Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
3. lis 2008

marsi:vyřídím 🙂 Matrik měla streptokoka a v těhu se léčila.Měla obavy aby to malému nedělalo problémy no a obavy byly oprávněné.No je z toho chuděrka špatná,ale snad se z toho dostane.Ještě musí válčit s mlíčkem.Malýho nekojí tak musí bojovat aby nějaký bylo.Tak snad je za ten týden pustí 🙂

kolca
3. lis 2008

kuk,

jejda Abi teda chudák brouček malej. Určo to s mamkou zvládnou a pustěj je brzo domů.

Marti ty nesmutni, Klárka je spokojená, když to nešlo, to se nedá nic dělat.

marselina
3. lis 2008

abinko teda ti mají ale trápení,místo aby si na sebe pěkně zvykali a užívali si to tak se tak trápí.no snad bude brzo dobře.ani nevím co lucka,musím ji písnout jestli je nějaká změna,jen vím že j při celkové narkoze čistili dělohu,trošku víc krvácela,ale snad už jsou se sebastiankem spolu a užívají si.

verdik
3. lis 2008

holky v pátek nemůžu, už mám něco domluvené na pátek, takže pokud půjdete tak bez nás ☹
marti tak jsme si aspoň zamávali přes cestu v parku, já jsem taky kupovala malému papučky v prioru a boty na ven, ale ty papučky jsme brali ty kotníčkové zavazovací na doma, nevím jaké jsi brala ty malé???myslím na doma, na ven máme pevné kotníčkové a stejně budu muset koupit na zimu teplejší ještě a Klárinka už stojí nebo běhá???
kolci já bych možná taky šla jen do té zeleninky a jinak kojila, kojila, kojila a uvidíš, jak se bude malý bude v noci budit,pa

denousek
autor
3. lis 2008

. 😕

dadlina
3. lis 2008

ahojte, moc vás ještě neznám, tak zatím jen čtu 🙂 Mám kamarádku a její prcek měl taky hned po porodu zápal plic a antibiotika, odvezli ji ho hned rychlou do OL a ona ho první 3dny vůbec neviděla, pak další 2 týdny jezdila několikrát denně do OL a vozila mu odstříkané mlíčko a dávala mu to v lahvi , ted už jsou doma, malej má 6 týdnů a až ted se rozkojili pořádně a dokonce posledních pár dní už malej pije z prsíčka, chytl se, je to borec. Chce to mít fakt trpělivost a vydržet, ale není to určitě lehký, vím jaký měla depky atd. tak držím pěsti vaší kámošce at je to taky tak super.

martinataylor
4. lis 2008

Verdíku no aspon jsme si zamávali 😀 ,to máš pravdu.....
holky tak 3 noc užasná,vzbudila se na mlíčko a pak až o půl 6 a ještě usnula na hodinku a to usla už v 8:45 hod. zázraky se dějí.... 😉 jsem moc ráda....
papučky jsem ji chtěla koupit taky na to zavazovaní ty kotničkový ale neměly na naši barvičku,měli jen zeleý a ty já nene......,koupila jsem ji jiny co mi nabídla paní,vypadají jako botečky na venek ale je to domácí obuv...aspon je to napsáno v botečce,jsou pevný a musím ji stejně koupit na zimu nějaký teploučky,koupila jsemji sice už přes internet ale beruška má tlustoučký nárt 😀 a tak ji je neobuji..tak musím takový který ji nacpu na tu tapenku a tyto papučky mají super zapínání,prostě tu nožku ji tam dostanu 😀 ....a Klárinka už chodí přes měsíc a už se i pouští a stojí bez drža chvíli,za chvíli se rozende uplně sama a žuchne.....ale kolem nábytku lítá jako čert a podél zdi dojde všude a převrátí mi byt vzhůru nohama 😀
a v pátek mi to holky nevyjde,tatka pátky končí brzo a tak máme vždycky něco v plánu...a ted chceme jít koupit koberec přes celý obývák protože se furt válí na té studené zemi mám jen koberec pod stolkem a to je málo...nejhorší že na chodbě v kuchyni všude je dlažba a furt se m ipo to válí alozí,tak nevím jak to vyřešit....zase se mi nechce v celém bytě dávat koberce... 😒 😉

dadlina
4. lis 2008

asi byla dnes nějaká příznivá noc, my máme taky rekord, do 7:30h, normálně vstáváme kolem půl 6. ale nebojte 🙂 , nespíme celou noc, vstáváme na kojení cca v 1h, 4h, 7h. jo a ten samý problém s kobercem máme taky , v kuchyni dlažbu a dala jsem tam všechny možné běhouny, ale sedne si. lehne si vždy mezi ně - na dlažbu, tak taky uvažuji o nějakém velkém obdelník.koberci, ale ty jsou taky pěkně drahý ☹ ale pokud bych vybrala nějaký hezký tak by tam mohl i zůstat na pořád 🙂

dadlina
4. lis 2008

chtěla bych se zeptat, na balenou vodu, já sama ji nepoužívám, ale prckovi v ni vařím, nevím proč si myslím , že dělám dobře, prostě proto že se jako kojen.voda používá , přemyšlím, že bych už dávala obyčejnou. vy stále vaříte z balené?? samozřejmě, že bal.koj.je hlídaná co se týče minerálů, ale ten obal je na prd. máte na to nějaký názor?? díky

martinataylor
4. lis 2008

já kupovala balenou vodu a ted od 8 měsíce ji dávám vodu z Brněnské pro kojence ....chdoí pro ni všecky kamošky..Péta vezme 3 barele a natankujeme tam vodu..a nic ji není...a od roka už můžou myslím normální vodu nebo kdy se vůbec dává?dobrej dotaz dadlino... 😉

norma
4. lis 2008

Ahoj holky,tak já taky vařím s koj.vody,ale prý stačí do půl roku,a pak normálně z kohoutku.

martinataylor
4. lis 2008

fakt už od půl roku? 😲

kolca
4. lis 2008

holky, co to je ta voda z Brněnské?

denousek
autor
4. lis 2008

ahoj...kdyz uz jste u te vody do kdy myslite ze se musi prevarovat??treba jen na caj a tak.... 😕

tak jak tady minule abinka mluvila o jecminku tak jsem chytla slinu a uz tam mame na patek obednany stul pred tim koncertem 😀

abi tys myslim ani nepsala jak to u jecminka dopadlo,nebo jo... 😕 ??ja nekdy vsechno nedocitam 😅

martinataylor
4. lis 2008

no na Brněnské jestli víte je hospoda u posledního Halíře,je to ten kruháč na brněnské a za tou hospodou u těch bytovek je pramen vody pro kojence,chodí se tam tankovat do pet lahví atd...no samozřejmě je tam napsáno jen pro kojence ale nejvíce jsou tam důchodc ia mají vodu zadarmo...tak tam chodíme pro vodu pro malou,bydlí tam kousíček naši,tak tam vždycky skáknu natankovat....

kolca
4. lis 2008

Marti jojo vím, kde je ta hospoda. Tak to je supr, manža mi tam může "natankovat" až pojede z práce dycky 😀

martinataylor
4. lis 2008

jo jo určitě,taky to tak provádíme....ale serou mě ti důchodci,už neví jak by ušetřily.....a přitomje to jen pro mimoušky naše 😠

martinataylor
4. lis 2008

Kolčo sluší vám to jako rodinka na fotečkách 😉

kolca
4. lis 2008

Marti kujeme, já se maskovala 😀 . Se divím, že se důchodcům ta voda chce tahat.

martinataylor
4. lis 2008

no chodit nemůžou ale tahat flašky budou 😀

marselina
4. lis 2008

jéé holky super tip na kojeneckou vodu,to jsem vůbec nevěděla,stejně jako s tím posezeníčkem i pro děti v bývalém lerku,tady se člověk dozví aspon věcí a důležitých

dadlina
4. lis 2008

aha , voda pro kojence na Brněnské, tam jsem bydlela a brala jsem tu vodu pro moje první děti, já na to úplně zapomněla. S těmi důchodce je to pravda, už před lety tam stáli frontu a my jsme se pomalu nemohli k vodě dostat, to si pamatuju. takže je to pořád stejny. má bývalá tchýně - důchodkyně tam chodila taky, prý je z té super vody dobré kafe a pak to brala na vše, aby ušetřila, myslím že i na nádobí 😉

dadlina
4. lis 2008

kde je furt ten verdik??? ☹ navede mě na koníka a pak nekomunikuje 🙂 🙂 🙂 mohla pisnout jak dopadli dnes v poradně

abinka
4. lis 2008

Nazdar lidičky,
Nestíhám dočítat.
Jen jsem pobrala denouška Ječmínek super je to tam přistavený a tem se nekouří.Jen jsme tam vychytaly nějakýho protivnýho číšníka.Jídlo super,alepodle tatínka menší porce.Dřív nesnědl ani svoji a teď jí snědl dojedl mojí a tchýninu 😅
Jinak Martik psala že už je líp adaří se jí odstříkávat čím dál tím víc mlíčka a zatím jí ho na kojení nedávají.Možná v pondělí pojedou domů.

martinataylor
4. lis 2008

Tak držíme pěstičky Martíkovi......at jsou co nejdřív doma a zdravoučký.... 😉

verdík píše většinou až večer....

abinka
4. lis 2008

Holky dobrej nápad s tou vodou?Myslíte že je to fakt dobrá voda?Vím že tam švagrová chodí ale nevím jaká je.

martinataylor
4. lis 2008

Abinko,malá ji pije od 8 měsíce.....a jsme v pohodě..... 😀 a od kamošek mimča taky.... 😉

kaelan
4. lis 2008

Čau kočky 😝

já dávala do půl roku kojeneckou(balenou) a potom taky z Brněnské a bylo všechno ok 😉
ted dávám teda z kohoutku ale přejít varem ji nechám vždycky i když bych už nemusela 🙂

v ten pátek mě to taky nepasuje 😢 nebudu mít auto a Ela jde zase na prázdniny(teda spíš na víkend) tentokrát k tetě 🙂 ta by šla na prázdniny i k vám všem kdyby jste jí to nabídly 😀 😀 😀 😀
Mě to teda nevadí i když smutno mi je vždycky ale R(manža)to nese hůř ten je z toho jak nemocnej když ji nemá doma 😀 😀 😀

Ale Anet nechce teda NIKDO 🙂 🙂 protože každej zírá jaký je to číslo 😝

Tak zatím pááááááááááááááááááááááá 😀 mějte se krásně 😉

abinka
5. lis 2008

nazdárek,
To bude dnes zase krásně 😵 Co budete podnikat???

denousek
autor
5. lis 2008

ahhoojj...

abi ja vim ze je to tam prestavene to uz jsem tam byla nekolikrat ae ted tam jdemem vecer no....

a co budu podnikat..no...sama nevim,,,je fakt hezky ...mame tatinka doma na neschopence-pracovni uraz tak asi budeme pekne na zahradce ...

jinak uz jsem se ptala ale nikdo jaksi nereaguje ☹ do kdy si myslite ze se musi prevarovat voda??kdy uz muzu udelat treba je caj z neprevarene vody z kohoutku???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru