Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
20. črc 2008

no ona nechce ani fklašku kooupila jsem jí na flašku to pítko a to spíš koušea když jí tam dám tu štávičku tak když jí to trochu steče do pusy tak to pustí koutkem ven ☹

abinka
20. črc 2008

hmm tak to j blbý 😒 Neboj ona tomu časem příjde na chuť jen to pořád zkoušel,ikdyby snědla jen lžičku tak je to fajn.časem si zvykne 😉

denousek
autor
21. črc 2008

cau holky

vojta zatim s pitka nepije abi pepicek uz jo?? 😕

abinka
21. črc 2008

denoušku já mu to zkoušela už asi před měsícem a nevěděl co stím.Takže to zatím prdím.
Jak jdou přípravy??

abinka
21. črc 2008

Jo jinak mladej už vztává v postýlce a kolem nábidku a padá takže pořád řveme.Nemůžu už udělat vůbec nic ☹

denousek
autor
21. črc 2008

jo přípravy docela jdou....vojta jeste ani sam nesedi ☹

abinka
21. črc 2008

však on se to naučí 😉

denousek
autor
21. črc 2008

hm 😒

abinka
21. črc 2008

teda ty si dneska výřečná 😝

co je s váma maminy?
Malej dostal od souseda rýmu a jak dýchá tak v něm pěkně chrčí.tak se modlím ať ho to nepoloží 😕

martinataylor
22. črc 2008

Ahoky holky,tak malá pije s hrníčku od půl roku s tím pitkem,z flašky pijeme jen mlíko ráno a kaši večer,sedí sama,ale jinak nelozíme nic,jen když ji posadím tak už sedí a hraje si......

od včerejška nechce nic jíst,jen poplakává,tak snad to jsou zoubky a nebude nemocinkaná.

abinka
22. črc 2008

Marti tak to je dobrý náš mladej už taky od včerejška nejí a fňuká ☹ Má to už pěkně obtisknutý ty zoubky tak snad se něco vyklube 😒

Jaký máte hrníček.Já mu koupila od mamu a zatím ho to nenatchlo.

martinataylor
22. črc 2008

Ježiši tak zančku tě Abinko neřeknu,koupila jsem ho v dmd drogerii,ale to pitko je jako gumové ale placaté,netečet to,pokud nenasaje....ale je šikulka,už ji nekrmím tak měsíc,myslím pití,drží si i flašku sama s mlíčkem a i s kaší a v noci ji dám flašku s mlíčkem do postýlky a nakrmí se sama....akorát bych chtěla aby začla už lozit ale jaksi to nejde,no některé děto nelozí,jinak hačáme....A od minulého týdne máme chodítko tak se ji to moc líbí....zatím semtam couve ale je spokojená jak je na nožkách,peruje a stepuje 🙂

martinataylor
22. črc 2008

Třeba nám zoubek vyleze stejně 😉

denousek
autor
22. črc 2008

uz nam teda hacani jde trosku lip ale zatim teda nic moc....
no moc mi do reci neni nechce se mi ani psat shanim baraky 😀

megee
22. črc 2008

abi já ti to říkala 😀 a počkej jak objeví poličky a šuplíky a stůl to potom člověk fakt neví co chytat dřív jestli malýho nebo to co je na tom stole

my už teda chodíme za ruce a už to zvládne i když se drží jen za jednu ruku

deny a to ho posazuješ nebo si sedá sám?

abinka
22. črc 2008

Marti některé děti umí samy pít a některé lozí 🙂
No třeba budou mít svoji premiéru s prvním zoubkem spolu 😉 Už to tam má takové ostré no spíš to má jak hranu u stolu 😀

megee já jsem z toho na prášky.já se nemůžu jíd ani vyčůrat aby nebyl řev že se někde praštil.Chodítko nechce.chce jen trénovat a na to fakt nemám čas.Jsem z toho strhaná a to mě čeká uklízení 🙄 No už aby se to nějak zpravilo.Aspoň kdyby se naučil padat tak aby se nemajznul do hlavičky ☹ Vždyť s takovou bude úplně hloupý 😕

megee
23. črc 2008

neboj na to za chvíli přijde zkus mu to ukázat u nás to tak fungovalo a trvalo to asi 14 dní než se naučil padat na zadek... jinak je to fakt síla pořád za ním někde lítám 😉 a navíc ted má období, že beze mě nemůže být stačí abych si odskočila na záchod dám ho do postýlky udělám dva kroky od něj a už začne řvát ☹

jo abi a zkoušela jsi na to zacinkat lžičkou, jestli cinká tak je to zub 😀

abinka
23. črc 2008

megee tak u nás je to to samé.jen udělám krok od něj tak začne řvát a naopak jak jsu k němu tak je usměvavej.
Včera v noci se mě ptal? Mami tata ? ale fakt na konci s tím otazník no já byla v tu chvíli hned probuzená a nevěřila jsem vlastním uším.Jeho první věta 😀 Tatínek naštěstí byl tak jsem do něho drbla tak si sedl a malej se na něho začal řehnit.

Jinak na zub jsme necinkaly,ale jak jsem mu ráno přejela přes ty dásínka tak mi tam něco zavazelo.řekla bych že to už je těsně před vyklubáním 😀 juhů 😀

verdik
23. črc 2008

ahoj holky, dneska je tam tak na čepicu, co!! 🙂 🙂 to je počasí, snad se jim ta předpověď splní a bude už zas hezky
ABINKO, to je tedy šikulka Josífek, první věta supeeer a já myslím, že to bude už ten zubánek, jupí, hurá

megee ty si s Dominičkem tedy užíváš, ale on je takový, že určitě nevydrží chvíli v klidu a všechno chce vidět, prozkoumat, všude vlézt, jé tak to si tedy teprve s Adámkem užiju a ty záda uf, uf. Aďa zatím se jen tak převaluje, válí sudy, ale žádné lezení a říká něco jako buba, ale nevím co to je, čekám na mama, tata a nic a zubánek taky nikde zatím a ještě ho tady denně nutím cvičit vojtovku a tak, jak vidí, že beru deku a mířím s ní na stůl už protestuje, ale ještě to musíme vydržet. zítra jdeme na noženky, snad už budeme mít ty jádýrka!!!

kristyan tady sousedka je na tom , jak ty, malá má osm měsíců a nechce nic než MM, žádný příkrm , čaj a tak taky jen kojí, občas se jí podaří jí dát lžičku kaše, ale nic moc. Adámek se teď v noci budí už častěji, už je to v 10,1,3, 5, takže se moc nevyspím, ale zkoušela jsem, že bych mu dala flašku a trošku nutrilonu, ať se zasytí a brrr, nechtěl , tak kojíme a přikrmujem, zeleninka mu jde a už jsem mu začala dávat i přesnídávku na sváču a to mu taky chutná, po neděli jdeme ve čtvrtek do poradny, tak určitě bude mít tak 8, 60 možná i víc 🙂 🙂

verdik
23. črc 2008

jo a Marti byla jsem v pondělí za Renčou v porodnici, Sára je krásná a těch vlasů,ale tys ji už taky určitě viděla, tak je Renča šťastná i Zdenda, měla suprový porod, že, pohodička a já myslím , že už ji pustili i domů, tak si budou užívat maličké. Připadá mi celá Zdenda, pak se musíme domluvit a navštívíme ji a ať taky vidím zas Klárinku, představ si, že jak jsme byli u té Renči a malá tak zatínala pěstičky a křičela, druhý den malý začal dělat něco podobného, sranda, že 🙂 🙂 tak se mějte zatím, těším se na ten srázek , denousku ty teď máš předsvatební starosti, tak ať to všechno zvládnete na jedničku a užijte si ten den, ale to si ještě písnem pa 🙂

martinataylor
23. črc 2008

Ahojky holky tak večer jsme byly na pohotosvosti,malá furt plakala,a pak i začla zvacet..no ale nic,kdyby zvracela ještě tak by si nás tam nechali na pozorování...naštěstí to musím zaklepat,že zatím dobrý,no uvidíme,baští a je v pohodě hraje si.Přemýšlela jsem jestli může i zvracet ze zoubků,patal jsem si i dr,na pohotovosti a ta na mě hleděla,no jen jsem se ptala,že jo...
No a nejhorší na tom je,že malá se v 1 ráno vzbudila a už nechtěla spát,jsem uplně vyřízená.Myslela jsem že prospí aspon celý dopoledne ale to ne,spala dopoledne 20 minut a odpo 30 minut.Tak nevím,že ji to spaní nechybí,mě teda jako hrom,padám na hubu ☹ .......

Jo jo Verdíku,za Renčou jsem byla,Sárinka je nádherná..to by jsme se mohli domluvit,už se mi vrátí tatka,tak by mě tam mohl hodit s Klárinkou..a už je pustili dnes domů......

V neděli dopoledne by měl být tatka doma,jupíííí...už se nemůžeme dočkati....aspon na to zlobidlo hyperaktivní tu nebudu sama 😉

megee
23. črc 2008

verdik tak to je fakt že si to užívám 😀 necítím záda a večer jsem tak vyřízená že se sotva doplazím do postele 😀 no když mu nejsem za zadkem já tak mám za zadkem jeho 🙂 no už se těším až se naučí sám chodit...kdyby aspon všechno nevytahoval z poliček a nestahoval ze stolu....

jo a ted se naučil mlaskat tak za ním pořád jak pako běhám s čajem a když mu ho dám tak ho nechce 😀 prostě si ze mě dělá srandu, kdyby to aspon nedělal venku to se pak těžko vysvětluje, že fakt nemá hlad a dělá to jen tak

kajdzas
23. črc 2008

ahoj holky zdravíme vás.. můžu poprosit o hlas??? http://www.babyweb.cz/Souteze/so2-I-takhle-muze... Nejlepší dovolená je v koši na prádlo. díky moc mějte se moc krásně pa

abinka
23. črc 2008

verdiku snad už to ten zoubek bude.vy to máte taky veselý 😀

abinka
24. črc 2008

Marti ty teda zkoušíš ☹
No snad už brzy bude nějaký zlom a budete mít klid.Myslím si že by to od zoubků mohlo být.Já když měla ten zánět ucha tak mě to tak bolelo že jsem taky zvracela 2x.Tak proč by nemohlo mimi 😒
No držíme pěsti ať se to zlepší.

Nám taky dojede tatínek asi v neděli a už naposledy 😀 Jak přijede tak už bude s náma doma.

martinataylor
24. črc 2008

Mamka i tchýně mi říkali že je to určo ze zubů...že některý mimča to prokadí a problinkají...no je mi jí líto ,dopoledne je dobrá a odpo ale jak se blíží 17 hodna,tak to začne,plače a plače,chvilkama i hystericky,dávám ji panadol,mažu dásinka a pořád dokola.At už je venku,nebo zblázním...taky se abinko moc těším na neděli,zítra vyjíždějí ze švédska,ještě aby zvládli cestu v pohodě a hned bude lépe... 🙂

abinka
24. črc 2008

Chuděrka malá ☹ tak ta zkouší.Měli jsme to taky teda průjem a 40C teploty pořád plakal a chtěl jen mě a mazlit.No srdce mi to rvalo ☹ Takže vím co prožívaš.Držte holky 😵

denousek
autor
24. črc 2008

no holky jak tak ctu mate to stale vesele.....
holky kupujete nekdo obleceni od nextu??ja jsem se ted rozvasnila a mam obednavku pres 2500,- 😅

martinataylor
25. črc 2008

Holky včera celý den byla super,žádný zaplakání a ta noc...nádhera..porpvé jsem se vyspala... 😉 Valím ted na krčním,zlobí mě mandle..ach jooo...tak pa pa

abinka
25. črc 2008

Marti tak to jsme na tom stejně nás nakazily sousedi ☹ Malej soplí tak že už jsem tu odsávačku přilepila na vysavač 😅 No a pořád to z něho tahám.Mě začalo bolet v krku a dnes cítím jak mi to sedí na plících takže fakt super 😠

Denoušku next je super značka taky kupujem a ještě je fajn HaM(neumím udělat takový to blbý a 😅 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru