Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
3. pro 2007

jo::no prave je to individualni jak svina nekdo ma potize a nekdo ne no tak nevim....ale ted uz je to fakt dobry v 36tt...no ale ted jsem teprve na zacatku 36tt ale myslim si ze by malej musel akorat na chvili do inkubatoru ale jinak ze by bylo vse ok u plne v pohode...no uvidime....stejne si prijde kdy sam chce ale nebudu se asi nijak omezovat aproste si napustim konecne tu vanu a hodim klidne sexik kdyz budu chtit ja jsem totiz hrroozznnee zvedava jestlito se mnou bue neco delat nebo ne 😀

megee
3. pro 2007

to máš pravdu a proč si to všechno nedopřát, když je to navíc tááák příjemný že 😀 , taky si myslím, že je to hodně individuální, já se třeba neomezovala vůbec v ničem celý těhotenství a nakonec budu ještě přenášet 🙂 a navíc třeba vážně hraje roli i dědičnost, moje mamka přenášela, ale porod měla rychlej a v pohodě tak uvidím, zatím to neřeším a uklidňuje mě fakt, že na vánoce budu určitě doma i s mimískem 😀

denousek
autor
3. pro 2007

jeee to ja jsem se mamce narodila o 3 tydny driv...narodila jsem se 14 srpna a termin mela az 5 zari...to je o dva dny vic jak 3 tydny...a byla sem v klidu mela sem 2,5kila a byla v inkubatoru se zloutenkou...je pravda ze nedonosenci maji spis zloutenku jak deti v terminu ze..ale ja to necham osude stejne si myslim ze at delam co chci tak si vyleze az v lednu 😀

megee
3. pro 2007

😀 😀 😀 tak to jsem říkala taky, všude píšou jak každá pozná, že se blíží porod a já se pořád cítím stejně, tak že porodím až po novém roce, což mi sestřička v porodce vyvrátila 🙂 prej můžu přenášet max. 10 dní a to ještě pokud je všechno úplně v pořádku, tak jsem právě zvědavá co se zítra dozvím to budu mít dva dny do termínu..

denousek
autor
3. pro 2007

no..ty se mas ☹ nic my se dem s milackem divat na film uz zase hudruje ze sedim u pc kdyz on je doma a ze se nudi....varim malinik uz zacnu sem tam se trema denne kdyz to planuju driv 😀 tak zatim paaa
jo a mas pravdu max se prenasi 10 dni to jsem zvedava kterym datem se u me budou ridit ale asi spis tim v lednu 😒 tak pa

kristyan
3. pro 2007

Ahoj holky tak jsem byla dneska u doktora a zikal ze porad na jeden prst a ze mam delat uplne vsechno (ptala jsem se jestli nezna nejakej figl jak ten porod popohnat a rikal ze kdyby o necem vedel tak ze ma nobelovu cenu ale o nicem nevi)Jo a rikal ze kdyby to mimi bylo na termin 20.12 tak me na stedrej den pustijou.jo a taky rikal ze nechavaji prenaset max. 10 dnu to jsem mu rikala ze neeeeeee ze chci byt na vanoce doma i z mimi tak rikal ze to neovlivnim ale ja doufam ze ta tepla vana to nejak popozene. jo a taky rikal ze ma na stedrej vecer sluzbu tak mam pockat az bude mit sluzbu (tak to asi neklapne!!!!!!!!!!)

denousek
autor
3. pro 2007

kristyan snad se to podari no...uvidis..hodne sexu ..napust si vanu a uvidis...ja se od 37tt taky budu snazit....

megee
4. pro 2007

tak jsem dnes byla v poradně a celkem mě paní dr. potěšila, jsem otevřená na 1cm a prý se to už chystá, tak kdyby něco mám hned přijet, jinak jdu na kontrolu v sobotu 🙂, tak jsem zvědavá kdy to konečně začne, doufám, že co nejdřív 😀 ....

martinataylor
4. pro 2007

Megee hodně ti přeji at to tento týden je....pěkný by to bylo na mikuláše...

martinataylor
4. pro 2007

Holky a už máte sehnanýho pediatra pro mimi,asi bych měla brnknout,když to mám za 3 týdny.

Včera mi bylo tak všelijak,chodila jsem furt na velkou....četla jsem ,že i tak se rozjíždí porod...A Pétovi se zdálo,že jsme jeli rodit 😀 ,tak jsem zvědavá, ve čtvrtek jdu do poradny na gyndu ještě tak jsem zvědavá co mi řeknou a snad už mě konečně pošlou do porodky,už tam chci jííít!!!!!!!!!!

martinataylor
4. pro 2007

Kristyan a ty chodíš ke komu?Bilík nebo Balák bude mít službu na štědrý den? Ale myslím že Bilík že?

martinataylor
4. pro 2007

A Deny ty dej vědět ,jak jsi pochodila na gyndě....

denousek
autor
4. pro 2007

cau holky konecne sem tady""celej den mi nejde konik je to na zbalzneni konecneeeeeeee 😵 dnes jsem nyla u balaka a uz me predal porodce 😵 sem si tam volala a ve ctvrtek jdu poprve na ozvy na 10hod!!dnes mi delal vyter a mam si akorta za tyden prijit pro vysledky jeste k nemu naposledy ale uz tento ctvrtek jdu do porodky jupiii..holky jaky mate cervix skore??(CS) ja jsem mela vzdycky 0 a dneska 2 ale jak jsem to tak cetla tak je to na 36 tt i docela malo ☹ tak nevim jestli s tim sexem a teplejme koupelema mam cekat nebo ne...

martinataylor
4. pro 2007

Ahojky,taky mi nešel vůbec koník,jéé,já ti tak závidím že jdeš už do porodky,já jdu ve čtvrtek na gyndu tak mu to musím říct,mám to 5 minut od baráku a tak furt lítám na druhej konec PV.Já mám taky CS myslím 2,ani jsem neštudovala co to znamená....

denousek
autor
4. pro 2007

marti tak se prosim mrkni...hm....na to cs...mas to v prukajde...vsak ja jsem se chystala to rict sama ze uz chci do porodky ale on uz me tam predal sam....jeste ze tak...jupiii 😵

misalka
4. pro 2007

ahoj, Deny já měla minulej čtvrtek CS 3... jestli ti to pomůže... teď jsem zvědavá jestli se to někam posunulo...

kristyan
4. pro 2007

ahoj holky ja mam CS 3-4 a taky nevim co to znamena jsem 37+5 tak nevim jestli je to dobre nebo ne deni kde jsi to zjistila co to zanamena?ja jsem byla dneska na ozvech a rikal ze je vse v poradku a za tyden znovu A chodim k Bilikovi a ma na stedrej den sluzbu.

verdik
4. pro 2007

Ahojky,konečně!!! koník nešel skoro celé odpoledne, myslela jsem na megee, jestli třeba už a jak čtu , tak ještě neee, ale dýl, jak těch 10 dní tě megee přenášet nenechají a uvidíš, že to stihneš do konce týdne, věřím tomu a držím palečky!! Holky já taky chodím k Balákovi a ten slouží 25.12.,tak jsem mu říkala, že si to tak naplánuji, jen se smál.Jo a to CS, já mám nyní 33+3 ,CS 1-2 a to mi porodní asis.říkaly, že se trošku otvírám, ale může to tak být,ale já fakt ještě nikam nespěchám, ať je maličký v bříšku ještě aspoň do toho 36týdne a pak už si napustím i tu vanu,sexíček,jééé, těším se....já rodím sice podruhé, vy jste skoro všechny prvorodičky, ale první porod byl krásný a rychlý a ani jsem nějaké ty bolesti moc nevnímala, tak snad bude i druhý porod takový a vy na tom budete stejně....a ty denousku máš CS 2?? myslíš, že je to málo na 36tt???

misalka
4. pro 2007

já měla v porodce na ozvách jednou Bilíka a jednou Konečnýho, uvidíme, koho budu mít tento týden... Stejně mi ti doktoři připadali nějací mladí... CS je hodnota stavu děl. čípku, když je 10 tak se rodí, myslím, celkem nic to neznamená, někdo má 0 ještě před porodem a pak se to rychle změní... Jsou jen určité hraniční hodnoty, kterých kdyby těhotná dosáhla, tak ji musejí víc hlídat...

kristyan
4. pro 2007

no ja taky budu rodit podruhe a ten prvni porod byl taky rychli ani jsem to nejak nestacila registrovat v16 hod mi odtekla voda v 17 jsme byli v porodce a bolesti v 18,30 ale nic moc a jsete jsem chvilku usnula a probudila jsem se v 21,15 a uz jsem mela stahy na porod a malem jsem nedosla na sal a v 22,01 byla mala na svete no rychlovka.tak doufam ze to bude taky rychli.

denousek
autor
4. pro 2007

verdiku no ja nevim vim ze cs muze v 36tt byt do 6 tak se mi to zda malo ja totiz doufam ze budu rodit driv no-....ale podle te dvojky se mi to nezda...nevim jestli uz mam prubnout sexik bez ochrany.. 😒

holky ja jdu uz v ten ctvrtek do porodky jupiiii

ted jsme prubli s manzou masaz hraze jeste ze mi pomuze je to zlaticko....dnes jsme koupila olej od weledy je to uplne neco jinyho nez olivovej oil fakt to dela to co ma..ted citim jako kdyby se mi to tam roztahovala je to pohoda.....uvarenej malinicek se seminkem...snad budu mit vsechno pekne v pohode..

denousek
autor
4. pro 2007

ach jo.. 😒
cekam cekam a nic...vy dycky napisete a hned zmizite ☹

megee
5. pro 2007

ahoj holky tak s tim CS bychto nějak neřešila já měla minulý týden 2 - 3 a včera mi dr. řekla, že už se to chystá k porodu, takže bych se tím nějak nezatěžovala....

denousek
autor
5. pro 2007

cauky megge jaktoze uz nerodis prosimte.....abinka jde zitra na vyvolani chudera....ale aspon to bude mit za sebou...ceka tam na tebe 😀

megee
5. pro 2007

jo já bych ráda. ale malýmu se evidentně nechce, tak jsem zvědavá kdy si to konečně rozmyslí 😀 , jinak abince přeju hodně štěstí a ať jí to dobře dopadne...no a třeba to do zítřka ještě stihnu a potkám se tam s ní 😀

denousek
autor
5. pro 2007

mege ja myslim ze vy dve se tam potkate kazdopadne buhvi jak dlouho ji to budou vyvolavat jedne pani co tam s ni lezela zavedli v pondeli tabletu a nic,v utery druhou a nic tak ji ve stredu pichli vodu....takze vy 2 se tam urco potkate...o a kdyz ne vy 2 tak doufam ze mi 2 ja uz chci taky rodit!!!

martinataylor
5. pro 2007

Ahojky holky tak já jsme měl CS 2 před 3 týdny,to bylo 34t,tak uvidím zítra na gyndě,ale myslím si že to nic neznamená,doktor říkal,že tonaporod předčasnej nevypadá.No uvidíme fakt zítra....

Peču cukroví,tak nemám časík tady vůbec být...

A ti doktoři jsou samí mladí,mají tak přes 30 let,ale všichni jsou v poho,měla jsem čest. A ještě je tam jeden mladej doktor,jmenuje se Marek příjmením, a ten mě operoval a taky byl dobrej.

Jéé.to je dobrý,že vím kdo má službu,tak doufám že to bude 25.12.jak mám termín, radši Baláka než Bilíka. 😀

denousek
autor
5. pro 2007

bilika neznam ale je to jedinej dr kterej mi srozumitelne odpovedel na meil od ktereho tt se rodi tady v pv....ze jsem v 36tt a hrozi mi predcasny porod 😅
a on ze od 36tt by to nemel byt vvuubbeeccc zadny problem se tady o miminko postarat tak v klidu...ja bych totiz chtela byt na vanoce doma no.. 😅
jinak k balakovo chodim a sem moc rada ze me tam kdy sestrenka poslala konecne dr co mi vyhovuje....
jinak prave mam to CS 2 takze muzu v klidu sexovat bez obav ne...no uz to prubnu sem zvedava co se bude dit..
chci si napustit i vanu myslite ze bych to poznala kdyy mi rupla voda do vany??to mam prave hroznej strach..ptz by se to pak na druhej den muselo vyvolat ..a kdyz o tom nebudu vedet.. 😕
ale jak jdu zitra na ozvy tak to by taky poznali ze jo....kdyby neco...

martinataylor
5. pro 2007

Jo jak jdeš na ozvy,tak to poznají,nebuj jsi pod kontrolou,tak to dnes můžeš zkusit,když máš zítra kontrolu,a Abince držím pěsti,at ji to co nejdřív začne a má to za sebou...

megee
5. pro 2007

denousku já si myslím, že bys to poznala i ve vodě a pokud to z tebe nepůjde proudem tak by z tebe tekla i potom tak bych z toho strach neměla

Jo a ze mě jde od rána takovej hustej, čirej hlen nevíte o co by mohlo jít?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru