Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
19. pro 2007

A kdybych náhodou porodila do toho 27.12 tak ti dám vědět a přijdeš za mnou kuknout a já ti povykládám...

denousek
autor
19. pro 2007

marti ja budu mit chlapecka a taky si dava na cas uz mel byt davno venku 🙂 ja doufam ze me prave vyvolavacka nepotka ptz nesnasim jehly a predstava kapacky me desi 😒 ale pry je to zase rychlejsi no....msrti a kdybys rodila tak mi napis uz jedu jo 😀

martinataylor
19. pro 2007

tak mě jehly a injekce nvadí,chodila jsem i darovat krev akorát prý ty vyvolávaný,že jsou u nich ty bolesti silnější,z toho akorát mám obavy ale zase je to třeba rychlejší ten celej průběh.Já napíšu až z porodky,taky to může být falešněj poplach,tak napíšu až mě fakt příjmou,Deny at už je to tady,z toho čekání zešílím ☹

denousek
autor
19. pro 2007

marti...vydechni 😲 kliiiiddddd ja uz jsem se uklidnila tak ted budu uklidnovat tebe ne 🙂 sem si uvedomila ze aspon budu mit v klidu svatky ne...lepsi s mimim v brisenu doma jak lezet v porodce ne...
jo kontrakce sou silnejsi ale to kvuli tomu ze se rychleji oteviras vis...tak muze byt za 2 hod po vsem 😉
jdu se natahnout zatim pa

martinataylor
19. pro 2007

taky si říká,.že aspon na svátky budu doma,snad tedy...uvidíme...my jdme ještě do města něco pokoupit..tak zatím pa

abinka
19. pro 2007

Holky když to některé výjde na vánoce tak to bude blbý ale z druhé stránky budou to jen jedny.Ještě jich jako rodina zažijete spoustu. 😉 Hlavně aby jste s prťatama byly zdraví. 🙂

Marka taky znám.Je tam spoustu mladých a pěkných doktorů 😀 😀 😀 Vypadají jako by jim bylo 20let.Nevím jak to dělaj že vypadají tak dobře 😵

Denoušku ani si nenapsala co u Dr????

martinataylor
19. pro 2007

To máš pravdu sami mladí doktoři,ted jsem poprvý viděla mladýho Feita,připadá mi,že musí být starej jako já...jak spolužák...no hlavně at jsou šikovní....

abinka
19. pro 2007

No mu je 26let

martinataylor
20. pro 2007

26 let? Jéžiši šmarjáááááááá 😉 ,to říkám jak já...takovej mladoch a doktor... no po tatkovi.... 😉

denousek
autor
20. pro 2007

cauky decina..... 😀

sedatko co mam v albu uz mam doma ale mamka mi ho zabavila pod stromecek 😀
abi psala jsem to prej se jeste nic nechysta ☹ ale je mi to fuk aspon budu na svatky doma je to tak lepsi....
dnes je kamoska taky tady z konika na vyvolani psala mi v 8 hod ze uz je na hekarne a vypina ssi tel a od te doby nic tak jsem zvedava chudina,vuzdyt to uz musi mit prece za sebou ne....
vcera jsem litala od 4 do pul 10 po obchodech a ani to s malym nechce!!shaneli jsme novej zachod to by jste neverili co to da prace,aby na neho sedelo prkynko,a nezaviralo se kdyz se pujde chlap vycurat 😕 😅

abinka
20. pro 2007

čaute ženský,
no 26 let a je tam ještě Bilík a tomu je prý 3č let a vypadá taky moc dobře. 😉 No moc jsem k nim důvěru neměla ale oni když si něčím nejsou jistí tak zavolají jiného Dr nebo Primáře tak v poho.Já s něma byla moc spokojená.Dokonce jsem s Bilíkem domluvená,že k němu po šestinedělí přejdu.

Denoušku já to asi přehlídla 😅 Neboj během jednoho dne se může vše otočit.Jo a která kámoška???No každý porod není tak rychlý jak u mě a ještě pokud je to prvorodička.Tak to může trvat 8 -12h.Třeba šla chuděra císařem a na ipce nemůžeš mít telefon.

martinataylor
20. pro 2007

Ahojky,ty budeš přecházet k Bilíkovi?Taky bych chtěla přejít k jinýmu doktorovi,protože můj doktor ordinuje jen ve čtvrtek,tak musíš čekat když ti něco je a taky je mu přes 70 tak věčně dělat nebude...chtěla jsem k Balákovi,ale ten prý už asi nebere...

denousek
autor
20. pro 2007

marti bilik zase ordinuje jen v pondelky chodi k nemu kamoska...

abi fakt,byla na cisari ale uz je dobre..

martinataylor
20. pro 2007

no právě,všichni ordinují jen někdy,to je naprd s těma doktoroma.....a kamoška to má za sebou? ta se má... já jsem zvědavá kdy to přijde na mě?doufám že se stihnu nacpat aspon salátem a rybou 😀

abinka
20. pro 2007

no Bilík ordinuje jen v pondělí ale říkal že když budu cokoli potřebovat tak můžu zajíd za ním do nemocnice.
Marti však si tam ty Dr. okoukneš a uvidíš 😉
Denoušku a nějaké podrobnosti nevíš???míra váha atd. 🙂

denousek
autor
20. pro 2007

marti balak je tam porad krome stredy dopoledne 😉 a je vaazne moc super....

no abi mela 3.66kg takze taky velka holka 🙂 psala mi ze poradny kontrakce ji zacali v 9 a vse bylo o.k. ale ze jim o pul ě zacala omdlivat a bylo ji na zvracenitak sla na ozvy a ze nemela skoro zadnej tlukot,ani tep,tak ze zacala bulet co je s miminkem a ze najednou kolem ni bylo strasnech dr.ze se prej uz mala tlacila ven ale ze byla otevrena jen na 3 cm a jak mala chtela ven tak si prislapla pupecni snuru vevnitrtakze proto nemela ten tlukot a ji bylo zlle...vidis dalsi problem s pupecni snurou...

abinka
20. pro 2007

no hlavně že to dopadlo dobře. 😀
tak teda dobrou nocenku a zas zítra jak se na chvilku utrhnu 😒

denousek
autor
20. pro 2007

prosimte ty aby ses neutrhla takovy hodny miminko jak mas ty ti muze jen kazdej zavidet§§TAK DOBROU

abinka
21. pro 2007

Nazdar maminy,

Denoušku hodný miminko mám,ale ta práce kolem mě na mě hodná není.Však uvidíš sama.umýt nádobí,uklidit,žehlit a najednou zase kojit hned je večer 😀 Strašně to s tím malým utíká.No jen v noci to moc neutíká 😒
Koukám,že megee toho moc nestíhá.Nebo se jí nechce od prcka? 😕

verdik
21. pro 2007

ahoj holky čekatelky??? jak je a co nového???já byla na prvních ozvech dnes,sestřičky měly celkem frkot, a jednu maminku už z ozvů rovnou dali do košule na příjem a hurá na to......tak ta si asi přiveze mimi pod stromeček domů.na další ozvy jdu 28 na 12 hodinu a je škoda, že neměli místo 27 abych se tam s vámi potkala, myslím, že ty denousku a martina jdete toho 27, jestli se nepletu??ale kdoví jestli miminka vás nechají doma na svátky 🙂 🙂 co máš denousku za kosmetiku pro malého??
megee nebo abinko, co se osvědčilo vám na miminka, co používáte a koupete miminka každý den nebo obden?tak se mějte ,ozvu se

martinataylor
21. pro 2007

Ahoj verdíku,ještě jsme stále 2 v 1,no uvidíme jak to dopadne,každopádně se už moc těšíme...Říkáš správně že ozvy máme 27,ale do té doby snad porodím,když mám termín 25.12.,nechci přenášet a vyvolávat to,ale co by se dalo dělat. Nic,mimouškovi neporučím.

A kosmetiku na miminko mám značku Bubchen,doporučili mi ji v lékarně a aji doktorka a kamoška mi říkala,že ji měla i v porodnici.Tak uvidíme,každýmu miminku ale sedí něco jiného.

verdik
21. pro 2007

marti já jsem zapomněla , že máte s Klárinkou termín 25,tak si užijete štědrý večer a pak šupky do porodnice, teda pokud Klárinka se nerozhodne dřív, to čekání je nekonečné a přenášet se nikomu nechce.kdyby přece jen se maličká rozhodla dřív, tak na vás budeme myslet, ať je všechno v pohodě a denousek pak dá určitě vědět o vás. pa

abinka
21. pro 2007

verdik já jsem si koupila Bubchen,ale počkej až co dostaneš v porodce ozkoušíš a uvidíš.Já koupu obden jak mi to říkaly aspoň ze začátku pak budu koupat každý den.

martinataylor
21. pro 2007

Tak si to představuji,že na štědrej den budu doma s miláčkem,uděláme si večeři,nabaštíme se a večer nebo v noci můžeme jet... 😀 ale to je ve hvězdách....uvidíme,však dám vědět.Mám číslo jen na deny,tak písnu ji a ona vám to sem napíše...

martinataylor
21. pro 2007

holky jde vám ten odkaz,co jsem poslala,doufám že jo,je to nádherný......

denousek
autor
21. pro 2007

jojo abinko ja vim ale praci bys mela i s miminkem i bez miminka kdyz sou vanoce tak prave bud rada ze mas hodne miminko a ze te tu praci vubec necha udelat 🙂

verdiku ja mam prave johnsons ale neslysela jsem na to moc dobryho tak snad nam sedne no...no a doufam ze me malej necha na svatky doma...dnes jsem zase od 2 do ted jezdila po nakupech tak zatim se citim fajn 😀

marti ja bych taky brala termin 25...to by bylo uplne nej a pekne na silvestra byt zase doma jeeee...sice se bojim porodu tak bych to posunula az nekam co nejdal ale taky nechci prenaset prej to neni dobry a uz vubec nechci jit na vyvolani...sice je to bolestivejsi ale zase rychlejsi tak nevim co je lepsi no 😕

jo ja vam pisnu kdyz bude marta v porodce kdyz tam ale nebudu lezet s ni 😀 ale to vam zase kdyztak pisne abinka ze 😉

abinka
21. pro 2007

Marti odkaz jde.Je to nádhera. 😢 🙂 Chtěla bych toho chlapečka vidět jak teď vypadá.Jsou to fakt machři.

Denoušku ani jsem to nedočetla a už jsem si říkala,že jsem dám vědět já.

Jinak to nevím jestli to vyvolávání tak působí na všechny nebo jen na mě,ale dala bych přednost delšímu přirizenému porodu.ta bolest se ti rozloží do těch hodin.Já měla kontrakce silné a úplně jsem přeskočila fázi ,,kontrakce třeba 10min. pauza"já měla snad jednu kontrakci za druhou a proložený křížovýma bolestma.Myslím si,že kdybych měla normální porod tak by to pro mě nebyla taková šupa. 😉

denousek
autor
21. pro 2007

dycky se minem abi co....
no radsi asi tu šupu nez se tam trapit treba 12 hodin...

denousek
autor
22. pro 2007

😕

snad nespite 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru