Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
16. lis 2007

hmmm skoda.....

abinko tak si asi pepca vezme dovolenku no...se mnou bude mila tyden doma jak prijedem z porodky 😵 ale on kdyz je doma tak ho stejne kazdej otravuje ze potrebuje neco na aute tak on hned leti do dilny,,,babizny jdu do vany paa

abinka
16. lis 2007

no on už má dvolenou jen na vánoce,ale šéf počítá že bude Pepča doma.Taky jdu do vany

misalka
16. lis 2007

jj mějte se... zas někdy

abinka
16. lis 2007

halky já jsem tak strašně oteklá ☹ Jsem jak medvěd.Taky otýkáte?????

denousek
autor
16. lis 2007

ja vubec..zatim...ale to sem rikala i o striich ze zadny nemam a ted mam plnej pupek... ☹

abinka
16. lis 2007

no buď ráda mě už to i bolí jak to je nafouklé tak mě to pálí a řeže. ☹

abinka
16. lis 2007

Tak jo mějte se krásně.Já jdu šinkat.Tak krásnou a klidnou noc všem.pa

denousek
autor
16. lis 2007

holky moje mamka je ucetni sem trdlo 😀 tak prej muze vzit tatinek manzelku nebo druzku k dr normalne si veme propustku a ja mu ji potvrdim... 😉 jdu taky sinkat paa

martinataylor
17. lis 2007

Ahojky holky,Abi ty bydlíš v Přemyslovicích?Tama jezdíme na chalupu do Klužínka u Konice.A neotíkám vůbec,mám 9 kg navrch a mám jen bříško,nikam jinam mi to nevlezlo.
A stím doprovodem k dr,přítel může,máš Deny pravdu,potvrdíš mu ty u dr jeho propustku a není problém.

misalka
17. lis 2007

ahoj holky, no s těma otokama, já otékám trochu na rukou a na nohou, ne nějak dramaticky, ale prstýnky jsem musela sundat, jednou v noci mi začly modrat prsty... přibrala jsem zatím 12kg, mám to hoooodně v bříšku, hooooooooooooooooodně v prsou a trochu v nhách a v zadku, strie zatím nemám a doufám, že se už neobjeví, manža mě poctivě každej den maže bříško a masíruje... a jak se jinak máte?

swetlus
17. lis 2007

Ahoj tehulky. ja vas lituju ze chudinky otekate, ja byla taky jak meloun. Ale zase verte mi ze bude hur, jak se mimi narodi tak budete utahane, nevyspane...ale zatim to vsichni prezili zejo 😀

S tim paragrafem teda nevim nevim, asi zalezi i na zamestnavateli ale u nas by manzu na doprovod k Dr urcite nepustili. Ja jen vim ze ma narok na placene volno na dovoz i odvoz z porodnice a na dobu u porodu ma narok jen na neplacene volno..ale volno dostat musi. Jinak pokud jste nemocne tak narok na paragraf asi tatka ma, pac to pise vas obvodak takze zalezi jak se domluvite s nim. 😉

denousek
autor
17. lis 2007

marti no on kazdej rika neco jineho ....ty nazora se hrozne rozchazi kazdopadne to zkusime jak budu mit jet k dr ted milak marodi tak me tam veme snad mu kontrola neprijde.... 😀

misalko ja nastesti otoky vubec nemam a jeste jsem vubec nemela mam cca 11kg nahore...a strie??no to jsem si rikala taky ze se mi snad vyhnou a zakrikla jsem to ☹ uz mam nejake na brisku na leve strane 2 tlustsi trhlinky a na prave vic malinkejch jako kdyz me nekdo pocmrka propiskou 😀

swetlus tak to si me teda uklidnila ze bude hur 😀 😀

misalka
17. lis 2007

já těhotenství zvládám v pohodě, horší manža, jak mi roste děloha tlačí mi na plíce a na bránici a strašně chrápu, prý jako starej chlap, manža nemůže spát, ten bude na mimi připravenej, horší já, já spím jako zimní medvěd... jsem zvědavá jak si zvyknu v noci stávat k malé...takže hůř bude pro mě, pro mažu jsou noci těžké už teď 🙂

denousek
autor
17. lis 2007

no to zas myho milaka jen tak neco nevzbudi ten kdyz usne tak spi jak zabitej!!me vzbudi kazdej sramot!!takze on by malyho nechal asi uřvat....ja jsem tak zvedava kdy asi porodim...uz si moje rodina zacina tipovat 😀 tak uvidime...jo a ted kokam ty budes mit Natalku??jjeee....tu ma segra ted ji byli 3 mesice 😉 valim na kute

martinataylor
18. lis 2007

Ahojky holky
Deny tak to jsme na tom stejně,můj Péta ten spí jako zabitej,o ničem neví,za to já.Mě vzbudí všecko,nemám moc tvrdý spaní a ted už skoro nespím vůbec,než najdu polohu nějakou,no hrůza.A jak píše swetluš že bude ještě hůř,už mám z toho obavy.
a co se týče poslýčků?Nevím dens je mi od rána nějako divno,připadám si jako bych měla dostat měsíčky a z toho mě začne bolet v kříži tak nějako zvláště,tak nevím jestli jsou to poslýčci nebo ne,jestli není brzo.Mám to 5 týdnů do termínu.Tak poradtě holky.

denousek
autor
18. lis 2007

marti no to urco neni brzo,,,me uz poslicci zacinaji zlobit taky hlavne v noci..tak me rozboli kolikrat bricho ze uz pomalu budim manzu a jedu rodit 😀 ale jak se zajdu vycurat a trosku to rozchodim tak dobry...horsi jak z toho budu vedle az to proste jednou nerozchodim.... holky kolik mate koupenych papirovych plenek??ja mam jeden balik huggies tam je jich myslim 60 nebo tak nejak a ted mi sestrenka prodala papmpers 98ks za 300kc ptz jeji mala uz se do nich nevejde a segra mi jichc chce prodat jeste 50 a ja nevim neumim si to spocitat abych jich pak uz nemela moc....jinak uz mate taky asi vse nachystane co,,,,

marti a ty uz si byla v porodce v poradne??

misalko a ty tam jdes kdy??zase budu vyzvidat co a jak 😉

abinka
18. lis 2007

čaute maminy,

Marti vůbec netuším kde ty Klužinky jsou.Bydlím v Přemkách 2 roky tak okolí moc neznám.Holky já vám tak závidím,že neotýkáte a nebo jen trošku.Já jsem jak meloun ☹ i v obličeji jsem nateklá.Už abych rodila aby to ze mě všechno sjelo. 😢 A strie ani nemluvím.Mažu se od 3 měsíce pravidelně 2x denně a je mi to prd platný.

Swetlus to si nás hodně povzbudila 🙂 Bude hůř.Snad jsou dny kdy člověk načerpá sílu ne?????????????

Jinak náš tatínek spí taky jak dudek a mě probudí vše i to že se převalí. 😒

Marti jak píše Denoušek brzy určo není.Některé holky poslíčkovaly i měsíc před porodem a některé den před porodem.Já to mám to samé.Jen doufám že nebudu čekat měsíc na porod. ☹

Denoušku tak miminko prý spotřebuje ze začátku průměrně 10 plínek denně.Já mám jeden bylík do porodky a 3 ještě doma a pak se uvidí jestli koupíme větší nebo ty samé.

denousek
autor
18. lis 2007

cauky gabi... 🙂

takze mas dohromady 4 baliky po cca 60ks jo??a jaky sis koupila plenky??ty babylove??

Kluzinek vim kde je mam tam kamosku kdyz jsem byla mladsi tak jsem k ni jezdila 🙂)

abinka
18. lis 2007

ahoj no mám Pampers ty oranžové.strašně si je tady holky pochvalují a je jich tam 72ks

denousek
autor
18. lis 2007

ty brdo ty mas teda plenek to je dobry no snad to vyuzijes ze....ja nevim ja jsemzase na papmpersky neslysela moc pekne veci ale tak taky balik zkusim....a pak mam ty huggies....ja jsem myslela zemas babylove ale to mas teda asi ty vlhcene ubrousky ze??no uz aby to bylo ze...me dnes zase v noci vzbudila takova bolest ale ja nedokazu rict kde to je jestli v kloubu nebo v brise radsi to reknu dr...

abinka
18. lis 2007

no abylove mám ty ubrousky a podložky na přebalování.Nebojím se toho že bych to nevypotřebovala.Jsem viděla jak to letělo u sousedek.No já už jse z toho taky doblblá.Taky nevím kde mě bolí.Něco na mě leze.Nemůžu být nemocinkaná ☹

denousek
autor
18. lis 2007

ty jo to nerikej ani ze srandy kdybys dostala horecky tak jedes rodit hned!!takze cajicek s medikem a pod perinku jasny!!luda uz tyden marodi zitra jede na kontrolu ale jeste bude asi doma ptz je to furt stejny taky mam strach abych to nechytla ale prave na me jen tak neco nevleze ja mam odolnou imunitu,nastesti uz jsem nebyla tak 10let nemocna no ale to je zakon schvalnosti ze....ted cucim uz ses 36TT JO??ja zitra 34 ty uz to mas dobry taky bych to posunula aspon o tech 14 dni ale zaplat panbuh ze uz je zitra aspon 19.listopadu,smarja ,toto leti......ted si pamatuju jak byl dubec a obevila jsem na testu // 😵

denousek
autor
18. lis 2007

teda duben 😀

abinka
18. lis 2007

no jo letí to.Ani se mi to nechce věřit že už je to těhu pomali u konce 🙂
Já už beru 2 měsíce vitamín C a pořád jsem taková všelijaká ale teď už mě i bolí v krku a cítím jak jsem zahleněná.Jak to myslíš že bych jela rodit????

denousek
autor
18. lis 2007

tak kdyz ma clovek jako tehotna zvysenou teplotu tak to vyvolava porod to si neslysela??nekde jsem cetla ze kdyz mas vic jak 38,3 nebo co....me boliva v krku po ranu... tesis se k dr??sem zvedava co ti rekne...praus ti dal taky nejakej papir ze

abinka
18. lis 2007

jo slyšela ale nějak jsem nezkoumala proč yb to mělo vyvolat porod.
Ani se k ní netěším.Spíš mám radost z toho že jdu k ní naposledy.Jo papír mi dal ale jí ho ani ukazovat nebudu.Stejně mi řekne jak minule že se budu muset domluvit v porodnici.Takže to nemá smysl ani vytahovat.Spíš se bojím váhy,protože jsem během té doby pěkně natekla.

Teď bylo pěkné pozdvižení na prosincovkách.Janička myslela že začaly kontrakce.No já si myslím že to ještě klidně může odrodit.

denousek
autor
18. lis 2007

no to jo to muze klidne muze v noci jet jdu se tam mrknout na chvili tak tady koncim pak se natahnu me tak stve ze me boli v te kycly nemuzu ani spat fakt me toho boli cim dal vic uz si pripadam jak hypochondr...no jo ty tam jdes vlastne naposledy co....tak nic zatim se teda mej vsak pod na prosinec jestli chces zatim pa

martinataylor
18. lis 2007

Deny v poradce jsem ještě nebyla,6 prosince jdu ještě ke svému na gyndu,to budu ve 37 t a pak mě prý předá už porodnici.Plínek mám zatím jeden balík po 44 ks,ten si beru sebou, v týdnu jdu koupit další.A budu dokupovat postupně.
Ale kupovat budu plínky jen pempers,prý jsou nejlpeší.
Dnes jsem si zabalila částečně kabelu do porodnice a jinak mám vše nachystané.

Strie nemám zatím žádné.Pempesr mám taky ty oranžové.
Deny jak se ta kamoška jmenuje?
Taky jsem slyšela,že horečky v těhotenství vyvolávají porod.Tak se taky snažím abych něco nechytla.

denousek
autor
18. lis 2007

no to pujde tezko neco nechytit v zime ze... no jmenuje se Verca Maliskova rikaji ji Dady co znas ji?

kaelan
18. lis 2007

čus kočky 😀

Abi já jsem taky natíkala ale hlavně ruce(dlaně)a nejhorší to bylo když jsem někdě courala po obchodech to sem měla ruky jak chlap 😝
já jsem nabrala 26 kg takže sem byla pořádná mašina(jěště 10 mám navíc) 😀 😀 😀
Denoušek plínky já mám zase jědině pampers ale ne ty oranžový ty zelený 😝
Po Hagískách měla malá vyrážku a ty oranžový pampersy prej protíkají ☹ ☹ ☹ Ubrousky jsem měla ze začátku pampers sensitive ale ty strašně smrdí 😅 😅 😅
ted už používám třeba i tescový ale nejlepší sou helen harper 😉
Však to si vyzkoušíte každýmu vyhovuje něco jinýho 😀 😀 😀

Už se vám to krátí tak at mimísci v bříšku nezlobí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru