Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
12. dub 2008

Ahoj tak mi jdeme 28,4 na druhe ockovani tak nevim kolik budeme mit.jinak porad kojim a neprikrmuji skusim to az od pul roku ale jeste nevim mam strach ze kdyby skusila neco jineho nez mat. mleko tak by ho uz nechtela ☹ no zeptam se pak doktorky. 🙂

denousek
autor
12. dub 2008

holky my mame porad 62 😀 ale uz to ted vyperu a vyradim a dame 62....

uz jsem abinko dnes koupila jednu frutapurku jablko-banan-tak uvidime jak nam pojede...

ke me uz je zidlicka na ceste i na pozdeji drevena ohradka ,jeste by jsme potrebovali nejakou starsi k babicce...ale bazary jaksi nemaji...tak zatim paa

martinataylor
12. dub 2008

Krystian dnes jsem poslouchala o kojení a příkrmech v TV a jestli kojíš,tak není potřeba vůbec dávat příkrmy až od půl roku,v mateřském mléce mají vše co potřebují.Tak moc ti závidím že kojíš,budu ti přát at kojíš co nejdýl,já nekojila vůbec.

kristyan
13. dub 2008

Ahoj Marti ja jsem Kristynku kojila jen 3 měs a Káju chci co nejdýl dokud to pujde je to pohoda akorat nemame papu pravidelne proste kdyz chce tak ji dam .Na um stravě to nejse to se musi dodrzovat urcita doba aspon kdyz ja jsem davala Krist. Nutrilon tak po 4 hod dřív se to nesmelo prej to dřiv neni straveny a kazi se mimi brisko tak jsem to dodrzovala presne po 4 hod.

martinataylor
14. dub 2008

Klárinka má něco s očenkem,má ho zarudlý,teče ji z toho,tak jsem volala moji dr. a máme kapat opthalmo septonex a když se to nezpraví tak přijít a pošlou nás na oční....ach joooo ☹

denousek
autor
14. dub 2008

marti neboj to se urcite zpravi....se ji tam mohlo jen dostat smitko co tam dela neplechu...

denousek
autor
14. dub 2008

prosim dejte nam hlas č 207 ale musite to potvrdit i na meilu....uvitam kazdodenni spolupraci http://www.oriflamesoutez.cz/nejspokojenejsi_mi...

megee
14. dub 2008

tak už jsem hlasovala, super fotka 😀, Vojtíšek je tak krásně vysmátej 😀

martinataylor
14. dub 2008

Tak ted jsme přijeli z oční pohotovosti,máme antibiotika v kapkách a v mastičce,do 3 dnů by to mělo být lepší,jestli ne tak musí na stěry z očenka a dají silnější léky

megee
14. dub 2008

Marti tak na tom jsme byli taky a nakonec mu protahovali slzné kanálky ☹ , ale ted už to má dobrý a doufám, že tam nebudeme muset už chodit

denousek
autor
14. dub 2008

martiii ☹ ☹ tak to je mi moc lito ☹

megge dekuji 🙂 zitra zase ? 😀

martinataylor
14. dub 2008

Megee a jak to protahují ty kanálky,mám z toho hrůůůůůůůzu,chudáček Klárinka moje malinká..... ☹

verdik
14. dub 2008

ahoj holky, nestíhám, tak píši až nyní.
denousku v pátek jsem volala dr, ale nikdo mi to nebral, už si něco zjistila? ty jsi taková pisatelka, mrkni ještě na téma kojenci a prevenar, nebo zadej dotaz na očkování, ale kolem tohoto tématu je tam toho poměrně už dost, co jsem koukala
je marti co jste to chytli do toho očenka??to je mi líto, tak ať je brzy Klárinka fit a nemusíte na ty kanálky, jak byla megge, jo a malý váží podobně jako Klárinka 6,60 kg, zítra se uvidíme s Renčou a pokud to vyjde zajdem na oběd
kristyan můžu se jen zeptat, ty taky plně jen kojíš jako já a snad mi to dlouho vydrží, akorád , že Adámek ze mě všechno vycucává a já chudnu a chudnu, už bych ani nemusela.jak ti malá dlouho teď pije??malému to ze začátku stříká proudem, tak se občas zakucká a pak už je to dobrý, někdy pije 10minut a někdy se s tím mazlí i 20 minut.jak to jde vám??
holky už jste se některé setkaly na to kafčo, teď nemyslím abinku a denouska, ty se asi vídají viďte???
no marti až někdy přijde Renča k nám , tak dorazíš na kafčo s malou Klárinkou a splknem nebo se ještě do té doby potkáme u dr Mikuláškové,já jdu teď zas až 7.5.
tak pa mějte se 🙂 🙂

kristyan
14. dub 2008

Ahoj Verdik tak já jen kojím a papame tak 10 min a nekdy i 5 min jak kdy a věčinou po 3 hodinach.Jo a jak jsem psala ze mi mala spatne spi ☹ tak mamcin pritel pozna ty špatny zony a mi meli postylku na jedne z nich ☹ tak jsem ji prestehovala a Kaja spinka jako driv 🙂 jen dvakrat papame v noci 😀 .Nikdy bych na to neverila ze to funguje .A to hubnuti no mam porad stejne a kdyz jsem zkousela trochu omezit jidlo 😉 tak jsem mela pocit ze se mi nenalivaji prsa ☹ tak nevim ale v hlavne ze nepribíram 😀 jsem porad na stejno a uz se ani nehlidam co jim mala na prdiky netrpi takze poho i zeli snim a nic. 🙂
Jo MARTI uz mate nausnicky ja chci zitra volat dr kdy nam je nastreli tak jsem zvedava au au ☹ ale bude činaná 🙂

megee
15. dub 2008

marti tak to přesně nevím nikdy jsem u toho nebyla, čekala jsem na chodbě prý to nebolí, no nevím malej u toho děsně řval, ale zase pořád lepší to vydržet než aby pak měl nějaké problémy s očkem, ted už to má dobrý, jen vím že mu do těch kanálků stříkají nějakou tekutinu aby mu to pořádně propláchli...

denousek
autor
15. dub 2008

verdiku to je marnej boj kdyz vytcorim tema jen na prevenar tak oni me zamknou a presmeruji na tema pneumokok...nic zatim nevim....

megee
15. dub 2008

deny když nezapomenu tak ti tam budu hlasovat každý den, do kdy ta soutěž trvá a co můžeš vyhrát? Jestli to teda není tajný 😀

martinataylor
15. dub 2008

Verdíku určitě se s tebou a renčou ráda slezu....očenko má lepší podle včerejška,snad to bude dobrý...prdelka...

Na naušničky jdeme po prvním očkování,už by je měla ale odložili nám to o ten měsíc,tak jdem 29.4 a pak hned snad na ty naušničky.Už se těším,to bude parádnice... 😀 a prý to ted nastřelují tak to bude rychlovka snad a moc nebude plakat..Příští měsíc by jsme mělijít už na vítání občánků tak at je kočka v šatečkách a naušničkách...

Denoušku a na www.prevenar.cz nic není,někde jsem to četla...

denousek
autor
15. dub 2008

megge ted uz je to fuk soutezi se o predplatny ktery uz stejne mam ..hii ale ted uz to nedozenu ale i tak diky---

marti nic tam skoro neni...a nausnicky nastrelit neboli ja jich mam 6 🙂) to neni ani citit...lepsi nez to pichat...

holky uz prikrmujete??teda krome abinky ta uz jo to uz vim...uz me to laka dat mu mrkvicku nebo kasicku...

abinka
15. dub 2008

Nazdar maminy,

Marti budem držet pěstičky ať se očenko co nejdřív uzdraví.

Dnes jsem malému udělala brambor,mrkev,krůtí tak jsem zvědavá jestli mu to bude chutnat.Mě to chutná 😀 Ani nevím proč solíme vždyť je to dobré i tak.
Zítra jdeme do poradny pro druhou hexu.Tak jsem zvědavá jak to bude snášet teď.

denousek
autor
15. dub 2008

hej ja uz mu tu mrkvicku asi taky zkusim dat...

abinka
15. dub 2008

Denoušku já jsem taky tak nějak dala 🙂

martinataylor
15. dub 2008

Denoušku my máme ještě čas na mrkvičku....musíš vydržet...však je to za chvíli...to ti řekne dr.jak půjdeš do poradny...ale taky se na to těším až bude papinkat lžičenkou 😀 ,snad nám to půjde...už mi to připadne,že je to velká holka,když už bude papkat lžičkou...hrozně to letí....

abinka
15. dub 2008

Holky můj názor je,že se to všechno moc dramatizuje.Když mi vykládá mamka nebo známé ve věku mojí mamky co a kdy jsme jedly tak se musím smát jak to teď vše hrotí.
Jo a mluvila jsem s kámoškou co vychovává holku v německu a ta mi řekla že malá už ve třech měsících papala banán s piškotkem nebo jablíčka rozmixovaný a jogurty a když naše Dr slyšela že sousedka dává 6 měsíčnímu mimi jogurt tak jí hrůzou vztávaly vlasy na hlavě.Podotýkám,že ta kámoška to dělala vše se souhlasem Dr. 🙂No a jako třešnička na dortě brácha ve třech měsících jedl jítrnici 😀 Já od 3 měsíců pribiňák s piškotama a jsme oba zdravý 😉

¨Takže já si dělám co chci.Když mám pocit,že by malý chtěl zkusit něco nového tak mu to trošku dám a když to snese tak pokračujem.Jed to není tak co 😉

denousek
autor
15. dub 2008

souhlas s abinkou!!!ted sem treba cetla ze normalni detska krupice se muze az od 3let a kdyz jsem to rikala mamce tak na me koukalaze prej my jsme na tom byli v podstate odkojeny....

no a holky dnesni mrkvicka to byl des!mrkvicka je po cele mistnosti jen ne u malyho v zaludku!! 😠
on se vzbudil tak sem ji ohrala ale nez to zteplalo tak uz rval hlady a jak jsem mu dala prvni lzicku tak jecel jeste vic vsude to teklo a prskal to az na zem a chtel flasku tak jsem mu dala flasku aby se uklidnil a pak jsem ji vytahla sup tam s mrkvickou a stekani tady bylo na novo !!no musim mu to asi dat driv nez zacne plakat hlaDEM..no uvidime zitra....myslite ze na vecer muzu zkusit kasicku nebo nejdriv radsi par dni tu mrkev???

megee
15. dub 2008

deny já myslím že je to vcelku jedno jen pozor at se ti nestane to co mně, malej se po mrkvi večer přejedl mlíka a ráno to vyzvracel a celej den skoro nic nejedl tak jsme měli den pauzu a od včerejška papáme květák a celkem mu to jde, jinak můžeš skusit mu do té mrkve dát trochu mlíka a třeba mu to bude víc chutnat....

jinak ten Prevenar se dá naočkovat kdykoliv, my jdeme v 5., 6., a 8. měsíci, jen se musí dodržet doba mezi očkováním a ZP Metal Aliance by měla hradit 1500 kč, jen nevím jestli jen na jednu vakcínu a nebo každej rok...
A nejlevnější je prý v lékárně na Karlově tam stojí 1750 kč jinde prý kolem 2000 kč

megee
15. dub 2008

jinak k těm příkrmům souhlasím s Abinkou, myslím že když to mimča snesou tak proč to neskusit, já ještě dám tu brokolic a pak skusím přidat i nějaké to ovoce

megee
15. dub 2008

holky ještě bych se chtěla zeptat jestli nevadí když mi malej sedí na klíně, nemůže mu to nějak ublížit? Když ho totiž položím tak se začne vztekat a znova sedat...

denousek
autor
15. dub 2008

megge o om sezeni ja mam taky strach ptz prej se to nema dokud nema v kyclych vyvinuta jadyrka.....pak by mu mohli nejak spatne narust nebo co....ale jen jsem to slysela no..

a ten prevenar to je na kazdy krok stejny??nebo prijdu do lekarny a reknu prvni prevenar,druhy prevenar atd....
ja nevim...kdyz ta moje dr o tom nic nevi....pekne me to se.e....

abinka
15. dub 2008

Denoušku my to taky tak měly.To je normální.Četla jsem že na papání lžičkou musíme mít hodně pevné nervy,že to bude trvat než se miminko naučí a pochopí co se po něm chce.Jak píšeš začala jsem dávat trošku dřív a nebo jsem mu dala mlíko a pak pár lžiček zeleniny.Uvidíš to bude z dvou lžiček hups na celou porci aspoň my to tak měly.

Megee já ho mám v židličce a ze záčátku jsem ho měla v autosedačce.

Holky můj obídek pro malýho sklidil velký úspěch.Malýmu to tak chutnalo že to zbaštil celý.První se ksichtil na něco nového a pak bagroval jak kdyby týden nejedl.Už budu jen vařit.Myslím si že mu to nechutnalo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru