Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
16. zář 2008

no u toho sou zviratka je jich tam fakt mooocc muzes si tam nalepit jake chces a kolik chces..... 😉
tak zkusim se podivat ju

martinataylor
16. zář 2008

jo jo díky moc předem..... 😀

Holky a když by jsme nešli do té jeskyně,tak by jsme se mohli sejít aji tak někde jinde?Nebo nechcete? 😉

kristyan
16. zář 2008

mě je to jedno ale já bych byla taky pro srázek kdyžtak nemusíme jít do té jaskyně jak chcete

miminkapv
17. zář 2008

Tak maminky už jsem to album trošku zkulturnila 😀 to nám teda dalo zabrat 😒 Koco velké dík za pomoc.Nebýt tebe tak tam ještě nic není 😉

martinataylor
17. zář 2008

Hoky krásný album,jste šikulky 😀 😀 😀 😀 a jak to teda vypadá s dalším srázkem,,,asi nijak,jak tak vidím ☹

denousek
autor
17. zář 2008

stejne je ted porad hnusne....a vojta ma porad teplotku vcera mel pred odectem 38,3 ☹

martinataylor
17. zář 2008

nO PRÁVĚ ŽE JE POŘÁD HNUSNĚ,TAK AT NESEDÍME POŘÁD DOMA,A OD ZÍTŘKA UŽ BUDE LÉPE....TADY TED PŘESTÁVÁ PRŠET TAK SNAD UŽ KONEČNĚ PŮJDEME VEN ASPON NA CHVÍLI.... 😉 😀

kristyan
17. zář 2008

tak já pojedu do města určitě tak záleží na vás jestli se sejdem nebo ne aspon na kafe pojedeme z dědou autem a domů z tatínkem v 18,30 ale kdyžtak budeme u dědu takže jestli Marti a Abi ( pokud bude Pepča zdravej psala jsi že na něj něco leze) se můžem sejít nebo kdo bude mít ještě čas

Mi máme v neděli konečně vítání občánků tak se půjdu mrknout Kristýnce nějaké punčocháče k šatečkům takže do města určo pojedu tak jak chcete

kristyan
17. zář 2008

holky já mám taky pár fotek až je dám do pc tak je bud přidám a nebo je někomu pošlu já nevím jestli se mi to povede zmenšit a ještě je tam dát 😒

abinka
17. zář 2008

kristy uvidíme jak bude vypadat.No a busem se mi moc nechce ještě na něj někdo nachrchla a opravdu lehne 😒 Ještě počkám co táta jestli by mi mohl nechat auto.

martinataylor
17. zář 2008

hOLKY A MIMOUŠCI,VŠAK V POHODĚ,SEJDEME SE PO NEDĚLI,AT NENÍ CHOSÉ NEMOCINKANEJ.....MLUVILA JSEM S KAMOŠKOU A TA MI ŘÍKALA ŽE MÁ BÝT PŘÍŠTÍ TÝDEN HEZKY,TAK UVIDÍME.tAKŽE SE DOMLUVTE A JÁ SE PŘIZPŮSOBÍM,TED JSME BYLY HODKU VENKU,JUPÍÍÍÍÍÍ

NÁS ČEKAJÍ V SOBOTU RÁNO NA CHALOUPCE BRAMBORY 😠 ,ALE JELIOŽ PRŠELO TAK SE TO ODLOŽÍ 😀 ,TEDA DOUFÁM,UVIDÍME CO TCHÁN 😝 😀

abinka
17. zář 2008

Tak malej má zvýšenou teplotku ☹ takže my asi nic.nebudu ho nikde tahat nachlazenýho.Možná se to do ptku zpraví ale pochybuju ☹

denousek
autor
17. zář 2008

ahoj holky..

my jsme v prd... a urcite nemuzem...ted jsme dojeli od dr male uz mi po nekolikate vyzvracel jidlo..ma prujem..tak jsem ho dopoledne zmerila-vcera jsme srazeli teplotku-a namerila jsem 39,3....takze jsme ted dojeli od dr...vcera to vypadalo jen na teplotku a dnes hotovo...
prej je to nejake detsa viroza co ted radi takze abino aby jste zitra taky nevypadali tak jako my dnesa... ☹
musi drzet dietku pit jen hodne oslazeny cerny caj,mliko by ho prej dostalo do nemocnice...takze abi jestli se to bude horsit i vam radim zajdi k dr..,my jsme prej meli prijit uz driv ☹ ☹ ☹

martinataylor
17. zář 2008

holky tak jasný..odložíme to,at jsou mimoušci hlavně zdraví....... 😒 😉

abinka
17. zář 2008

Denoušku ale na mým malým jde vidět že je nachlazený pokuckává,soplí a teplotky jen mírné jen zvýšená.no ale jestli to poletuje tak na to jeho oslabené tělíčko to sedne hned.

denousek
autor
17. zář 2008

snad se vam to abi vyhne vubec to neni prca....ted vubec nechce spt ptz prospal cely den jist uz nechce..potrebovala bych aby spal kdyz jsem mu dala ten nurofen aby mu spadla teplota ale kdyz on nic no....tak uvidime..jdu se snazit uspavat paa

abinka
18. zář 2008

já vím co to je já už to sním dvakrát zažila jednou ta šestá nemoc a pak jsem ho chudáčks nakazila.Takový akce jako že máš malýho 24h v ruce jinak ti neusne a jinak není v klidu jsou náročný jak pro maloše tak pro maminku 😒

denousek
autor
18. zář 2008

abinko jak jste na tom nam SNAD teplotka pada rano jsme meli v zadcku 38,5 ta uvidime vcer amel tu nejvyssi 39,3 dopoledne tak uvidime behem dne..dr rikala ze kdyz se mu to nebude lepsit mame jet na detske do nmocnice ☹ tak snad to bude dobre v noci jsme ta hodku rvali,a bezduvodne nezdalo se mi ze by mel teplotku no...snad se to uz bude jen lepsit,pevne doufam.... ☹

abinka
18. zář 2008

Denoušku bezdůvodně to není asi ho něco bolelo nebo trápilo.My ťuky ťuk jakš takš ráno teplotu neměl ale teď už hodinku spí a je teda horký ale to možná protože je zakrytý a je mu teplo. 😒 Pořád mu teče z nosu a kucká.V noci nespal jinak než na mě a pořád plakal takže vůbec jsem se nevyspala.Seděla jsem v polosedu a maláho na prsou nebo vedlesebe sad to bude zítra lepší 😖

denousek
autor
18. zář 2008

jejda....co jen to je...no mi jsme nastesti kolem 3 hod plaali takjen slabou hodinku no....nemuzu mu dat ani najist to je to nejhorsi...jen caj a nemlecnou ryzovou asi uvarenou ve vode no hnus jak kdybys krupici uvarila misto mleka ve vode....
no snad se nam to taky uz lepsi....za oknama hnus..no klidne by mohlo prset at se aspon lip spi kdyz uz nemuzeme ven 😀

abinka
18. zář 2008

Denoušku my to tak máme vždycky když mu není dobře prostě mě potřebuje mít u sebe jinak se nevyspí ☹ Jinak vůbec do něj nic necpi stačí když bude pít.aspoň se tělo soustředí na boj s nemocí a nepiplá energii na trávení.On si zahlásí jak bude chtít neboj.

Marti moc bych tě chtěla poprosit o ten recept na ty výborný piškotky já to zapoměla 😅 vím že to bylo pár věcí ale nevím jaký a poměr.malýmu to moc chutnalo.Je frfňa vybíraváa ty piškotky od tebe zblajzl ani nevím jak 🙂
jo a jak dlouho asi vydrží ???

Holky zavařujete někdo výživu pro mimísky????Já se na to chystám 🙂

denousek
autor
18. zář 2008

abi taky sem premyslela o zavarovani..muzu to vzit amoliv sebou a je to proste domaci 🙂

kolca
18. zář 2008

ahoj holky,

včera a předevčírem nám děsně blbnul net, asi tím počasím bo co.

Petí,Abi mimískům posíláme pusu a přejem rychlé uzdravení.

martinataylor
18. zář 2008

Ahoj holky,malá udělala tento týden velkej pokrok,začla konečně lízt dopředu,někdy ji to jde,někdy ne.A když stojí u stolu nebo u gauče tak už chodí kolem.Jsem tak ráda.Je to moje šikulka. Byly jsme dnes kolem oběda hodku a půl venku,dnes je tam konečně teploučko podle ostatních dní.Za chvíli půjde chrupkat a pak půjdeme zase s hafanem ven a počkáme venku na tátu jak pojede z práce.

Ten recept: 120 g moučka cukru a 3 vejce ušlehat
pak přidáme 120 g hladké mouky a promícháme

Klademe lžičenkou na plech,který jsme vyložili pečícím papírem.Než vložíme do trouby tak musíme piškotky pocukrovat,jinak nenaskočí a nemají pěknou barvu.Pečeme kolem 200 st.do zlatova.
Jsou toho 3-4 plechy podle veliosti piškotků a vydrží dokud se nesní.Klárinka už je má 14 dní a jsou pořád dobré, máme je v umělohmotné krabičce schované.... 😉

Mimoušci at se brzo uzdraví,alá trošičku pokašlává,ale spíš mi připadá že to dělá schválně,má z toho děsnou srandu,ale preventivně má čajíček na nachlazení 😉

abinka
18. zář 2008

Kolco děkujeme za uzdravovací pusu má to něco do sebe 😉

marti gratulujeme k takovému skoku dopředu no a další skok bude hned ťápání.Pepíček už sám stojí 🙂
čajíček na nachlazení taky pijeme a ještě na posílení organismu jsou fajn.

Moc děkujeme za recept už se těším až to malému o víkendu udělám 😉

denousek
autor
18. zář 2008

marti on je caj na nachlazeni i pro deti??a kdes ho koupila ja sem ho shanela a nic ☹

holy jae mate zini fusaky ja nevim jaky koupit..mate vevnitr beranka nebo flís...

martinataylor
18. zář 2008

jojo receptík je vybornej,aji nám moc chutnají 😀 ,čajík musí mít všude v lékarně.....je to porcovanej v sáčcích,na nachlazení.a na noc ji dávám čajík na klidné spaní,na zklidnění,taky je porocovanej...a stojí do 40 kč,u nás v hané v té lékarně mají všecko,chodím jen tam,na městě nic nekupuji......

a Abi a čajík na psoílení organismu,tak se jmenuje? to vyzkouším,na tu zimu by to bylo super...

Denoušku já jsem měla fusak hned od narození,stál v prioru na hoře přes 1000 kč,a je super,je na dve části,Když byla malinká tak se ta spodní část odepla a ted ji to tam připnu a bud mít v té části nožky ve sportáku,že tam není kožíšek a nic at se to neušpiní botama....a je to flaušové ve vnitř....a ještě si můžeš vybrat barvy jakej chceš z venku a uvnitř barvu....v prioru kupuji vše,a co nemají tak mi hned objednají a vždy zavolají že už to pro mě mají...

abinka
18. zář 2008

Marti to kupuješ čajíky megafit že???Tak to je taky od megafitu a jmenuje se to pro posílení odolnosti organismu.už kupuji jen tyhle i ovocné a ty bylinkové.moc mu chutnají a cukru si tam dám podle sebe.kupuju třtinový cukr.jo a když se podíváš na boční dalo by se říct víčka tak tam mají nafocené všechny druhy čajíků co dělají 😉
jo a ten fusak máš emitex ne??
Denoušku a ty nemáš z loňska?? 😕

denousek
autor
18. zář 2008

marti v lekarne jsem se prave ted ptala na caj na nachlazeni pro deti a nic nemeli tak jsem vzala aorat jakejsi nemecej na posileni imunity no 😒

abi fusak z lonska mam ale je prisernej a k mymu kocaru mi nesedi byl to darek 😒 a malej by v sede mel nad hlavou karovany rajecy vsak mrkni inzeruju ho tady no...

dobrou holky

verdik
18. zář 2008

dobrý večer, už všichni spinkáte???já jsem teď dovařila a ufff, už jsem ráda , že sedím. tak z té solné jeskyně asi sešlo,jak čtu, ale určitě se tam všechny vydáme později, je fakt, že kdyby tam mimoušci měli sedět nabalení , no nevím, jak by se jim to líbilo. já jsem teď, ty dva dny ,co byla zima Adámka přioblíkla do kočárku a když usnul tak v pohodě, ale jak se vzbudil, furt se ošíval, houby se mohl v bundě pohybovat, docela mu to vadilo a to ještě neví, že přijde zima a bude nabalený a ve fusaku 🙂 🙂
jinak Pepíčku doufám,že už je líp a bylo to jen chvilkové nachlazení a vy denousku s Vojtíškem, taky už je líp???stojí to za hovnec, jak ti prcci jsou nemocní, ale patří to k životu
marti já jsem ti chtěla říct, jestli se nechceš zeptat zda švagrová nechce oblečky pro Matyase,vše je next, origoš tím myslím, nic ze sekáče, mám to po Adámkovi, první jsem si to všechno chtěla nechat, protože jsou to krásný kousky a stály mě majlant, a tak se s nima budu těžko loučit, říkám si, co kdyby náhodou mladá, ale doufám,že má rozum a má ještě takových 12let čas 😀 😀 jsou tam věci velikosti 62-68na zimu, takže by to měl teď až do března, zkus se jí zeptat kdyby měla zájem, je to jako nové, děkuji
kristyan co Klárinka, ještě si ji nepřemluvila na nutrilon, ani kapku, já teď ty poslední noci si taky užívám s Adámkem , do půlnoci to celkem jde a pak se snad budí co dvě hodiny a nejhorší je, že nevím co chce???tak pocucáváme, popíjíme čaj, občas si ho vezmu k sobě,ale je to náročné anebo zoubky, fakt nevím
to kolči tobě Jaroušek určitě ještě v tomto období spinká pěkně nebo ne???
denousku fusak mám taky od emitexu a spokojenost
ráno jdu do města, jak jste domluveni na to odpoledne, kdyby náhodou mi to vyšlo??ZATÍM PA A klidnou noc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru