Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
21. bře 2008

normo vitej 🙂

ja jsem mela normalne alwaysky lepici...par nelepicich tam dostanes a pak ty lepici sou lepsi no....
a kalhotky jsme si brala obyc ale nosila jsem tam ty co mi dali ty poproni,na obyc jsem nemela odvahu aby me netahly...jinak vrele doporucuju lactacyd intini ubrousky,obsahuji kyselinu mlecnou a urychluji hojeni,a jeste k tomu je to prijemnejsi na wc nez ten drsny toaletni papir...
jinak k balakovi chodim taky a totaalnnii spokojenost 😵 a ty se su neho ted nova??on uz zase pribira??vim ze ted pul roku nebral ze mel plno ...

norma
21. bře 2008

Balák je můj třetí doktor za tohle těhotenství.V úterý jsem byla v poradně a doktorka v Olomouci končí,že si mám najít doktora v PV,tak jsem šla hned tam a vyšlo to.Teď chodím ambulantně do nemocnice na kapačky,malýmu se chce asi nějak na svět.

martinataylor
21. bře 2008

Ahoj normo,já měla poporodní kalhotky a i v ložky,koupila jsem vše v lékarně.Jen doporučuji......až doma jsem přešla na svoje vložky a kalhotky....

Holky je to normální,už mám po 3 měsíčky od 14 unora,dostanu je vždy po 14 dnech... 😒

denousek
autor
21. bře 2008

marti to se nejak srovna ja jsem mela zatim jednou minuly mesic od 24..tak uz je taky ted ocekavam 🙂

kristyan
21. bře 2008

Ahoj Normo tak jak sem měla taky poporodni vlozky abyla jsem spokojena ale normalni kalhotky jsem si vzala druhy den byla jsem zasita tak aby to šití vetralo tak to bylo lepsi a často sprchovat.A k menz. ja jsem je jeste nemela ale kdyz kojim tak je ani nejak neocekavam 😉 Holky nase Kája ma prujem tak ji krmím ryžovym odvarem ze strikacky protoze fasku odmita ☹

veronikal
21. bře 2008

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Já chodím také k Balákovi a jsem max. spokojená 😉 Chci se zeptat, rodila tu některá z Vás císařským řezem? Náš malej se rozhodl, že nechce přijít na svět normální cestou a tak mě už tohle pondělí objednali na 1.4. - nástup do porodnice a 2.4. na císaře. Byla jsem z toho malinko překvapená, protože jsem myslela, že budu čekat až "to" na mě příjde a pak se podle ultrazvuku rozhodne. Netušila jsem, že mi to takhle naplánují 😝

denousek
autor
21. bře 2008

veronika a proc musis jit na cisare malej je hlavickou nahorru??

veronikal
21. bře 2008

Jo, jo, malej se neotočil, tak proto prý bude v našem případě vhodnější císař 😒

denousek
autor
21. bře 2008

veroniko to je skoda....ale co ty vis treba jeste prekvapi i ty se deje 😉 akdyz ne tak co....hlavne ze bude na svete zdravy

kristyan
21. bře 2008

Ahoj Veroniko a nebojis se kdyz vis kdy a v kolik ja bych byla vynervovana ja raci kdyz to necekam ale drzim pesti at je vse v poho

denousek
autor
21. bře 2008

my jsme rodili na stedry den a pohoda hii mela sem vesely vanoce 🙂

veronikal
22. bře 2008

Ahoj Kristyan, to víš, že se mi to moc nelíbí, taky bych byla raději, když bych nevěděla datum a hodinu, ale co nadělám? 😒

denousek
autor
22. bře 2008

veroniko ale aspon si muzes rict ze den na to uz to jisto jiste budes mit za sebou vis....a budete pak pekne doma a budes na to jen vzpominat...

kristyan
22. bře 2008

ahoj veroniko kdyby ti to presunuli na 4.4 tak to mam svatek.A kde bydlis a kolik mas let jsi mi nejaka povedoma 😉 A co noveho holky piste jak mimoušci rostou a co uz umi 🙂

verdik
22. bře 2008

ahoj holky, jsem nějaká nachlazená, pobolívá mě v krku....no nic moc.prochladla jsem který si den venku, počasí je pořád divoké, hned svítí sluníčko do toho sněží...už ať je venku aspoň 15stupňů a sluníčko 🙂
normo já jsem taky měla do porodnice balíček z lékárny, kde byly jak vložky, tak ty prodyšné kalhotky , kupovala jsem to v lékárně v hlavní nemocnici a maximální spokojenost, byla jsem na císaře a tak ty kalhotky netlačily na jizvu
veronikal ahoj, já jsem byla na císaře, ale neplánovaně a to hodně rychle....nevím , jak si domluvena zda budeš při vědomí a jen epidurál od pasu dolů, já totiž byla uspaná celkově a tak jsem neměla tu možnost vidět maličkého hned po porodě, ale jinak to nešlo......pokud budeš jen od pasu dolů, tak vlastně bolest tak nevnímáš a maličkého vidíš taky hned....jizva- nebudu ti říkat, že to nebolí, ale dá se to vydržet....dostaneš injekci od bolesti a dá se to zvládnout, neboj se ničeho, za mnou tam pak chodil na pokoj takový šikovný terapeut po císaři a ukazoval mi, jak mám cvičit , je moooc šikovný...tak se zatím opatruj a těšíme se , že přibude další Adámek na modrého koníka, pa 🙂 🙂

veronikal
23. bře 2008

Kristyan: je mi skoro 26 a bydlím v Pivíně (hrozná díra) před 2 lety jsem se sem provdala, před tím jem bydlela ve Smržicích - to bylo lepší - bylo to blíž do Prostějova
verdik: já jsem z té informace byla malinko překvapená, že jsem se na nic nezeptala, teď v úterý jdu na kontrolu, tak se chci na všechno zeptat a popravdě uvažuji o tom, že bych to zkusila s tím epiduralem, nechci si nechat ujít ten moment, kdy malej příjde na svět 😉 Chci se zeptat, jak dlouho jsi byla potom v porodnici? Propouštějí stejně jako po normálním porodu, nebo si Tě tam nechali déle?

denousek
autor
23. bře 2008

ahoj ja myslimze po cisari ses tam o den dele asi zalezi na jizve ne?

kristyan
23. bře 2008

Veru ja znam z pivina Pertu Ježkovou zname se z prace

denousek
autor
23. bře 2008

petra ježková??nemá ted dvojčátka??v prosinci císarem??

verdik
23. bře 2008

veronikal, však ,jak půjdeš k dr tak se na vše zeptej , ať víš co a jak, v porodnici jsem byla od úterý do úterý, takže 7dní, ale já myslím pokud vše bude ok, tak půjdeš domů i klidně po 6dnech
holky používáte odsávačku na vysavač ???malý dostal rýmu, v noci se budil a tak prokapáváme a zkoušela jsem odsát hadičkou přes pusu a nic jsem nenatáhla, tak si říkám jestli to dělám špatně anebo je to ta zadní rýma???co se vám osvědčilo za kapky do nosíku při rýmě??díky

lolle
23. bře 2008

Ahoj Verčo,
rodila jsem cisařem a bylajsem tam celkem sedm dni... 😢

kristyan
23. bře 2008

Ahoj to nevim ale ta Petra Ježková ma Kryštofa ten ma tak 6 let a Kristynu a to muze mit tak 4 nevim to presne.Byla za svobodna Vránová

martinataylor
23. bře 2008

Ahoj verdíku taky jsem odsávala tou odsávačkou klasickou a byla naprd,tak jsem byla v nemocnici ve zdrav.potřebách a tam mi objednali na druhý den tu odsávačku na vysavač a nemůžu si to vynachválit,je to super. Vřele doporučuji.... a jinak jsem byla dnes na pohotoosti,mám horečky a angínu,tak se stará o malou přítel,hlavně at to nechytne Klárinka

Ahoj Veroniko,v Pivíne mám kamošku Verču Dostálikovou,určitě ji znáš....,ají hospodu a kdo by neznal Dostálikovi z Pivína

veronikal
23. bře 2008

Ahoj holky, tak vidím, že Pivín je celkem populární - to jsem netušila, já než jsem poznala manžela, tak jsem nevěděla, že nějakej Pivín existuje 😀 Petru Ježkovou znám jen od vidění, její taťka je tu starosta a Veroniku Dostálikovou neznám, ale jejich hospůdku jo 😉

kristyan
23. bře 2008

Marti tak přeji brzske uzdraveni.Kája ma taky rýmu a ja ji to taky odsavam vysavacem jinak by se ani nenajedla a neusnula jak nemuze dychat tak nechce jíst a ani spat.Jo A Veru do Pivina jezdi jeste jedna moje kamoska Dita Kovačíková tu neznas?

denousek
autor
24. bře 2008

odsavacka na vysavac?to slysim poprve teda....
tak to je asi jinA JEŽKOVÁ Než co se mnou ležela v porodce na pokoji....

holky a jinak preju vsem kraassnneee velikonoce,od vojtiska uz jsem dostala mrskanec 😀

verdik
24. bře 2008

marti díky za radu, takže ji taky koupím tu odsávačku na vysavač, hned zítra pro ni půjdu do zdravotnických potřeb , jo a jsem na tom podobně jako ty, dr mi naordinovala penicilin, naštěstí nemám horečky, ale malý chytl rýmu určitě ode mně, moc nechce pít a je takový smutný....vždycky řádí, usmívá se a prdolí a teď nic, tak snad ho to brzy přejde
kristyan vidím, že máte taky rýmečku, můžu se jen zeptat, má malinká sopel v dírkách viditelný na pohled, neboť u malého v nosánku nic nevidím a klasickou odsávačkou nic nevytáhnu, ale někde ten soplík tam pořád rachotí a hodně ho i polyká, neboť má ve stolici hleny, díky, možná zítra s malým zajedu k dr ať se na něho podívá , doufám, že nechytil žádného bacila ode mne...mějte se a hezký zbytek velikonočního pondělí.....

denousek
autor
24. bře 2008

verdiku to muj maly taky delal porad mu to rachotilo to chce nakapat kapecky at t pekne protece pryc....a pak odsat a vytrit normalni spulkou do usi tim kdyz mu to vytru tak taham šušiny jak blazen 😀

mujmalej mel rymecku hodne dlouho aůe neboj to nic neni,kdyby se ti neco nezdalo tak mu mer teplotu to ja jsem delala porad-radsi....ale rymecka odejde casem sama musim kapat a vytirat nic jineho ti neporadim 😒

martinataylor
24. bře 2008

ahojky verdíku,kdyby jsi zítra šla s malým k dr.,tak by jsme se tam mohli potkat,zítra jdeme na 11 hod.do poradny na 3 měsíční prohlídku.Snad to zvládnu...horečky už sice nemám,ale jsem slabá a kašlu...malá je zatím v pohodě,je to moje sluníčko,jen se pořád směje.Horší to bude až ji budu u dr.vyslíkat a oblíkat...to zuří babulka moje..

verdik
24. bře 2008

denousku díky za radu a podporu, já mu to prokapávám, ale nic pak neodsaju, ale máš pravdu, je to jen rýma a to bude zas dobrý, teplotku měřím, když se mi to nezdá, jen ,jak jsem mu to poprvé tahala tou odsávačkou, tak jsem měla slzy v očích i já....jak začal plakat, jsem cíťa......
marti já půjdu zítra s malým, ale na ORL,za paní dr.s kterou se znám, je hodná a vždycky mi pomohla, když něco potřebuji, tak se nepotkáme, bohužel, snad příště, tak se drž a ať si taky brzy fit, pa 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru