Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
11. črc 2008

Denoušku stavět se dá ale já bych do toho nešla.Vepřovice jsou většinou vlhké a ještě nějaký problém s tím bývá ale nevzpomíná si jaký 😅

Kolčo oni to dávají preventivně.já bych dala zas tak velký obtěžování to není 😉

kolca
11. črc 2008

Abi mi to neva, my stejně dáváme doma látkovky. Jen jsem se bála, že jsem to nějak blbě pochopila.
A když říkal dvě, tak na pampersku dát jednu látkovku (na ven máme totiž papírovky)?

kolca
11. črc 2008

jen mě štve, že v těhle vedrech se asi uvaří chudák

abinka
11. črc 2008

No papírovku a na to látkovou.To máš pravdu,že v tom vedru se to nedá.Tak stejně mají být do konce července teploty kolem 20C takže to je jedno.Dnes je prý poslední teplý den a i kdyby bylo teplo tak já si myslm,že když to nebude mít těch pár hodin co budete venku a dáš mu to doma a hlavně na noc tak to bude Ok 😉

megee
11. črc 2008

ahoj holky tak hlásím, že nám už roste druhý zoubek 😀

deny já viděla baráček v Brodku u PV za 950 000,- nebo 995 000,- ted nevim, je to 2+1 s možností rozšíření do podkroví

abinka
12. črc 2008

ženský co je s váma??????????? 😒

denousek
autor
12. črc 2008

kolco... tak t bytovk presne vim kde je jezdim kolem ni porad 🙂 pijes pivko??ze bysme zasli 😅 jo a stema plenkama si starosti nedelej kdyz uz tak mu je dej jen pres noc ptz ve dne je ted fakt hic...

abi no prave ze mokry to neni no ..ale asi to brat nebudem prej statik uz tam byl tolikrat co jsme se dovedeli...a prej rikal zbbourat...to je fuk jeste vyckame...
😀 😀

megge do brodku by taky muj nesel rikam ze je hrozne vybiravej pockame az bude neco v kostelci no...jeste je jaks taks cas...

jo a my uz mame od vcera druhy zoubek venku juppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 jsme sikulini ...
megge jakoten druhy leze nebo uz ho mate venku je citit??

zatim paaaaaa a dobrou

megee
13. črc 2008

už je venku jsou to oby spodní jedničky 😀

abinka
13. črc 2008

megee to se máte.My ještě nic 😒 ale už to tam je takový že by něco mohlo vylézt.Teď tu byla Denoušek s rodinkou tak se malej pochlubil se zoubkama.svítí mu jak perličky.

martinataylor
13. črc 2008

Abinko my stále zoubek taky nic,ale je od čtvrtka pořád uplakaná,nechce moc mlíko,furt si kouše jazyk a pláče,tak si myslím že to budou taky zoubky,no už by mohl nějakej kruci vylízt... 😉

denousek
autor
14. črc 2008

abinko tak co nohec 😀

abinka
14. črc 2008

marti tak to by mohly být zoubky.My ještě pořád nic.

Denoušku tak jsme tam dojely chlapy si třikrát koply a zalezly jsme pod střechu čekaly třičtrtě hoďky a pak jsme jely domů.samy tatínek že nepojede 🙄 a pak se na něj všichni vyprdly a tak se nechal dovést asi tak pět min. po nás.Co vy?Kdy jste dojely vy domů???

martinataylor
14. črc 2008

Dne máme jakejsi průjem,bez teploty,zatím teda kadila 4 krát,tak si myslím že to máme opravdu zoubky 😉 ,snad jooo konečně!!!!!

abinka
14. črc 2008

No už bych vám to přála a nám taky každý večer mu šahám do pusinky a nic ☹ Já se snad nedočkám.Už docela přemýšlím,že ty vysoké teploty,průjem a vyrážky nebyly od zubů,ale že prodělal nějakou vyrozu. 😒

Achjo ten kluk má ale pech úplně mi bojkotuje mlíko nejradši má pečivo a maso a zuby ne a ne vylézt.Tak mu to snad budu mlít až do puberty 😕

verdik
14. črc 2008

ahoj holky, abinko neboj zoubků se dočkáš, Josífek bez zoubků nezůstane 🙂 🙂 akorád člověk neví, jestli když má najednou horečku či průjem, zda to má vše spojovat se zoubkama, že??Adámek zatím taky nic, sice slintáme, všechno cucáme , ale nic
marti jak je na chaloupce??? i když teď tam asi nejsi v takovém počasí nebo ano???pěkně se ochladilo, máme na teploměru 15stupnů, to jsou skoky a ten déšť no nic moc
Renča Marti je ještě asi celá, ale už se jí to krátí, těším se na malou Sárinku, jen to mám k ní ruky
jo a Denousku já bych taky nejraději vypadla z tohoto paneláku do domečku, ale já bych chtěla stavět nějaký nízký a někde směr ČECHOVICE, Domamyslice, ale ty ceny pozemků tady ve městě jsou hrozné a můj zas chce stavět klidně i v Alojzově a tak se stále rozhodujeme, byl volný domeček v zástavbě na Melantrichové ulici, švagrová o něj měla zájem, ve městě, spravený, všude kousek a malá zahrada u toho, ale už je prodaný ☹
holky jakou vám mimoušci baští nějraději kaši, tedym pokud dáváte?? Adámek nad každou ohrnuje nos, tak nevím, tedy zkoušeli jsme zatím dvě od nutrilounu a hippu, ale žádná neměla úspěch
kolco nemohla jsme tě vidět v parku za hradbama s kočárkem a číst si knížku???zatím pa

kristyan
14. črc 2008

Ahoj ve spolek

Abi potkali jsme se dneska u BILIKA a pak náhodně v TESCU!!!!!!!!!!!!! vspomínáš???? Já z Karol ale ty bez mimouše 😒

Verdík tak z tema kašema jsem taky neuspěla malá taky nic nechce je kojit je to takovej opičák že jak se chystáme papat a já vytáhnu prs tak se zašne culit a tváří se jako by si říkala nic jinyho do mě nedostnaš. 🙂

martinataylor
15. črc 2008

Kaši máme od nutrilonu rýžovou,jablečnou a ted jsem koupila piškotovou...tak uvidím...Jinak jsem ji koupila hotové mlíčko s kaši na noc na zasycení a nechtěla to vůbec,švihla mě z flaškou...

holky a krmíte v noci?
Jo jo Renče se to krátí,taky se těším na Sárinku,pak se musíme s mimouškama slíst....na chaloupku jezdím,byla jsem tam od pátku do neděle.Ted jsem chtěla jet už ve čtvrtek že hlásili teplo,ale dnes už hlásí pěknou zimu,tak nevím jestli pojedu..ach jooo...stojí to naprd...
A stím spaním u nás pořád katastrofa...furt se probouzí,mrčí a dnes o půl 6 je čilá jak rybka....za to já jsem jak...mrtvá rybka 😠 .No jo,jsem zvědavá kdy se vyspím s Klárinkou....
A holky krmíte v noci? my stále jednou....

abinka
15. črc 2008

Nazdar maminy,

verdik jak říkáš snad se dočkáme 😉 Mě ani nevadí,že nemá zuby jak to,že když ještě nevylezly tak hrozí,že si znovu prožijem ty vysoké teploty atd.Bylo to dost náročné a nepříjemé.Myslela jsem že to nezvládnu.Kdybych tu aspoň někoho měla tak ho na hoďku odložím spočnu nebo něco podělám a hned je to lepší,ale 24h v kuse sním to byla hrůza.chtěl se jen chovat.Chápu to nebylo mu dobře.
Vy zatím jiné příznaky než to slintání nemáte jo??

Marti už dlouho chci napsat,že děkujeme za fotečky.Klárinka je už velká princezna.Je krásná 😵
Už se to krátí co??za chvilku vám přijede tatínek domů 😉

Kristy já pořád přemýšlela kdo to je 😕 Zdála ses mi povědomá trošku jsme si to myslela,že si to ty,ale jak jsme mrkla do kočáru tak říkám to nemůže být ona tam leží takové malinké mimi. 😅 Pepíček vypadá velikostně na víc než 7 měsíců a já to porovnávala podle něho no 😅 Měla si mi říct mohly jsme poplkat.Taková škoda ☹

Pepíčka hlídal tatínek.Tak jsme toho využila a jela bez maloša.já ho tahám všude tak jsme si chtěla aspoň jednou něco v klidu vyřídit.On by tak v klidu nehajal jak Karolínka.Je to malý neposeda.

Babizny nezlobte a už nahoďte nějaký termíny na srázek.Sednem někde na městě na kafčo co?????

denousek
autor
15. črc 2008

abi my jsme dodeli az tak v 8....byli jsme jeste u hejdu a pak i u tety libi nahore no....
pepa vas nechal jet samotny jo no,to je super ....mel by si uvedomit co dela....

verdiku diky za info no ja bych taky brala cehovice,domamyslice ale muj proste chce byt nekde tady 😠 tak jeste pockam no...vsak ono se neco urco najde..jinak kasicky moc nedavame....

marti v noci nekrmime uz od 2 mesice ale treba dnes papal vojta ve 3 v noci 😅

abinka
15. črc 2008

Denoušku nechal a ani se neomluvil.Sice dojel asi za 5 min.protože se na něj všichni vyprdly.Včera z něho vypadlo,že by chtěl jíď s Mirou na čekanou do lesa.Takže do hospy na čekanou a čekám co ještě bude.Ti to říkám ten s náma doma nebude. ☹

My dáváme kašičku před koupáním kolem 17h.Když jsem měla dvě tak ho to za chvilku omrzelo.Tak teď mám plnou skříň a má každý den jinou.Od Humany broskvovou,od nutrilonu rýžovou,medovou,piškotová mu vůbec nechutnala,ale od babylove sušenková mu chutnala,prostě co se mi líbí to beru.Hlavně aby to byla po každé jiná chuť.

krmení se nám od těch teplot nějak pokazilo 😒 Papá kolem 22h-23h a pak ještě ve 3-4h a kolem 7-8h.

martinataylor
15. črc 2008

My papáme kašičku v 8 po koupání,pak má mlíko kolem 1-2 ráno a pak má kolem 8 ráno,ale kdyby aspon se mi nebudila co dvě hodky pořád....nechápu to.... ☹ ,holky závídím vám strašně moc,kterém miminka spí ☹
Ach joooooooooooooooooooooooooo

abinka
15. črc 2008

Marti Pepíček se taky pořád budí.Hodněkrát za noc pije a když nemá žízeň tak mu vypadl dudlík.už to na sobě začínám dost cítit.Jsem celý dny unavená a do ničeho se mi nechce 😒

megee
15. črc 2008

holky já jsem tak ráda, že ty zuby prožíváme bez problémů... jinak papáme v 19:30 a potom v 4:30 tak to docela jde... no nic letím , malej mi tu vyhazuje věci z poličky...joo dráty to je jeho 😀

martinataylor
15. črc 2008

tak to jsme na tom abinko uplně stejně.... ☹ nemáme to lehký
😖

abinka
15. črc 2008

To teda ne 😒

Maminy máte některá zkušenosti s firmou Evita a Editions Atlas???

martinataylor
15. črc 2008

Evita je spodní prádlo že?tak zrovna to odebírám,už po druhé mi přišli kalhotky a jsem moc spokojená.... 😉 ,vždy v balení máš troje kalhotky... 😉

abinka
15. črc 2008

No to je spodní prádlo no.Já s tím mám totiž problémy.Balíček mi nepřišel a dnes mi přišla upomínka,že jsem nezaplatila zboží.Tak nevím.Je pravda,že my první balíček pošťačky daly na schránku tak že to mohl kdokoli vzít 😒 Tak nevím co s tím.

martinataylor
15. črc 2008

No abinko to je možný.lidi jsou svině...a to je myslím ten první balíček že?za těch 69 kč?ne?tak to bohužel zaplat,protože s tím nic neuděláš,nedokážeš jim,že ti ho někdo ukradl a popros poštačky at ti ho už nenechávají na schránce.Mně ted přišel druhý balíček,už teda ty kalhotky stály přes 300 kč,ale když si půjedu koupit kalhotky do obchodu se spodním prádlem,tak to tam stojí stejnak tak.A ted mi přišli troje a jedny jsou fakt moc krísný...až je Péta uvidím jak přijede,tak nevím nevím... 😀

abinka
15. črc 2008

Marti první mi přišlo spodní prádlo pánské.včera mi přišly troje kalhotky o kterých jsem vůbec nevěděla.Měli mě přijíd kalhotky a podprsenka a to nedošlo a dnes přišla upomínka za dámské spodní prádlo,které mi nedošlo.Nic platit nebudu.Čekám na mejlíka od nich co odepíšou.Psala jsem jim ať mi to osvětlí a ať přiloží potvrzení o tom,že mi to prádlo odeslaly.Tak uvidím zatím nic ńepřišlo.

abinka
15. črc 2008

Jo jinak kalhotky vypadaly dobře ale odeslala jsem je zpět protože jsem si nic neobědnávala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru