Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
11. pro 2007

nedelal??jak to??a on uz te jako poslal sam do porodnice jo??kdys u nej byla naposledy??to ti musel delat...a kdyztak to rekni v porodce oni ti to udelaji je to dulezity...aby se mimi necim nenakazilo porodni cesty musi byt zdrave...a myslim ze tam jdes normalne na poradnu ne??takze klasika jak v poradne + ozvy,,,moc tlak vaha a prohlidka

denousek
autor
11. pro 2007

merti ja bych tak rada byla v te porodce aspon s tebou ☹

martinataylor
11. pro 2007

No nedělal mi nic,poslal mě do porodky a at se pak k němu objednám po šestinedělí akorát.Byla jsem u něho minulý týden ve čtvrtek,to jsem byla 37+2 a dnes jsem 38 t.

Taky a nejlepší aji na pokoji at nám to utíká že?

denousek
autor
11. pro 2007

no vsak....i na pokoji to je jasny....

no tak to je divny ze ti to nedelal kam ze to chodis??tak to normalka rekni v porodce zitra..

martinataylor
11. pro 2007

jo jo radši to zítra řeknu,at je vše o.k.Chodím k Řehulkovi staršímu,no je mi přes 70 let,ale jinak jsem sním byla spokojená.Chtěla jsem jít k Balákovi,ale prý už asi nebere.

To budou mít ze mě radost v pordce zítra 😒

denousek
autor
11. pro 2007

no k balakovi chodim je totalne bezva sem rada ze jsem se tam jak jsem otehotnela jeste nejak nacpala tak je tam zkus ukecat u balaka ze chodis ke starymu gyndr. a ze bys chtel MLADSIHO jestli bys mohla po sestinedeli nastopit u nej...

martinataylor
12. pro 2007

Ahojky holky,tak jsem byla v té porodce na ozvy a v poradně.Zítra musím znovu na ozvy,mám je jen 150-155/min. což je málo,ale prý se kvůli tomu nemám stresovat, že se to stává a tlak se jim moc nelíbíl,i když mám 120/90,což se mi zdá normální. Jim se to řekne,nestresovat se ☹ .Ale prý průtok pupečníkem a UZ je v pořádku.

Dnes tam byl doktor Marek příjmením,minulej rok ,jak mě operoval,se mi zdál dobrej,ale dnes nic moc...vaginál.vyšetření od něho mě dost bolelo,tak nevím,co mi tam dělal 🤐

Denoušku ty taky napiš,jak jsi dopadla....není mi moc do zpěvu,jak se říká...

martinataylor
12. pro 2007

Holky....já začla nějako špinit,je to možný,že je to po té prohlídce,když mě to tak bolelo?

martinataylor
12. pro 2007

Mám nervy v kýblu... ☹

martinataylor
12. pro 2007

Tak holky konzultovala jsem to všecko s PA z Vyškova a vypadá to,že mi udělal doktor hemiltna-což je abych dřív porodila,tedy co nejdřív.Že to doktoři dělávají ani by ti to řekli.A prý ty ozvy 150-155 jsou v pohodě...tak uvidím co mi řeknou zítra...

Kde jste holky?a deny jak ty jsi dopadla?Snad nerodíš? 😀

kristyan
12. pro 2007

Ahoj holky mam jen chvilku budeme papat. To ze jsi zacala spinit po prohlidce to se mi stalo kdyz jsem cekala Kristynku (4)polcrova mne tak prohlidla ze jsem zacala spinit a za 3 dny mi odtekla voda a bylo mimi na svete.A Marti ty ozvy jsem mela taky kolem 150 a nikdo mi nic nerekl a tlak jsem mela cele tehotenstvi 105/65 a taky mi nic nerekli akorat ze mam polehavat kdyby se mi tocila hlava jinak nic.Deny ty nas napinas jak jsi dopadla halooooooooo.

denousek
autor
12. pro 2007

cau marti...no ted na tu cucim ja mam ozvy 140/min a je to v poradku....minule sem mela 145.... a mela jsem tam dr ...no nevim jak se jmenuje ale na razitku je prachar....ja bych taky chtela hamiltona ☹
rekl mi ze se to chysta ale ze mam jeste cas...jsem otevrena jak jsem pochopila z karty na 15 cm....no teda mam tam napsany hrdlo sakralne 1,5 cm.branka po špičku-asi prstu no....a hlavicka naleha....
marti a pisou ti neco do prukazky??me nic....skoda ze jsme se nepotkali do kolika si tam byla...je chci taky hamiltona...ach jo!!!

denousek
autor
12. pro 2007

joooo holky a tlak...ten neresim...ten mam u dr dycky 150/130 😅 ale ja jsem mela na sobe pred mesicem 24hodin holtera-tj . pristroj kterej vas meri kazdou pul hodinu a to vyslo dobre zjistili mi syndrom bileho plaste 😀
tak se merim denne doma a pisu si to a jim to vzdycky ukazu..
hamiltona na pozadani by mi asi neudelali ze 😒

denousek
autor
12. pro 2007

jo marti a me uzv vubec nedelali a kdyz sem se na nej ptala tak prej uz mi ho delat nebudou tak jako....su nasrana ze..taky bych ho brala 😠

denousek
autor
12. pro 2007

toz tak kde ste zase vy zensky 😠

martinataylor
12. pro 2007

Deny já nevím coje to za doktory,ani nevím jestli my dělal hemiltna,ale podle všeho snad jo? to je můj názor a názor PA z Vyškova,akorát mě z těma ozvama vynervoval,nebo je snad mám hodně,já fakt nevím,nokaždopádně jdu zítra zase, a jestli jsem otevřená nebo něco,to nevím,nic mi neřekl,absolutně nic.... a UZ mi dělal hlavně kvůli průchodnosti krve pupečníkem a toje o.k,

a do průkazky mi nic nepsali a prý na požádání ti ho udělají ale záleží na doktorovi,toho hemiltna

denousek
autor
12. pro 2007

no vsak ja se na to zkusim zeptat...tak si dostala takovy zluty papir ne??ambulantni kartu...co tam mas napsano::??na hamiltona se zeptam no...

martinataylor
12. pro 2007

Ahoj Krystian,no jsem zvědavá co ten doktor se mnou provedl 😀 ,ale když to bude co nejdřív za mnou tak budu ráda...protože ty nervy jsou fakt strašný jak se o malou bojím a o sebe,člověk je ze všeho tak vytelenej a nic nevíš,nic ti neřeknou...

martinataylor
12. pro 2007

jo dostala jsem žlutou kartu,jdu pro ni a napíši ti to,ale nic z toho nevyčtu
tobě tam naspal aspon něco konkrétního

denousek
autor
12. pro 2007

marti prej je to normalni ze nekdy ozvy nevyjdou tak se musi druhy den delat znova...
vis co me napadlo??kdybych 19tyho pozadala o hamiltona a oni mi ho udelali tak musim hned ten den porodit aby jsme sli na stedry den domu 😀 a modlit se aby jsme nemeli zloutenku 😒 takze asi bych byla pres cely svatky v porodce pri svym stesti

denousek
autor
12. pro 2007

vsak uvidis co tam mas...treba necemu porozumime...

martinataylor
12. pro 2007

takže tam mám:děloha normtoonická,OPP,TK 120/90,otoky nemá,moč negativní,FHR 150-155/min,reaktivní,oscilace 5-10,normotonus-susp.oscilace,A podle UZ: 1 vitální plod v děloze,AS pravidelán,Doppler:fyziologická křivka PIU O.85,diastola dostatečná,

martinataylor
12. pro 2007

záleží jestli ho tu dělají na požádání,ale četla jsem diskuzi na hemiltna co holky tady píšou a že rodili až za 13 dní třeba,že to vůbec na ně nepůsobilo atd...

jo ty ozvy vím,že nemusí vyjít ale když je vše o.k tak je to lepší že 😀 ,

kamošce udělali hemiltna ráno a večer jela rodit...u mě určo nehrozí....
nedáme si na sebe mobil,co když pojedem,bud já nebo ty a ani to nebudeme vědět

martinataylor
12. pro 2007

A dnes jsem odcházela v 11 ze špitálu,tak jsme se museli minout,porozuměla jsi nečemu z té mé zprávy,já akorát ty ozvy a tlak,jinak nic... 😝

denousek
autor
12. pro 2007

😲 proboha...cos to mela za dr??to je desny...napis si do poradny porodni babi at ti to prelozi... to je divny ze tam nemas na kolik ses otevrena....akorat to fhr to sou ty ozvy ale to urco vis ze 🙂
ale jinak teda fakt nevim to je divny me to napsali krasne srozumitelne...s tim nadelaji ze...

martinataylor
12. pro 2007

no právě vím akorát Hovno!!!!!!!a to velký....mladej dr.Marek,tak tys chytla prachaře,toho jsem chytla na pohotovosti a byla jsem sním spokojená,na jakou poradnu,tak to tam pošli at mě to přeloží do naší češtiny... 😀

martinataylor
12. pro 2007

nevím kde to je....ty jsi v tom zběhlá,budeš hodná...at něco se dovím...

denousek
autor
12. pro 2007

cucim do chytrych knizek...ale nic nevim ..Op jsou ozvy plodu ale opp bude asi neco jinyho....
jojo mobil si klidne dat muzem....ale v ip ju??no asi jsme se fakt minuli ja jsem tam byla 11.15 😀

ach jo....tak nevim jestli resit toho hamiltona....tak zkusit to muz abych to stihla jeste letos ze...

martinataylor
12. pro 2007

tak zeptat se můžeš,za to nic nedáš...co to je v ip ten telefon,kde to najdu?

denousek
autor
12. pro 2007

uz jsem ti to poslala nahore stranky mas vedle prihlaseni interni posta tak si to otevri....

no a poradna porodni babicky je tady ve volne diskusy ...ja ti to tam hodim teda jo....snad nam odepise co nejdriv....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru