Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
28. pro 2007

Ahoj spis si vybavuji tvou tvar urcite jsem te tam videla.No mne manzel rikal porad lepsi mongolka nez ciganka tak to jsem to chytla jeste dobre to bych nezvladala mit tam ciganku.Mi pribirame asi tak moc protoze kojim fakt porad nekdy po hodine nekdy po dvou a toho jsem si taky vsimla za se mi naliva jedno prso min a druhe vic ale ja neodstrikavam protoze mam strach aby mela mala co jist a na flasku ji zvykat zatim nechci protoze jasem to zazila z prvni dcerou(nechtela ode mne sat tak jsem) nejdriv odstrikala a prelila do flasky a pak ji to dala z flasky i v noci a to byl zahul tak ted to hlidam raci budu kojit po hodine nez v noci odsavat.a mi mame prdiky hlavne v noci porad tlaci a knoura.

abinka
28. pro 2007

Dobré ránko,
No a jak odešla mongolka tak k cigaňe museli dát bílou protože nebylo místo,ale chuděry přemýšleli pořád jak to udělat aby je nemuseli dávat k sobě.Nakonec pustily cigaňu domů 😀
Kojit dřív jak po dvou hodinách mám celkem strach,protože sousedka mu dávala prso taky často a malej jí pořád řval a když byly v poradně tak jí Dr.řekla že je malej přejezenej a proto ho bolí bříško.Tak mu dřív jak za dvě hoďky nedám,ale on stejně tak brzo nechce.
Kojíš ještě z obou nebo jedno kojení jedno prso?No to všude píšou,že po kojení odstříkat aby se ti dělalo víc mlíka.Myslím,že mi to pomohlo se rozkojit,ale na to levé to moc nezabírá.
S tím přelíváním to muselo být hrozný.Mě stačilo když jsme přikrmovaly.Nakojit a jíd udělat příkrm.Taky to bylo zajímavý.
My to máme s prdíkama tak,že po kojení nemůže zabrat a buď má prdíky nebo se potřebuje vykakat.Jak to zvládnem tak je tuhej.On když usne tak spí. Bohu dík 😀

denousek
autor
28. pro 2007

cazky holcinyyyyyyyyyyyyy... 😀
tak to mame za sebou....jupiii...porod uz nikdy vice 😖
konecne doma 😵 no akorat dokrmujem bebou a mam sttrach jak to udelat nevimjak na to...strikacku jsem si z nemocnice vzla ale v cem to pripravim??a jak poznam ze chce jeste??on treba drima uz u kojeni tak proste oak spi a ja udelam jidlo a jak mustrcim prst do pusinky tak proste taha takze podle tahanito fakt nepoznam on by papal porad cchhhjoo ☹

abinka
28. pro 2007

Tak tě tu vítám Denoušku 😀 😀 😀
Já to připravovala v lahvi a pak si to dala do male sklenicky a přes stříkačku mu to dávala jak v porodce.Tam to uskladňujou taky v lahvích.
No tak mu dávej dokud chce a pokud ti to vyhodí tak dáš příště míň a pokud ne tak dávej dokud chce.Neboj to poznáš

Malej má občas období,že si vytáhne jen 50 a po 10min. chce ještě tak ho ještě přiložím a vytáhne si ještě 25.ale to je tak jednou za 4 dny.Na to příjdeš.
Tak se držte 😉

Až budeš mít čas tak dej nějaké fotečky do alba.Už se těším.

denousek
autor
28. pro 2007

abinko no prave a jak poznas koliksi vytahne od tebe??kdybch poznala kolik ma ode me tak jsem v klidu!!vahu nemam..mam en do 3kg kuchynskou 😀 ale mrknu na mimky ta ma myslim do 5 kg..uff to bude fuska...

abinka
28. pro 2007

no já mám půjčenou tak vím,ale tak když by měl hlad takbude plakat.
Tak co má mamina lepší????

kristyan
28. pro 2007

ahoj Deni tak jak jste ten porod zvladli a jakej tam byl doktor Bilik?Kolik vazil malej a meril.Abi no dneska mame boleni celej den marne premyslim co jsem snedla ze mame boleni na noc ji natru brisko mastickou PUPIK a treba to pomuze.Ani nema dneska chut papat jime po trech hodinacha to jen tak 10 min. tak nevim treba je prejezena co ja vim.

abinka
28. pro 2007

kristyan tak to je blbý,ale malá ví kolik toho potřebuje tak třeba teď nepotřebuje.No nám se to kojení taky zkrátilo,ale né tolik no.Snad to bude zítra lepší.
Ještě ti tam pořád nejdou dát fotečky??Ráda bych se mrkla jak vypadáte??? 🙂

kristyan
28. pro 2007

Abi mi mame vsechny fotky ve vecim formatu ale zitra se pokusim vyfotit nejakou slabsi a dam ju tam.A ty jsi z PV ja jsem 20 km od PV.A kolik ti je, mne 27 bude v lednu.no jsem zvedava jaka bude noc mala je spatna porad knoura

abinka
28. pro 2007

No já jsem z Přemyslovic jestli ti to něco říká a je mi 22let.
Budu držet pěsti ať máte klidnou noc.Já zas čekám že tuhle noc nebo příští zas bude plakat že se nemůže vykakat.Ještě že vymysleli ty rourky. ☹

kristyan
29. pro 2007

Ahoj noc probehla celkem v klidu papali jsme 3 krat a trochu prdeni.A co vy jak jste to zvladli. z premyslovic znam Mira Kuba,jeho segru a Ramba maji spolu chlapecka,Ales Smekal,Zaneta ale nevim prijmeni ale ma taky mimi ale uz veci.Ja zatim nic nepouzivam na vykakani nam to celkem jde mi mame spis prdeni.

megee
29. pro 2007

ahoj holky, jestli můžu něco doporučit na prdíky a bolení bříška tak je to fenyklový čaj, nám zabírá úplně zázračně, malej po něm krásně spinká ... 😀

megee
29. pro 2007

ještě jsem se chtěla zeptat jak tam dáváte ty fotky? Asi jsem úplně blbá, ale nějak jsem na to ještě nepřišla 😀

abinka
29. pro 2007

čazte maminy,
Rambouska znám i Kamču.Ten Mira nevím aspoň teda jménem.Možná z vidění,ale osobně ne.Bydlíme tu 2 roky takže tu známe jen někoho.Aleš mi taky něco říká.Spíš je znám přezdívkama.A Žandu taky znám i s mimčem tak by to mohlA být ta samá.
Ty si odkud jestli se můžu zeptat??

No já piju čaj pro kojící matky.Vypiju ho tak 1,5l za den a tam je taky fenykl tak si myslím že by to mohlo stačit.
megee chtěla jsem se tě zeptat čím malého krmíš??

Denoušku co ty???Jak válčíš?? 🙂

kristyan
29. pro 2007

no ja jsem z Rakove. A tan feniklovy caj jsem taky pila ale kamoska co kojila rok mi rekla ze to muze mit i opacne ucinky kdyz ho pijes moc.

abinka
29. pro 2007

Kde to je??No já zatí zůstanu u toho kojícího.Zdá se mi že se mu trošku ulevilo.Hned usne baz kňourání a dokonce jsme se sami vykakali 😀
Nikdy bych nevěřila,že budu mít takovou radost z toho že se vykaká 🙂 😀 🙂

kristyan
29. pro 2007

Rakova je 7 km od konice smer Bohuslavice.Ja taky piju kojici tak 1-2 krnky denne vic se nedonutim ja bylinky moc nemusim.A kdy dete z nozickama mi 10.1 do Konice uz jsme tam byli byva tam hroznejch miminek.

abinka
30. pro 2007

No já ještě nevím.Říkaly za 6 týdnů a to mám jíd jak chci já?? Nebo mě dr.řekne??
Asi by jsme šli taky do Konice,ale 10.1. to ještě není 6 týdnů ne?? 😒
Já tam byla s kámoškou a šli jsme tam 15:30 a už jsme byly třetí .No a odešli jsme V 16:30.Bylo tam horko a myslela že tam zkulabuju 😖 Tak jsem zvědavá jak to zvládnem s mimoškem.

Megee:nahoře máš uživatelka,tvá přezdívka a vedle toho je nastavení.Ještě mrknu jak je to tam dál 😉

abinka
30. pro 2007

no a v profilu je kolonka s browse nebo někdo tam má procházet.vybereš si fotečku a uložíš. 🙂
No a když si chceš udělat album tak musíš najed na alba a hned pod tím budeš mít moje alba a to už tě pak navede.Kdyby si něco nevěděla tak pisni. 😉

kristyan
30. pro 2007

Mi jsme tam byli hned po 5 dnech jak nas pustili z porodky protoze pri propousteni nam nedelali kontrolu kyčli tak jsme museli jit hned a mame spatne ty kloubni jadyrka a mame 3 plinky vubec se to male nelibi a nemuze se hybat tak vzdycky kdyz ji rozbalim tak se protahne a vykaka se prvni dva dny jen knourala nelibilo se ji to ted uz si troch zvykla.

megee
30. pro 2007

ja davam malemu Babylove to je německá firma, dá se koupit v DM a stojí 130 kč krabice což je skvělá cena, měla jsem Bebu, ale po té měl strašné bolení a navíc hodně ublinkával no a ted co dávám ten Babylove tak je v pohodě...
Jinak na kyčle by jsme měly jít tak 18. 1., jen taky nevím jestli se mám objednat nebo jestli nás vezmou hned jak přijdeme....

megee
30. pro 2007

jinak ten fenyklový čaj dávám Domčovi, mám koupený Hipp, ten je od ukončeného 1. týdne a moc mu pomáhá...

megee
30. pro 2007

tak už jsem si založila to album konečně 😀
Abi díky za instrukce já bych na to vážně nepřišla 😀

kristyan
30. pro 2007

Megge caj se muze davat pokud nekojis ale pri kojeni ho nedoporucujou(vycetla jsem na netu) protoze mimi by si mohlo zvyknout na flasku a nechtelo by se chytnout prsu z flasky to tece lehceji a z prsu musi vic tahat.

megee
30. pro 2007

jo to máš pravdu což je škoda protože to fakt zabírá skvěle, taky nám paní dr. ještě napsala kapky Sab simplex ty jsou taky dobrý moc nám pomohly, když jsme ještě měly Bebu

kristyan
30. pro 2007

ja ty kapky mame taky a kolikrat je davas malemu ja 3krat 10kapek.

abinka
30. pro 2007

ty kapečky máme taky a nám řekla 10 kapek po každém jídle tak dávám 6-7 kapek.

megee není zač 🙂 je krásneja hlavně úplně jinej než v porodce 😕

kristyan my naštěstí máme kyčle v pohodě.Teda aspoň při propuštění byly.Tak doufám že budou i za těch 6 týdnů.Chuděrka malá si nemůže ani pořádně nožičkama zakopat. ☹ No snad se vám to brzy zlepší.

kristyan
30. pro 2007

Abi k jake chodite doktorce mi k Latalove.No to doufam hlavne at nedostane šráčky na ty nozky to by byl mazec.A vy mate fotecku vedle nas v Prostejovskem deniku jak nas fotili v porodce a podle fotecek v albu jsem se sla podivat na denik a jste tam s nama.

megee
30. pro 2007

no mně řekla dr. abych dávala tak 6 - 7 kapek před každým jídlem 😀 tak teda ted jak to čtu tak nevim, ale i v tom letáčku je psáno před jídlem tak fak nevim.....

abinka
30. pro 2007

krsty my chodíme tu do Přemyslovic k Dr. Prudké,ale taky jsem uvažovala o Látalové.No je to pro mě pohodlnější tady.No a šrákách jsem slyšela to je hrůza.viděla jsem to i na jedné holčičce nemohla se chuděra hnout. ☹
Už jsem se koukala na Deník je rozkošná.Škoda že jsme to nevěděli v porodce že???

megee nám říkala taky před jídlem ale on mi to zvracel tak nám řekla že po jídle,ale už si na to mohl zvyknout tak to zkusím dávat před jídlem.My bereme ještě železo a z toho mu chudáčkovi natahuje.Je mi ho vždycky líto.On s takovou důvěrou otevře pusinku a čeká ty sladké kapičky ataková hnusná zrada ☹ Hořký hnusný železo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru