Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
22. kvě 2008

Ahoj jiji ty jezdíš do Konice? Já jsem z Rakové u Konice jak se jmenuješ?

denousek
autor
23. kvě 2008

megge 😵 tteeddaa vyjste sikovni to ani neni mozny ...tAK BRZO...MY SE TEPRVE SNAZIME NEJAKY lezeni jestli to tak muzu napsat,...zacina nam to jt ale jeste o neni ono...

kristyan do rakove jsme jezdili na zabavy 😀

holky co s tim kocarkem nikdo jste mi neodpovedeli ☹

co je s verdikem by me taky docela zajimalo nedavno jsem si to taky rikala.. 😕

jiji
23. kvě 2008

Kristy, poslala jsem ti IP 🙂
Jo, a koukala jsem na fotky, nepřipadá mi, že bych někoho z vaší rodiny znala, ale možná jo. Nebo podle jména třeba. Když já na obličeje moc paměť nemám 😕

kristyan
23. kvě 2008

Ahoj holky tak mi jsme nemocní máme antibiot. a kapky do nosu a jsme protibní špatně spíme ach jo ☹.jo a vážíme 6850 nic moc že?musim jít kaja zase place

martinataylor
23. kvě 2008

Tak holky dnes jsem byla na krčním a mám zánět hlasivek,mám antibiotika,nesmím mluvit a v pondělí kontrola a jestli to nebude lepší tak injekce a obstřiky..ach jo...nemůžu vůbec polykat a ani spát v noci jak mě bolí krk...
no důležitý že Klárinka chrní zase....

Ale jinak vidím,že je tu pořád někdo nemocnej.... 😒

denousek
autor
23. kvě 2008

ho porad jstetady nekdo nemocnej i kdyz marti na tebe a malou nikdo nema myslim ze vy uz jste si vytrpeli dost aze by to uz opravdu mohlo stacit...
holky,proc mi nikdo neodpovite jestli tenhle kocar je blbej pro kluka

http://www.petto.cz/shop/galerie2.php?gf=2418

a taky jsem se vas ptala co vy mate za kocarky..tak co je s vama babizny...

jo a potrebovala bych prodat ten svuj kocar-viz album-nevite o nekom??asi tezko co.. 😒

martinataylor
23. kvě 2008

Denoušku ten kočárek je moc pěknej a tato kombinace barev se hodí na kluka....určitě si ho vem....mají ho hodně...
http://www.bambi-shop.cz/product_info.php?cPath...
takovej mám hlubokej kočárek,ten oddělám a dám na to sportovní kočárek a ten vypadá takot,akortá v té barvě s kytičkama mám...
http://www.bambi-shop.cz/index.php?cPath=94_100...

martinataylor
23. kvě 2008

A už budeš vozit ve sportáku?já to chci zítra zkusit už,protože v hlubokém musí jen spát,jak je vzhůru tak ječí a nechce v tom být....a ze sportáku bude vidět....

A kočárek já schovám,vždyt je jak novej...bude doufám druhé miminko...

denousek
autor
23. kvě 2008

marti ja sem vlastne ten tvuj videla na tech nozickach 🙂 je krasnej i kdyz z nej udelas ten sportak parada!
ta cortina se da polozit uplne do lehu jednim tahem takze uz v ni budem jezdit ted...uz jsem si ji teda obednala no 🙂
a druhy mimi??tak to snad tady kazda z nas chce ne.. 🙂

martinataylor
23. kvě 2008

ten můj taky uplně do lehu,tak už ji do toho taky chci dát,protože když nespí tak ji posadím trochu a muže čučet ven a snad vydrží v něm,jinak bych nemohla ven,jen pokud chrní...
ne je fakt pěknej,my chtěli nejdřív kupovat tu cortinu celou sestavu ale stála do 20 000Kč,tento nám stál celá sestava i z autosedačkou,která taky na to jde dát 15000kč,já ji v autosedačce neunesu a tak si ji dám na kočár a jedem k dr.,je to super tady kombinace...

denousek
autor
23. kvě 2008

no ja sem si koupila kocar takovej ubohej kdyz do me vseci ryli...vubec se mi nelibil byla to chyba kterou pekne cortinou napravim 😀
na tom se fakt neda setrit potrebuje to prece pohodli pro mamku i dite ze....tak si to dej na ten sportacek a pak dej vedet co Klarka na to jo...ale jy myslim ze to bude v pohode....jeste ktomu kdyz to jde polozit ze...

verdik
23. kvě 2008

ahoj holky, už jsem tadyyyy!!! nezapomněli jste na mě a to mě těší,já se omlouvám,chtěla jsem napsat aspoň pár vět už dřív, ale mám teď lítání po doktorech s mladou, objevilo se u ní vitiligo- což je ztráta pigmentu a já jsem z toho hodně špatná, nikdo neví z čeho to může být, tak chodíme na světlo léčbu, ale nic. říká se, že to může být,když člověk zažije nějaký stres a tak si říkáme, jestli to nemá z toho , jak ji zasypal ten sníh???ach jo ☹ ☹
pročítám celou diskusi, co jste tu psali, mimča rostou, začínají lozit, otáčet se, super, super....
marti včera jsme byli posedět s Renčou, jak to, že jsi zase nemocná???co to je???vy se s Klárinkou střídáte, máš nějakou rozhašenou imunitu- už by vám ty nemoci mohli dát pokoj,užila sis už toho s malou dost!!!bereš něco na posílení imunity, byla jsi vždycky tak nemocná nebo až teď se ti to tak rozjelo po porodě???
kristyan a co Karolínka, píšeš,že máte taky antibiotika???nějaká viroza nebo co???malý má taky rýmu, v sobotu bylo venku 27stupnů a v pondělí už jen 10, to jsou skoky a příští týden zas má být 28!!!a ta váha Karolínky, tobě připadá, že máte málo?? mně zas připadá, že malý má až moc, na to , že jen stále kojím, pěkně mě z něho bolí záda, jak ho nosím talk má teď 7, 5kg macíček. 🙂 🙂
jo denousku co ohrádka, jsi spokojená, taky budu posílat objednávku zítra a ten kočárek vem je hezký, jen tedy se mi moc nelíbí ty kola, ale....já mám peg perego trojkombinaci a spokojenost, tak holky slibuji, že se polepším v psaní, mějte se krásně a zatím ahoj 🙂

kristyan
23. kvě 2008

Verdík žije hurááááááá
No nezda se mi že má málo ale podle ostatních jo ale mi jsme byli taky nejmenší že tak co bych chtěla že (2700 a 49cm)No mame asi angínu ma červenej krk a rymu je protivna hodinu mi tady rvala no mazec. ☹

Deni no muj nazor na kocarek : je peknej a na barvy nehled ja mam troj kombinaci černou,béžovou a bílou ,a sportak mam tm modrej ze sv modrou všechno mame po první dceri a vše jako nove a na barvy sem nehledela co se mi líbilo jsme koupili.

kristyan
23. kvě 2008

jo a Verdik taky jen kojim nic jineho nechce zkoušeli jsme kaši a fůj tak jen kojime

denousek
autor
23. kvě 2008

verdiku a ty si beres tu stejnou jako ja??ta moje je uuppllnneee bozi!!!ale nevim jestli vis na emilka.mimishop.cz mi tu obednavku zrusili ze proste neni tak ji mam odjinud,podobnou,peknou,a je super a s polohovatelnym rostem!
a kocarek uz jsem obednala..no jo ty cerny kolecka...taky mi tam nesedi ale co uz hlavne ze bude dobre slouzit..a ty mas co za kocarek??musim to od vsech vysondovat 😀

kristyan
24. kvě 2008

Ahoj holky Kajinka měla teplotu 39,2 tak jsem byla za primářkou Minaříkovou ma naproti chatu tak ríkala ze prijde.Kaja totiz ty antibiotyka zvraci ven a nechce ani čaj a nic jen moje mlicko tak mam strach aby nebyla dehydrovana ☹ .tak držte palce at nejdem do nem.

denousek
autor
24. kvě 2008

kristyan to snad ne....to je teda smulA vseci jste nemocni.drzim vam pesti ozvi se co dr...
a dehydrovana by nemela byt do pul roku staci ditku matterske mleko....umela vyziva je neco jineho ale MM urcite staci to nemej strach zatim pa

kolca
24. kvě 2008

kuk ahojky, holky to je hrůza, já už chci rodit 😀

denousek
autor
24. kvě 2008

kolco sem se lekla ze uz to mas za sebou 😀 doufam ze se nam pak sem hned prijdes pochlubit!a co mas za kocarek??

kolca
24. kvě 2008

Petí já bych tak ráda, ale malýmu se nechce ☹ kukni do albíka. Mám Teutonii Spirit S3. Ne úplně nejlevnější, ale má ho i kámoška, tak jsem prozkoumala, propočítala a zjisitla, že se vyplatí.

megee
24. kvě 2008

deny tak já mám Dorjan Cross Country trojkombinaci černo béžovou, ale tyky přemýšlím nad nejakou trojkolkou tak uvidím jak se rozhodnu a pro jaký, ještě nevím...

Kolco taky už jsem myslela, že to máš za sebou, seš na tom jak já malýmu se taky nechtělo ven tak mi ho vyvolávali den po termínu 😀 , pak dej určitě vědět až se ti malej narodí...

denousek
autor
24. kvě 2008

megge ten dorjan ted mi psala sisstin z konika do ip ze ona ho taky ma a snazi se ho prodat....
ta cortina je prej hodne dobra a kvalitni po prostejove jich jezdi moc..aspon uz budu mit neco poradnyho nemam na to kupovat kazdyho pul roku novej kocar!

megge tobe se ta cortina nelibi??

kolco do alba jsem koukala,peknej..pujdem pak na tu vychazku jo... 😉

kolca
24. kvě 2008

Petí jojo, počítám s tím 😉

verdik
24. kvě 2008

kristyan držím palečky ať Kájince ty antibi.brzy zaberou, žádná nemocnice, to musíte zvládnout doma, jste šikulky, dr Minaříková ti určitě poradí a bude líp, jen je pravda, že pokud to malinká zvrací ty léky, tak to není dobrý a dehydrovaná to si taky myslím , že by neměla pít, pokud ti aspoň pije mlíčenko, však dej vědět,jak to zvládáte
denousku já si budu ohrádku objednávat podobnou, taky je polohovací a navíc se dá složit a kočárek mám

http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

barvu zelenou, tedy loňskou kolekci a spokojenost
kolco vydrž už to máš za pár , než se naděješ je červen, držím palečky ať je vše v pohodě a ještě si užívej toho dva v jednom 🙂 🙂

kristyan
24. kvě 2008

Ahoj holky tak byla tady dopoledne ale píší až ted tak říkala že je to vyrového původu a že to trvá asi 5 dní ty horečky, a že jí ty antibiotika nemám dávat že když to zvrací tak né, že bych ji zprotivila všechno ostatní jídlo a dlouho by trvalo než by jsme to překonali tak jí mám srážet teplotu čípkama po 6 hod ,a kdyby se ta prodleva zdála dlouhá a měla teploty tak ji mám osprchovat vlažnou vodou .Měřila jsem ji v 16,30 a měla 39,1 tak jsem jí dala čípek tak snad to bude dobry.A dehydrovaná prej není že jí mám podle potřeby dávat míčko a ona se napije co bude sama chtít.A prej když je to vyrového původu tak jak to z vyrem přišlo tak to zase odejde taže ještě 3 dny a snad bude dobře.

Jinak co se kočárků týče tak já osobně trojkolkám neholduju mě se spíš líbí ty X- lander ty jsou pěkný? ale barevně jsou ty trojkolky krásně udělaný.

martinataylor
24. kvě 2008

Holky tak minunitu mám jaksi rozhozenou až po porodu.Kristyan držím palečky,já bych byla z toho moc špatná,ale ty jsi už zkušená maminka tak to zvládneš 😉 .
Ten kočárek X.lander bych si nekoupila,má ho kamarádka a nadává jak je to těžkej a neovladatelnej kočárek,já na tu trojkolku nedám dopustit 😉 .
Kolčo máš moc pěknej kočárek,držíme pěstičky at máš rychlej a bezproblémovej porod.....uteče to a budeš to mít za sebou...

kolca
24. kvě 2008

holky moc dík, za přání rychlýho porodu. Už se fakt moc těším, až budu mít broučka v náručí.

Jinak mě se teda líbil i ten x-lander - ale vadily mi rozměry hluboký korbičky. Jinak se mi až tak těžkej nezdá. Třeba ten s těma otočnýma kolama se supr ovládá.

denousek
autor
24. kvě 2008

verdiku a jakej mate ten KOCAREK??asi cernej co...ale taky peknej jak je videt tak vsichni ujizdite na trojkolkach 😀

marti vsak x-lander sedela i v trojkolce 😉 me se taky libil ale prisel mi takovej jako,,levnej,,nechci byt rozezrane ale rekla bych ze uz vim ze do kacarku chci investovat ptz me ted nastvalo jak jsem si obednala za 6600kc tu trojkolku a byli jsme s ni na vychazce 15 min a muj muz ji nastvene jel ihned vratit jekej je to sunt...
tak uz si radsi priplatim a budeme mit pohodiceku...

kristyan vy se brzo uzravte to bude dobry uvidis.to chce trpelivost.malinky telicko bojuje s bacilama ...to bude brzo fajn .....snad....pa

verdik
25. kvě 2008

denousku vždyť jsem ti to psala, barva zelená, asi si to přehlídla , však až se někdy konečně setkáme všichni 🙂 🙂 cha, cha-tedy jestli se to povede, tak uvidíš
kristyan tak to vydržte, je fakt , že cpát jí antibiotikama je zbytečné, když je vyzvrací, držte se a už bude líp
kolco já se už těším jak písneš tady tu krásnou zprávu-jsme na světě, jupí, jupí, další mimoušek nový bude mezi náma, já bych ještě chtěla malinkou holčičku, ale už mám dost let a tak to už asi nezvládnu , ach jo, strašně to letí , Adámek byl nedávno mimoušek v náruči a teď bude mít 5měsíců
holky to jsem zvědavá jestli ten srázek někdo tedy zorganizuje, já jsem se o to pokoušela už se s váma domluvit aspoň na kafčo, ale nic, že megge a abinko, nějak se nám to nepovedlo
jo a přidala jsem fotečky do alba, tak na nás kukněte, jak rosteme, pa 🙂 🙂

martinataylor
25. kvě 2008

Ahojky holky,
tak dneska máme 5 měsíců,to to letíííííííí...jupíííí,máme doma krásnou velkou slečnu...,akorát zase to spaní..ach jooo 😉 ,týden po nemoci spinkala krásně a ted už 2 noc po sobě hrůza... 😉 ,co dvě hodiny vzhůru.... ☹ ASI JE TO NAS OSUD!!! 😒

Verdíku říkala mi Renča,jakje Adámek hodnej a jak spinká... 🙂 ☹

No vlastně vám všem ty mimoušci krásně spinkají...vždycky když huláká,tak říkám....všechnem holkám z koníku spinkají jenom mně ne....proč?!!Bylo mi řečeno že musím vydržet do jejího 1 roka a bude to o.k...Vydržím to ještě 7 měsíců nespát? 😉 Asi budu muset...

Holky dnes jsme vyjeli se sportákem,chvili čučela a byla spokojená a pak začla opět hulákat...tak nevím jestli sní vůbec budu moc jezdit...proste v kočáře být nehce,pokud nespí...třeba až bude umět sama sedět tak to bude lepší,jinak nevím,nevím..že bych vyšla ven až bude chodit 🙂 .A jaká je to vzteklina....prý je po mně...furt to bude ječet... 😉

Prý aspon víme,že ji máme,ale ty moje nervy 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru