Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
17. dub 2008

Na oční pojedeme dnes...má to škaredý to očenko,zhnisaný......počkáme jak táta dorazí z práce a pojedeme... ☹ , bojííím se za Klárinku.........

denousek
autor
17. dub 2008

marti...to je mi lito ☹ to je trapeni....neboj oni ji pomuzou...bude to v pohode
budu vam drzet pesticky a myslet na vas tak pak hned pisni jak si dopadla jo??...
a v kolik tak jdete?

kristyan
17. dub 2008

tak Marti to číslo jsem ti poslala .a s tim spanim mi spime 4krat pres den po dvou hodinach

martinataylor
17. dub 2008

Jo díky Kristyan.... a na oční půjdeme odpo,snad bude Péta do 13-14 hod.doma,tak pak....myslite na nás...pak dám vědět ☹

martinataylor
17. dub 2008

Kristyan já se jmenuji Martina Krejčí, díky moc... 😉

denousek
autor
17. dub 2008

holky tohle mam z www.prevenar.cz

Kdy bych měl své dítě nechat očkovat?

Aplikace nové očkovací látky proti invazivním pneumokokovým onemocněním je možná od 2 měsíců věku. Kojencům a malým dětem do šesti měsíců věku jsou podány 3 dávky očkování s odstupem minimálně jeden měsíc a ve druhém roce života pak 4. dávka. Děti ve věku 7 až 11 měsíců obdrží 2 dávky s odstupem minimálně jednoho měsíce a 3. dávku ve druhém roce života. Děti ve věku 12 až 23 měsíců jsou očkovány 2 dávkami s minimálním odstupem dva měsíce. Pro děti mezi 2. a 5. rokem života je stanovena 1 dávka očkování. Všeobecné doporučení týkající se očkování zní: 1 dávka očkování ve 3., 4. a 5. měsíci života a následně ve 2. roce života. Očkování je možné podávat společně s dalšími očkovacími látkami podle očkovacího plánu. Zeptejte se svého lékaře na nejvhodnější postup u svého dítěte


takze proste reknu dr jak ted pojedeme na 2 ockovani at mi napise recept na prevenar!!a nebo ji mozna zavolam at uz ho dostane jak tam pojedeme!nevim no...

megee
17. dub 2008

tak holky dnes mi malej spapal asi 6 lžiček brokolice a 100 ml mlíka 😀 což je super, zítra dám zbytek a pak mu skusím dát celou tu skleničku mrkve s bramborem a pak mu to asi skusím vařit, holky myslíte že toho můžu udělat víc a dát to do mrazáku a pak to vždy dát přes noc do ledničky rozmrazit a ohřát?

deny skus jí zavolat at ti ho napíše a at ho dostane hned s tou druhou hexavakcínou... tak bych to aspon udělala já...

denousek
autor
17. dub 2008

megge uz jsem se rozhodla.....v pondeli tam volam a segra tam ve stredu jede tak mi ten recept vezme!ale doufam teda ze mi to dr nebude rozmlouvat nechci na ni totiz byt drza tak to v sobe dusim a nic ji nereknu...ale chci ho naockocvat snad si za nej muzu rozhodovat sama ne...??...!!
no musim ji to nejak rict...

megee
17. dub 2008

deny to je jasný a přece ti ho nemůže odmítnout naočkova, a vy tam jinou dr. nemáte, že byste přešli?

denousek
autor
17. dub 2008

no my uz jsme presli jednou....a uz se mi fakt jinam nechce...ale me jde o to aby do me nehustila ze s tim mam pockat ptz ona o tom asi moc nevi 😒

megee
17. dub 2008

tak to se ti ani nedivím, že už se ti jinam nechce no snad vám to dopadne dobře

martinataylor
17. dub 2008

Péta ještě nedorazil,mají toho hodně a než dojede z Valmezu ,ale je zítra doma tak hned ráno jedeme,utírám ji z očenka pořád hnis.Někdo mi řekne,že to je dobře,to jde ven..tak fakt nevím... 😒

megee
17. dub 2008

marti pokud jí to jde ven tak je to opravdu dobrý, protože tak víš že to nemá ucpaný, ale zítra na to oční skočte at se to ještě nezhorší a neboj kdyžtak jí to propláchnou a bude, my na tom byli dvakrát a ted už to má v pořádku

abinka
17. dub 2008

denoušku to bylo něco jsko www.bess.cz nebo sk.Zkus 😒

martinataylor
17. dub 2008

určitě zajdeme,ten váš malinkej je tak nádhernej.... 😀

megee
17. dub 2008

marti 😀 díky

kristyan
17. dub 2008

Marti pak dej vědět jak jsi dopadla z těma zonama ju už jsi tam volala?

martinataylor
17. dub 2008

Zítra budu volat té paní tak dám určo vědět....

denousek
autor
18. dub 2008

holky....2.5..dostane malej prvni injekci prevenaru....jdete do toho jeste nekdo taky??

abinko tobe chci podekovat ale segra k dr jede pristi tyden tak mi ten recept vezme ju dekuji .)

martinataylor
18. dub 2008

Holky malá má očemko krásný,tak uvidíme,zatím tam nemáme s čím jet....dr.na ni nic neuvidí 😉

denousek
autor
18. dub 2008

jee marti vidis to..a z niceho nic co....no vidis....

abinka
18. dub 2008

Marti to mámi radost že už je vám líp.Jen tak dál 🙂

Já dnes byla s malošem ne krvi a má to špatný.Zase jsme dostaly železo 😢 Já se z toho zblázním.Už kaká sám a teď už zas budu muset pomáhat. ☹

denousek
autor
18. dub 2008

abinko to si delas srandu ☹ a jak to??co mu je??to je v prdeli-sorry za sprosty slovo ale to uz se jinak neda rict....kdyz se dari tak se dari vid??

tak holky ale odpovite mi na ten prevenar??jdete do toho taky nektera??

megee
18. dub 2008

deny tak my jdeme na první 15.5 už ho mám doma, jinak jak pokračujete s mrkvičkou?

Abi vám přeju at to vše dobře dopadne, malýho zase čeká ve dvou letech operace té zatracené kýly, dr. říkal, že se mu to samo nespraví ☹ , tak to bude taky hrůza

denousek
autor
18. dub 2008

megge dekuji za optani dnes uzjsme meli kvetacek ale asi s tim jeste na cas prestanu vylozene mu to nejede a sam dobrovolne to nespolkne...nevim co s tim... ☹

abinka
18. dub 2008

Denoušku já bych s tím nekončila.v jídelníčku od hami co jsem dostala od dr. je napsaný že po 2-3 týdnech nahradí příkrm plně polední mlíčko.nám to teda šlo líp,ale asi to tak je.
mě to nechtěl do té doby než jsem z toho začala dělat hru.to ho začalo bavit a celkem mu to jde,ale taky to plive.chutnat mu nebude na poprvé nic.to je pro něho všechno nové.synovcovy natahovalo ze sýru a ted se po něm může utlouct 😉

abinka
18. dub 2008

Jo Denoušku nevím co mu je??Prostě mu chybí železo a to nějak souvisí s okysličováním tělíčka.

jhhhhhhhki uu§
¨)ú

To vám píše Pepíček 😀

megee
18. dub 2008

deny zkoušej to dál, malýmu nejede brokolice a jinak to taky zatím není úplně perfektní, prostě jim bude chvíli trvat než si na to zvyknou, moje kámoška to nevydržela a měla malýho až do roku vyloženě na mlíku což taky vůbec není dobrý, tak musíme vydržet a zkoušet
zkoušela jsi mu do toho nalít trochu mlíka? nám to tak s mrkví fungovalo...

denousek
autor
18. dub 2008

holky mliko sem mu do toho nelila..ale on to fakt plive je videt jak se sklebi kdyz mu to dam na jazyk...dnes vecer mu jela kase ale bude trvat nez pochopi ze to ma ze lzicky spolknut..za kazdou druhou lzickou sem mu musela dat na krajicek dudyna aby to jak kdyby spolknul kdyz je zvyklej sat 😒 no uvidime snad to pujde 😕

kristyan
18. dub 2008

Marti tak jak jsi na tom z těma zonama?
A co jinak holky děláte ja se nudim tata v praci Kristynka u babičky (tchyně .....)a Karolinka spinka posloucham STRACENÉ RÁJ a šmejdím na netu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru