Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
22. lis 2007

no a křížové bolesti.To mi říkala Dr tak to bude ono. 😕

abinka
22. lis 2007

ráno jsem se vzbudila a mrkla na mobil a tam bylo datum 22.11 2007.Tak jsem si říkala dneska by to šlo to je pěkný datum. 😀

megee
22. lis 2007

jo to by bylo pěkný datum 😀 kamarádka má jednoho narozenýho 12.12. a druhýho 11.1. což je taky dost dobrý 😀

abinka
22. lis 2007

to je taky pěkný,ale my doufám na 11.1.čekat nebudem 😅

megee
22. lis 2007

ale 12.12 byste stihnout mohli to by bylo taky super ne 😀

abinka
22. lis 2007

no to by šlo 😕 a ty to vidíš na kdy???

megee
22. lis 2007

no tak to vůbec nevím, doufám, že co nejdřív, zatím mi teda doktoři neříkali, že by to vypadalo že už to bude tak nevím... mám ale šílený bolesti zad, což teda mamá celý těhu, ale ted se to jaksi zhoršuje

abinka
22. lis 2007

že by???? 😀
Nic jdu se natáhnout jak si mě zas bolí břicho.

megee
22. lis 2007

tak zatím pa pa

martinataylor
22. lis 2007

Ahojky holky,
megge já ti tak závidím,že už to budeš mít za chvíli za sebou.Abinko hlavně nemysli na tak ošklivý věci,že by mohlo iminko umřít.Vím,že nám se to říká,když nemáme zatím žádné komplikace,ale musíme myslet pozitivně a ono bude všecko dobrý.

swetlus
22. lis 2007

Ahoj, jdu vas jen pozdravit. furt koukam jak se vam to krati, tak se drzte a odpocivejte 😉
A taky jsem si vsimla ze je tu Tehule KOLCA, a uz ma 13tt, tak to ti KOLCO MOOOOC GRATULUJUUUUU!!!!

martinataylor
22. lis 2007

Holky,musím se podělit o radostnou zprávu,dnes orodila moje kamarádka,měla termín 25.11.07.Narodil se jim malý Vašík po tátovi a měl 3,20 kg.Hrozně ji závidím že to zvládla a mají to za sebou.

denousek
autor
22. lis 2007

cau zensky vy jste toho zase nakkecali kdo to ma docitat 😀
tak jsem byla koupit tu kojici podprdu a tak jsem si jich par vyzkousela v berusce a jedna mi sedla ma i kostice coz mi vyhovuje a tak jsem si ji ladne dla do osiku a ted vidim na krabicce 889,.kc 😕 tak jsem se zhozila no jo jenze se neda nic delat kdyz je to potreba a rozhodne nemam naladu ani silu na zbyt nekde litat po obchodech!!ale je to tam teda silene drahy jeste jsem chtela zimni kombinezku a to taky stalo 1000kc tak jsem se stavila o kousek dal bliz k mestu v takovym malym rozaku a jmenuje se myslim bambino...no a uz vim kam priste pujdu...kombinezku uplne nadhernou jsem tam poridila za 520kc a pani rikala ze nejdrazsi kojici podprdu maji za 350kc!!to me teda potesila no 😅 ale tak co uz,uz je doma no.... 😒

martinataylor
22. lis 2007

Ahojky, Deny já podprdu koupila na Plumlovské v té těhotenské modě do 400 kč,ale nic moc výběr a kombinézku jsme kupovala už dřív v Olmiku v CaA za 600 kč,růžovou s kačenkou a pak jsem ji koupila ještě jednu na střídačku,kdyby to měla poblinkaný neb o špinavý a tu jsem ji koupila v sekáči za 99 kč,krásnou růžovou.

Jinak jsem vám chtěla říct že oblečení na mimi jsem kupovala jedině v prioru na hoře a hlavně v sekáčích ale ne v PV,ale přes internet z Prahy.Mají krásný věci a jako nové.Není vůbec poznat že je to nošené.Tak kdyby jste chtěli mrknout,tak vám pošlu adresy.Nakupovala jsem značku next a cheerokee.

Odkazy jsou: www.laclik.cz
www.brumla.cz
www.koukey.cz
a spousta ještě dalších,ale tady nejvíc...

swetlus
22. lis 2007

Tak ja mam kojici podprdy dve, jednu z prioru, Anitu za 600 a to jsem fakt malem obrecela a jednu z Linia pradla (je to v tom Atriu, z boku, jak jsou latky) tak ta byla nejak za 270 a sedela mi lip jak ta Anita. A stejne nekojim takze prachy v prachu 😠
A kombinezku na malyho mam z mimibazaru za 50 kc 😀 😀 a unosi ju tak max mesic, takze se fakt nevyplati na tyhle prcky kupovat drahe veci 😉

denousek
autor
22. lis 2007

no ja myslim ze kombinezka funglovka za 500 neni zase tak moc...cekame to koncem prosincem zavatkem ledna a je to trochu vetsi velikost ted nevim kolik je v pracce 😅 ale vydrzi nam na tutu zimu ja myslim ze je to jedno...ja teda v sekacich nenakupuju nevim proc ale proste sem asi fiflena ja chci mit vsechno nove pro sveho drobecka...ta podprda to je fakt mazec ale tak co uz ,uz je pozde kdybych to vedela ze je jinde maji levnejc ale tak zase mi perfektne sedne na to ze mam velky prsa ma prvni podprdu nevystuzenou a sedne psrfektne...ja nesnasim podprdy bez kostic a bez vystuhy!!tady sou kostice a prsa tak perfektne drzi tvar..
taky sem rikala co kdyz nebudu kojit tak se pekne nas.eru...a jinak nahore v priore sem koupila tehu rifle za 1015kc a sou totalne supracky maji tam bomba veci...tak zatim pa mam velmi krehke vztahy(a pizzu v troube 😀 )

martinataylor
23. lis 2007

těhotenský rifle mi půjčila kamoška naštěstí,ale kupovala jsem si ještě jedný černé klahoty v těhot.modé v CaA v Olmiku a stáli taky 1000 kč.

denousek
autor
23. lis 2007

no to ja jsem si nechtela rifle ani kalhoty kupovat vubec ptz mi vubec nerostlo brisko ale od 7 mesice jsem pochopila ze je to jeste moc dlouho a ze to asi nepujde tak jsem si v podstate koupila ty rifle na 2 mesice 😠 mamka mi rikala uz davno at si je koupim ale ja ze ne,ja sem mela svoji hlavu,ne nadarmo se rika ze rodice maji vzdycky pravdu 😠 😠 😠
pak nafotim kombinezku az uschne a hodim si ji do alba a taky tu podrpsenku musite mi rict co je to za zazrak za 900kc!!a je taky od anity jak pise swetlus!!

martinataylor
23. lis 2007

Mě fotky nejdou dát ,prý mají moc mb,no prostě jsou moc velký a neumím je zmenšit.Škoda,taky bych se s váma chtěla podělit o vybaičku,o kočárek,Z toho jsem nadšná,je nádhernej.V pátek jsem si ho dovezla.Mám to komplet s golfáčem a autosedačkou.

denousek
autor
23. lis 2007

a co mas za kocarek?,a odkud??ja mam jen obycejnej z polandu z trhu....co uz...uz se mi ani nelibi mam ho okoukanej ale tak jiny veci mam super...a cim to fotis fotakem ty fotky,??to je divny...proc by to sem neslo??....to ti neporadim..ja tam mam fotky ktery fotim kamerou na notasu...
dnes jsem si dala nebesa na postylku uz se tak tesim az uschne kombinezka tak to vsechno nafotim 😵

kolca
23. lis 2007

ahoj holky,

Swetlus moc dík za gratulaci. 😉 Matějíček má už 4 měsíce, to to letí 🙂

denousek
autor
23. lis 2007

ahoj kolco..tebe jsem se chtela zeptat jak se jmenujes klidne to pisni do ip byla u me kamoska z lesan tak jestli te nezna rikala jsem ji ze jste se tam pristehovali 🙂

kolca
23. lis 2007

Peti máš IP 😉

denousek
autor
23. lis 2007

jojo dekuji 🙂 no to jsem ji taky rikala ze jste se nastehovali nejspis do bytovky tak jsem si vzpomela dobre.....ona je dcera hospodskyho jestli tam nekdy dete treba na pivko....ja tam znam docela hodne lidi...jdem s milackem montovat svetlo dokud se mu chce mam na chodbe tmu 😀 tak zatim pa

kolca
23. lis 2007

aháá, no v hospůdce jsme ještě nebyli. Papa zatím

abinka
23. lis 2007

čaute holky,

Marti snažím si to nepřipouštět,ale občas ta myšlenka zabloudí kam nemá. 😒
Koukám že tu dnes není megee,že by se bolesti zad vyklubaly kontrakce??? 😀 🙂 😀

denousek
autor
23. lis 2007

ze by??megee ?? 😕 tak mozny to je hii

marti chtela sem se zeptat jestli pijes malinik nebo jestli zobes lnene seminko a jestli jo tak jak si ho pripravujes..

abinka
23. lis 2007

dnes jsme tady samy samotinký. ☹
Asi všichni rodí. 😒

martinataylor
23. lis 2007

Aha holky,třeba megee opravdu už rodí,uvidíme,jestli napíše.Piju maliník od uterý,ale mám jen sáčkovej a prý je to naprd,musím si koupit sypanej.Má se to pít 2 krát denně.

Ted jsme se akorát vrátili za zebijáčky,tak jsem unavená jak blázen,tak jdu do vany a do hajan.

Kočárek mám zn,Implast,mám ho z Vyškova,protože když jsem ho objednávala,tak tady ho neměli,ale je barvy slonová kost a jsou na něm bledě modrý kytičky. Chtěla jsem neutrál,at se to hodí i na kluka i na holku.Mrknu na internet a pošlu odkaz at mrknete aspon tam.

martinataylor
23. lis 2007

Tady je ta adresa na ten kočárek,snad vám to půjde,je k tomu golfáč i autosedačka.
http://kocarkov.mimishop.cz/detail.php?zbozi=19...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru