Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
10. lis 2008

no asi jo doufám,že to zase není nějaká střevní viroza ☹

martinataylor
10. lis 2008

abinko nestřaš....určitě jen prdíky.....tovíš trápit je to bude ještě dlouho..ale naštěstí ty 3 měsíční koliky jsou za námi..to bylo šílené...Mluvila jsem se sousedkou a ta má 3 letou holčičku a říkala mi,že chuderka bolení mívá v noci furt a to ji budou teda 3 roky...

abinka
10. lis 2008

😕 téda no to je radost.
My teda poslední dobou na to netrpíme až těch posledních pár nocí tak snad se to spraví.
Jinak martik psala,že dnes dělaly malýmu rentgen a ještě pořád má nález a v krvi bacila ☹ prý ještě týden tam určo budou.Zítra asi za ní pojedu.Už to nese špatně do teď to jakš takš šlo ale už je to na ní moc.No aby toho nebylo málo tak malej se jí nechce přisát no jo nemá moc síly a do toho si zvykl že z té stříkačky to teklo samo.

martinataylor
10. lis 2008

chudáčci ..takový trápení hned na začátku..místo aby si užívaly sebe navzájem doma v klídečku s tatínkem..taky bych to ořvala...tak držíme moc pěstičky,at to vydrží,je silná holka..Klárinka posílá malému pusinky at ten bacil je rychle pryč a můžou s mamou brzo domů.... ☹ ☹ 😉 😉

denousek
autor
10. lis 2008

megge a jak mate tam ten byt velky??takze se asi budete stehovat ☹ co...a praha kolik??

a jinak dnes jsem zrovna slysela ze zase radi tady nejaka strevni viroza tak vas asi moc nepotesim ☹

a martika je mi taky lto vim abi jak bylo tobe kdyz si tam musela byt tak dlouho to ji vubec nezavidim

tak se mejta maminky a ´mimousi 🙂

megee
11. lis 2008

deny je to 3+1 a hlavně 2. patro a s výtahem 😀 ted jsem ve 4. a bez výtahu takže než s malým vyšlapu ty schody...no síla, a je to Praha 5 Stodůlky - Luka, no a stěhovat bysme se měli snad tak za 14 dní jak kluci dodělají ten Olomouc..

Jinak holky všem přeju at vám ty problémy rychle vymizí a at si zase užíváte s mimouškama... my jsme zatím zdraví a nic nás netrápí ani to spaní spí 12 hod. v kuse takže si tu mateřskou vážně užívám...

martinataylor
11. lis 2008

je megee tak z tbe bude za chvili pražanda...no moc ti to přeji....však na koníka nám můžeš kdykoliv písnout jakse náte jak rostete.A to spaní to nám tady radši ani nepiš 😀 😀 ,né dělám si srandu.každejmá něco..malá zase od půl 12 pomrčávala,strašně sebou mlátí v postýlcepřipadá mi jako kdybyb nemohla najít tu správnou polohu,no hrůza..nebo nemůže pořádně zabrat,já fakt nevím,ale jinak straně moc prdí pořád.... 😅

megee
11. lis 2008

marti Domča se v noci taky občas vrtí a pomrčává, ale já si toho nevšímám, dělám že spím a on za chvíli přijde na to že to nemá cenu a spinká dál...prostě ho nechám a on jak zjistí, že je stejně tma a nic nevidí tak zase usne 😀

abinka
11. lis 2008

Dobré ránko,
Tak megee taky gratulujem 🙂 a zdruhé stránky škoda 😒 ale hlavně že tam budete šťastní.

Jinak já se vůbec nevysala zase jedna noc pomali probděná.Pořád kňučí až se rozpláče.Dělala jsem to jako megee ale už to nšjak nezabírá.Už jsme spali bez papání a teď mu dávám cca co 4h ☹ No snad ho to brzy přejde.
Denoušku Já jsem to měla ještě prd o proti martikovi a právě proto se tam snažím co nejčastěji jezdit,protože vím jak mi moc pomohlo když si za mnou s tvým manžílkem jezdívala 🙂 byla to velká podpora 😉 ještě jednou díky 😵

denousek
autor
11. lis 2008

ja sem jezdila rada aspon jsem si okoukla porodnicku kdyz me to pak taky cekalo a nikdy nezapomenu na to jak jsem prijela za tebou a ty jsi uz mela Pepicka v naruci,a ja Vojtu jeste v brisku,,,a taky si pamatuju dooosstt dobre jak jsem za tebou bya naskok na sale a ty si mela zrovna stahy tak me to vystrasilo pak jsem na tebe porad myslela jak to jde a co je s vama...ten cas tak leti co...dominiček bude mit rok,pepicek ma za chvili rok a pak Vojta a den po Vojtovi i klarka od taylor...
fakt to desne leti ...cchhjjooo.....

abinka
11. lis 2008

To jo taky to vidím jak dnes když si tam za mnou přišla a já jsem začala mít první stahy 😵
No a už budou mít všichni za chvilku první narozeninky.To je šílený takovou dobu jsem se těšila na miminko a ani jsem si ho neužila a je tu takový malý ulítaný ukřičený a vyhihňaný chlapeček 😀

abinka
11. lis 2008

Jinak jsem byla za Martikem tak mají to min. do pondělka první měl nález na jedné plíci teď na druhé mají už druhé antibiotika.Je už z toho špatná.No jinak vzkazy jsem vyřídila a moc děkuje už se těší až vám tu něco napíše a hlavně dá fotečky do albumu 🙂 No snad už ti bude brzy 😒

kolca
11. lis 2008

ahojky,

ach jo, chudák brouček malinkej od Martika. Ale bude líp, oni to zvládnou a za chvíli je pustěj domů a začnou si to konečně užívat.
Megee gratulace k bytečku, asi jsme tě dnes ráno viděli na Plumlovské na zastávce... Jeli jsme okolo autíkem.

Jej Abi, Pepča byl taky nemocnej v porodce?

Jinak spaní u nás celkem ok, teda ty časy se zas trochu posouvaj, od čtyř, už jsme zase zpět ke kojení ve tři, no ale ještě to jde. 🙂

dadlina
11. lis 2008

ahojte všichni, tak zelňačka už nás v noci nezlobila 🙂 , zase tradičně ve 3 a v 6 kojení, jinak celkem klid. Ale taky se meleme a nemuže se chudáček uhnízdit, od té doby , co leze, sedí a stojí, tak cestuje, dokonce včera 2x stál a spal při tom, tak jsem ho jen položila a spal dál. Moje první dvě děti , spaly od porodnice do ted celou noc, /do cca 5,6h ráno/ nikdy jsem k nim nevstávala. Ale je fakt ,že jsem nekojila a tenkrát ten sunar byl asi drsnej beton do břicha, tak chrupaly jak dřevorubci 🙂 Ale nevadí mi vstávání, ted si to užívám - všechno. Spíš mi to vadí, jako že mu nemůžu pomoct a je mi ho líto.

denousek
autor
11. lis 2008

ahojik...

kolco pepicek nebyl nemocny chytil jen poporodni zloutenku ale abinka tam jeste lezela pred porodem ale uz nevim jak dlouho 2-3 tydny??co abi??,

a martik,chudina....ja vim ze jsem se uz tesila domu...a to jsem tam byla 4 dny...to nepreju nikomu....

dadlina
11. lis 2008

stalo se mi dnes /už po druhé , poprvé před týdnem/, že malej spadl a bouchnul se do hlavy, po každé to nebyla velká rána a po každé jsem u něho byla, jen jsem ho nestihla zachytit. on se lekl , nemohl se nadechnout - dlouho, pak začal hrozně plakat a pak skoro omdlel, byl úplně mrtvolka a oči mu zajely, tak jsem honem studenou vodu na obličej a chladila hlavu, tak se probral,ale já totálně vyřízená, myslela jsem že mi umře, na tohle nemám, to bylo strašný. ted se od něho už vůbec nehnu, než se naučí ze stoje sám sednout, ale dnes spadl z kleče. jo a pak jsem ho celý den kontrolovala, jestli je ok.

denousek
autor
11. lis 2008

dadlino z toho si nic nedelej ja vim ze je to hrozne ale to se stane...nejses prvni ani posledni ze mu mimi spadne klid...je to v pohode...nemuzes za to a nemohlas nic delat bud rada ze mu nic neni...no co..uci se staT A CHODIT toho jeste bude.....pohodaaaaa... 😎

kristyan
11. lis 2008

Ahojky,
Tak mi jsme spali zase nic moc ale já si myslím že kdybych ji nechala v posteli u mě tak spí celou noc bez hnutí tak to zkusím a jestli bude chrnět tak mi akorát potvrdí že je vyčůraná 🙂
Megge tak gratulace k bytečku a to spaní u Domči tak to znám u Kristýnky ta jak večer lehla tak spala až do rána žádný buzení.
Abi a Martikovi hodně sil už jen ta nemocnice to musí být depka sama o sobě ale oni to zvládnou a bude dobře. 😉

abinka
11. lis 2008

Kolco malej měl silnou žloutenku a hustou krev tak ho měli u sebe 6 dní a pak ještě já dva dny na pokoji no celkem jsem tam ležela bez dvou dnů tři týdny.
No a martik to bude mít asi na dlouho no ☹
Pročítala jsem si něco o tom stafilokovi protože mi Marťa říkala,že jí pořád nějak neřekly co to je.Tak mě požádala jestli to zjistím.No za prvé jsem toho moc nenašla spíš diskuze a když tak něco ve stylu jako že se to pořád varcí a že je to nebezpečné a v jednom článku bylo že hrozí i smrt ale tohle jí přece nemůžu říct ☹

Denoušku ty si takový mistr přes net nechceš se mrknout kde by bylo pro laiky napsaný o co jde?
Má nález zlatýho stafilokoka a stafilokoka de...nezapamatovala jsem si ten název ale začínalo to na de.

dadli-my jsme to měly taky tak než se naučil padat tak to den dva trvalo a to byly karanboly akorát mi teda neomdlíval 😒 ale strašně plakal.neboj on se to naučí a bude dobře. 😵 Teď padá modřiny po celým obličeji už mi kámoška říkala ať mě nezažalujou za týrání dětí 😅
NO copak já za to můžu že to je takový živel,ale naštěstí tu paličku á tvrdou 😉

Jinak jsem přemýšlela,že by jsme mohly udělat scuka než na megee uteče.Bůh ví kdy ji pak uvidíme.Teda jestli bude mít čas teď má asi co dělat.

megee
12. lis 2008

ahojky holky srazík klidně udělat můžeme, na vás si čas vždycky najdu 😀

Dadli- malej taky pořád padá a bouchá se do hlavy ale teta zdrav. sestra mi řekla že pokud to není fakt velká rána tak se mu nemůže nic stát...a s tím nedýcháním, tě úplně chápu, Domča to dělá když začne brečet tak se občas zapomíná nadechnout a to potom vždy úplně zfialový...už taky nevím co na něj vyzkoušet, radili mi fouknout do pusy, otočit hlavou dolů a plácat po zádech, ale na něj nic nezabírá...vždy když se to stane tak se potom ještě hodinu třepu je to šílený ☹ ...

abinka
12. lis 2008

Tak na kdy to maminky vidíte?????? 🙂

denousek
autor
12. lis 2008

abi a kde toho stafylokoka ma ???muze byt kdekoliv ,v krku,v nose,ve strevech na slinivce..od toho dle me co jse, vycetla pak jde vysledovat zaver no...

martinataylor
12. lis 2008

ahojky holky dnes zkouším hokus pokus.Dnes místo kaše bude mít Klárinka normálne brmabory se zeleninou a na zapití mlíčko nutrilon.Mamka mi říkala že když jsme byly malé že nám to dávala,že dr.ji říkala že po kaši se zbytečně tloustne a že jsme po tom spali celou noc jako špalci.Tak to chci zkusit...to se nedá,dnešní noc zase co 2 hodky vzhůru,vypila mi 3 čaje po 200 ml a 1 mlíko 200 ml.to máte celkem 800 ml....ráno je pročůraná uplně celá...někdy ji ještě v noci přebaluju,ale někdy s emi fakt nechce....
a jak píše dadlina,furt se malá převaluje,celou noc slyším jak sebou mele,práská se do postýlky,prřipadá mi že ji má malou že ji nestačí,věčně je šprajclá...no hrůza od 4 furt stojí v postýlce tak ji uložím a spí dál...připadá mi že nemůže najít polohu tu pravou..fakt nevím..už jsem z toh zoufala....
a včer ami madam usla v 8 nečekaně po kaší ale po půl 9 byla vyspaná a řádila dál,tak jsem ji uspala až ve 22 hodin a co dvě hodky vzhůru jak jsem psala 🙂 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denousek
autor
12. lis 2008

marti a nema postylku nejak na tech spatnych vvlnach ze nemuze spinkat???
no a jinak s tema bramborama tak to si myslim ze by melo zbrat páč to víc zasyti no....ae treba vojtovi kdyz dam vecer veceri kdyz ho dosloa nacpu tak se prave vzbudi ptz mu pracuje zaludek a jak dojde jidlo tak se hlady vzbudi...me to taky tav dela...kdyz nevecerim tak rano nemam hlad a kdyz se naboucham na noc tak se rano vzbudim a mam desnej hlad.... 😅

abinka
12. lis 2008

Denoušku tak on to má na plicích toho zlatýho a v krvi má taky nějakýho
Marti malej se taky pořád vrtí od toho přesunutí hodin to je nějaký divný to spaní.

rencaasarinka
12. lis 2008

Krásný večer všem 🙂

Dadli tak to Tě plně chápu, já bych strachy asi umřela, kdyby mě maličká přestala dýchat, tak to se mám asi na to těšit, až začne stoupat. Se Samikem tohle neznám, on rovnou chodil 😉 no a jestli bude Sárinka po nás, tak já běhala v 9-ti měsíích, Zdenda v 10-ti.... no uvidíme, ale zatím to vypadá, že to bude čertice 😉 😀

Denousku taky si to s tím jídlem takhle myslím, ale u těch mrňousků je to těžký....

Holky daří se Vám doma spinkat po obědě? No u verdíka vím, že to zvládají, ale já to dnes zkoušela a maličká si skoro 2hodiny v postýlce vykládala a neusnula, tak jsem to vzdala, vyjely jsme s kočárkem a okamžitě usnula... ale až bude fakt zima a hnusně, tak nebudeme moct chodit ven, tak jsem zvědavá, jak to budeme dělat 😉

martinataylor
12. lis 2008

Tak my taky chrníme dopoledne v kočárku a odpo taky v kočárku..jinak se sní ven ani nedá jít,protože mi nevydrží sedět v kočáře a řve jako tru,tak sní chodím jen když má spát,lae jinaki my spávala v postýlce...tak uvidím ,že s enic nezměnilo

abinka
12. lis 2008

reni co balon nám to zabírá pohoupu ho a spinká 😉

rencaasarinka
12. lis 2008

no tak balon jsem nezkoušla, ale vyzkouším, je fakt, že v těhu jsem na něm "hopsala", tak by na to mohla být trochu zvyklá...

Marti mě taky maličká v kočárku řve pokud nemá spinkat. Doufám, že se to změní až bude větší, ale nevím nevím....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru