Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
30. pro 2007

Ahojky holky,tak vás zdraví mamina Martina 😢 , vyšlo nám to přesně na termín a dne 25.12.2007 se nám narodila dcerka Klárka,váha 3,O50 kg a 48 cm. Tak jsem se bála porodu a šlo to jak po másle 😀 .

Jediný problém co nám ted dělá je,že Klárinka nechce vůbec sát,tak odstřikuju ale moc toho stejně nemám,tak musím ještě dokrmovat a tak jsem si přála kojit a kojit.Bohužel,člověk si neporučí.Hlavně že jsme zdraví..

Každá ženská nekojí,nejsem jediná,ale je to nejlepší co dítěti dát a nejpohodlnější....

kristyan
30. pro 2007

Gratulujeme k miminkovi a to kojeni co se da delat ja jsem prvni dceri odstrikavala mesic ale pak se chytla prsu a kojila jsem ale jen 3 mesice.A nevite co je z Denouskem?Abi mi zelezo nemame.Marti a koho jsi mela u porodu jako doktora? Ja polzrovou a byla v poho.

denousek
autor
30. pro 2007

ty jo holky to teda docitat nebudu..... ☹ ja jen ze zijem a mame se fajn

kristyan
31. pro 2007

tak holky ted jsem volala doktorce ze mala je neklidna a ze chce porad prso a kdyz dunda prso tak pak ublinkava a mam ji pred jidlem davat nutriton a taky zkusit caj tak jel manzel do lekarny no jsem zvedava co bude.

abinka
31. pro 2007

Marti velká gratulace :-
Třeba se ještě rozkojíš.já jela domů taky s příkrmem a úplně jsem čuměla jak to pak pěkně šlo.Čekala jsem že mi to dá větší dřinu.Jen piju hodně čaje pro kojící matky a tak 1 litr melty.Budem držet pěsti ať vám to jde a když ne tak co nebudeš první ani poslední

martinataylor
31. pro 2007

U porodu jsem měla jen PA,šlo to v pohodě,tak jem se bála a šla bych na to znovu.Pak akorát zavolali dr.na zašití,venkovní 3 stehy.Zašíval mě dr.Prachař a říkal že za rok se těší znovu,že takový prvorodičky by tady potřebovaly,že o mě nevěděly že ani rodím 😀 .No prostě porod je fuška,bolí ale je to nádhernej zážitek na celej život.A můj Péta ke konci stál s PA mezi,tak všecko viděl a byl z toho tak na měko,že v životě na to nezapomene,že je to nádhera.

Jsem na měkko ze všeho,hormony udělaly svý...jen vám to píši . jsme strašně štastný...

Jinak vše nej...do Nového roku

verdik
31. pro 2007

ahoj holky, není už jak vám s mimouškama doma, marti tobě moc gratuluji ke Klárce a jak píšeš porod byl a je nádhernej zážitek na celý život i když to trošku bolí 🙂 🙂 nemáš tu žádné fotečky, chtěla jsem se mrknout na malou, ale teď máš plno jiné práce a krásnější.....jo a s tím kojením??!!!, jak píšeš, nezoufej, já myslím, že to ještě přijde a rozkojíš se, tak, jak to píše abinka 🙂 mě v noci probudilo pocit mokra a myslela jsem, že je to plodová voda, ale začla jsem krvácet a tak jsem skončila v nemocnici, tak teď tady polehávám na pokoji, nikdo, nikde, to bude Silvestr, chacha, krvácení přestalo, mimouš na ozvech taky dobrý a na porod to zatím nevypadá, tak snad mě zas brzy pustí domů, ale kdyby se to rozběhlo, ani by mi to nevadilo, když už jsem tady 🙂 🙂 tak nám držte pěstičky, přeji všem maminkám hezkého silvestra a krásný nový rok, hlavně hodně zdraví,štěstí a lásky,ať se vám splní i ty nejtajnější přání a hlavně zdravíčko pro ty krásná štěstíčka, co už máte doma. tak já to tady oslavím s doktorama a sestřičkama.... happy new year 😀 😀 😀

denousek
autor
31. pro 2007

holky preju vse nej do noveho roku....

martinataylor
31. pro 2007

Holky fotečky vám klidně pošlu emailem,tady mi to nejde dát.Tak jestli budeš verdíku chtít,tak pošli adresu a já ti pošlu fotečky naší prcinky...krásnýho Silvestra pa pa

abinka
31. pro 2007

haloky taky přeju vše nej. do nového roku a hodně splněných přání a plánů.
verdik vydrž taky se dočkáš 😉
marti pošli 🙂 v.abinka@seznam.cz

mějte se krásně

verdik
31. pro 2007

marti můj email je ilkaachas@centrum.cz 🙂 🙂 mějte se, zatím jsme stále 2v1

megee
1. led 2008

ahojte holky taky přeju vše nej do novýho roku,Marti s tím kojením nezoufej ono se to podaří a když ne tak nejsi jediná já taky nekojím a už jsme přibrali za ty 3 týdny od porodu kilo 😀 , jen teď máme kýlu tak doufám, že to na kontrole dopadne dobře a nezhorší se to ☹
Jinak vám holky gratuluju k mimouškům a přeju hodně štěstíčka a hlavně ať jste zdraví....

denousek
autor
1. led 2008

cauky holky...

marti me to posilat nemusis ja sem ji videla na vlastni oci ze 😀

my mame zase trosku spatnej pupi..mae zvysenou peci....si predstavte sem v patek volala detskemu dr abych se mu ohlasila ze jsme doma,a zastupuje ho jedna byvala dr a rekla ze az po svatkach obry ne tak nas odbyt..ja mam ted strach co s tim pupikem ma ho cervenej... ☹ ale nanejvys ve ctvrtek uz si zajedem do detske poradny tady k dr no...

jinak dnes jsme byli poprve s kocarkem venku malej hrnul jak zabitej prijeli jsme domu a hrne furt...nic s nim nehne je to desnej spac,porad spi,,,vcera jsem ho nakojila po pulnoci tak asi v 00.45 kdyz jsme sli spat a on se probudil na dalsi papu az v 5 😀 tak pohoda,jinak se probouzi tak 2-3 hod.... snad mu to vydrzi...

zAtim pa

kristyan
1. led 2008

ahoj deni tak to mate v poho kdyz malej tak haja mala dnes do rana nespala a usnula az ve 3 a do 5 a papala a pak apala do 7.30 no nic moc a celej den to dospava tak doufam ze nemame otoceny den a noc ☹ to by byl mazec ja takovej spac 😉 mame pred jidlem ten nutriton a zda se mi ze porad ublinkava tak nevim za jak dlouho to zabere a ten caj co nam doktorka doporucila ten nechce tak nevim.

denousek
autor
1. led 2008

no ja prave jen kojim...kdyz jsem v porodce dokrmovala tak taky parrat ublinkl...a doma jak kojim tak nic...ted je uplne vzorovej...spinka krasne.....akorat nekrka...ale ani nema boleni ani prdiky...no tak doufam ze mu to vydrzi zlatouskovi...

holky jak casto koupete,?

kristyan
1. led 2008

koupeme kazdy den vy ne trochu ji pri koupani nahreju at ji neboli brisko.

abinka
1. led 2008

čaute maminy,

My papáme přesně po 3h. a v noci má tak 1-2h řvaní a pak spí 5h.

denousek
autor
1. led 2008

nomy papame po 2-3 hod ale vubec to tak neciti je to totalni pohoda...a mema rvani tak 5 min 🙂)

po kojeni je hned tuhej a kdyz ne tak mu dam jeste a pak uz tuhej je...staci ho i pochovat....a rano jak se uz rozedni tak kolem 8 kdyz se treba vzbudi tak ho nakrmim a jeste ty 2 hodky spinka s nama v postel mezi nama ten bude rozmazlenej,,kdyz mi to mame tak radi ty spolecny rana pekne v postylce 🙂)

A CHTEJI VASI PRCCI DUDEL,,??My kdyz rvem tak dame dudel od aventu a je klid...zavislak...

kristyan
2. led 2008

no s tim dudlem mi mame taky od aventu a nechce ho tak jsme koupili co nam poradila v lekarne nejakej za 13 kc a je to ten uplne obyč. a ten chce je mekej ale takova ta nahnedla bambula ☹ to nepreziju jsem odpurce takovych dudliku ale kdyz mala porad rve.

denousek
autor
2. led 2008

no muj malej si prve oblibil ten avent ale jinej jsem nezkousela..ten jsem koupila jednou ze zvedavosti ze mi sestrenka rikala ze je dobrej tak jsem si ho vzala uz do porodnice....

a jinak se mame fajn.plne kojime,a spinkame,,,akorat u me byla dr co zastupuje naseho detskeho dr a rekla nam ze mame prijit az za 6 tydny znova na kontrolu neni to divny??...

megee
2. led 2008

my mame taky dudel od aventu a malej je s ním spokojenej, holky chtěla jsem se zeptat kolik tak toho ti vaši prckové sní my tak těch 100 ml po třech hodinách a vnoci tak po 4 - 5.

martinataylor
2. led 2008

Ahojky holky,my byly u paní doktorky s malou hned v pondělí,tak ji prohlídla a zvážila tak jsme přibrali.Taky pupík ještě nemáme zcela o.k,tak čistíme a zasypáváme framykoinem.Ven chodit vůbec nemáme,je prý na ně zimenka.A malá baští tu bebu a mám ji dávat 70 ml,to v pohodě vyzunkne a každej týden přidávat po 10 ml,takže v pondělí začnu dávat 80 ml,jinak jsme dostali vitamínky,co bude brát do roku.A koupat říkala,že zálaží na nás,stačí prý obden,denně nemusíme.
Fotečky za chvíli pošlu,malá spí dnes celej den,nakrmím a hned usen jak špalek,tak uvidíme co bude v noci. 😀
To je divný denoušku z tou kontrolou,já jdu na převážení a na kontrolu zase příští týden,tak nevím...jak to je,asi každej dr.to má jiný.

denousek
autor
2. led 2008

megge to ti nereknu ja kojim 😉

marti no prave kazdy dr je jiny a ona jen zastupuje meho dr ptz je nemocny...pekne me to stve...ale asi tam zajedu driv...

abinka
2. led 2008

čaute maminy,

tak mi máme nuka a malý je spokojený jak želva.

megee já malého vážím a sníme tak 70-80 90ml jak kdy a taky po třech hodkách. Dnes jsme byly v poradně a vážíme 3950g Dr.říkala že to je pěkný že pěkně nabírá.Mě se to zdá málo ale tak ona to ví si nejlíp a jdeme zase za 1č dní a to už nám dá i papír na kyčle.To letí malý už bude mít v neděli 1 měsíc 😀

Marti děkuji za fotečky je kouzelná.Na jedné fotečce má rtíky jak tatínek 🙂

denousek
autor
2. led 2008

jojo abinko ja jsem si na tebe taky vzpomela jak to lti ze uz pepicek bude mit mesic...to je hrozny jak to leti!!tan uz musi byt velikej musite se stavit fakt!!

holky uz mam album s Vojtiskem 🙂

denousek
autor
2. led 2008

jo abinko taky bys mela prihodit fotecky malyho co...

andreeej
2. led 2008

Ahoj Denoušku,obrovská gratulace k Vojtíškovi,jsi strášně šikovná holka 😵

denousek
autor
3. led 2008

andreeej 😵

dekuju,,,je to muj milaseeeeekk hodnoucky zlaticko.....

holky,kde jste kdo...

megee
3. led 2008

tak to jsem ráda, měla jsem strach jestli nejí málo, ale asi ne váží 4,060 kg no ted už asi zase o něco víc 😀
Deny malej je fakt nádhernej, tak at ti dělá jen samou radost 🙂

kaelan
3. led 2008

čus holky 😀

tak nejdřív velikánská gratulace všem novým maminkám 😉 😉 😉 užívejte si miminek 😝 tak dlouho jste čekaly a už to máte za sebou 🙂

Mimča jsou krásný to ani není možný že už je Anetka takovej čert 😀 😀 😀 😀 neposednej už leze a staví se na nohy 😉

Do nového roku Vám přeju hodně štěstí ale to už držíte v náručích 😀

hodně zdraví,lásky,peněz,sexu(po 6 nedělí) 😀 😀 😀 a všeho co si budete přát 🙂 🙂

zdravím a kdy uděláme toho spicha??????????????????

ted asi určitě ne že jo?tak až budou prcci trošku větší pá 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru