Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
24. bře 2008

ahoj holky moje dr rikala odsat a potom vytirat kapickama Pamykon protoze kdyz tam ma soplik tak to vytirani nema smysl.A na pohled nic nevidim ale kdyz odsavam tak vzdycky odsaju tak 3krat denne.A nemam odsavacku na vysavac mam klasickou z hadičkama a tu dam na hadici od vysavace stahnu silu sáni a hadickou z modrym koncem ji odsaju soplik a druhou hadicku stisknu mezi zubama sanad je to srozumitelny 😉

norma
24. bře 2008

Holky nevíte jestli dr.Balák ordinuje i ve středu dopoledne?

denousek
autor
24. bře 2008

verdiku to se ti mozna zda ze si myslis ze tam neni sopilek,,,treba tam je ale malinko...o kapkach pamykon jsem neslysela ale myslim si ze je to vse na jedno brdo jen kazda jdeme po tom co nam nabidne nas lekar....

norma...Balak ve stredu rano ma operace tudiz tam neni... ☹

norma
25. bře 2008

Ahoj verdiku,a prosím tě kolik ten balíček asi tak stoji.Tam jsou kalhotky i vložky? Denoušku tak si představ že já jdu na kontrolu ve středu k Balákovi.Jela jsem tam dnes,protože jsem si taky myslela že ve středu operuje.Dnes tam byla dr.Polzerová,tak jedu zítra znovu. 🙂

denousek
autor
25. bře 2008

normo ja nevim ale myslela jsem ze to tak je..kazdopadne tam chodi tak jak si te obednaji...
ja vim ze je ta nejaka dr ale nevedela jsem ze polzrova ..teeeddaaaaa..ona me totiz rodila 😀

norma
25. bře 2008

Jo a jaká je?Mě si chtěla nechat v nemocnici,ale já jsem to odmítla,a netvářila se teda zrovna nadšeně,ale známá říkala že je v pohodě,tak nevím.

denousek
autor
25. bře 2008

ty tak to ti nepovim...ona tam byla jen pul hodky pred porodem a pak me zasivala to sem nic nevnimala a le mujmi rikal ze byla talkova vazna ze se ani neusmala a nic...tak nevim...

martinataylor
25. bře 2008

Ahojky holky,tak dnes jsme byly v poradně ve 3 měsících a malá váží 6,250 kg a měří 60 cm,prý je šikovná a moc krásná.Akorát očkování je odloženo až na duben za měsíc,protože nemá pěkný to ramínko po očkování v porodnici pořád.Tak musíme počkat i na naušničky po očkování.

Jinak u mě pořád stejně,stále horečky,kašel,no hrůza.Kdybych to mohla pořádně vyležet....

verdik
25. bře 2008

normo, já si tu cenu už moc nepamatuji, ale žádná velká položka to nebyla,bylo tam to dvojí balení vložek a kalhotky a teď nevím, jestli i vložky do podprsenky???už fak nevím.....
jo a dr Polzrová sice vypadá přísně a moc se neusmívá, ale já ji vděčím za záchranu malého i mě, takže moc toho nenapovídá, málo se usmívá, ale má šikovné ruce coby operatérka a nebýt jí a dr Bílíka.....kdoví..........
marti hezkyyyyyy pěkně papáte, jste šikulky, to nám taky asi odloží to očkování, neboť malý to ramínko nemá nic moc...jo a fakt bys asi potřebovala ležet a dostat z těla bacila, co babičky nebo manžel, ať dá pár dnů volno a ty se z toho aspoň dostaneš, hlavně ať to nechytí malá!!!!
já jsem byla s Adámkem na ORL, v krčku nic a nosánek mu odsály, jéééé ti tou hadičkou byly hluboko- a nic , trošku vodičky, ale prý dobrý, tak asi nějaké nachlazení, ale žádná velká rýma....tak kapat vincetku nebo mořskou vodu....tak pa

martinataylor
25. bře 2008

Tak dneska byla hlídat moje mamka odpo,tak jsem si schrupla,zítra příjde vozit tchýně a ve čtvrtek přijde hlídat odpoledne mamka zase a v pátek bude mít možná přítel volno.Středa,čtvrtek mu volno nikdo nedá....Je to naprd, potřebovala bych spát a spát....důležitý je at je Klárinka zdravá...

denousek
autor
25. bře 2008

marti..??:..kolik mala vazila pri porodu::vojtisek 3100g a ve 3 mesicich ma 5350g 😒 a 62cm

kristyan
25. bře 2008

ahoj holky mi to raminko po ockovani v porodnici nemame zadnou reakci jen trosicku ruzovi flicek tak2mm ale ani to neni moc videt kdyz se na to nezaměříte je to dobre nebo ne u prvni dcery ta to mela plny hnisu a Kája nic!tak nevim .Jo a polzrovou jsem měla u porodu taky a v poho sice nemluvila ale pekně mě zasila aspon to řikal dr Bilik.Mi jsme meli por.vahu 2700 a 48 cm a ted mame 5850 a 60cm

megee
26. bře 2008

ahoj kristy tak malej to ramínko měl trochu zahnisaný a dr. říkala, že je to v pořádku, že je to ta správná reakce tak nevím když tam nic nemá, ale třeba je to taky dobrý, radši se zeptej dr... Jinak my měli porodní váhu 3050 g a 52 cm a ve 3 měsících ml 6200g a 64 cm

denousek
autor
26. bře 2008

ahoj tak koukam ze kazdy mimo roste fakt jinak...¨
jinak my mame jen tay flicek takovej trosku tvrdej ale jinak nic...tak by me zajimala zda je to dobre nebo spatne 😒

megee
26. bře 2008

jé deny koukala jsem na tvoje fotky a mám úplně stejnou klokanku jako ty jen ji mám tmavě modrou 😀

denousek
autor
26. bře 2008

no mege ona je dobra akorat v to moc ted malyho nenosim ty jO?

martinataylor
26. bře 2008

Tak my jsme měli porodní váhu 3050 g a 48 cm a ted máme ve 3 měsících 6250 g a 60 cm.A denoušku kdy jdete na kyčle,my opět v pátek...

denousek
autor
26. bře 2008

tedkom v patek??my deme pristi patek ale hned rano ptz pak jedeme na ockovani a pak si jedu vybirat saty na svatbu 😵

megee
27. bře 2008

deny já taky ne zatím v ní byl akorát dvakrát, je tam eště moc zima a navíc se pořád nemůžeme zbyvit rýmy....

denousek
autor
27. bře 2008

marti a na ty nozky jdete taky zitra nebo ten dalsi patek??

martinataylor
28. bře 2008

Tak jsme byly na kyčlích,tak máme stále dávat jednu bavlněnou a za 8 týdnů kontrola.Byly jsme tam v 13 hodin a nebyl tam nikdo,tak jsme byly hned hotový.

denousek
autor
29. bře 2008

aha 🙂 no my dem v patek...

abinka
29. bře 2008

Nazdar maminy,

Tak už jsem konečně zase tady.Měly jsme problémy s netem.Tak my byly v poradně 19.3. a penízky za očkování po mě nechtěla ani řeč na to nepřišla tak nevím co to mělo znamenat 😒 Jinak máme 6600g a 66cm 😀 Po injekci spinkal cely dopoledne a ne druhý den mu vylítla teplotka ale jinak OK.Jinak ten náš prďola už nechce vůbec ležet pořád by seděl nebo stál.Jo a začal pištět. 😅 Zjistil,že má hlásek tak ho musí pořádně ozkoušet. 🙂
Jinak my jdem na kyčle až za měsíc.Rýmy se taky nemůžem zbavit ☹ Mudra říkala že to je počasím.

verdik
29. bře 2008

ahojte maminy a mrňouskové, tak , jak vidím a koukám na ty míry a váhy , tak krásně všichni rostete,my jdeme 7.4.na prohlídku ve 3měsících a myslím, že Adámek bude mít taky přes 6kilo , tak pak napíšu.jinak venku má být zítra krásně, tak se těšíme na procházku. holky , jak teď jezdíte ven s mimčama-stále ještě ve fusaku???malý byl minule při těch teplotách 16 stupnů úplně zpocený a to jsem mu dala jen body a kabátek.jo a abinko , zkus na tu rýmu ten sterimar bebé- je to ten spray z mořské vody a krásně to pročistí, já tam malému občas stříknu a vyletí všichni bubáci 🙂 🙂a doporučila mi toi doktorka na ORL, buď sterimar nebo vincentku... na nožičky jdeme ve čtvrtek a co chobotnička ještě nikdo nechodíte???tak zatím se mějte a krásnou neděli, koukala jsem abinko na nové fotečky Josífka, jste frajeři v rifličkách, sluší vám to,pa

kristyan
30. bře 2008

verdi tan sterimar je na predpis nebo ne ? mi mame rymenku 14 dni tak uz skousum vsechno mozny ale vzdycky nejvic pomuze kdyz ji to odsaju.Jo a vy vsichni mate pres 6kg mi ne mame 5800 ale ja kojim tak asi nepribirame tak rychle a taky jsme byli asi nejmensi 2700.ale mi to dozenem uvidite

megee
30. bře 2008

kristi sterimar na předpis neni koupíš ho normálně v lékárne a to menší balení stojí kolem 170 kč

verdik
30. bře 2008

kristyan, tak, jak píše megee sterimar ti volně prodají v lékárně,stál mě 180 KČ ´, já taky jen kojím, a malý po tom mém mlíčku krásně přibýrá-roste před očima....a malá- na to , že jste byli tam malušcí a měli 2700, tak krásná váha těch 5800, však nás doženete...pa 😉

kristyan
30. bře 2008

Verdik no ja mam potrebu srovnavat 😉 ale tezkou hlavu si z toho nedelam moje starsi Kristynka mela taky por.vahu 2700 avsechno dohnala akorat je drobnejsi ma 14kg ve čtyřech letech 😒 ale co nedelam.tak třeba Kaja bude taky drobnejší.A jak casto kojis pres den a jak v noci mi to mame takove divoke ale zatim to neresim vydrzi vtak 3 hod pres den a v noci papame dvákrát ve 2 a v 5.A hubnes kojenim ja teda nic moc mam porad stejne mín jak pred tehot.ale drzim se na stejne vaze.

denousek
autor
31. bře 2008

kristyan jak vsichni?? MY MAME 5350g! teda 19.3 jsme meli....a jsme na nutrosu....

verdik
31. bře 2008

ahoj kristyan, já kojím podobně asi jako ty malou Karolínku, přes den po 3 hodinkách někdy 3apůl a mezi 7-8 večer koupeme,pak vydrží do půl 2-2 apak nad ránem mezi 6-7, takže to máme podobně....mlíčka je zatím stále dost, což jsem ráda a doufám, že nám to dlouho vydrží a zůstane i kvalita....já jsem kristyan měla pocit, že Adámek mi zas přibýrá a tojen kojím, ale dr, že je to v pořádku a nemám si s tím lámat hlavu, že pak vše vyběhá...tak jsme v klídečku a jak říkám,malý je úžasný kliďas...... 🙂 🙂 a u Karolínky-mě se líbí spíš drobnější holčičky a ty je máš krásné obě...takže pohodička, jo a kojením tedy hubnu,už mám o kilo pod svoji normální váhu a to pořád do sebe něco láduji, včetně sladkostí 🙂 🙂 tak se mějte krásně, už se těším na procházku, je tam nádherně
denousku vidíš a to se říká, že po umělé stravě děti přibýrají rychleji ,a my kojíme a podívej malý má 6kilo, třeba Vojtíšek je víc aktivní a má víc pohybu ,kolik ti vypije z flašky nebo ještě kojíš???nelam si s tím hlavu, každé mimi je jiné, pa 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru