Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
21. lis 2007

no vsak jo....kdyztak pofrcis do porodky ze....ja asi zacnus malinkem uz pristi tyden ...hned na zacatku 35tt...at pak zabere jak ma....no uvidime..ale magnesko budu brat do konce mesice....avast je prej na houby ale zase je zadara no..ale asi si nakej antivir koupime jak nainstalujem znova windowsi..mame to cely nejaky pomali a zasekany je to uz na prd chce to vsechno smazat a nahrat znova sice o vsechno prijdu ale neda se svitit takhle je nam notas akorat tak na nasrani...

ahojky kolco mi uz jsme si jednou psali ze jo....a jaktoze cekas miminko az ted??necekala si ho uz driv??nec se stalo??nebo si to pletu..

kolca
21. lis 2007

Ahojky denousku, jojo psali, nene nebyla, byli jsme ve stadiu snažení. Ty jsi z Kostelce jestli se dobře pamatuju že? a Peťa?

abinka
21. lis 2007

Zdravím Kolcu 🙂
Denoušku taky ho máme strašně pomalej.Budem to muset dát známému ať stím něco podělá

denousek
autor
21. lis 2007

JOJO KOLCO PETA a ty ses z ....LESAn??,myslim jste se tam nastehovali ne....no tak vidis mame dosnazeno.. 😀

jo abinko to jo ale u nas to chce asi fakt vymazat celej software ptz uz nas napadli viri i predtim a ten vir kdyz chces odstranit tak ho musis smazat i s nakazenym programem takze nam to pak zlobi kdyz nam tady toho tolik chybi no....abi a v utery tam teda k dr jedes zase??jako odevzdat moc nebo co??a co s tenou bude kyz tam zase bude bilkovina?

kolca
21. lis 2007

Peti jojo už vegetíme v Lešanech. 🙂 takže jsme skorosousedky 🙂

abinka
21. lis 2007

no do poradny a zavést tu moč a pokud mě už nepošle do porodky tak si to tam vydupu.no mám obavy že když to tam bude takpošupajdím buď na nějaké vyšetření a nebo do nemocnice.nevím to se uvidí v úterý

megee
21. lis 2007

ahoj holky tak jsem byla dnes u dr. a nic moc ☹ zítra se mám hlásit v porodnici na přetočení ozev, malej měl 160 tepů za min. tak se mu to nezdálo. No ale až jsem došla domů tak mi došlo, že jsem chvíli předtím pila kafe tak jestli to náhodou nebylo tím... minulej týden bylo totiž vše v pořádku a to jsem kafe nepila... no tak uvidíme zítra

megee
21. lis 2007

abi já měla taky v moči bílkoviny a dr. mi řekl že u mě klidně mohl proběhnout nějakej melej zánět močáku. tak mi doporučil brusinky v tabletkách a je to v pohodě

abinka
21. lis 2007

ahoj megee,tak budu zítra držet pěsti ať je to v poho. 😉

abinka
21. lis 2007

a měla si k tomu velký vahový přírustek,blbý tlak a otoky??Doufám že to bude jen blbá shoda 😒

megee
21. lis 2007

to sice neměla, ale třeba to s tím vůbec nesouvisí, já si totiž vůbec nevšimla, že bych mohla mít zánět močáku az mi to řekl dr.

abinka
21. lis 2007

no je pravda,že mě o víkendu dole pořezávalo.Tak by to snad mohl být jen zánět.Jenže tahle trojkombinace bývá většinou preeklampsie

megee
21. lis 2007

tak to je hodně blbý, ale musíš myslet pozitivně a nepřipouštět si že by to bylo něco vážnýho... uvidíš že to bude dobrý, myslím že kdyby to bylo vážný tak uz by tě dr. dávno poslala do porodnice, určitě by to nenechala jen tak

abinka
21. lis 2007

v to doufám.Uvidím v úterý co bude.Jak říkáš nepřipouštím si to.Prostě žiju v tom že je vše OK a bude OK.

denousek
autor
21. lis 2007

ahojik holky....megge to me moc mrzi ale to muze byt klidne to kavou..ty uz to mas za par tak kklliiddd!! 😉

abinko ty zase nemas tak velky vahovy prirustek ma to tak skoro kazdy aspon kamosky co znam...segra nabrala pres 20kg,a co....to bude fakt jen blba shoda musis v to doufat,uz bude za chvili po vsem tak to vydrz drzim moc pesticky 😵

kaelan
21. lis 2007

zdarec palec 😀

Abi držíme s holkama palečky ať je všechno Ok uvidíš bude neboj 😉 😉

Jinak zdravím Deny,swetlus,martinu,meg,mishalku... 😝 😉 🙂 a všechny ostatní jo a nově Kolcu 😀

bolí mě v krku du umřít páááááá 😀

abinka
22. lis 2007

čaute maminy,
Poslední dobou se budím čím dál tím dřív ☹

Moc děkuju za podporu holky. 🙂
Já si myslím že 20kg nahoru je dost,ale že to není tak hrozné.Akorát Dr.z toho dělá tragédii.

Kaelan,chtělo by to vitamínky a potit,ale s holkama to moc nejde co?? 😒 Tak brzké uzdravení.

martinataylor
22. lis 2007

Ahojky holky,
Abi ty jsi teda ranní ptáče,ale já stávám taky kolem 7,máme hafana,tak ho venčím.A stejně už nespím,co dvě hodiny jsem v noci vzhůru,jsem furt na WC a vše se mihoní hlavou.Štve mě nejvíc,že nás ty doktoři ještě neposlaly do porodky na ty ozvi.A těch 20 kg není moc,znám i takové co přibraly 30 kg.A četla jsem si o tém preeklamsii a přinejhorším tě nechají porodit dřív,po porodu se tlak zpraví,přestaneš otíkat.Myslím na tebe a nebuj se,dopadne všecko dobře.

Deny a Mališkovou znám,né osobně a le bydlí v Klužínku naproti chalupy.

denousek
autor
22. lis 2007

cau devcata 😀

kaelan pekne se vypot

abi nevim co ti ma dr co rikat treba se ti to jen zda ze se ji to nelibi za to prece nikdo nemuze prd na ni vsak ono se to srovna...a jak pise martina proste te necahji kdyztak porodit driv to bys stejne chtela ne??ted uz muzes 😉

martino my mame taky hafise a dva a taky je poustime na dvur kolem 7 rano...vzdycky kdyz jde milacek do prace tak je pusti a za chvili zpet milacek odejde a mi chrnime dal 😀 ale oni mrchy si zvykli ze kdyz skacou u dveri ze je kdykoli pustim tak ja treba ve 2 rano stepuju na dvore a cekam az se vy... 😀 ale tak co za chvili budu porad vzhuru tak mi bude jedno jestli je pustim ven ze...dnes jsme treba byli o pul 5 rano 😅 sem si tak rikala tady je takova tma co kdyz me tady zapichne nejakej vrah nebo nejakej zlodej 😕

tak se zatim mejte holky ja jedu dnes do pv koupit kojici podprsenku doufam ze uz mi prsa nevyrostou 😒 ale tak ony se prodavaji s urcitou volnosti ptz bud mate mliko nebo je zrovna vypapany a ta podprda se musi prispusobit ze....

abinka
22. lis 2007

Marti já bych radši spala,ale když to nejde.Dvě hodiny jsem se převalovala a snažila zaspat poslíčky.Nějak se nedařilo tak jsem hodila sprchu a šla sem. 🙂
Já se bojím aby se ten průběh nějak nezhoršil.V horších stádiích preeklamsie může umřít mimi. ☹
Sousedka to měla a šla na vyvolání asi 38tt kvůli cukrovce(taky měla všechno co mohla chuděra)No a začaly ji nějak kolabovat hodnoty a musela okamžitě císařem.Když jsme se bavily tak říkala že na sobě vůbec necítila že by nějak kolabovala.No a z toho mám strach že to nepoznám a mimískovi se něco stane. ☹

megee
22. lis 2007

ahojte holky tak jsem byla v porodnici na těch ozvách a zítra tak musím zase, jelikož mi nikdo neřekl, že mam přijít najezená a mít sebou 🙂. Je to prý kvůli aktivitě miminka. No a protože ja byla na lačno tak se malej nechtěj hejbat 😀 a křivka byla na prd a to mi to točili na dvakrát tak uvidím zítra

denousek
autor
22. lis 2007

megge tak to je dobry no...kdo to taky ma vedet ze mas prijit najezena ze.....to sou veci...no aspon vime az tam budem chodit no....a jak se citis??uz to bude za chvili taky...abys tam jeste vubec dosla 😀 a co musis se tam teda obednavat po tel jo?

megee
22. lis 2007

no mě tam poslal můj doktor a jinak si tě tam potom už objednávají normálně oni na poradnu, ale myslím že tě tam pošlej každej dr. akorát každej posílá v jiným týdnu, kamarádka chodila do porodky už od 34 tt

megee
22. lis 2007

jinak si teda zatím vůbec nepřipadám na to, že bych měla každou chvíli rodit 😀

abinka
22. lis 2007

megee to je dost dobrý 😀 Swetlus tady psala akorát o tom že si máme sebou vzít pití ale o jídle nic neřekla.
Za pár hodin to může být jinak.Nebyla si ještě včera v 38tt???

megee
22. lis 2007

to pití je pravda, ale mě bylo řečeno že mám být i najezená aby se mimi líp hýbalo... jo to jsem byla a dnes začínám 39tt tak doufám, že už brzo porodím 🙂

abinka
22. lis 2007

a poslíčkuješ??

megee
22. lis 2007

víš, že ani nevím, asi to nepoznám 🙂 dnes v noci mě ale dost bolelo břicho, bylo to jako že mě bolely záda a břicho dohromady tak nevím, zatím jsem jiné bolesti neběla, jen občas jako při menstruaci ale jen tak slabě

abinka
22. lis 2007

no to je ono.Aspoň podle toho co mi říkala Dr.

megee
22. lis 2007

myslíš tu bolest jako při menses?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru