Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

cioccolata
28. říj 2008

Hezky svatecni rano...ahoj holky 😉

Chytla me nejaka nakupovaci manie, tak od rana koukam na netu po nejake chlupate kombinezce s kapuci a ouskama, at je prckovi teploucko, az pojedeme domu z porodnice 😉 Nemate nektera tip, kde by se dala nejaka hezka sehnat? Po obidku se pro me zastavi mamca a zkusime mrknout v Tescu na Cherokee, nebo taky do Sam baby, a pak bysme rady daly kaficko.

Marketko: psala Gabca...ta mikca je velikost 6-9 mesicu, takze je po obchudku ☹ A mailik ze vcera zatim nikde ☹

Verdiku: taska je nachystana...uz cca mesic, protoze asi pred mesicem me zahnal prim. Nevrla do postele, aby se Sebikovi nechtelo na svet driv...jen zupan uz tam nemuzu nacpat, mam pocit, ze mam veci, jako bych jela na dovolenou 😀 Se spanim je to "vesely"...prevaluju se, probouzim se, premyslim a nemuzu zabrat...klasika, kterou asi znate 😀 Dnes mam Davida (manzel) na sluzebce v Polsku, i kdyz je svatek, tak jsme se Sebikem domluveni, ze dnes jeste z briska ven ne 😉 Tak snad to dodrzi 😉

Preju vsem pohodovy utery 🙂

marselina
28. říj 2008

lucinko,tak já ho jdu poslat zase ještě jednou snad dorazí.dobře v tescu nakup,taky mám mánii,pořád na něco koukám na netu,hledám,ted zase kubšovi ještě jednu zimní bundu.Luci,kukni na mimibazar,tam by něco mělo bý¨t,ale ty máš pro Sebíka teploučký overálek,nebo se ti jich zachtělo víc???? 😀 😀

marselina
28. říj 2008

luci,kukni na ten mimibazar,zadej tam normálně chlupatá kombinézka tam ti jich mají a nádherné,držím pěstičky at něco vybereš.

kolca
28. říj 2008

dobré ránko,

jé Luci, ty už to máš za pár 😉. Neboj Sebastianek určo počká. Já rodila poslední den manžovo dovolené 😀 . A jinak k tomu spaní, ke konci to byla hrůza. No a den před porodem jsem usnula až ve 4 ráno. V den porodu jsem se chystala, že půjdu brzo spát a ono houby, prdla mi voda 😀 😀 😀

cioccolata
28. říj 2008

Marketko...posta uz funguje...Tvuj mailik uz doletel do Pv, muj uz by zas mel byt v Nezamyslicich 😉 Tak az budes mit chvilicku, mrkni 😉

Ahojda Kolco...Ty sis to teda dobre nacasovala, tak akorat 😀 Ja mam zitra KTG a ve ct poradnu u prim. Nevrly, tak jsem zvedava, co mi povi 🙂 I kdyz doktori kolikrat muzou rikat, co chteji a priroda si to nakonec udela podle svyho k prekvapeni vsech...znam z vlastni zkusenosti 😀 Mas pravdu, ze listopad uz se blizi a kterykoliv den uz to muze byt. Jsem na toho naseho malinkyho prdolku moc zvedava 🙂

Chystate se nekdo nekam na vylet, i kdyz je to skaredy pocasi, nebo radsi pustite svatecni pohadky v televizi? 🙂

kristyan
28. říj 2008

Ahojik tak jak je tehulky a maminky já mám nějakou uklízecí horečku včera jsem umyvala okna v obíváku a uklízela takovej věčí uklid a dneska Kristýnce pokojíček tam jsem dělala takovej poctivej výřad hraček které nefungujou nebo jsou rozbité jelikož se blíží vánoce tak at mam přehled co koupit a co už máme 😀 .A tento týden to bude místnost po místnosti máme 5+1 tak mi to vyjde na týden každej den jedna místnost 😀 Ale samozřejmně to záleží na Karol jak bude spolupracovat 😅 .

A chtěla jsem se zeptat jestli nevíte o někom kdo by prodal za bazarovou cenu zimní bundu tak vel.116 na Kristýnku chci to na venek na dvůr takže jak říkám nějakou na donošení.

kolca
28. říj 2008

Kristy téda ty jsi dneska výkonná, mě se nějak nic nechce.

Jinak kukni na www.mimibazar.cz. Tam si určo vybereš.

abinka
28. říj 2008

Nazdárek,
Tak tchýni zatím nějak kočíruju a zítra ji odvážíme tak tentokrát OK 😉
Jinak zítra jdem do solné a k Ječmínkovi tak se těším. 🙂
Jinak nějak nestíhám dočítat tak snad mi nic neuniklo.4eká mě to zítra večer 😵 Tak se opatrujte.Jo jinak martik je ještě celá ☹

abinka
28. říj 2008

zítra už ale má dojet i s taškou tak snad už s tím něco začnou dělat.

rencaasarinka
28. říj 2008

Přeji krásný večer všem 🙂

cio - já nakupuju na www.brumla.cz nebo na www.laclik.cz mají tam úžasný značkový věcičky, jako nový, značky Next, Disney, Gap..... a za pár korun. Taky ten mimibazar je ok..

kristy - to ti závidím tu uklízecí mánii, já se nemůžu k ničemu dokopat. Když maličká večer usne, tak se mi nic nechce, jen si sednout a odpočinout.

Holkýýý musím se pochlubit, Sárinka už usíná večer sama, bez plakání a hlavně bez prsa 😉 a protože odmítá dudlík, tak jí dávám plínku, tu si narve do pusy a je spokojená 🙂 ani nevíte, jak jsem z toho šťastná 🙂 🙂
Jo a včera usnula o půl 8 a vstávala až v 7hod!!!!

Tak všem přeji hezký večer, papa

denousek
autor
28. říj 2008

ahoj holky..

tak ty si abi budes tak vyletovat jjeeejjddaa a kjecminkovi-tiše závidím 😵 tam to miluju

renco gratuluju kpnocne si zacnes uzivat vecerni pohodu vis a ono je to lepsi aspon si odvykne pak uz by to bylo tezky ..mejte se

abinka
29. říj 2008

nazdárek Renči gratulujem ke zlomu 😉
Denoušku tak ten pán prý už teď do vánoc hafánky mít nebude ale soused se zkusí zeptat ještě jednoho pána.
Jinak výlet bude zajímavý 😒 To počasí už mě začíná štvát 😠

denousek
autor
29. říj 2008

abi ja uz jsem si zamluvila v unicove no..snad si to pani nerozmysli ptz jeji fenka co si bude nechavat ma neco s tlapkou a bude muset na operaci tak snad minerekne ze si necha tu zamluvenou..ale dekuji...

a vylet se snad vydari ne....u jecminka se schovate taky bych si dala jedno visnovy 😝 😉 😵

verdik
29. říj 2008

jé reni paráda se Sárinkou a vidíš ani to tak dlouho netrvalo,prso vyměnila za plínečku a pohodička, reni to tě ani nemůže bavit spát tak celou noc 🙂 🙂 🙂 dělám si srandu, jen se hezky vyspinkej , dokud to jde 🙂
už si byla u té Mikuláškové??? jak ted bude hnusné počasí tak se domluvíme na nějakou tu návštěvu, s Adámkem nic fakt už neudělám a když chci něco tvořit, tak musí do ohrádky na chvilku, on se sice naučil stát, což je paráda, ale neumí si sednout a dvakrát žuchl jak placka na záda a asi se ted bojí, vždycky stojí a jak už nemůže tak začne nadávat ať mu jdu pomoc ho posadit, ale já ho nechám, musí na to přijít sám, jak si sednout a nebouchnout se 🙂 🙂
můžeš klidně přijet k nám se Sárinkou, nebo přifrčíme my, zjistila jsem, že jak jsme někde na návštěvě a malý vidí nové věci a hračky, je ten nejspokojenější človíček, teď chrupká a asi půjdeme po obědě chvíli ven ikdyž počasí nic moc, ale zítra se má přihnat nějaký silný vítr, tak půjdeme dnes
nastávající maminky, kdyby jste chtěli nějaké věcičky na mimoušky a chybělo vám něco , dejte vědět, mám většinou vše NEXT, nové- ne bazar, nošené jen Adámkem, ale co by jste měli teď na zimu, to už mám vše prodané
tak zatím pa a zas příště 🙂

kristyan
29. říj 2008

Ahoj tak já zase chválím naše spaní a doufám že se to nepokazí spinkáme už dvě noci od 19,00 do 2,30 papáme a pak až ráno,už máme koupený lístky na ty tři sestry a tak bude hlídat babi z dědou tak jsem zvědavá jak to dopadne naštěstí že ze zimáku je to k babi tak 10 min. cesty bydlí na Březince tak je to skoro za rohem kdyby něco.No to počesí mě štve. V pátek jedeme do PV k babi nacvičit spaní jak to bude vypadat a budeme tam až do neděle ráno pojedeme domů tak držte palce ju tak zatím pa máme s tatínkem kafíčko a musím spěchat nebo to Karol smete ze stolu 😀

martinataylor
29. říj 2008

Ahojky holky a miminky,
to je zase počasí co a zítra to nemá být o nic lepší.....ach joooo,at už je jaro a teploučko,ale to si ještě počkáme 🤐 .Zítra jdu s Klárinkou do poradny,to zase bude řevu 😀 ,jen ji položím na váhu a začne to...Až paní dr.uvidí ty kytiska naší princezny 😉 .....nebude věřit vlastním očím....

Holky já bych potřebovala tak dva dny v kuse spánku,zababušit se a spát a spát..co ty na to Verdíku a Kristyn,určitě by jste to taky brali,že? 😀 Táta mají toho v práci tolik,že budu ráda když do 18-19 hod.dorazí a to odjíždí ve 4 ráno ach jo...a to nás čeká v sobotu už první zabíječka na chaloupce,chudák náš tatka vůbec si neodpočine..a to jsou ve chlívku 4 prasátka,jako kdybyb toho v práci měl málo...ještě že kačeny,husy a moráky máme za sebou...petovi rodiče maj velký oči 😝 😝 😀 😀

jinak soplíme ale je to lepší akortá teda nevím jestli ji to nesedlo na průdušky,jaksi chrochtá beruška moje...no uvidíme zítra..

Holky a když jsme u toh opečení a vaření dobrot,tak zkoušeli jste někdy bábovku z margotky? Můžu jen doporučit,žádnou jinou nedělám,Péta je zbožnuje i když on miluje všecky buchty,je totiž buchtovej..

A jinak mám novinu,byly jsme v pondělí s tatkou na radnici domluvit datum svatby,tak po 9 letech do toho praštíme v červnu.... 😉 😉

denousek
autor
29. říj 2008

sakra se mi to ted smazalo tak znovu ☹ ☹

takze kristyan psala jsem ze na brezince priimo bydli kamoska ona tam maka ted jsme u ni byli tam na narozkach....ma primo v zahradce brezinky garsonku....
jina na tri segry se taky tesim....teda spis na billa 😀

jo marti veeellkkkaaa gratulace!!!konecne se budete jmenovat stjne jako opravdova rodina co ...gratuluji...a kdy mate to datum a na kolik,,,

paaa holky

kristyan
29. říj 2008

já taky gratuluji ke svatbičce 🙂 🙂

Marti ten spánek by bodl jak sůl jsem hotová i když ted karol celkem dobře spí ale i tak bych nějakou tu hodinku spaníčka snesla 😔 jo vy budete zabíjet no mi jsme z tátou uvažovali že si koupíme prasátko a taky uděláme zabíjačku já to teda moc nemusím tu akci ale na talíři mi chutná skoro všechno 😅 du dělat večeři pa

abinka
29. říj 2008

Kristy to je doře že tak pěkně spinkáte.

Marti gratulujem k takovému rozhodnutí 🙂

abinka
30. říj 2008

Dobré ránko maminky a miminka,
Tak to je co?Ten vítr fakt došel 😠 My se chystaly za martikem ať ji zkrátíme to čekání,ale teda nevim nevim.

Jinak když Marťa nahodila ty bábovky tak u nás vede tvarohová je taková mokrá a to tatínek i Chosínek můžou 😉

Verdik to není ani možný že dělá takový pokroky vždyť je to jak včera jak tam hajal a koukal na děti jak lítají a teď už stojí 🙂 No myslím že by jsme v brzké době měly udělat sráze ať vidíme ty pokroky našich miláčků 😵
No náš malej už ťapká a já lítám.Je to malej divošek zbrklej tak se rozběhne a padá 🙂 No ale musí mít na chození náladu,po čtyřech je to zatím jednodušší 😵

denousek
autor
30. říj 2008

tak u nas je to podobny po dbou umime litat jak cert ale musi se chtit po ctyrech je to rychlejsi a hlavne bezbolestny 😀

abinka
30. říj 2008

Kristy nejdeš s malou do Konice do mateřinky???

kolca
30. říj 2008

ahoj holky,

dočtu později, nešel nám net celý den.
Dnes jsme byli na rehabce, svlékla jsem Jájouše, sundala plínku a položila na záda. A najednou šup, byl na břiše, poprvé a na rehabace 😀 😀 😀 😀
Tak to je to pozitivní. Teď to negativní.
10 dní nekakal, prdí, břicho ho nebolí. Jsem volala radši dr, tak mám zkusit rektární rourku (zatím bez efektu) a když se nevykaká, tak zítra přijet ☹ . Prý je to normální u kojených dětí, ale těch 10 dní je hranice. ☹

abinka
30. říj 2008

Kolco je to šikulka 😉

No a stím kakáním oni ty kojené děti můžou všechno strávit a pak nemusí kakat.Tak bych vám přála kdyby jen vše strávil 😒

kolca
30. říj 2008

Abi no dr. mi to taky říkala, ale říkala, že 10 dní je hranice, že mu dyžtak to kakání zítra vyvolaj, ale jako když vše stráví, tak nevím co budou vyvolávat. Nechci ho trápit broučka. ☹

abinka
30. říj 2008

kolco tak snad držíme pěsti ať to zvládne do zítřka nějak sám 😉

kolca
30. říj 2008

Abi díky moc, jsem mu večer domlouvala, tak třeba se v noci stane zázrak 🙂

norma
31. říj 2008

..Ahoj holky a miminka,tak tu také vítám nové tváře.Já sem sice tak moc nechodím,protože teď nebyl jaksi čas.Tak jsem vás pomalinku dočetla.Kolčo co Jaroušek,doufám že se vykakal,ať nemusíte nikam jezdit.Marti moc prosím,pošleš mi prosím recept na tu bábovku z margotky?To se bude MM olizovat až za ušima a já taky 😵 .Dala jsem do albíka nějaký fotečky,tak jestli chcete tak mrkněte,na toho našeho otesánka.Ještě dodám z vítání občánků.Tak zatím papa 😉 .

kristyan
31. říj 2008

Ahoj tak mi za chvilku odjíždíme do Pv ale nevím jestli tam budeme do neděle jak jsem plánovala protože dneska v noci malá řádila ráno měla trošku teplotky 37,5 po odečtu a pokakala se tak myslím že další zoubek už se klube.No a Kolčo jak jste na tom už kakáte myslíme na vás at to zvládnete doma sami v klídku jak se do toho pustí doktoři je to hodně stresující pro mimi i pro tebe ale Jarošek to zvládne je to chlapák.tak už musím mějte se a jak dorazíme domů tak se ozvu .

Abi do mateřinky nechodím neměla bych se tam jak dostat a jak jsou dvě děti tak je to složitější.

martinataylor
31. říj 2008

Ahoj holky,nešel nám internet včera dnes,ted to konečně byli tady zpravit...byly jsme včera v poradně tak máme 76 cm a 10,30 kg...a udělala nám vítěr z nosánka tak v podnělí budou vysledky....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru