Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
23. zář 2008

Ahojky holky,to byla noc,koblížek usnul nečekaně ve 20 hodin,ale za to pak byla co hodku vzhůru.No lepší když usme po té 9 to aspon chrní... 😀
Co ty Kristyan a krupice,má to efekt... 😀

Jo jo holky,říkala jsem Pétovi,že třeba jim to docvakne později až zjistí že tam z malou nejezdím,uviídme,chce to čas....Nejvíce je mi líto Pétu a Klárinky,o mě vůbec nejde.....
Právě jsem čekala aspon sms,že je to mrzí atd....ale oni místo toho řeknou když jim Péta hned večer volal,že se nic tak strašnýho nestalo....tak když nestalo,tak at si to myslí.......já mám pétu a klárinku a to je moje všecko!!!!!!!

Jo jo Kristyan ,vidím že i u vás to není nejrůžovější.... 😉 a ten dortík platí,pak se domluvíme 😉

martinataylor
23. zář 2008

Holky a co ten srazík tento týden,nic? co tak ten v pátek,mělo by být fajn počasí... 😉

abinka
23. zář 2008

Marti a víš aspoň proč tak špatně spala??To je hrozný.Neměly jste přetopeno?Nabo byla málo unavená co??

Na to aby si to uvědomila je brzo.No jak chvilku vnučku neuvidí tak jí to moýná docvakne.Já si to taky říkám moje rodina je můj chlap a hlavně mé dítě 😉

Jinak já se srazíkem na pátek souhlasím 😉 Kristy co ty?? Mám s tebou počítat??Co ostatní???

kristyan
23. zář 2008

no já mám volat dr. ve čtvrtek co mála tak vám dám vědět ale jelabych potřebuju zase změnit prostředí pokecat z někým a co dopoledne se vám nechce třeba kolem 9-10 hod já se vždycky nemůžu dočkat do odpoledne 😉

Jo a krupice nezabrala snědla to skoro všechno tak 1,5 deci a ještě ode mě a usnila v 19,00 a v 22,30 zase prsenko no a pak co 1,5 až 2 hod se budí no mazec doufám že je i tou rymečkou a až nebude rymenka tak to bude zase jao dřív nebo mě raní

megee
23. zář 2008

jo Marti já to mám zase naopak bydlíme s přítelem u jeho rodičů a jeho mamka by zase Domču hlídala pořád což štve mě protože to nepotřebuju a navíc máme na všechno odlišný názory takže pro změnu řeším, že co mu já zakážu ona mu dovolí a tak různě navíc absolutně nerespektuje moje rozhodnutí ohledně výchovy Domču...říkala jsem jí at na něho nešišlá a ona to dělá pořád... no nejradší bych odtud vypadla ale bohužel to momentálně nejde tak nevím jak dlouho to ještě vydržím, ale brzo se asi naštvu a už nebudu slušná...

abinka
23. zář 2008

Megee to se klidně naštvy nemá ti do výchovy co kecat.To žvatlání by se dalo přežít ale aby dovolovala co zakáet to ne.Říkej jí to klidně tisíckrát že si to nepřeješ možná si to zapamatuje 😀

Bože ty babičky 🙄

denousek
autor
23. zář 2008

kristyan tobe se mala porad tak budi ty joo....a das ji treba nekdy k babicce na hlidani??jako pres noc??

tak jak vidim vsichni resi to nekonecne tema tchyne.... 😀

holky nemate nejakeho znameho co chová jorkšírky??díííkkkkyyyy

martinataylor
23. zář 2008

Holky to je fakt téma ty babičky 😀 ,to je děs..radši toho necháme.....tak se domluvte holky,taky chci vypadnout...ani dopoledne mi to nevadí,vezmu ji sváču s sebou a spinkat bude v kočáře....nějakoto zvládneme. Za chvíli mám namířeno na pojištovnu metalku,chci se tam přehlásit ze všeobecné i malou,tak jsme zvědavá jestli tam vůbec s tím naším zlatíčkem dojedu... 😀 Chtěla jsme jed s tátou,ale než dojede z práce tak tam mají zavřeno,v pátek tam nejsou,,to jsou taky pracovní doby,zítra mají jen do 15 hod.to tatka taky nezvládá...

Megee a my se taky slezeme určo,máme to od sebe kousek,jak půjdu na procházku s keysi,chodíme na sídliště svobody,tak ti písnu a můžeš s náma když budeš mít chvilku.pošlu ti mobil..

kristyan
23. zář 2008

no jak ji mužu dát k babičce když ji kojím celou noc leda že by se babi rozkojila když potřebuju tak hlídají přes den

denousek
autor
23. zář 2008

😅 to je pravda no....no vojta asi spi od malinka ptz je na umele vyzive no....neco na tom bude

co ty jorksiry nemate nekkdo?

abinka
23. zář 2008

Mě dopoledne nevadí naopak sedí mi to víc 😉

Psy chová od souseda tatík na prodej tak určo má i tohle.

denousek
autor
23. zář 2008

abi a on ma nejakou chovnou stanici??nemuzes se sím sííímmm jen zeptat toho souseda jestli ma i jorkšíry??ale jen bez papiru...

abinka
23. zář 2008

no bez papíru bych řekla že mají.nevím jestli je to legální chovná stanice.myslím že jo a občas od nás chcou hodit na net inzerát a myslím že se tam jednou dával jorkšýr.Odpo jak přijede z práce tak se ti zeptám.Někdy se vrací k večeru no ale do večera to bude 😉

megee
23. zář 2008

abi ono by mi to žvatlání nevadilo kdyby aspon žvatlala normálně 😀 a né věty typu ty ale krásně hajováš atd.. 😒

denousek
autor
23. zář 2008

dekujiiii to by bylo super a nevis kde ten jeho tatinek bydlitaky v Přemkách??víš jak shaním Jorkšíra ono to vubec nespechá nejlip na vánoce či na jaře ale prostě aby to byl fakt jorkšír,,,,kamoška si koupila jorksira a ted z neho ma 10 kilovyho pejsana 😅
tak ho potrebuju sehnat nekde tady aby to byl fakt ten malilinkatej pejsanek a at muzu videt poradne i rodiče vís.....
tak dík moc nespecha vsak jak ho potkas tak budu rada kdyz se mi zeptas 🙂

abinka
23. zář 2008

mege 😀 😀 😀 🙂 🙂 no coment
No oni se tím prodeje živý takže by si něco takového nelajzly,zjistíma uvidíme 😉

kolca
23. zář 2008

ahojky,

a v kolik byste to viděly v to odpoledne? My to dřív jak na 10 nestihnem 😅

denousek
autor
23. zář 2008

jo abi diky budu cekat jdu varit tak se mejte paa

kolca
23. zář 2008

holky kuk do mého albíka na našeho špekounka 😀

megee
23. zář 2008

kolco máš tam moc hezký fotečky a Jaroušek je úžasně roztomilej 😀 , nejvíc se mi líbí tam ja pase 😀

abinka
23. zář 2008

kolčo je sladkej a není špekounek je jen vyvynutej 😀 je fakt krásnej.já chci taky mimi 😢 😢

kolca
23. zář 2008

Holky dík,

Abi prosímtebe, dyť Pepča je ještě taky takovej mimoušek sladkej 😉

kolca
23. zář 2008

teda spíš batolátko, ale sladký 😉
A Dominiček taky 🙂

kristyan
23. zář 2008

Ahoj učastníci srazíku v 10,00 v parku na obvyklém místě v pátek

norma
23. zář 2008

Kolčo je sldoučkej,a není žádnej špekounek.To já mám špekounka,opravdu 😀 .

denousek
autor
23. zář 2008

přemyslim že bych se pridala ale me asi nikdo nehodi zkusim se zeptat mamky zda by me nehodila no....treba jo....uz bych vas chtela poznat ...

abinka
23. zář 2008

kolco tak já si pamatuju mimi a teď už je to jak říkáš batolátko ale zlobivý naní nad to když tak hajinká.Chosínek je totiž rychlej jak střela.takže mám co dělat abych ho uhlídala a le to asi každá maminka 😉

denousek
autor
23. zář 2008

to mi mame doma taky pruzkumnika...ani se nestacim vzpamatovat a uz hrabe ve skrinkach,okukuje zastrcku ! a draty to jejeho...od tv od oc...no konec....kvetinace na zemi o tom si muzu nechat zdat 😀

norma
23. zář 2008

Abinko vidím,že prodáváš sporťák?Máš vyhlídlý nový kočár?Já už jsem pokukovala po golfkách pro Adámka na jaro.

abinka
23. zář 2008

No my už máme nový,táta chtěl tříkolku tak nám jí koupil a tohle prodáváme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru