Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

miminkapv
21. zář 2008

kolčo prosím prosím nejdou mi dát na koníka zbytek fotek můžeš to zkusit??? 😅 Musíme ten počál dát vyčistit 🙂 díky

kolca
21. zář 2008

Abi fotečky přidány 😉

kristyan
21. zář 2008

tak to paráda to naše album

abinka
21. zář 2008

kolčo jsi zlatíčko 😉
kristy dík za fotečky.Jo a co jste vůbec dostaly na vítání???U nás dostaly kluci auto a jedna holčička Viktorka od Nikči a Aleše dostala plyšáka.

Tak co ženský nechcte něco spáchat???Byla bych klíďo i pro hromadnou koupačku v lázních 😀 Ti by se vyřádily.

Denoušku za prvé Kristyan to má 10x dál než ty a za druhé kdyby ses slušně zeptala tak jsem pro tebe mohla na otočku zajed,ale už nemám ani chuť,protože už mě moc nebaví tvé hraní na city.Promiň že to píšu na plnou hubu,ale už mi to není příjemný. 😖

Jé teď jsem to ještě jednou četla.Kristy vy budete mít fotku v kolíbce??Mymáme jen jak sedíme všichni tři.

verdik
21. zář 2008

ahoj holky, tak jsme se o víkendě babího léta nedočkaly, co??? marti nějak jim ta předpověď vůbec nevyšla ☹ ☹
fotečky v albu paráda, to jsme šikovný maminy , no a miminka jsou k zulíbání ☹
holky to počasí asi už lepší nebude a tak nás fakt čeká asi plánovat nějaké srazíky s dětmi někde, kde si můžou hrát a lozit, venku to už nic moc nebude,byla jsem nakoupit už nějaké zimní oblečení, bundy, čepice, mikiny a zjistila jsem, že stále kupuji Adovi a já nemám ve skříni nic 🙂
abinko já zítra valím s malým na neurologii, ještě na kontrolu, v úterý mi přijde kámoška s malou Sárinkou, čtvrtek přijde kámoška s miminkem ještě v bříšku, takže můžu jedině středa či pátek, ale na bazén nejdu, malý pofrkává, tak stříkáme do nosa a v lázních není tedy voda nadvakrát teplá!!
kdybychom měli dům, tak řeknu ať přijedete s mimčama k nám, ale tady v tom 3+1 je to na těsno, škoda, ale snad ještě něco postavíme, tedy doufám
kristyan jestli tě můžu poprosit pošli mi taky fotečky dortů , jaký pečeš,já upeču tak skvělou bábovku a ta tedy je- fakt výborná, štrůdly, ale dort to si netroufám, tak bys mi pak taky mohla upíct pro Adámka, kdyby to šlo, jsme narozeni v lednu 8. můj mail ilkaachas@centrum.cz, moc děkuji předem
jo a malý, tak jak nechtěl kaše, tak teď si oblíbil od HUMANA obilno-mléčnou s ovocem , docela chutná i mně , tak zkus malé Karolínce, kdybys chtěla koupím ti ji v drogerce rossman, zatím pa a ať jste všichni zdraví hlavně 🙂

abinka
21. zář 2008

Verdik to byl jen návrh kdyby jsme byly všeci fit.No a kde by jsme se slezly???Třeba ten cipísek ten je asi na objednání a něco ve stylu školkyne???Nebo pak ten bar tak to celkem šlo ne??

denousek
autor
21. zář 2008

kristyan diky za dalsi foto.... 😉
medvide nebo ted beruska s jezkama zatim vedou 😉

denousek
autor
21. zář 2008

joooo holky VSECHNY MOC PROSIM jak mate velky fusaky do kocaru??zajima me delka!dekuji moc vsem

kaelan
21. zář 2008

Ahoj 😝

holky u mě špatný děláme už 2 týden střechu a pořád chčije a chčije takže jestli bude aspon trochu hezky budu tady mít fachmeny a ti něco sežerou 😀 😀 😀 😀 takže budu vařit a vařit ☹ ☹ ☹ ☹

ten bar to ani nevím kde je ale podle fotek by se tam Any dala pár sekund udržet 😀 😀 😀 a těch dětí to by se jí líbilo 😉 tak uvidím jak nám to vyjde 🙂

zdravím všechny páááááááááááááááááááá 😀

megee
22. zář 2008

holky pomooooc!!!!! jsem ztracená ☹ jak se mám dostat na to naše album, já vůbec nevím ☹

asi jsem fakt blbá 😀

megee
22. zář 2008

už jsem na to přišla juchů 😀

holky ty fotky jsou vážně skvělý, mrzí mě že se ted asi nezúčastníme ☹

martinataylor
22. zář 2008

Ahojky holky,to počasí fakt nevyšlo....ale na pátek hlásí pěkně,že ted prý příjde opravdu babí léto,tak uvidíme, sluníčko a 15 stupnů.Ve středu a čtvrtek nemůžu,bodl by mi ten pátek..tak uvidíme jak se slezeme..... Holky jsem strašně neštastná,od soboty jsem nespala,jen brečím a brečím.Strašně mě to vzalo ale tchýně a švagrová se švagrem si myslí že to přeháním,že se nioc nestalo....musím se vyzpovídat,mám po náladě a furt jen brečím,když se podíaám na malou.......
V sobotu bylo to zapíjení..tchýně se nabídla,at Klárinka spí u nich,at můžu jít,tak jsem malou umyla,všecko jse, tchýni nachystala,napsala,co s malou vnoci atd...A ještě jsem se ji ptala,že jestli hlídat neche a chce jít zapíjet,at jde,že budu s malou že mi to nevadí.Ne,jen at jdu.....Zapíjení bylo super,tancovalo se a tancovalo se,bylo tam tak 30 lidí,bylo to super,popilo se to je jasný,my se s pétou těšili že máme večer jen pro sebe po dlouhé době,no prostě super,ale až na to,že tchýně furt byla na zapíjačce taky a já ji říakám co Klárinka?a ona říká ale jo už jdu atd...Říkala jsem ji to stikrát,že by měla papkat atd..furt nešla..tak jsem tam letěla já,beruška plakala ,měla hlad, vzbudila se a nikdo u ni nebyl..tak jsem volala pétovi at hned příjde,je to 5 minut od chalupy a malou jsme stěhovali si v 1 ráno k sobě,všecky věci,postýlku táhly přes dvůr a mě se zhroutil v ten moment svět....ted jak to píši tak brečím....možná jsem divná ale hrozně nás to ranilo....jednou za sto let mají hlídat naše zlato a oni radši chlastají než aby si užívaly hlídaní....to tak strašně bolí.....a v ten moment v noci jsem řekla,že mě tam nikdo neuvidí,a malou už jim nedám..že jsme jim jen na obtíž atd....a nejhorší jsem jen já.......!!!!!!!!!!!!a prý se nic nestalo........

martinataylor
22. zář 2008

A kristyan dortíky užasný..u mě vede beruška s ježkama....na kolik by ten dort přišel.mám zájem,ale nevím jestli by ti nevadilo,že je to na 25.12. asi toho pečení budeš mít moc......beruška naše by dostala berušku... 😀

kolca
22. zář 2008

ahojky,
Marti tak to je maso. Úplně chápu, že jsi naštvaná. Celkem bych i pochopila, kdyby třeba tchýně na chvilku přišla, když by věděla, že malá spinká a nebude papat. Ale vzhledem k tomu, že jsi říkala, že Klárinka se často budí, tak bych asi očekávala, že tchýně bude doma tak, aby malou případně slyšela. Hlavně už se tím netrap, všechno dobře dopadlo, a že tchýně si myslí, že to takhle je v pořádku to neřeš. Ale chápu, že to mrzí a bolí.
Mě teď hrozně mrzí, že tchýně nechápe, že cvičíme tu Vojtovku. Jinak s ní mám supr vztah, fakt si rozumíme, ale v tomhle máme spor. Manža dycky nechápe proč to řeším, že za malýho rozhodujem my, a že přece mám svůj vlastní názor a nepotřebuju svolení někoho jiného. ALe mě prostě mrzí, že od ní nemám tu podporu. Mě se do té Vojtovky nechtělo, ale dělám to pro malýho a on si to pak pamatovat nebude. Dycky mě vytočí, když tchýně zavolá a ptá se co cvičení - jako to by mi nevadilo, ale následně se zeptá tónem, ze kterého zuřím, jestli teda vidím nějaké pokroky 😠 😠

denousek
autor
22. zář 2008

holky prosiiiimmmm
co ty fusaky jak je mate dlouhy ☹ ??

martinataylor
22. zář 2008

ted malá chrní,mám ho v ložnici ve skříni,tak až ho změřím tak ti pošlu,ale je to od emitexu tak si ho najdi na netu... 😅

norma
22. zář 2008

Denoušku,my máme fusak dlouhej 98cm.

martinataylor
22. zář 2008

Kolčo my měli super vztah,říkala jsem že mám nejlepší tchýni na světě...možná jsem reagovala hystericky když jsem měla popito.....ale tímto mě uplně zničily...a ty tu vojtovku cvič,když je potřeba,kamoška chodila na to s malým a malej se strašně po tom zlepšil,neuměl si sednout nic a po cvičení začal lozit sedět a ted lítá po svých...strašně mu to pomohlo a tchýni řekni že pokroky vidíš že jsi nadšená atd.....i když to nemusí být pravda..... 😀 😲

denousek
autor
22. zář 2008

aha jo ten dvojdilnej...

di.y hol.y hele me nefunguje pismeno ta. mi asi nebudete rozumet ... do.azete si to domyslet .tery mi nejde ,,,,,,,
nevite .de je v pv opravna pc no ani otazni. mi nejde 😠

kristyan
22. zář 2008

Ahoj tak mi jme nemocní malá má rýmu a celou noc se nám dávila soplíkem jak jí to teklo do krku tak se jí navalovalo taže jsme nespsli.dostali jsme mucosolvan a pamykon .
Jo a ptala jsem se jí co mám dělat když se tak často budí v noci tak mám uvařit klasickou krupici no mám přesej postup jak to mám dělat namočit do vodyt atd. tak jsem zvědavá

martinataylor
22. zář 2008

Krystian jestli ta krupice zabere,tak dej vědět....my máme ty homeopatika a čajík na sladké sny a zdá se mi že spí lépe... 😀 ,tak doufám že se to nepokazí

kolca
22. zář 2008

kuk, tak jsme doma. J. přibral za měsíc jen 310 gramů. Váží 6410 gr a měří 65 cm - ve 3 měs. a 3 týdnech. Jo a konečně nás naočkovali. J. teda řval jak tur ale teď doma už se chechtoší.

abinka
22. zář 2008

Marti tak můžu ti sklidem napsat že jsi naštvaná právem jsem naštvaná s tebou. 😠 Jak si může dovolit odejít od dítěte když ho ani nezná?? 😠 Jasně jí řekneš že se budí.Máš plné právo se zlobit na tchýni a bát tebou tak jí to dám pěkně vyžrat.Já bych jí hned řekla jak by bylo jí kdyby jí někdo zavřel samou v cizím pokoji a mohla by volat jak chtěla a nikdo by jí neotevřel?To je to samé proto dítě.Nechápu takové lidi.Je smutný že si myslí že to přeháníš ona je ta která to přehání.Podle toho jak si tu píšem si myslím že jseš super máma která chce vše nej.. pro své dítě a jestli to nedokáže pochopittak to je smutný ☹ Stůj si za svým a kašli na ní. 😉

kolca
22. zář 2008

Marti s tou Vojtovkou, já opravdu pokroky vidím, i dětská nás dnes chválila.
A ty nesmutni, byla jsi v právu.

denousek
autor
22. zář 2008

cau holky jak je..pocasi nic moc co..vysli jsme ven a zrovna zacalo poprchavat ☹

marti zapomen na to je to fakt blby jak to muze udelat kdyz se sama s hlidanim nabidla to fakt nechapu....nemela se nabizet no...kazdopadne neves hlavu ...stalo se...i kdyz me by to taky strasne mrzelo páč mám s tchyni taky bezva vztah ..fakt bych nevedela jak takovou situaci resit...a co tvuj je aspon pri tobe??...

kolco jak vidim krasne rostete toto leti co...

martinataylor
22. zář 2008

JO jo Pétulka stojí při mě...kdybych ho neměla tak nevím....my byly venku před obědem skoro hodku a ve 3 přišla mamka moje s babčou mojí tak šli vozit,tak jsem si v klídečku pouklízela.Aspon že někdo má o maličkou zájem... 😵

abinka
22. zář 2008

Tak yzapoměla jsem napsat že jsme dnes byly na kontrolu toho srdíčka a má tam malou dírku tak by to mělo být v poho,ale pro jistotu za rok znova.
jinak my venku zmokly 😅 ale dobrý 🙂

denousek
autor
22. zář 2008

marti co mas z toho fakt....tvoje maminka ti to urcite vynahradi i za druhou babi....no a aspon je tvuj pri tobe vis a nebude te tam treba nutit jezdit kdyz nechces...aspon on taky chape ze to jeho mamka prehnala vis....mam kamosku ktera ses nesnese s tchyni a ten jeji je proste pri tchyni proste je to mamincin mazanek vis jak je z toho napsarsky..ale co nadela...taky se uz hodne nabrecela....ty jo a ajk pises ze jste vychazeli dobre,snad me to nepotka mi vychazime taky dobre ale tak nikdy nevis ze....pretvarovat se rozhodne nebudu kdyz se mi nekdy nebude neco libit...

abinka
22. zář 2008

Marti třeba to nebude tak horký jak to vypadá.Když se dozví že tam nechceš jezdit a její syn je při tobě tak si třeba uvědomí,že to přehnala a bude dobře.Neber to hned tak že je mezi vámi konec.Každý udělá nějaký kopanec.Třeba až se jí to rozleží v hlavě tak se omluví 😉

Víš kolikrát jsem musela já něco spolknout aby to bylo v poho 🙂 Ty děti ty babičky potřebujou.Tím jí nechci bránit.Neboj bude dobře hoď to za hlavu 🙂

abinka
22. zář 2008

Jo jinak když jsme u těch babiček tak tchýně je fakt zvláštní člověk v životě si s tím člověkěm rozumět nebudu má úplně jiné priority ale co se týče malého tak se oněj umí postarat tak aby vůbec nestrádal.No a moje mamka tak ti bydlí 150km daleko a viděly kluka při narození a pak jeden víkend když jsme se sešly u mojí babičky 😒 Pořád mají výmluvy jako že musí šetřit aby si opravyly barák co teď koupily s bráchou a že jim uteklo prvních nejkrásnějších 9 měsíců života jejich prvního vnoučete je vůbec netankuje.Takže taky máme super babičky 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru