Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
12. pro 2007

jo dobře a do interní pošty juknu

denousek
autor
12. pro 2007

tak sem byla rada ze mas oskara ze ti nekdy pisnu z netu a hlasi mi to ze ne....cchhjjooo....

martinataylor
12. pro 2007

no mi šli k T-Mobile kvůli signálu 😀

denousek
autor
12. pro 2007

hmm tak to jo...no nic zitra i napis co ozvy ju...jdu se chvili natahnout malej me zase tlaci jak kdyby chtel vylist z bricha 😀
tak zatim paaa

martinataylor
12. pro 2007

dobře pa paaaaaaaa

martinataylor
14. pro 2007

Ahojky holky,konečně jde koník...tak na těch ozvech jsem dopadla stejně 155/min a prý je to v pořádku,a to mi řekl přitom ten samej doktor co den předtím,a to se mu nelíbilo.Nejhorší na tom bylo že jsem tam byla na půl 11,to malá chrněla,tak mě poslali domů,at za hodku přijdu,tak jsem šla na půl 1 a ztvrdla jsem tam skoro do půl 4,jelikož jsem z vysledkem čekala na doktora,kterého odvolali k operaci(císaři)

Do porodky jdu zase v uterý 18.12 na 10.30 hod. Doufám že do té doby porodím 😀
Moc bych si to přála,ale záleží na Klárince,kdy se ji bude chtít na svět.
Jinak mě všecko bolí,nemůžu ani pomalu už chodit,už se těším,až to bude za mnou a my pojedeme s Klárinkou domů.

Ty jdeš Deny kdy do porodky zase,slezeme se vůbec někdy?

abinka
14. pro 2007

Nazdar holky tak už jsem zase tady 😀 konečně.
Jak se všem daří????

martinataylor
14. pro 2007

Jéé ahojky Abinko...tak už jsi doma,to je super,hlavně že jste v pořádku,tak moc ti to přeji a závidím....hlavně hodně zdravíčka.

Deny nás o všem informovala

denousek
autor
14. pro 2007

marti caus....kde ses??porad mas na icq zaneprazdnen.....
no marti asi se zas nepotkame jdu sice na 10.00 ale az ve stredu 😀

ja budu dnes zase delat pokus prej pomaha svarak .....delava se jeste neco vyvaruje se skorice a hrebicek a jeste cosi.....a to je prece ve svaracku.....tak dnes planuju svaracek,tepla vana a sex 😀 a uvidime....
ale jak jsem v noci jela do te porodky tak mi normalne bylo smutno ze musim pryc tak nevim jestli si to mam privolavat ale vylist nekdy musi ze.tomu se uz nevyhnu 😒

abi 3x hurraaa!!!!a zmen si pas nejses 40tt ale uz ses maminka!! 😵

abinka
14. pro 2007

ahoj marti,
však ty už seš taky na spadnutí.to tak uteče,že nebudeš vědět jak.Mě ty 3 týdny utekly jak voda asi kvůli toho že za mnou Denoušek tak často chodila a pomáhala mi a starala se o mě 🙂 Moc ráda bych u toho byla taky s ní,ale bohužel to už nejde.Nebo spíš bohu dík.

Neozvala se tu už megee???Byly jsme spolu v porodnici. 😉

denousek
autor
15. pro 2007

cauky devcata!!

jee abinko to je pekny....ja vim ze bys za mnou taky dojela neboj..ted uz mas pepicka doma tak jejasny ze to nepujde ale pak se s mimiskama navstivime neboj... 😉
megge se jeste neukazala asi nestiha 😕

kristyan
15. pro 2007

Ahoj holky tak jsme byli na kontrole z nozickama (protoze nam je nekontrolovali pri propousteni) a mame davat 3 plinky 1 pemprs a 2 latkove a Karolince se to vubec nelibi nemuze se pohnout a proto se nemuze vykakat a tak je takova protivna no jsem zvedava jak dlouho to budem muset mit.A co ty Deny delej ze sebou neco nebo mas smazene file v porodnici udelej treba velkej van. uklid to by bylo aby se to nepohlo!!!!!!

martinataylor
15. pro 2007

Ahojky holky,konečně chvilku času na napsání....vaří obídek,ted jsem dobalila dárky,včera jsme prubli sex...tak jsem zvědavá co ty spermiiky dokáží 😀 .

No Klárinka si stejně řekne sama 😉 .Cukroví napečeno,tak bych mohla už opravdu jet,at jsme na svátk kompletní rodinka.Tatlka bude mít v práci volno a do práce by šel až po Novem roku,to by blo supeeeer,ale nic se nemá plánovati.

martinataylor
15. pro 2007

Kristyan s těma nožičkama je to trápení že? ☹ Ale hodně miminek to má,taky kamošky dávali 3 plinky a brzo se jim to zpravilo,tak držím pěsti at to má malá taky brzo v pořádku. 😉

denousek
autor
15. pro 2007

kristy...segra ma holcicku uz bude mit 4 mesice a meli to same-....vubec se jito nelibilo...pak dostala takovy sracky s pedusou mezi nozicky....mela ji mesic a jinak plenky...ted ma 4 mesice a ma nosit jeste jednu plenku....takze to si uzijete....

marti spermosky nic to by reagovali uz do hodiny vis...tak mozna priste no...

nic zatim paa

denousek
autor
16. pro 2007

toz kde ste kddoooo...vy uz rodite?zustavam sama nebo co ☹

martinataylor
16. pro 2007

Ahojky,ještě bohužel nerodíme,nebuj,to bych ti poslala sms...byly jsme na chatě...až ted jsem doma...

Právě že s těma spermiema,tak kamoška měla sex a na druhej den odpo ji praskla voda a jela rodit,to není do hodiny...

denousek
autor
16. pro 2007

no tak to teda nevim jestli to bylo spermatem...prece je to podobny jak ta tableta na vyvolani ...a ta ti proste bud hned zabere nebo ne a kdyz ne tak dostanes dalsi vis... 😒 no na me to teda nepusobi...

andreeej
16. pro 2007

Čus Denoušku,
jsem Andy a kluci z rodiny cz.,tady chodím jen na region,v albíku mám jen kluky.
Z Prostějova jsem se přestěhovali,když mi byli 3 roky,mám tam nějaký sestřenice,ale nejsme bohužel v kontaktu,naposledy jsem je viděla,když mi bylo 16.
Babička byla Konečná a bydlela ve Wolkerova,teda aspoň myslím.

Denoušku tak snad někdy porodíš,neboj,to příjde,když to budeš nejmíň čekat 😀

denousek
autor
16. pro 2007

jee ahoj andy....to je prekvapko.... 😀
ty uz mas teda veliky chlapaky.....co tak jeste malouslecnu co 😅
kolik ti vubec je,?me 20 😕

andreeej
16. pro 2007

Denoušku: 33,to nevím s tou slečnou 😅 ,bych taky mohla skončit v blázinci.
No kluci dost zlobí a vůbec je to takový náročný,nemám hlidací babičky.
No uvidíme nikdy,neříkej nikdy,že 🙂

20,tý jo to jsi fakt mlaďoučká 🙂

denousek
autor
16. pro 2007

no jo ..to jsem...ale uz se moc tesim.. 😵
33 to mas jeste v pohode....kolik je klukum??to uz sou fakt dospelaci pomalu 😀
no treba by se slecinka povedla jeste jedno bys mohla mas dobrej vek..to ma nekdo teprve prvni...nepremyslelas o tom??

andreeej
16. pro 2007

Danečkovi budou 3 na jaře a Filípkovi bylo 5 v říjnu.
No věk jo,ale jsem taková holka opotřebovaná momentálně z těch dětiček.

denousek
autor
16. pro 2007

hiii no to jo dva kluci to musi dat zabrat co zlobidla jedny...sem zvedava jak to budu mit ja...kluci sou pry vetsi cisla nez holcicky,...
uz bych rodila clovece..jak to asi dopadne to je takovy napeti..za tyden a den prvni termin,sem napla jako struna..

andreeej
16. pro 2007

to věřím,to je fakt na nervy ten konec těh.,tak já rodila vždy nepatrně dřív
první byl 38+4 a druhý 36+3,ale v pohodě,žádný problém nebyl i porod docela rychleji

denousek
autor
16. pro 2007

jo driv si rodila jo??a to na tebe prislo samo??prirozene??a normalka jste sli domu po tech 4 dnech jo??...
no a co porodni vaha??me by zajimalo kolik tak uz vazi..ale tak 3-3,5kg ze....no doufam ze ne vic kdo by se s tim rodil 😒

andreeej
16. pro 2007

tak Fíďa vážil 2,85 a 49 cm a šli jsem domů 6 den,byl na světlech měl žloutenku
a Daneček měl 3,35 a 50 cm a šli jsem domů tak 6 den,byl 2 dny v inkubátoru a pak ho den sledovali a pak byl na světlech

Jo přišlo to na mě samo 😀

andreeej
16. pro 2007

Jo to v tom 37,to by tak měl mít kolem těch 3,ale nemusí,někdo je třeba drobnější postavy,ale to máš fuk,hlavně,že je mimi v pořádku,kolik váží už není tak podstatný

denousek
autor
16. pro 2007

no prave kdyby vazil zase malo tak nas kvuli tomu nepusti domu ne..musi mit urcitou hmotnost..ale ted myslim ze uz jsme zza vodou...vzdyt miminka se mslim od 38tt uz neberou ani za nedonosence...
takze uz budeme radne v terminu ...
snad to vyjde at sem na svatky doma bud s mimim venku nebo jeste v briskunechtela bych byt pres svatky bez rodiny a sama v porodce,no ale nenadelala bych nic ze...snad mi to drobek vynahradi...
skoda ze si to nemuzu obednat na urcitej den 😅

martinataylor
16. pro 2007

Ahojky deny,vidím že stále špekuluješ,jak porodit dříve 😉 ,já už to vzdala. Až to bude tak to bude a uvidíš že i když budem na svátky v nemocnici,tak ti mimoušci nám to určo vynahradí.Sice mě to bude taky hodně mrzet,ale co člověk nadělá.Nic,zbytečně se budu nad tím trápit.Já jsem v uterý 39 t,tak jsem zvědavá...a jdu aji do porodky,tak uvidíme co mi řeknou páni doktoři 😀 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru