Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
11. lis 2007

čaute holky,

Já jsem po tatínkovi taky nechtěla ☹ 😢 ☹ ,ale bohužel musím.Hledali jsme jméno,ale skončilo to tak,že jsme si hodily korunou a vyhrál.Tak určil on a samozřejmě že po sobě.Pepíček ☹ No jo to už bude šestý Pepíček.Abych řekla pravdu tak už jsem si na to celkem zvykla a až se narodí tak mu vymyslím nějakou přezdívku a bude to. 🙂

swetlus
11. lis 2007

Ahoj, ja po tatinkovi vylozene zakazala. Staci ze je tatka Jaromir, deda Jaromir..mladyho uz bych tak fakt nechtela. Uz tak mi chvili trvalo naucit se rikat manzovi Jarku, pac ja ho znala jako Jardu ale u nich doma se Jarda rika tatovi a Jarku manzelovi...takze jsem s Jardou musela rychle skoncit.
Jinak na Mateje jsme prisli nejak nahodou asi mesic pred porodem, predtim jsme se dohadovali porad mezi Radovanem a Markem 😉

denousek
autor
11. lis 2007

abi jak uz sis na to zvykla tak fajn....kdyz ses si jista ze neustoupi tak co uz okoli si na jmeno hned zvykne.. 😒

abinka
11. lis 2007

No vypadá to že je pevně rozhodnut a taky hrdý na to jméno.

abinka
12. lis 2007

Matěje jsem chtěla taky ale tak se jmenuje malý od švagrové.

Co ty Denoušku nějaká změna????? 😉

denousek
autor
12. lis 2007

no....Vojtisek uz neni....teda tento tyden..hii ted mame Tobiaska tak uvidime no...libi se mi to je to zvlastni ..

martinataylor
13. lis 2007

Ahoj holky , vidím že se tu bavíte o jménech,tak mi máme pro holčičku Klárinku a pro kluka Filípka 😀 .Už se nám to krátí,ode dneška jsem na mateřské a za 6 týdnů mám termín.

denousek
autor
13. lis 2007

¨martino me by zajimalo proc jeste nejsem na materske ja ☹ kdyz mam termin 24.12.... Filipka sem mela taky uuppllnnee na zacatku tehu 🙂 a Klarinku chtel milacek kdyz jsme jeste ani necekali...

abinka
13. lis 2007

čaute maminy,

já jsem od 26.11. na mateřské.Denoušku kdy jdeš do poradny???

denousek
autor
13. lis 2007

abi 20.11....ja vim uz to se mnou asi vyridi ale zda se mi to teda dosssssttt pozde!!

abinka
13. lis 2007

tak podle asi se řídí fakt podle toho druhého termínu 😒

denousek
autor
13. lis 2007

to asi ne kdyz sem si ho doslova vyskemrala vubec se o ten druhej nezajimal...no to je jedno.....valim na kute dobrou 😲

martinataylor
14. lis 2007

To nevím Denoušku proč ještě nejsi na mateřské,já mám termín 25.12 a od 13.listopadu mi to řekla sestřička,tak jsem si byla na gyndě pro papír a zanést ho do práce i s ukončenou neschopenkou.Na mateřskou mám nárok 6 týdnů před porodem,což je první termín.Můžeš jít i 8 týdnů před porodem,když chodíš do práce.Říkala mi to sestra,že už jsem mohla jít od 1 listopadu.
Do poradny jdu zase zítra,hned po 14 dnech.Tak uvidím jestli pak půjdu ještě k mému na gyndu nebo rovnou za 14 dní už do nemocnice.To vám zítra napíši.Jdu hned dopoledne tak budu vědět více.

abinka
14. lis 2007

nazdar matky,
Denoušku tak to jo.já myslela že ti ho dal sám.No uvidíš.Na babičce jsem nikde nenašla odpověd na to jak ses ptala na to ležení na zádech.Neodpověděla ti na to nebo jsem to přehlídla??

denousek
autor
14. lis 2007

ahojik abinko...to si asi prehlidla psala mi to ze se na konci tehu nema lezet na zadech ze se tim miminko dusi.a proto se zacne tak mrskat...

abinka
14. lis 2007

Aha no tak to je super,protože na zádech vydržím dýl než na boku. 😖

swetlus
14. lis 2007

Ahoj tehule, tak uz strihate metr?
Deni, Tobias je hezky jmeno, to si nechte, fakt! Ja chtela odjakziva taky Klarku ale jsme Hlavacovi takze nam to KL HL prislo krkolomne tak jsem se Klarky vzdala ve prospech Adelky...a stejne je to Matej 😀 😀

Abi, ja myslim ze na zadech muzes lezet, pokud ti to nevadi. Ale vetsinou to vadi jak mamince tak miminku (jak pise Denousek tak mimi sebou zacne mrskat) a proto se to nedoporucuje. Ale kdyz se podlozis par polstarama tak myslim ze neni problem kdyz ti to nevadi.

abinka
14. lis 2007

ahoj swetlus,že by mě to zrovna nevadilo se říct nedá.Bolí mě hodně záda a na boku dlouho nevydržím.No malej se vrtí ale jak kdy.Mám strach tak ležet,když ho tím přidušuju.Abych ho taky neudusila ☹

abinka
14. lis 2007

Adélka je moc hezké jméno.škoda že nebudu mít holčičku 😒

denousek
autor
14. lis 2007

no holky me prave taky nevadi lezet na zadech ja prave tak po vecerech a kdyz si lehnu tak vnimam pohyby 😎 ale vetsinou tak stejne dlouho nelezim tak dobry ja spavam odjakziva na boku 😕 no ale kdyz to porodni babicka rikala ze to skodi tak to bude asi pravda ona o tom prece musi neco vedet ne a proc by nam kecala.....no a Tobiasek uz nam mozna zustane ale to sem rikala i za zacatku tehu o Filipkovi a v prostred o Vojtovi 😀 no uvidime budu to vyplnovat az na posledni chvili tak tam neco plcnu 😅

misalka
14. lis 2007

Ahoj holky, taky se chystám rodit v PV a chtěla jsem se Vás zeptat, kde jste vzali ten formulář, kde se vyplňuje jméno miminka. To Vám dali v porodnici nebo Váš lékař? děkuji za odpovědi

abinka
14. lis 2007

no já spávám odjakživa na břiše ☹

abinka
14. lis 2007

Denoušku tak jsem si dala tu sodu jak si mi doporučila a nějak mě to nepomáhá 😒

denousek
autor
14. lis 2007

co??,soda ti nepomohla no tak to cumim....to me dycky zabere akorat jednou to bylo fakt brutalni ze me to nepomohlo...ale tak si ji dej vic toho se neprejis pekne to v tobe napeti vykrkas se a bude to dobry uvidis...

misalko ja jsem to zatim nedostala ale ma to davat gyndr jdu tam 20.11 tak uvidim snad mi to da...

misalka
14. lis 2007

děkuji, já jdu zítra k lékaři, tak se zeptám...

denousek
autor
14. lis 2007

misalko a ke komu chodis??ja myslim ze uz ti to da i sam...

martinataylor
14. lis 2007

Ahoj misalko,mě ten formulář dali před měsícem na matrice,jelikož jsem svobodná ale jinak na gyndě ti ho dají.Já už to mám vše vyplněné.

martinataylor
14. lis 2007

A misalko ty máš stejný termín jako já 25.12.To nás v té porodnice bude hodně 😀

denousek
autor
14. lis 2007

no holky dyt to rikam ze se tam vsechny sejdem 😀

misalka
14. lis 2007

jj termín mám taky 25.12.,ale prej vypadá, že to bude dřív, tak uvidíme... bodlo by mi to kolem 10.12.,abychom byli na Vánoce doma 😉
jsem z Nezamyslic a rozhodovala jsem se mezi PV a VY. Tak doufám, že jsem udělala dobře... třeba se tam potkám s některou z Vás...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru