Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
13. lis 2008

no Renči male se v kočárku nelibí od mala.vždy sn jezdím akorát kdy spí,pak vnem vydrží jen chvíli a už chce vylézt ale i když byla malá tak jen na spaní....tešila jsem se že až ji dám do sportáku že se ji to bude libit,když uvidí atd..ale bylo to stejné....ale znám hodně maminek co to tak mají...a ted nejhorší jak už stojí a chodí,tak nechce v kočárku sedět vůbec.... 🙂 😉

abinka
13. lis 2008

Marti malej jak chodí tak ho v tom kočáru taky neudržím to musí být fakt unavený aby se nechal vozit 😒

denousek
autor
13. lis 2008

abi neco sem nasla ale to bych radsi kamardce nerikala http://diskuse.doktorka.cz/zlaty-stafylokok/arc...
ten prvni odstavecek je hroznej... ☹

denousek
autor
13. lis 2008

Jinak zlatý stafylokok, pokud se dostane do krve (je běžným obyvatelem naší kůže a jen někdy udělá vyrážky), ohrožuje zejména poškozením srdce

dadlina
13. lis 2008

ahojte,Renči, úplně to stejný, spali jsme jen v kočárku, celý jaro,léto, pokud nespal, tak taky v kočárku řval, Verdik Ti to potvrdí, byla jsem z toho neštastná. taky jsme nebyli zvyklí spát přes den v postýlce, a pak byl nemocný- zánět průdušek , museli jsme být doma a co ted. tak jsem si ho naučila, nemocného usínat u prsa a zůstalo nám to do ted! 🙂 Zrovna ted taky, dám mu přesnidávku a když vidím ,že je na spaní tak mu dám cucnout prsa a spí, jinak ho vždy zkouším /učím / dát do postýlky ,ale on řve, vrtí se a ted už umí stoupat ,tak stojí a přitom padá únavou. Někdy ho vezmu do náruče /místo prsa/ a max 5min. pochovám a spinká , když neusne, tak prso, to je zaručený. do roka to nebudu hrotit a pak uvidíme 🙂

a od doby ,kdy sám sedí, tak v kočárku paráda, konečně jsem se dočkala, po 7 měs. že můžu být venku a on sedí a kuká a pak sám v sedě usne, parááááda. jen škoda, že už je zima, pač tam dlouho nevydržíme.

jo a už dnes umíme ze stoje sednout, tak snad už nebudou karamboly, alespon ne takové 😉

sakra já zase píšu, konečně usnul. potřebuju žehlit a vařit, spí mi jen cca 30-40min. a už jsem tady napojená 20min. tak to nemá cenu ani zapínat žehličku. tak zase nic neudělám ☹ 🙂

denousek
autor
13. lis 2008

dadlino to je jak ja...taky si rikam jak maly usne tak si pekne uklidim atd...a stejne to prosedim u pc 😅

abinka
13. lis 2008

denoušku dík za pomoc.Je to teda síla.Fakt nevím co jí mám říct 😢

abinka
13. lis 2008

svírá se mi hrdlo když si to pročítám.Denoušku si fakt machr ty najdeš fakt vše 😉

martinataylor
13. lis 2008

Holky je to fakt hnus..moje mamka měla před rokem tohostafylokoka a měla oslabenej organismus a objevilose ji to natěle,hnisající bolaáky...leela pořdá v nemocnicích..a semtamse ji to objeví když je třeba nachlaená..jezdí stím až do olomouce..a těch prášku co na to ji....ale je to pěknej hnus...no hlavně at martík bohuje a hlavně maličký...držíme pěstičky..at už jsou kruci doma.....
malá v noci spala lepe,veče zblajzla misku brambůrek s mrkvi a masenkem,zapila to 150 ml mléka...myslela jsem že to nevypije ale vyžahla to,usnula o půl 10,vzbudila se v 1 na mlíko,pak se vzbudila 5:15 aješte je ji uspala do 7.... tak bych řekla že to bylo lepší 😉 😉 ,ale je dnes nějaká umrčená..doufám že na ni nic neleze a jsou to fat zoubky...chrní ted skoro už hodku na balkoně...a já si zatím vyžehlila..uff ale je to honička vše stihnout když chrní 😉 😉
počasí je HNUS!!!!!!!!!

kolca
13. lis 2008

ahojky,

tak Jája usne v pohodě i v postýlce. Ale máme taky problém s kočárkem, když nespí, tak se mu tam nelíbí, myslela jsem, že sporťákem se to zlepší. Ale změna žádná.
Jája je dneska taky protivka, myslím, že to je tím počasím.

Ten stafylokok je teda pěknej hnus. Chjo. Moc na Martíka myslíme, aby se to brzy zlepšilo.

Abi a oni jí doktoři nic neřeknou? Ať zkusí dyžtak ten její manža za doktorama dojít bez ní, maj právo na plné informace.

kolca
13. lis 2008

Jo a byli jsme na ledvinkách, a už nejsou zvětšené. Hurá.

martinataylor
13. lis 2008

to je dobřo kolčo,my byly s malou taky na ledvinkách když byla malička a byly naštěstí o.k

abinka
13. lis 2008

Kolco tak možná jí něco řeknou ale víš jak mluví doktoři.No zajít by mohl.
Marti na těch plicích se to vyskytuje vzácně no většinou to bývá kůže nos,krk ,oči ,uši

martinataylor
13. lis 2008

je to hrůza..takovej drobeček a takové trápeníčko....snad se z toho dostane...

kolca
13. lis 2008

Abi ono je pro ně jednodušší mlžit, ale pokud se Martika manžel sám ozve, tak oni mají povinnost je informovat.

abinka
13. lis 2008

jo to máš pravdu.Jestli budou chtít tak se zeptají.
Martik psala že jí doktor říkal že je na otm malý líp.Task snad by to uterý mohlo klapnout kéž by
😵

martinataylor
13. lis 2008

jéé to by bylo fajn....at už jsou doma,pak budeme slavit všecky

abinka
13. lis 2008

to jo to budem 😉

denousek
autor
13. lis 2008

abi prosimte to sem jeste nic nenasla musela bych se do toho zaborit a kdyz tady malej porad raubiri tak to nejak nejde se soustredit no...

kolco gratulace k ledvinkam 😉

martinataylor
13. lis 2008

holky přišla vám mateřská? mně ještě ne a chodíí 10 že jo? 😠

zuz11
13. lis 2008

neodbacajte od temy, poprosim Vas toto je tema o porodnici nie o nicom inom skuste sa bavit v regione o vsetkom moznom, lebo odbocenia zacneme mazat 😉

martinataylor
13. lis 2008

promintě......už se to nestane 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😀

abinka
14. lis 2008

tak nevím jak to chápat.Máme teda mazat na region????Asi jo co???Já už jsem tot u jednou zmiňovala.Měly by jsme dát prostor maminám co chou vědět něco o porodce né o ročních mimískách ne? 😕 😉

martinataylor
14. lis 2008

abi ona naraží na mě že jsem se patla na mateřskou ne?vůbec to nechápu...

abinka
14. lis 2008

no to by naspala na tebe píš poprosím vás toto je téma o porodnici 😵 o ničom jinom se zkuste bavit na regioně.
už jsem tam založila diskuzi.Pv tam je jen snažilky a těhulky a to my nejsme 🙂

martinataylor
14. lis 2008

našla jsem to na regioně tak přesídlíme tam,at se můžeme bavit o čemkoliv....ještě ostatní aby to věděli...

kolca
14. lis 2008
majatob
29. říj 2009

Najde se nejaka tehulinka chystajici se rodit v PV??? 😵 😵 😵

modramys
19. lis 2009

ahoj ja 😀 se zname z unora2010 ne??? 😉

majatob
19. lis 2009

ahoj, no jo, asi jsme se tam potkaly 😀 😀 😀 jak je?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru