Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
27. lis 2007

ahoj holky, tak ja abinku taky moc pozdravuju a přeju ať jí to všechno dobře dopadne a ať jsou oba v pořádku
taky si myslím, že by jí to mohli vyvolat aspoň by to měla za sebou a nemusela by se pořád stresovat...
Jinak se jmenuju Lenka Sekaninová to pro případ, že byste mě pak hledali v porodnici 😀

denousek
autor
27. lis 2007

tak ahoj leni tesi me 😀 tak ja jsem Petra Špičáková no treba ja fakt porodim driv a ty budes prenaset 🙂 ach jo ty se mas takovy datum....ty uz to mas za par...me uz to nebavi... 😒

megee
27. lis 2007

taky mě těší 😀 máš pravdu a třeba se potkáme v porodnici 🙂 no mě už to taky nebaví, mám šílený bolesti zad a co mě nejvíc rozčiluje je moje neustálá návštěva wc 🙂 jsem tam pořád....

misalka
27. lis 2007

Ahoj, já se tu objevím sice jen občas, žiju dost aktivně, furt někde lítám, nebo něco doma dělám, když sedím u PC, připadá mi, že jsem čím dál větší mamutek, tak se snažím být trochu v pohybu, dokud to jde, ale třeba se s některou z Vás potkám v porodnici, jmenuji se Michaela Venhudová... Na kontroly teď chodím každej čtvrtek, teda byla jsem jen jednou, ale objednal mne zase na čtvrtek,tak to bude asi každej čtvrtek až do porodu...

megee
27. lis 2007

ahoj Míšo, a kam chodíš ke svýmu doktrorovi nebo už do porodnice? Já jdu totiž na na poradnu taky ve čtvrtek 🙂

misalka
27. lis 2007

Už chodím do porodnice, moje doktorka mě tam poslala od 36. tt, vozí mě moje mamina, manža ani mamina mě nechtějí pouštět samotnou autem, prej abych nerodila sma někde v autě...

megee
27. lis 2007

no já budu muset sama, přítel je v práci, ale mám to kousíček tak strach nemám a na kolik jsi objednaná? Třeba se tam potkáme...

misalka
27. lis 2007

už na 7:30 a ty?

megee
27. lis 2007

no já až na 9 tak to se tam asi nepotkáme ☹ ikdyž minule jsem tam čekala 2 hodiny a to jsem byla objednaná

misalka
27. lis 2007

mě zase brali 2krát, takže jsem tam byla taky 2 hodiny... Tak uvidíme... nějak se jim nelíbila první křivka, chvíli před tím jsem se dozvěděla, že nám umřela teta, tak jsem byla rozrušená a malá to prožívala se mnou...

megee
27. lis 2007

tak to je mi fakt líto ☹ no ale hlavně, že jste obě v pořádku, já zase poprvé nevěděla, ža mám mít sebou pití tak mi to natáčeli taky dvakrát 🙂

denousek
autor
27. lis 2007

cau holky...ja jsem ted v 35tt pristi tyden budu 36tt a jeste do porodky nejdu jeste jdu k dr...a rikam mu to bude asi naposledy ne??a on ze pak jeste asi jednou...tak jako jak si to predstavuje??ja chci do prvniho terminu(do 24.12) jit do porodky .... asi mu to reknu ze tam chci jit... ☹

jo miso treba my 2 se fakt potkame to by bylo prima...

megee
27. lis 2007

denousku urcitě se ho zeptej, mě tam třeba poslal až v 38 tt, ale to záleží na dr. kdy tě tam pošle

misalka
27. lis 2007

jj, to je pravda, je to doktor od doktora jiný praktiky, moje gynekoložka je z VYškova a říkala, že jestli chci rodit ve Vy, tak od 37.tt, jestli v PV, tak ať se tam nahlásím od 36.tt, že poslední měsíc už mám chodit tam... tak jsem si tam zavolala a bylo, jo deny, třeba se potkáme, jsem zvědavá, jestli se to chystá nebo ne, asi jako všichni, bych chtěla být na Vánoce doma i s malou, minule jsem byla otevřená pro 1prst a to mi řekl, že to je v pohodě, že se nemám nijak omezovat,ted ještě beru nějaké vaginální tabletky,kvůli špatným stěrům, mám ještě na 2dny a pak začnu znásilňovat manžu...třeba se to uspíší, uvidíme... nejdřív mi hrozili předčasným porodem a nakonec budu malou mít v bříšku do Nového roku 🙄

denousek
autor
27. lis 2007

misalko 😀 presne tak taky mi hrozili predcasynm porodem a beztak tady budu sedet na silvestra nafucena,muj si neda ani kotel,co kdyby nahodou ze...a budem cekat...na stery jdu pristi utery tak si myslim ze by me tam u sebe uz pak drzet nemusel..ale treba mi rekne ze mam prijit jeste za par dni jako to naposledy a to bych do porodky stihla do vanoc...nevite za jak dlouho me tam vemou kdyz se chci obednat??maji tam hned volno??nebo mi reknou taky treba az za tyden,14dnu??:...

jinak piju od vcera malinik ,se lnenym seminkem v jednom...vyvařuju si to spolu zaroven v jednom hrnicku vy to nepijete??a vyhanet sexikem zacnem denne od ukoncenyho 36tt no tak asi nejek...

jinak megge presne zalezi na dr takze ja mu to muzu rict ALE ON SI STEJNE UDELA CO UZNA ZA VHODNY...takze me tam poslat nemusi ale udelam psi ocicka...ja jsem jeste otevrena nebyla nebo nic jeste nerikal no...

misalka
27. lis 2007

vemou tě hned, teda lépe řečeno objednají tě týden po poslední kontrole u tvého doktora... volala jsem jim v pondělí a objednali mne hned na čtvrtek, protože poslední poradnu u své lékařky jsem absolvovala ve čtvrtek... já maliník nepiju, piju těhu čaj už od začátku, kde je příměs maliníku, zkusím pohyb, sex, teplou vanu... mě maliník nepřesvědčil, že by čaj vyvolal porod nebo urychlil, uvidíme... jsem nedůvěřivá, to už dám spíš na modlení...

denousek
autor
27. lis 2007

no jasne ze nevyvola porod jen se ti pry lepe otviraji porodni cesty...jasne,na nekoho to muze a na nekoho zase nemusi pusobit ze...ale ten sacek stoji 13kc v lekarne to me zase nevytrhne abych to nezkusila ze....proste si vecer dam k televizce cajik no....kdyz je to pro dobrou vec...tak proc to nezkusit ze..

martinataylor
27. lis 2007

Ahojky,taky jsem si dnes koupila ten malinik sypaný,jak říkáš 13 kč nás nevytrhne,a chtěla jsem ty homeopatika a hleděli na mě jak na zjevení,že prý musím mít doporučení od doktora apod.Tak mi to sežene porodní asist.z Vyškova.

misalka
27. lis 2007

to je pravda, zkusit se má vše... myslela jsem, že je dražší, to je snad jeden z nejlevnějších čajů... no uvidíme... ale mooooc chci být na Vánoce doma i s malou... bylo by mi smutno za manžou

martinataylor
27. lis 2007

To já taky misalko,termín máme stejný,tak se budeme modliti... 😀

denousek
autor
27. lis 2007

hmmm tak ted jsem si to cely smazala ach jo ja jsem vemeno 😒 ☹
tak jen tak ve zkratce malinik jsem koupila na meste v lekarne jinde na me cuceli co to po nich chci....proc to nezkusit ze...ted si ho zrovna varim i s tim lnenym seminkem kdyz to muze pomoct tak proc ne ze....
jinak ty homeopatika mam taky...napsala jsem si na listecek arnica montana ch 9 a rekla ze chci tohle a dala jim listecek kupovala jsem to u shellky u dolni v lekarne-nad ni mam dr 😉 a stalo to 55kc a nebyla schopna mi rict davkovani prej mi to ma rict dr co mi to doporucil tak jsem rekla ze to mam od zname a ona ze mi davkovani nerekne ze si to mam zjistit no...tak jsem si to zjistovala tady u porodni babicky a kamoska taky a zjistili jsme ze se to ma brat 2 tydny pred terminem 5 kulicek denne nechat rozpustit pod jazykem....

martinataylor
28. lis 2007

Díky Deny,tak si ty homeopatika tam půjdukoupiti. Někdy mi připadá,že v lekárnách ty ženský neví nic.Hledí na tebe jak paka.

denousek
autor
28. lis 2007

jo no tam si zajdi...
tak mam nove zpravy o abince chuderce...odevzdala moc a zase vysledky pry asi az zitra tak zase jen ceka a ceka...ale dr ji rekl ze jestli se ji tlak aspon udrzi tak jak ho ma ted tak ze by ji v patek pustil domu....to ona chtela aby videla milacka uz tak se vidi malo on je totiz cely tyden pryc a jezdi jen na vikendy..jezdi kamionem....
no a marto jak se teda jmenujes prijmenim??megge a misalku uz mam poznacenou....co kdyby nahodou ze jo... 😉

martinataylor
28. lis 2007

Taky to abinka nemá lehký....já Pétu přes týden nemám taky moc doma,spíš jen na víkendy...ale jsem za to ráda,jednu dobu bával pracovně pryč i na 3 měsíce vícektrát do roka ☹ .Ale co se dá dělat.Jsem Martina Krejčí,a malá bude Páleníková Klárinka...ty jsi vdaná?

martinataylor
28. lis 2007

Ale nemá to daleko Péta,když mě to chytne,tak mu zavolám a do 2 hodin je nejpozději tady.....a mám to pojištěný,švagrová je instrumentářka,operuje na plastice,dělala i na gyndě a v porodnici ve Vyškově tak ví co a jak,takže jak mě to chytne,tak přijede a řekne jestli jet nebo ne,at tam zbytečně neležím... takže jsem moc ráda...

denousek
autor
28. lis 2007

jeee etak to mas dobre....ja se budu vdavat 8.8.2008 uz mame datum v pv na radnici,,,,osmicky sou moje stastny cisla 😀 pak budu Hrazdilova takze malej bude Hrazdil,asi pravdepodobbne Vojtisek-tento tyden je to zas Vojta no 😅

martinataylor
28. lis 2007

To já už mám jména vypsaný a nachystaný,už to nemůžu přeškrtnout,ale máme Klárinku a Filípka,kamarádka má taky Vojtíška,po dědovi.A bratranec má taky Vojtíška po dědovi.jsem zvědavá jestli se tam slezeme v té porodnici,Příští týden jdu na gyndu,to budu 37+2 a doufám že už mě pak konečně pošle do porodky,už mě to štve.....všichni už tam chodí a my nic...

denousek
autor
28. lis 2007

no jako ja jdu k dr na vyter v utery a to rikal ze jeste asi nejdu naposledy k nemu ale ja mu reknu ze bych chtela do porodnice do vanoc jako....no uvidime snad mi vyhovy....

oskerka
28. lis 2007

Ahoj holky, zdraví Vás rozená Prostějovačka. Vůbec jsem neměla ponětí, že je tu nějaká stránka co se týče Prostějova. Zabrousila jsem zde náhodně, protože jsem zháněla nějaké rady na nevolnosti v těhotenství.Ty mám dostatek, nejčastěji pořád objímám WC mísu.Jsem totiž v 10 týdnu, takže ještě 2 týdny, budu objímat záchod. Prý po 12 týdnu nevolnosti odeznívají, říkal doktor, ale co jsem četla, tak jedna mamina prý zvracela celých 9 měsíců a je ště při porodu.
Slyšela jsem, že v Prostějově nenastříhavají hráz, je to pravda?

misalka
28. lis 2007

Ahoj, holky mám takovejblbej dotaz. Můj drahej chce jít k porodu, vím, že se tam platí 400kč, ale nevím kdy a kde to zaplatit, jestli až pojedeme na příjem nebo jestli dopředu na poradně, jestli někde v nemocniční kase, nebo sestře? Nevíte někdo něco bližšího? Musí manža absolvovat nějaké školení?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru