Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kolca
9. zář 2008

kuk,
holky mám dotaz, za jak dlouho od podání žádosti vám přišlo porodné?

martinataylor
9. zář 2008

holky tak vidím aby jsme se vůbec zase setkali?já můžu později až,krystian říkala že bude ve městě a ted vypadá že asi nebude? ☹ 🙂

abinka
9. zář 2008

No já už mám na čtvrtek jiný plány já určitě ne 😒 Neboj marti já si na tebe počkám 😉

martinataylor
9. zář 2008

Dobře Abinko,už se těším........ 🙂 ,holky ale Klárinka je hrozná vzteklina někdy,tak at se neleknete....predevčírem jsem na město ani nedojela,jak hulákala v kočáře 😉

abinka
9. zář 2008

Marti neboj snad ta přítomnost spousty jejich vrstevníků jí bude příjemná 😉 Chosé se umí taky pěkně vzteknout 🙂

abinka
9. zář 2008

Kristy a co ty???Co je za problém???? 😕

kristyan
9. zář 2008

no pokusím se mám na zítra dort a skusím je donutit at si přijedou dopoledne ☹ ale každopádně dam vědět ju

kolca
9. zář 2008

holky jéé tak to já aspoň uvidím, co z toho mého hodného miminka vyroste za vzteklounka 😀

denousek
autor
9. zář 2008

ahoj holkyyyyyy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mrzi me to ale ja zitra bohuzel nedorazim........ . . . . . . . . . .
dnes sem byla od 1 az do ted v ol a jsem tak utahanaaaa a rano jeste jedu s malym k dr ...a hlavne nemam ani kacku.. 😒 nechala jsem tam pres 5tis ....no..sem se trosku roujela volala jsem to abince ale ona se na vas mooocc tesi tak paa bobani... ☹

kristyan
9. zář 2008

naše Kaja je taky rarach no to si bude z Klarinkou rozumět ale Pepča od abi není taky žádnej anděl 😉 tak to bude zítra v parku pěkně rušno 😀 a Jaroušek se všechno naučí 😉 nejdřív to odkouká a pak to bude předvádět 😀

abinka
9. zář 2008

No teda nevím jestli je to dobrý nápad,protože až uvidíš Chosého tak zapláčeš do čeho ses to pustila 🤐
Kristyan má pravdu žádný andílek 🙂

Holky načesejte se,protože si vás musím všechny nafotit 😉

kristyan
9. zář 2008

tak to né já nejsem fotogenicá 😅 to bude mazec taky beru foták jo a ted me Abi napadlo když nepovezes denouška tak můžes vzít nás 😒

kaelan
9. zář 2008

ahoj kočky 😀

tak já asi třaky nedorazím nebudu mít auto 😢

to je na prd a jet busem už snad ani neumím 😀

no jěště uvidím ale nevím co bych s Anet dělala ona nevydží sedět ani 5 s v kočáře vůbec a jenom bych za ní lítala takže bych si vlastně ani nepokecala 😝 😝

no uvidím kdyžtak si to užijte pááááááááááááááááááá

kolca
9. zář 2008

Kristy - aspoň to budu mít pak na koho svést 😀 😀 😀

abinka
9. zář 2008

no kaelan já bubu taky\ jen lítat.kristy a jak to chceš spáchat???

kristyan
9. zář 2008

no mohla by ses pro nás stavit v Rakové napsala bych ti cestu

abinka
9. zář 2008

jé to já vůbec nevík kde to je???

kristyan
9. zář 2008

tak 7 km od Přemyslovic ale já to snad nějak zvládnu tím busem. 😉

abinka
9. zář 2008

no a na jaký směr
???

kristyan
9. zář 2008

z Přemyslovic na Konici ale nepojedeš do Konice ale kolem nové benzínky směr Ochoz projedeš Ochozem a na Rakůvky a z Rakůvky do Rakové a projedeš celou vesnici a na konci je JZD a naproti bydlíme mi

abinka
9. zář 2008

no snad bych nezabloudila,ale já potřebuju ještě do toho sparu 😒

kristyan
9. zář 2008

to neva šli by jsme s tebou nebo by jsme počkali ale potřebuju to vědět určo aby táta nechal doma sedačky vís a vzala bys nás teda i spátky ?

abinka
9. zář 2008

mě to na mapách vyhodilo trsu přes Laškov a to je 13 km.Přes tu konici to je kratší???

kristyan
9. zář 2008

táta říkal že to vyjde nastejno tak nevím jestli máš ICQ tak si můžem psát Přes to nebo SKYPE

jiji
9. zář 2008

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak jsem si říkala, že bych na vás měla mrknout ... u nás na červenci je pusto, tak jsem nakoukla sem.
Jen koukám, že tu plánujete nějakej srazík, tak to já asi nebudu rušit 🙂
Doufám, že se máte hezky a zlatíčka vám dělají radost 🙂

kolca
9. zář 2008

Ahoj Jitu, a nechceš se přidat?

abinka
9. zář 2008

jiji jaký rušení kíďo se zítra přidej jestli chceš 😉
Kdyby si chtěla tak zítra v 12:30 v parku za Hradbama

abinka
9. zář 2008

maminky a miminka já se těšííííííííííííím tak se snažte všechny dostavit 😉 😵

jiji
10. zář 2008

Dobré ráno, jééé, děkujeme za nabídku 😉
Přemýšlím .... v půl jedné většinou obědváme, ale to by se vyřešit dalo. Jen si říkám, že já sem moc nechodím a vy se z diskuse už krásně znáte, tak abych nebyla moc mimo systém 😀

martinataylor
10. zář 2008

To vůbec jiji nevadí,my se uvidíme také poprvé na vlastní oči...já přijdu určitě,ale také to nestíhámna půl 1,tak mám na holky číslo a písnu jim,že už se řítím ,kde jsou..... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru