Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

verdik
31. kvě 2008

ahoj holky, tak já taky vždycky koukám na městě po nastávajících maminkách a bříškách, ale vás to ještě za nějakou dobu zas čeká, přece nebudou mimoušci jedináčci,co denousku,megge, abinko, marti...???? 🙂 🙂
já už tohle prožívat nebudu, škoda, je to krásný pocit, když si děláte testík a jejda vyjdou dvě čárečky, pak ultrazvuk a ten malinkatý uzlíček štěstí tam opravdu je a pak za 9měsíců,přijde zázrak a asi je to ten nejsilnější záživek v životě každé ženy a tatínků taky.... 🙂 🙂
abinko, co to vyvádíš, neozvala si se, že by tě nakonec fakt vzali do nemocnice ☹ tak ať jsi brzy zdravá a doma, chlapi si nějak budou muset poradit sami, třeba tě pustí brzy, nevím, jak je to vážné
jo kristyan stále kojím, ale dnes jsem zvažovala zda mu nedat čajíček , ty dáváš malé při kojení a z flašky???já jsem koupila jakýsi od hippu- nápoj s bylinkami, ale zkusila jsem si ho uvařit a je docela sladký, je to slazené hroznovým cukrem a tak jsem to Adámkovi nedala, dala jsem mu častěji pocucat
holky zkušeňačky, co dáváte mimouškům za čaje, prosím poraďte jaký se vám osvědčil, uvažuji, že koupím ten feniklový, ale nevím
to jsou vedra, co???já jsem byla s malým venku hned po 9 ráno a odpo. jsme ani nešli, usnul doma v košíku, doufám, že to tak nebude až do srpna, né že bych neměla ráda teplo, ale Adámek se teď potí a je ukňouraný ...
v čem vám teď spinkají, já dávám jen body a ponožečky
tak pa, hezkou neděli a třeba sprchne 😉

denousek
autor
1. čer 2008

verdiku tak mi mame prave radi ty bylinkovy od hippu 🙂 a jeste nam jede moc na celkovo pohodu 🙂
ale to je prislazeny troskua prave hroznovym cukre mi rekla dr ze muzu prislazovat cajiky 🙂
necobyt tebou uz mu zacnu davat kdyz jsou ty vedra vis

co je s abinkou zjistim paa

abinka
1. čer 2008

Nazdar maminy,

Omlouvám se že jsem se dív neozvala.Nebylo mi vůbec dobř.Naštěstí se to trošku zlepšilo tak mě nezavřely,ale říkaly,že je to nevyspitatelný.teď mi je dobře a zítra může být hůř.Zatím se to teda pomalu jen lepší ťuky ťuk.

Denoušku to není voda.Mám zánět celého ucha bubínek i zvukovod.Měla jsem z toho nateklou celou pusu a ty bolesti bych nepřála ani tomu největšímu nepříteli.tři dny jsem nejedle jen brufen a tramal i v noci.No ale už druhý den je to lepší.tak snad už mám to nejhorší za sebou.pepa se celou dobu stará o Pepíčka no a kdyby mě zavřely tak volno nedostane tak už jsem byla domluvená se švagrovou.no žádná sranda.

tak se zatím mějte jak mi bude líp ještě pisnu.Ještě se mi pořád motá hlava.tak papa

jo a verdiku určo bude další 😉

denousek
autor
1. čer 2008

abinko ☹ to ti vubec nezavidim zrovna kdyz je tak hezky...dnes je den deti a vojta radi v bazenku a s tatinkem jezdi ve velkym bazenu ve clunu no fakt čurina 🙂)

abinko snad za nama prijedete az budete fit...kluci muzou do bazenku..a co pepca kdy konci v praci??papa

abinka
1. čer 2008

Denoušku nedá se nic dělat.Taky mě to štve.Pepa dal výpověď a potřeboval by skončit k poslednímu červnu,ale to ho nepustí tak bude končit posledního července ☹ Jen proto že Lošťák ma ve zkušebce vemeno,které neumí vůbec jezdit a bojí se ho pustit sám do světa.Hlavně,že to je blb namachrovanej.

denousek
autor
1. čer 2008

abi ale on uz dal vypoved davno ne?,a dyl jak 3 mesice ho tam drzet nemuze ne??..

denousek
autor
2. čer 2008

. 😕

haalooooooooooooooo

kde jste kdoooooooo,,na slunicky vy mrsky ze 😀

holky ja jsem opravdu nas...!!!obednala jsem si pre 14dny cortinu jesnze pak jsem zjisila ze jiny internet obchod mi k nemu prodaji i ty kolecka..tak jsem obedavku zrusila a vzala si kocarek tam!pan mi na to dal svoje slovo ze kolecka budou!a jeste k tomu e to budu mit doma do 3 dnu!!a to bylo v patek....takze dnes uz je to 5 dnu a on mi milstive napise ze kolecka nejsou a ze budou az o prazdninach!!tak co mam ted delat!!
pani z prvniho obchodu jsem zbytecne zklamala ze jsem ji zrusila obednavku....a on me ted tak podrazi.....co na to chcete rict mam chut mu napsat at si kocar necha...

martinataylor
2. čer 2008

Denoušku kdyby jsi koupila kočár v PV v obchodě uděláš určo stokrát líp,než přes ten internet

Abinko ráno jsi byla na ušním že?já tě viděla...seděla jsem vedle u dr.Koudelkové,byla jsem na kontrole s těma hlasivkama,mám to o.k.Obstřiky mě minuly.

V pátek jsme byly na kyčlích a máme konečně jadýrka vytvořený tak nemusíme,jupííí a zítra nás čeká 2 hexavakcína +prevenar.Snad to zase neodloží,dnes se mi zdá že má malá jinej hlas,jako kdyby byla zase nachlazená.Tak uvidíme.

denousek
autor
2. čer 2008

marti ja myslim ze je to jedno pres net je to o 2 tis levnejsi vis....

my uz mame taky jadyrka a na prevenar a posledni hexu deme ve stredu 🙂

abinka
2. čer 2008

Denoušku to není pokaždé pravda.Já koupila kočár v sambaby za 2210kč a na netu byl za 3000kč 🙂 Já už přes net nic objednávat nebudu je s tím pořád nějaký problém.

Marti jojo byla jsem a proč si nedala vědět???Já jsem si tě vůbec nevšimla.Jak jsem přišla tak jsem si přisedla k hodně upocené babičce a pak si z druhé strany přisedla nevoňavá romka ☹ Tak mi trvalo než jsem se vzpamatovala.Jinak já už jsem taky na tom líp.Už mám jed jen na kontrolu v pátek.Beru ještě antibiotika ☹

denousek
autor
2. čer 2008

heee abi to mas dobry..chee 😀

jo a ja vim ze v pv sou drazsi vis,zjistovala jsem si to....ale ten tvuj by se jiste taky nasel levnejc...jak se jmenuje::zkusim to 😅

abinka
3. čer 2008

já to hledala.všude je za 2990kč.Pak jedině v bazaru byl levnější a to jsem nechtěla.Zooty swallow.Jsem s ním maximálně spokojená.Je malinký a lehounký.můžu s ním kamkoli a to mě vyhovuje když musím Pepíčka tahat všude sebou.Líp jsem vybrat opravdu nemohla 😀

megee
3. čer 2008

ahojte holky ty vedra jsou fakt šílený, chudáček Domča to vůbec nezvládá včera byl celý odpoledne ospalej, uřvanej a třikrát zvracel, navíc vůbec nechtěl pít tak to byl fakt děs no nevím co budeme dělat jestli bude ještě větší vedro...

Deny malej už se koupal v bazénu? Taky jsem o tom přemýšlela, ale měla jsem zatím strach aby se nenachladil přece jen ta voda ještě není zase tak teplá...

denousek
autor
3. čer 2008

megge my jsme napustili malej bazenek a donesli v kybklu teplou vodu 😀 byl tam strasne spokojenej a pak s tatinkem jezdili na clunu na velkym bazenu to se mu taky moc libilo...mame malyho námoříka 😀

abinko vazne,levnejsi neni 😒 to je dobre spokojenost a pohodli je dulezity,vzdyt mímo v kočárku stráví nejvíc času,kor pres leto...

denousek
autor
4. čer 2008

ufff..
tak jsme prijeli z ockovaní..posledni hexa a druhej prevenar...to je hrozny jak dostane 2 injekce... 😒 prvni ho rozplace a nez se stihne uklidnit tak ma v druhe nozce druhou..ted spinkame...
a mimochodem nam volalo PPLko ze uz jedou tak nam asi vezou kocarek jupiii 🙂
snad se mu v nem bude libit

zatim pa vy dracice a ozvete se nejak na to prdite...

copak asi kolca jestlipak uz je v porodnici no ja myslim ze asi jo 😵

martinataylor
4. čer 2008

očkování nám včera opět odložili,v pátek máme přijít tak uvidíme.... 😠

kristyan
4. čer 2008

Ahoj Deni tak si všímám že je to tady mrtvé.No mi stále nesedíme ani se neotáčíme jsme lenoši pohodička to je naše.jsme zdraví a to jsem ráda jsme pořád venku včera mi spala 4,5 hod v kuse už jsem byla nervozní ale jen si chrupla myslela jsem že na ni neco leze nejaka chřipka ale je to hajánek 🙂 jinak ten nurtoš nechce ani nic jiného tak jen kojíme.

denousek
autor
4. čer 2008

kristy vseci na to nejak prdi co 😒

abinko marta uz ma holcicku ..byla ve 32tt a mela jen 1200g 😒 ....

holky...cortina je doma 😵 aje paradni 😵

kristyan
4. čer 2008

deni vy už tak hačáte?a sedne si jako sám? mi pořad nic tak blikni nové vozítko a pochlub se v albu

abinka
4. čer 2008

denoušku já vím.V pátek se jí narodila.Nechtěla to moc vykřikovat do světa,protože ten první týden je kritický.Tak čekají co bude.Tak snad to bude v pořádku.Pořád na ně myslíme.

Jinak mě se moc u počálu sedět nechce.Pouklízím uvařím a jdeme ven.Co doma 🙂

denousek
autor
4. čer 2008

kristy ja budu vyvolavat fotky az za mesic do pc...ja je musim kdyz je chci zmensit a dat na kona poslat zname a ona mi je zmensi.a ted uz jsem ji jednu varku poslala dneska jsem tam pridala par fotecek...
ale mame tenhle

http://www.shop-krystof.cz/index.php?menu=obsah...

a myslim ze budemem moocc spokojeni..

abi....bysme se k vam chteli stavit uz jsme vas dlouho nevideli..nebo prijedte klidne vy ale s obouma pepickama toho velkyho uz jsme taky dloho nevideli 🙂 paa

norma
5. čer 2008

Ahoj denoušku,kolčá má Jarouška 1.6. v 6:20,váhá 3700g,míra 52cm.

martinataylor
5. čer 2008

Jéé tak už to má za sebou,moc gratulujeme s Klárinkou,hodně zdravíčka hlavně oběma 😀 .
My jdeme zítra k dr.tak snad ji naočkují...

A jedna smutná zpráva,je mi z toho do breku..známé se zabil včera kluk na motorce a je v 6 týdnu... 😢 ach jo...ten život je nespravedlivej... ☹

kristyan
5. čer 2008

Tak to je hrozný já mám husí kůži chudera to je život na H....

denousek
autor
5. čer 2008

norma diky za info 🙂

marti to je fakt strasny...zivot je nevyspitatelny...co s ni ted bude to je fakt des...marti a nemel cernou motorku s oranzovejma ctyrlistkama??...

jinak sestrence se dneska v pv taky narodil syn..Ondra ... 3450g a 50cm...to sou velky deti ted co...

martinataylor
6. čer 2008

Ahojky holky tak dnes nás naočkovali 2 hexavakcina+2 prevenar,tak uvidíme jak to zvládneme,snad dobře,zatím řádí jako obvykle 🙂 .

martinataylor
6. čer 2008

Přidala jsem 11 foteček 🙂 ,kuknite.... 🙂

megee
6. čer 2008

marti ty už dáváš malé rohlík? jinak kámošky je mi fakt líto mě se před rokem zabil kámoš v autě.... život jr vážně někdy na h....

jinak kolče taky mooooc gratulujeme 😉

verdik
6. čer 2008

ahoj holky, kolčo taky se přidáváme ke gratulaci s Adámkem, hooodně zdraví vám oběma a užívej si ten uzlíček štěstí- to je ta veselejší zpráva 🙂
a k té smutné zprávě,je mi to moc líto, prožívali jsme něco podobného ,když sestřence rakušák s kočkou autem sestřelili manžela na kole den před štědrým dnem ,na místě byl mrtvý, měli doma maličké mimčo a byli tak šťastní a pak stačila blbá vteřina a ........byla jsem z toho hodně dlouho špatná, je to hrozný a každý asi máme nějaký ten osud a asi co se má stát se stane ☹
marti malá je kočena i s tebou u motorky a necpi těma rohlíkama, ještě je malinká, chichi 🙂
denousku přišla mi ohrádka, tolik jsem se těšila a po vybalení byla prasklá jedna dřevěná část, tak jsem byla otrávená, dořvala jsem je po telefonu, mám to zas poslat zpět a zašlou mi nový díl, bože to je fakt na ....
pak si něco objednávej přes internet 😠
holky co zoubky u mimoušků, už máte???pa a pište, neboť největší pisatel je denousek 🙂 🙂

denousek
autor
6. čer 2008

marti a me neodepises 😒 viz dotaz vyse...

verdiku me taky kdyz prisla postylka tak byl praskly rost ..tak jsme to posilli nazpet taky me to strasne mrzelo...a kdyz nam prisla ofradka tak zase byli 3 tycky rozklizeny a byli vypadeny z direk ale to uz teda manza spravil ,uz sem to nechtela posilat zpet 😅

a zoubky na prej dle dr za chvili prvni polezou nahore 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru