Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
22. srp 2008

No my měly tři dny horčeky a pak se mi malej přes noc osypal na hruďi a během dne se to rozlízalo po celém těle a pak se to slilo no a za cca 3 dny to zmizlo.

Paci,paci,pacičky už děláme taky a ještě taka tak všelijak a ták su veliký,ještě dělá tik tak jako hodiny,

Na nočník ho už posazuju tak měsíc,akorát tam moc nechce být když má plínku tak jo tak se i směje ale jak mu sundám plínu tak slízá 😒 No snad se to nějak poddá.

kristyan
22. srp 2008

Ahoj tak pak nahodte nejake datum vy budu se snažit aby mi to vyhovovalo.Na nočník nezkouším budu to praktikovat jak u Kristýmky do dvou let jsme bez plen já to budu řešít příští rok v létě až bude chodit.
No mi řádný zub nemáme mi si pořídíme nasazovací kdyby bylo nejhůř 😀 .

Chtěla bych Vás všechny pozvat příští pátek je u nás STRACENÉ RÁJ ,PREDÁTHOR A NEGATIV taková věčí akce tak přijedte já mám hlídání mamka bude hlídat já budu chodit jen kojit 😉 mám to 20 m od baráku 😀

Jo a naše Kája se strašně stydí takže když děláme paci apci tak sklopí hlavu a culí se jen tak dokoutka 😉

denousek
autor
22. srp 2008

kristyan kde je stracene raj?? a kdy presne?

kristyan
23. srp 2008

Deni tak je to Raková u Konice ten STRACENÉ RÁJ 😀

megee
24. srp 2008

ahoj holky tak s tím nočníkem to prý u tak malých dětí nemá vůbec smysl jen se stresují a navíc ještě nejsou schopni ani pochopit co po nich chceš takže to budu skoušet jak krystian až příští rok...

s tím srazem je mi to jedno můžu kdykoliv takže se přizpůsobím....

abinka
24. srp 2008

Sracené ráj byl na začátku léta tady v Přemkách a stejně nemám hlídání 😒
Jinak nočník zkouším jen když malý chce.
Se srazem se budu snažit taky přizpůsobit.Tak nahoďte zase nějaký datum 😨

denousek
autor
25. srp 2008

jelikoz se nemam zdrejme jak dostavit tak se domluvte jak chcete a bud sezenu aut nebo ne.....

jinak holky shanim ke kkoupi vanocni miminkovsy oblecek jeziska - santa clause- nevite kde by se dal sehnat?? ☹

megee
25. srp 2008

deny minuly rok je měli v tescu ale až tak pred vánocemi tak je třeby budou mít zase taky se mi moc líbí...

abinka
25. srp 2008

Denoušku ty to máš do Pv jako když kamenem dohodíš a děláš z toho drama.Kolča psala,že tě veme.
Co má říkat Krystian až z rakové busem.

Verdiku tak jak válčíte???Už je to lepší???Doufám,že jo.

Jinak náš malej si dnes stoupl z čupu a zvedal přitom nočník a stál chvíly bez nějakýho vrávorání a pak si uvědomil že ten nočník asi není moc dobrá opěra ta si sedl na řitku 😀

kristyan
25. srp 2008

ahoj holky tak dnes je velkej den naše Karol začala z ničeho nic chodit za ruce ještě včera v chodítku jen poskakovala a dnes chodí za ruky to je rychlost že nestíham čumět když to srovnám z Kristýnkou tak ta v jejím věku ještě ani neseděla.

abinka
25. srp 2008

tak to gratulujem 🙂 no a už to bude jen horší no teda lepší 😀

kristyan
25. srp 2008

náne nové fotečky kuknite

kristyan
25. srp 2008

máme nové fotečky kuknite

abinka
26. srp 2008

Kristy super 😉 Máš moc krásnou rodinu.

Nezhodila si náhodou? 😵

abinka
26. srp 2008

Jo jinak já tam taky kterýsi den přidávala nějaké fotečky 😉

kristyan
26. srp 2008

no vy jste pořád vyřechtaní jak tak koukám 😀 naše karol se začína stydět ale je to divoch.abi jestli máš auto poruce tak přijed na kafíčko pokecáme minule v tom tescu to bylo narychlo a o inter.ani nemluvím 😉

abinka
26. srp 2008

Kristy moc ráda bych dojela ale nemám auto.máme už jen jedno a stím jezdí přítel do práce,ale můohly by jsme se slízt někdy v tom Pv jak to tak vypadá tak na srazu nikdy všechny nebudem tak by jsme šli aspoň kdo může a třeba jiný termín ještě jednou mě to vadit nebude 🙂

Tak jestli máš cestu do Pv tak dej vědět

kristyan
26. srp 2008

no já zjistím jak má táta příští týden směny a dala bych vědět jak bude mít ranní tak dám vědět a jeli bychom do PV a on nás spátky vezme autem končí v 18.00 tak by nás vzal popř.bych šla ke tchýni 😝 no nějak už bych to vymyslela jak budu vědět určitě dám vědět ju

denousek
autor
26. srp 2008

abi vzit me muze kdokoliv ale co kocar dva nenalozime vis...to je prave to.... ☹

abinka
26. srp 2008

no náš tatínek končí nejdřív a většinou ve tři tak bych to brala spíš tak nějak.odpo jsou ty spoje horší

abinka
26. srp 2008

Holky zase soutěžíme na babyonline prosím prosím mohly by jste pro nás hlasovat?? 😅 Teda jestli to půjde 😒

kristyan
26. srp 2008

tak já můžu ponděli nebo úterý jela bych v 11.35 busem od nás tak jsem v 12.15 asi v Pv tak se rozmyslete

abinka
26. srp 2008

dřív ti to nejede?protože já tam pak můžu být jen do těch tří 😒 a to je možná málo času na plk

kristyan
26. srp 2008

no od nás jede autobus v 6.30 a pak v těch 11.35 takže žádnej výběr to je ráno brzo

megee
27. srp 2008

deny a nepřemýšlela jsi nad golfáčem je to super věc a vleze se všude takže by se do auta určitě s jiným kočárem vlezl, já ho koupila právě když někam jedeme a nechci brát velkej kočár 😀

na sraz se připojím jen se dohodnite kdy a já se přizpůsobím....

kolca
27. srp 2008

ahojky,

Petí Megee má pravdu, golfáč by jsme tam asi nacpaly.
No škoda, že Jájoušek není větší, to už by byl ve sporťáku, a ty by se tam možná dva vešly. Takhle tahám korbu...

Jinak my jdem dnes do poradny, tak jsem zvědavá kolik brouča na 3 měsících váží 😀

denousek
autor
27. srp 2008

holky golfac nechci ja jsem spokojena s kocarem a do nasich aut se v klidu vleze...

hele koukejte to je mazec

http://www.novinky.cz/clanek/148176-kocka-prezi...

abinka
27. srp 2008

Kristy tak to je jasný tak brzo bych taky nejela.No tak kdy a kde??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru