Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
23. zář 2008

Tak holky v pátek v 10 hod.platí.... 😀
Měla měla ted pád,otočím se a leží na zemi a řveme a řveme,spadla na záda a bouchla se do hlavy ☹ ,jsem kopyto,ani ji neuhlídám....

abinka
23. zář 2008

Marti z toho si nic nedělej pepíček se bochá do hlavy asi tisíckrát za den.Je zbrklý po mě 😅
Zrovna se chci zítra zeptat jestli takový množství úderů do hlavy nemůže zanechat následky 😅 Jenže to fakt nejde ho uhlídat 😒

Tak to je super že to platí 😉

martinataylor
23. zář 2008

Dnes jsem letěla na metálku se přehlásit,tak mi přehlásili jen malou,dostal ijsme 900 kč poukaz do lékarny a já se jdu přehlásit zítra,pač potřebují papír ze sociálky,od kdy pobírám mateřskou.To lítání po uřadech mám fakt ráda 😝

Jinak mi dopoledne volala tchýně,odlítali do Řecka na dovolenou a akorát mi řekla,že jsou na letišti,at pozdravuji petu a malou.Tot vše o sobotě ani zmínka.A Péta mi říkal,že mu říkala,že se o tom už v životě nechce bavit.....Že ju to mrzí a že ji mrzí i to že jsem řekla že už jiim nedám malou a že tam nepojedu....ale co se diví......

Holky tak na pátek se těším,doufám že malá bude v dobrém rozpoložení at si to užijeme.A dnes jsem mluvila s Petovou sestřenici,chodí do solné jeskyně s malým,má teda 3 roky,ale říkala že klidně tam můžeme jít i my s mimčama,že mohou lozit i po té soli a hrát si s hračkama akorát dát pozor at si pak nechytnout do oka,bude je to štipat a at to nepapají.A pak jsem se ji ptala,jestli je tam zima a ona že ani ne,ale že když řekneme,tak ta paní nám tam klidně přitopí....

Tak jak se mimoušci uzdraví,tak bychom to mohli zkusit,co říkáte maminy....

abinka
23. zář 2008

Marti tak to je fajn s tou jeskyní

Holky co říkáte na tu žloutenku 😢

norma
23. zář 2008

Holky,je to pravda,že ta žloutenka je už na Prostějovsku?Před chvílí mi to říkala tchýně.

abinka
23. zář 2008

to je hrůza snažit se pořádně na nic nesahat a kdž tak se umýt ach jo ☹

martinataylor
23. zář 2008

Fakt? to jsem neslyšela?Já jen vím že je na pardubicku a v Praze?To je děs...tak holky umývat a umývat...
😒

abinka
23. zář 2008

no a teď i v brně nějaký chlap se vPraze nakazil jezdí tam pracovně.četla jsem článek,že to rozšířily narkomani takže je to hlavně na nádraží a v různých pajzlech no prostě všude kde se vyskytují.No a pokud je to na nádraží takže je to všude
😒

verdik
23. zář 2008

ahoj holky, ke srázku se v pátek přidáme s Adámkem ,kdyby nám do toho něco vlezlo ,ještě napíšu
Adámek ma kristyan taky rýmu, zkoušela jsem odsávat, ale je to spíš ta zadní rýma a chrápe a tím, jak chrápe tak se budí, takže taky spaní nic moc
kolči Jaroušek je krásný, má faldíčky,ale žádný špekounek, všechno vyběháte 😀
žloutenka fuuuuuuuj, pořád se umývám ,jak dorazím z nějakého obchodu a chytám na kliky, já jsem byla který si den v parku s malým u rybníka a sedla jsem si na lavečku a jak tak sedím a koukám pod nohy, vidím rozházené injekční stříkačky použité, punčocháče, to používaly místo škrtidla- úplně se mi navalovalo a to si tam chodí hrát děti a to víte, že zrovna prckové takové věci nenechají na pokoji a hned se to snaží prozkoumávat, takže abychom měli pořád oči jak orel
a s těma modřinama a padáním, Adámek dnes taky narazil lícní kostí na roh a má modráka a ten řev, au, au ☹
marti s tou tchyní, když se nabídla, že bude hlídat, měla hlídat anebo,když už se chtěla tam přijít za váma podívat, měli jste se na chvilku vystřídat aby tam Klárinka neby sama a bylo to, já vím, že to zamrzí a teď jsi naštvaná, ona nevidí v tom co udělala žádný problém,ale Klárinka babičku má určitě rádá a babička Klárinku taky, a tak čas to zahojí a zas bude dobře, jsme na světě jen jednou a na všechno špatný se dá zapomenout, možná se mnou nebudeš souhlasit,ale to přejde a bude líp,uvidíš 🙂
kristyan moc děkuji za fotečky dortů,pak se taky domluvíme, možná budu potřebovat teď na říjen , mladá má krásných 18, jéééé, trošku jí závidím, já jsem se holky přistihla, že nechci vůbec stárnout 🙂
zatím pa a hezký večer Ilča

martinataylor
24. zář 2008

Ahojky,tak ted jsme se vrátili od dr.Malá má po odečtu 38,6,ale je jinak v pohodě.Tak ji prohlídla a má chycenej krček,má ho zarudlej s puchýřky.Takže bohužel na srázek nemůžeme,tak jsem se těšila,kruci... No hlavně at to brzy přejde,když bude mít do pátku vysoké horečky pořád,tak máme přijít.

denousek
autor
24. zář 2008

abinko jo jak je to na nadru tak je to v prd...
a ted si holky vemte ze vy sice si hned doma umyjete ruce ale sahnete na kohoutek umyjete si ruce a zase na nej sahnete takze ono to ani uhlidat poradne nejde no....to je smutny a ze na to nejsou vakciny o tom uz ani nemluvim ☹

verdiku tay v Pv byli strikacky ?? 😕 😕 😕
tak to slysim poprve to snad ani neni pravda ty jo.....

marti a nejde na vas ta sesta nemoc??ale as ste jen nachlazeni kdyz to mate i v krku no nedivim se,ted je to pocasi takovi divoky no...

kristyan
24. zář 2008

Ahoj tak mi už tu rýmečku máme husčí a tak doufám že už se to chýlí ke konce odsáváme a to je mazec ale pomáhá to.

Marti to je škoda že nepřijdeš ale hlavně at to brzo vyléčíte.
Verdík je dobře že dojdete no ale jak se tak dívám z okna tak to je hnus doufám že takhle nebude i v ten pátek!!!!!!!!!!!
Kolčo já si taky nemyslím že je Jaroušek špekounek je to pěkný mě se takové miminka líbí přesně taková byla Kristýnka a ted je v skoro v pěti letech jak vyžle má 16 kg všechno jí padá a nachce moc jíst .
Deny a co ty dojdeš taky?
A Abinka ta asi ještě spí nená zaplé ani ICQ 😉

denousek
autor
24. zář 2008

kristyan jestli me mamka hodi ale nevim nevim zda se bude moct trhnout z prace ja jsem ji prosila ale ona sama nevi...dela kousek od domu na radnici vis 😉 tak uvidime rekla jsem ji jestli by me hodila jen na kraj pv no ze to do parku dojdu tak uvidime no....a jestli ne tak bohuzel... a to pocasi je taky vazne skveli 😠

martinataylor
24. zář 2008

Holky co dát malé tak na průjem? ☹ 😖 😢

kristyan
24. zář 2008

Ahoj marti já navrhuji rýžový odvar do 1/4 l vody vyvaříš 1 lžísi rýže a do toho jí uděláš UM jinak nevím nebo mrkev rozvařit

abinka
24. zář 2008

Marti ten rýžový odvar by měl zabart 😉 že by zoubky???

denousek
autor
24. zář 2008

marti me taky radila dr tu ryzi..

normalne ryzovou kasi co se dela do mlika (takze nemlecnou!!) misto do mlika to udelat do vody....a treba osladit glukopurem....neni to tak hrozny my jsme to taky jedli ....

martinataylor
25. zář 2008

Ahojky holky já ji vařím ted rýži,mrkvičku,černý čají a banán bude mít,jestli ji to nezabere,tak půjdu zítra s ní radši k dr.at nám na to něco dá...Jinak papká a pije pořád stejně.... 😒

denousek
autor
25. zář 2008

taprodám téměř nový-používaný cca 3 tydny -fusak do kocarku,je nádherně teploučky má uvnitř beránka,po stranách zipi a vrch na hlavičku miminka jde stahnout ...NC 699,- nyní 389,- možno zaslat poštou .. cerny caj jsme taky meli pit ale to neproslo ani kdyz byl oslazeny jak hrom....

marti shanela jsem pro tebe tan ramecek ale nikde nic,v casaku uz neni,,,na netu uz neni...tak jsem psala do redakce a napsali mi tohle ..

Dobrý den,

Bohužel tento titul není u našeho dodavatele k dispozici. Pokud bude možnost zařadit ho opět do nabídky, samozřejmě jej uvedeme.

S pozdravem

Zákaznický servis-Popron

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

abinka
25. zář 2008

Marti a co ty zoubky???Sahá si do pusenky???

kolca
25. zář 2008

dobré ránko,

to je venku zase hnus ☹

denousek
autor
25. zář 2008

jezisi marjaaaa co sem to tam napsala nahore 😀 se mi to tam okopirovali ze schranky sorryy 😅

verdik
25. zář 2008

ahoj,

kolci už mi z toho deště hrabe, včera jsme nebyli ani venku, tak jsme spinkali doma , teď jsem dala Adu do postýlky , ale po obědě jdu ven, snad se ten déšť už zklidní, doufám, že zítra pršet nebude, dorazíte do toho parku na těch 10někdo zítra??? ať vím.martinataylor asi ne, to je jasný, když je malá nemocná, co kristyan ty a abinka a kolci ty s Jarouskem??? ˇ
Adámek má kristyan taky rýmu, prostříkávám mu to tím sterimarem bebe, mořská sůl a zkouším odsát , ale nic moc, tak jestli je to ta zadní rýma, chrochtá a noc nestála za nic
jo holky budete mimouškům kupovat kombinezu na zimu, dejte tipy, kde jste nějaké hezké viděli.
mladá jede o víkendě na vinobraní, ta se má, hned bych jela taky, tak snad bude hezky a konečně těch 18 stupnu, jo holky ještě mi napište , jaké děláte prckům máčenky a jak děláte rajskou nebo pokud jste už dělali svíčkovou, děláte ji taky s jogurtem activií??díky , já fakt už nevím co vařit a už vůbec nevím co vařit sobě, občas se minu, ale pak mám hlad a pořád něco poďobávám a tak raději ten oběd , zatím pa, jdu žehlit ☹

kolca
25. zář 2008

tady včera po obědě pršelo jen trošku, spíš poprchávalo, tak jsme venku byli. Dnes tu prší dost, tak doufám, že přestane a aspoň na chvíli půjdem.

Já dorazím. Akorát teda doufám, že nebude pršet.

martinataylor
25. zář 2008

Abinko představ si,mám kamošku z Olmika a ten její malej má tu lišej na krku jak tvůj pepíček,a rozlezlo se mu to na obličej a tak mu dělali stěry na kožním a zjistili mu 7 bakteríí v těle.Má je v dýchacích cestách a ve střevech.Tak to je mazec.Nepíši ti to abych tě strašila,ale jen jsem si na tebe vzpomněla že to pepíček má taky

Jinak malá kadí furt jak vzteklá,ale už ji to tuhne,už to není voda jako dopoledne...tak snad to bude o.k,a horečku taky nemá.Já si osobně stejně myslím že to budou zuby,dr.říkala že to na zuby nevypadá.Ale to mi říkala i minule v poradně a za 2 dny jsem ji našla zub.

Malá mi od rána do tedka a to je po 18 hodině ,spala za celý den 35 minut,to je šrumec co?

martinataylor
25. zář 2008

Jo a verdíku kombinezu mám od kamošky,růžovou a na kapuci jsou ouška,tak když bude velká zima tak ji do toho budu muset dát,ale s tou mojí vzteklinou nevím nevím,je to myslím nextovka.Fakt užasná a pak mám od ní zimní bundičku a k tomu jde připnout na nohy takovej fusak,je to super,že když bude v kočáře tak jit o připnu a je jak ve fusaku a když bude chodit tak ji to odepnu a má jen zimní bundičku.Ta kamoška má krásný věci a jen nextovky ale bohužel jen po holčičce,sice má ještě dva kluky ale ty už jsou ve školce a ve škole tak ty už nemá...No jo máma 3 dětí....divím se jak to zvládá.... 😝 😉 a z toho je ten prostřední je orpavdu hyperaktivní,tak sním si užívají .... 😨

denousek
autor
25. zář 2008

holky kdo jede zitra na ten sraz?? 😕

kristyan
25. zář 2008

No já navrhuju to rozhodnout ráno

kolca
25. zář 2008

Kristy a v kolik tak? abychom se dyžtak s J. stihli vypravit. Písnu Ti do IP telefon ju, nebudu ráno zapínat pc

denousek
autor
25. zář 2008

a co je s abinkou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru