Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
11. čer 2008

to plavání jsme zvažovali taky,ale maminy co tam chodí tak nadávají jak tam mají ledovou vodu pro děti,že jsou pořád nemocné....tak se budem čvachtat v bazenku u našich na dvoře,ona stejně tu vodu asi nemiluje jako vaše dítka...

martinataylor
12. čer 2008

¨Byli jsme opět u dr...má Klárinka zánět nosohltanu,kašle a měla horečky....prý je to z toho počasí... ☹

verdik
12. čer 2008

ahojte, kristyan stále jen kojím, asi mu to zatím stačí, dávala jsem mu olíznout na špičku mrkve, tak ksichtík a fuuujjj, tak kojíme a kojíme, a v těch vedrech jsme pili častěji, ještě, že se trošku ochladilo
denousku aquapark je celkem fajn, ale když je tam moc lidí, tak hrůza ,ale pro děti na to očáchání to stačí, ale tam vyrazíme s Adámkem až bude větší, jinak bude bazenék na chatičce a u kámošky, která čeká holčičku budeme na bazéně
veronikal, švagrová chodila do ftl na plavání a taky by tam už nešla, takže to musíš vyzkoušet a uvidíš sama
marti já jsem tě taky hledala na vítání občánků a nic, my jsme to měli až na pů 11, škoda, ☹ ☹
pa zatím , táta přišel konečně z práce , tak vyrážím něco nakoupit k snědku a chodítko o tom vůbec neuvažuji denousku

denousek
autor
12. čer 2008

holkyyy...kde se nam schovava ta abinka 😠

kristyan
12. čer 2008

ahoj ve spolek tak mi jsme byli na půlroční prohlídce a máme 7120kg a jen kojíme já jsem ty příkrmy vzdala a dr říkala že když pribíráme tak stačí kojit 🙂 .tento týden máme nabytej peču dorty na svatbu tak namám moc čas se tady zdržovat 😉 .tak holky užívejte sluníčka a pa pa

denousek
autor
12. čer 2008

KRISTYAN TY PECES DORTY NA SVATBU??JAKO JEN ZNAMEJM NEBO NORMALNE?? 😅

kristyan
12. čer 2008

deny ja peču kdo chce tomu upeču dělám i dětský pošli mi mailovou adresu ja ti pošlu fotečky

denousek
autor
12. čer 2008

kristyan ja se sice vdavam..ale dort uz mam obednany...ale moje neter bude mit v srpnu rok tak jestli umis nejaky detsky hm...treba s medvidkem pu nebo tak nedelas s obrazkama??nebo vis co posli neco klidne na deny.88@seznam.cz...

kolca
13. čer 2008

ahojky, tak jsme se byly převážit, malej zlatíčko ani se nepokakal u paní doktorky, jen se počůral 😀,
Jaroušek váží 3910 gramů, takže přibral za 8 dní 330 gramů, jsem se ptala jestli nepřibírá moc, ale prý ne, je to ok. Jinak vše ok, kontrola v 6 týdnech. Jo a vyrostl o dva cm. 😕

denousek
autor
13. čer 2008

kolco vy jste ale mrnousci to je parada uz ani nevim jaky byl vojtik prcek totak strasne moc leti 😎
5.6.zase v pv rodila sestrenka ale uz tam 2 dny lezela ale ona lezela na gynde na porodnici nebylo misto...
no a kolco na ktrerym si rodila boxu::??




ABINKOOOOOOOOO TAKY SE OZVIIIIIII §!!!!!!!!!!!!!!!!!!







tak pa holky

kristyan
13. čer 2008

Ahoj tak mán dneska přišel vzorek beba 2 .A pište co nového

kolca
13. čer 2008

Petí na dvojce 😀

veronikal
13. čer 2008

Verdik, proč už by tam na to plavání nešla? Nevíš s čím byla nespokojená?

denousek
autor
14. čer 2008

to je ten prostredni ze tam rodila i abinka
ja na 1 s tou vanou...

kristyan pekny dortiky to jako peces doma jo??ty ses vyucena cukrarka??

veru ja sem slysela ze je tam studenA voda nekdo to uz tady psal mysli marta ne

kristyan
14. čer 2008

jo to peču doma jsem vyučená cukr.5 let jsem dělala v Panamu v PV

kolca
14. čer 2008

ahojky,

Petí jo ten prostřední, byla jsem spokojená, nedošlo ani na mičudu, a vana mi nechyběla, sprcha stačila bohatě.

denousek
autor
14. čer 2008

ne me vana taky nechybela jen rikam ze sem byla na boxu s vanou 😀
ja sem micudu zkusila ale po rvi kontrakci letela pryc ptz to bylo na prd 😅

martinataylor
15. čer 2008

Denoušku já taky rodila na tom boxu jako ty s vanou...a na miči jsem skákala ve sprše a bylo to super...myslím si že mi to hodně pomohlo,protože jsem rodila jen 3 hodiny se vším všudy a hlavně ta horká sprcha pomohla...

ted jsme přijeli z pohotovosti,pro jistotu,protože malá ten kašel má hroznej,uplně se dáví a dusí...ale naštěstí ji to na průdušky neslezlo,bude to prý dlouho trvat než to vykašle z toho nosohltanu..ach joooo...to očkování ji vždy oslabí a hned onemocní.Pokaždé jsme nemocní po očkování....

Kristyan poslala by jsi i ty dorty mě?chtěla bych se kuknout.... 😉 ,jestli ti to nevadí...

A ještě jedna věc...bylo nám řečeny že miminka by se do 1 roku neměla pusinkovat na pusu,a to ani rodiče,ale to nejde,že ale jinak všem jsme to zakázali.Do roku nemají vytvořenou imunitu a všecko chytnou...teda aspon naše ☹

martinataylor
15. čer 2008

Kdyby jsi chtěla poslat ty dorty, tak moje adresa je martinataylor@seznam.cz

martinataylor
15. čer 2008

Přidala jsem 5 foteček 😉

Abinko už dlouho jsi tu nebyla,ale chci se tě zeptat,ty jsi z Přemyslovic..a neznala jsi náhodou pana Zahradu z Přemyslovic?Měli to zahradnictví....teda mají,ale on se v pátek 13 zabil na motorce....strašně hodnej pán.... ☹ jezdil na čtyřkolce z klukama,tak mezi ně patří i můj Péta,tak mu pojedou všichni motorkáři na pohřeb na čtyřkolkách na rozloučenou ☹ .....je to hroznej osud.....a ještě k tomu jak umřel..osud jak hrom..před očima manželky a kamarádů.... ☹

denousek
autor
15. čer 2008

marti asi mate slabou imunitu ze je mala porad ta nemocna....to je dobry takze si rodila na stejnym boxu jako ja den po me 🙂)) ja sem skakala taky na mici ve sprse ale teda hned po prvni kontrakci jsem ho vyhodila bylo to na nic me bylo v te sprse lip kdyz sem stala...

a malymu davam pusenky porad 😀

marti to byl ten jak si psala ze se zabil a ma doma zenu v sestem tydnu??to je strasny..mame po celych premkach rodiny takze taky vim o koho slo.... ☹

martinataylor
15. čer 2008

Denoušku ten co se taky zabil na motorce jak jsem psala v týdnu tak měl pohřeb ve středu,byl z Pv,měl 24 let.Ale ten pán z Přemek se zabil ted v pátek 13 a bude mít teprve ted pohřeb...zůstaly po něm 2 děti.... ☹

Asi jo,s tou umunitou....do roka se jim tvoří ale taky ji pusinkuji pořád...ale druhým to ted musíme zakázati.... 😲

verdik
15. čer 2008

Veronikal, co říkala švagrová, tak o studené vodě ani tak moc nemluvila, jak spíš o těch malých prostorách a o tom, jak se střídají maminky s dětma, jedny doplavou , druhý už nastupují, blázinec a pak taky si nepadla do oka s tou jednou lektorkou plavání, byla naštvaná, když děti plakaly, nedělaly co měly atd, praštila s tím a bude jezdit do OL, ale jsou to jen její zkušenosti, někdo jiný zas to může chválit
marti já malého pusenkuju pořád, ale většinou na tvářičky, on se chechtá, pusenku na pusenku si až zas tak nedáváme skrz bacily, ale já myslím, že jsou stejně všude kolem nás nějaké ty bacily a tak pokud to má mimčo chytit stejně to dostane, ale je pravda, že tvoje Klárinka je až nějak často nemocná,možná to bude i tou oslabenou imunitou a co ji dáváš za mlíčko???
marti moje mladá přišla v pátek s tím, že u tesca se zabil pán na motorce před očima manželky a dětí, ale nevím, jestli to byl tento pán,že si zkoušel motorku ☹ ☹ mně je z těchto zbytečně ztracených lidských životů na nic a fakt je to vteřinka a dneska se směju, zítra už tu nemusím být, hrozný, ......
holky hezký zbytek víkendu a zas pa,kolco nemohla jsem tě vidět v sobotu na hrázi jak byly ty závody lidí???mezi čtvrtou a pátou hodinou,pokud ne, tak jsem si tě spletla .pa 🙂 🙂

martinataylor
15. čer 2008

Jo jo verdíku,ten pán u tesca je ten o kterém píši,hrůza.

A pije nutrilon.....tak fakt nevím,ale vždy je to po tom očkování,tak uvidíme....hold co nadělám,musím se stím poprat...

megee
15. čer 2008

ahoj holky tak my ve čtvrtek celý den zvraceli, v pátek ráno jsme šli k dr. a poslali nás rovnou do Brna na operaci s tou kýlou, ted už jsme konečně doma a Domča je už od soboty zase tak živej, že to vypadá jako kdyby na žádné operaci nebyl, no aspon už to má za sebou 😀 , takže nás se momentálně nějakou dobu bohužel koupání netýká 😀... jinak se máme skvěle a ted už se budeme jen po té operaci zotavovat....

martinataylor
15. čer 2008

jéé megee to vůbec nevím že jste mělo jít na operaci,no hlavně že už to má drobeček za sebou a je o.k,naše je opět nemocná taky ,má horečku a je živá jako dáblík,asi máme divočáky 🙂 ,ale jsem ráda, aspon všecko dobře snáší miláčci naši...

denousek
autor
15. čer 2008

holky vy to mate fakt hrozny s tema miminkama jeste ze mi to mame tak jednoduchy a nic nam neni tuk tuk aby to tak zustalo... 😕

kristyan
15. čer 2008

Ahoj Marti tak jsem ti poslala nějaké fotky dortů ale posílala jsem to na 3krát nějak to blblo.No mi jsme byli v Krakovci na pouti a kopila jsem tak Kaje takové laclačove kat'ata a Kristynce tříčtvrt'áky no a ještě zvonkohru delfínky .Jo a o tom zahradníkovi jsem to taky slyšela byli jsme u něho před 3 r kupovat kytky na vysázení hrobu a byl hrozně příjemnej dost nám poradil.je to hruza když tak zůstane ženská sama z dětma ☹
Na staržisku na koupališti bude o vík. něco jako bejvali hry bez haranic tak nás tchyne zvala at přijedem(mají na Stražisku chatu)no mě se k ní moc nechce 😒 ale na to koupal.bych se šla mrknout no uvidíme co táta 😉 .

A já jsem rodila taky tam jak je ta vana na jedničce 4.12 a 5.12 v 0.27 byla Karol na světě

denousek
autor
16. čer 2008

holky vcera jsem byla ve vyskove v aquaparku jezdite tam nektera??prej tam mohou deti od roku tak malej byl u babicky ale potkala jsem tam kamosku a jeji malej je o mesic mladsi jak vojta...a byli tam a prej bez problemu...a u vstupu i za 20kc prodavaji plavaci plenky....

holky to je zase dnes po casicko co 😒

kristyan
16. čer 2008

Ahoj Deny tady je nějak mrtvo a co ta Abinka nevíte něco? to je divny že tady tak dlouho nebyla že?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru