Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
3. zář 2008

tak ja asi taky souhlasim to bych mozna mohla sehnat odvoz a tento casek i s kocarkem 🙂

kristyan
3. zář 2008

tak ještě počkaáme na verdíka a Klarinku a od písknem to ju tak nejpozději do pondělka to musíme domluvit napevno .

kolca
3. zář 2008

ahojky,
tak já bych teoreticky ve st taky mohla, jen zeptám manži, jestli nepotřebuje autí. A co máte v plánu?

denousek
autor
3. zář 2008

tak bych rekla zmrzka,nebo obidek..a klabosit klabosit a klabosit 🙂 😎

abinka
3. zář 2008

No mě je to jedno co budem dělat hlavně usíme někde kde je nějaký prostor.Malej by se v kočárku zbláznil pokud nebude spát 😒 Musí lozit a hrát si 🙂

kolca
3. zář 2008

😀 tak jo, to nám myslím půjde, akorát teda vy už máte všichni velký mimísky a já ještě ležáka 🙂 no ale společné téma se najde, já vás aspoń vyzpovídám co a jak, co nás čeká atd 😀

kristyan
3. zář 2008

tak to jsem ráda že to vypadá slibně a jsme ne tom podobně jak abi musíme lozit atd .pište návrhy kam by jsme mohli jít

abi mi jedem dneska do tesca nemáš cestu že by jsme se potkali? 😀

abinka
3. zář 2008

Kristy já byla včera 😀

martinataylor
3. zář 2008

Holky mě by to pasovalo tak po 15 hodině,v tu dobu jak se chcete sejít Klárinka spinká,kolem půl 2 a 2 papká a pak jdeme znovu ven... 😨

abinka
3. zář 2008

No to už je dost pozdě 😒 Pepíček taky spává po obědě ale prospí se tam.půjdem třeba do parku a pak na kafe nebo to se pořeší podle toho jak se to bude líbit mimískům.Však kafe nemusíme pít 2h. 🙂

kaelan
3. zář 2008

Ahoj holky 😝

nebyla jsem tady asi 1000 let ale na sraz bych přišla jestli teda můžu 😀

Asi se doma u zblázním 😢 musím mezi lidi a pokecat si a k ecat vy určitě umíte že jo? 😀 😀 😀 😀

denousek
autor
4. zář 2008

kami zdarec co brach a jak se ma Jana uz pry bydli u nej??....psala mi to...

abinka
4. zář 2008

vítám tě kaelan to je jasný že můžeš 😉 budem rádi.jinak si myslím,že huby nám jedou dobře 😉

kolca
4. zář 2008

dobré ránko,

holky chodíte někdo do Mateřského centra? A na plavání?

abinka
4. zář 2008

já nene na plavání jsme chtěly ale byly jsme nemocní a pak jsme na to zapoměly a te\´d si mylsím že už je pozdě

denousek
autor
4. zář 2008

kolco ted mi to psala sestrenka o tom plavani o chobotnicce jestli tam s nima nechci zacit chodit az bude mit jeji malej 6 mesicu ted ma 3...a myslim ze jestl to pujde tak tam pujdu ptz nikdy neni pozde a za zeptani nic nedam kdyztak by ses mohla pridat nanejvys muzete pak chodit spolu ona bydli ted taky v kostelci tak to by slo ne...

kolca
4. zář 2008

Petí jojo to by bylo fajn, já tam chci poslat mejla, pr prý je tam dost plno, tak aby s náma od toho půl roku počítali

abinka
4. zář 2008

no pro nás už pozdě je já chtěla aby se naučil potápět a to v tomhle věku je už málo reálný.takže to prdím.byla jsem tam několikrát se švagrovou a je to tam malý a myslím,že kromě čváchání s básničkama tam nic jinýho nezažije a to můžem kdekoli na bazéně,ale kdyby byl mladší tak určo jdu.

megee
4. zář 2008

k tý chobotničce prý tam vůbec nejsou přizpůsobený na převlíkání miminek musíš bud na klíně nebo na zemi a jen pro info ta vana stojí 170 kč a myslím že to celý vyjde tak kolem 2500 kč

abinka
4. zář 2008

megee to máš pravdu jsou tam lavičky a žíněnky nic jinýho a vychází to něco málo přes 2tis. ten kurz 😉

martinataylor
4. zář 2008

Kámoška tam chodila s malým a vzdala to ,peníze ji propadli,musíte to zaplatiti hned a je jedno pak jestli chodíte nebo ne,byl furt nemocnej,stěžovali si ,že je tam strašně studená voda.Že jim byla zima a to jsou dospělé ženské a co to dělá s mimouškama.Tak už tam nechodí a malej je dobrej.A stojí to přes 2000 kč a stím převlíkáním máte pravdu...říkala že je to tam naprd......malinký,studená voda atd...myslím si že v bázeně na zahradě a nebo na koupaku se ty děcka vyřádí více....

verdik
4. zář 2008

ahoj holky, jsme zpátky z dovolené, ale nebylo to ono ☹ tak jsme se těšili na první dovču s Adámkem, jak jsem psala 3dny před odjezdem jsme dostaly ty vysoké horečky, šestá nemoc se z toho nevyklubala, po konzultaci s dr jsme nakonec odjeli na Slovensko. Adámek však na druhý den dostal rýmu,v pusence se mu udělalaly afty, úplně ztratil hlas a vůbec nechtěl 3dny nic jíst, jen pil , pil a možná jsem do něho dostala několik lžiček jídla za celý den. skončili jsme i u dr na Slovensku, výtěry z krku byly negativní, myslela jsem, aby to nebyla angína, no prostě to nevyšlo,tak příště, škoda......hlavně , že už je Adámkovi dobře a je zas to ten usměvavý klučina s šibalskýma očima 🙂 🙂
holky termín srázku mi vyhovuje, středa i ten čas, takže já se těším, doufám, že bude hezky, však můžeme chvilku do parku pokud děti budou spinkat a pak na kafčo, to se domluvíme, kolik nás tedy bude??
jo a do toho mateřského centra jsem chtěla chodit, ale stále máme nějaký jiný program, hlavně přes ty prázdniny a tak třeba začnu až bude podzim a zima a venku nevlídno, tak pa , hezký večer a pište 🙂

martinataylor
5. zář 2008

Holky na tu dobu to nestíhám.....nechcete to posunout ☹ ☹ ☹ ☹ ???????????

denousek
autor
5. zář 2008

ty jo...to je fakt tzky se domluvit...me to zase vyhovuje presne takhle kvuli odvozu... ☹

martinataylor
5. zář 2008

Já vím,je to těžké,když dojíždíte.....tak snad příště..... 😒 😉

abinka
5. zář 2008

Marti a roč ti to nevyhovuje tobě malá v kočárku nespí???Při nejhorším by si došla později
Verdik to mě mrzí no ale jak píšeš hlavně že je malý zdravý 😉 😉
Já tam budu určo 🙂

kristyan
5. zář 2008

tak já budu v Pv v tu středu do 18.00 protože nás bude táta brát jak pojede z práce tak můžeš Marti dojít později.
Verdík no mi jsme tu dovolenou neměli nic moc Kája v poho ale zase Kristýnka měla ten uraz no ono děti většinou mění plány a mi se podřizujeme ale to už tak porostě je jinak by jsme si je nepořizovali milačky naše.Verdík ještě kojíš já jo ráno v 7,00 pak v 9,30 dopoledne když jdeme spát a pak až veřer po tom pribináčkovi tak v 19,30 a v noci o té půl třetí. 🙂

POZOR:naše kája už papala včera a dnes polívečku včera z rybičkou a dneska jen brambor a mrkvičku a zelenou petrželku.no snědla toho trochu ale aspon něco .A na noc papame 1 velkej pribinák nebo bobík nebo lipánek a spinkáme od 19,30 do 2,30 a pak papáme od mamky a spíme do 7,00 pak vstáváme z Kristýnkou do školky .
HALOOOOOOOOOOOOO MI MÁME DNESKA 9 MĚSÍCŮ 🙂 😀 🙂 😀

abinka
5. zář 2008

Kristy no gratulujume k úžasnýmu pokroku 😉
akorát si nejsem jistá,ale miminka můžou ryby až od roku ne???

kristyan
5. zář 2008

to nevím od kdy ale dala jsem jí tam kousek nebylo to v tom ani cítit.no já osobně si nejsem moc jistá že by mohli ty pribináky dřív jak v roce ale jsem ráda aspon za to že mi to jí a nemusím každou hodinu v noci kojit .

abinka
5. zář 2008

no probiňák se nemůže kvůli cukru a že je to tučné ne??ale ryba kvůli něčeho jiného ale to už jsme zapoměla 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru