holky papa já zase na primu 🙂

denousek
autor
20. lis 2007

abi tak co VKV dobry ne by me zajimalo do kdy to bude.....kimik ma od ludu novou prezdivku-bacil 😀 sem mu rikala ze kdyz budu v porodnici ze tady musi vsechno vydrhnout ze tady nikde nesmi byt ani smitko ani bacil a on se podival na kima a prej bacile nebudes tady 😀

abinka
21. lis 2007

Dobré ráno holky,
Denoušku já jsem je nedokoukala.Nebylo mi dobře tak jsem šla spát.Pak mi musíš napsat co tam bylo jo?Nic tak já valím.Jak dojedu domů tak pisnu co a jak.
Pepča je to samá,když se mu něco nelíbí nebo musí udělat něco co ho nebaví tak na to má prupovídek a přezdívek.

abinka
21. lis 2007

Nejvíc ubrblaný byl když měl věšět záclony a závěsy minulý měsíc.Já mu říkala jak to má být a to bylo něco na něho.Řeči ve stylu proč ty záhyby musíš mít všechny na pravo není to jedno?On to totiž připínal na žabky a jednou to zahl na pravo a po druhé na levo a to byla opičárna.Pak jsme se štěkali aby to spravil a on ne že to je dobrý.No myslela jsem že si tam nakonec vylezu sama,ale překousl to a udělal to 😀

denousek
autor
21. lis 2007

heeee sem to ted cetla ludovi on nechape proc se to musi prehybat a uz zkoume nasu zaclonu ze ju mame na kroužkach a zadny žabky nemame 😀 😀 😀 ach jo to muzou fakttak myslet jedine chlapi....noale my by jsme nebyli o nic lepsi kdyby jsme meli treba vymenit olej v aute.... 😝
a jak si psala snes rano jak dojedu domu tak pisnu no a jako odkud domu??kde ses??....

abinka
21. lis 2007

no s tím olejem máš pravdu.
no jak dojedu od Dr. tak že pisnu jak jsem dopadla víš.

abinka
21. lis 2007

Tak tlak byl dnes v normě,ale v moči mám bílkovinu. ☹ V úterý mám zase dovést moč na rozbor.Tak zatím jsem doma a pak se uvidí,ale nemám z toho dobrý pocit.

denousek
autor
21. lis 2007

gqabi ☹ to je spatny...a rekli ti co to muze znamenat??muze to byt ta preeklamsie??to je mi moc lito....treba mas tehu cukrovku jeste ze uz muzes rodit ze...ten antivir mi ten pc zkouma moc dlouho a uz nasel jeden vir tak uvidime co dal to je na celej den a celej den bez konika to asi ne 😅

abinka
21. lis 2007

no nedá se nic dělat 😒 Jen doufám,že to vše dopadne dobře.Ani jsem si nevyřídila ten papír na to jméno,ale to vyřídím v úterý.Doufám,že v to úterý mi dá papíry na tu porodku.Musím říct,že je opatrná.Nějak akutně vysoký ten tlak nebyl a hned dělal vyšetření,ale stejně bych chtěla být už pod porodkou když jsou problémy.

Taky by jsme potřebovaly prohnat noťasem nějaký antivir,ale nevíme jak na to.

denousek
autor
21. lis 2007

no ja mam stazeny z netu avast...chces si ho stahnout??najdu ti odkaz teda jestli to zvladnu...ono staci zadat myslim www.stahuj.cz a tam do vyhledavace avast a bud tam bude nebo nebude nezkousela sem to...

to je stejne divny ze mas v moci bilkovinu a natikas a ze ti rekla ze mas prijit az v utery ,...

abinka
21. lis 2007

no avast máme.Ale i přesto je ten notas jakej si pomalej.
Mě už je to jedno jak se mi nebude něco zdát jedu do porodky a když se budu cítit v poho tak půjdu až k ní.

kolca
21. lis 2007

Ahoj holky, nakukuju i když se mě porod týká za docela dlouhou dobu. Těším se, že pak povykládáte co a jak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru