Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
9. pro 2007

Už mám napečeno ... 😉

denousek
autor
9. pro 2007

se mas....taky se to musim naucit...ja jeste nejak ani vareni neovladam ☹ moc toho jeste nezvladnu..beeee...

martinataylor
9. pro 2007

Nebuj,to všecko přijde...a samo...ted zrovna dělám na obídek plněné řízečky nivou,čabajkou a cibulkou.Mnamiky,to se s Klárinkou nacpeme....

Jo a co mi ještě radily holky,co rodily,tak,že když nás to chytne,tak se máme nejdřív nejíst a pak vyjet. 😉 a hlavně si vzít sebou pití do těch porodních boxů(na hekárnu),že budeme mít strašnou žízen a vyschlo v puse.

martinataylor
9. pro 2007

Denoušku zkus mrknout na www.lide.cz/martinataylor

Mám tady fotku abys věděla jak zhruba vypadám,kdyby jsi mě ve středu zahlídla a já tě nepoznala. 😒

denousek
autor
9. pro 2007

kuk fesanda 😀

marti kamoska kdyz rodila jak sem za ni ted byla ta abinka tak jak ji zacinaly ty kontrakce tak sem ji rikala at se napije a ona ze nemuze pit tak nevim 😒

martinataylor
9. pro 2007

Tak je to asi individuální,u každýho jiný...no však si pak povykládáme z vlastních zkušeností.Já mám od ráno poslíčky asi...bolí mě od večera v kříži a dnes od rána jak kdybych měla dostat měsíčky každou chvíli...

Péta dnes v noci se vzbudila a vyletěl,jestli už jedeme 😉 ,chudák taky je už z toho vyplašenej,kdy to bude.A to mě se zdálo včera taky,že mi praskla voda,že už jedu... 😉

martinataylor
9. pro 2007

Péta se vzbudil... 😀 ,ne Péta se vzbudila

denousek
autor
9. pro 2007

jeee dobrej sen...ja uz chci taky....ach jo....no nic uvidime jestli se potkame ve stredu no....jdu obedvat pa

kristyan
9. pro 2007

ahoj deny ja jsem zadnej malinik nepila ale asi 3 dny po sobe jsem si dala teplou koupel tak nevim jestli to zabralo nebo v tom bylo neco jineho ale na sex nedoslo tak nevim kazdopadne vam vsem preju at to stihnete do vanoc je to v te porodnici hrozne dlouhy doma je doma

denousek
autor
9. pro 2007

cauky....no ja jsem byla dnes za abinkou mrknout na drobka...ta uz se tak tesi domu ☹ ja se ji nedivim je ta vlastne uz 2 tydny....zitra zacina 3 tyden..chudera...no krmi jak vztekla abi je treba zitra pustili domu....

byla jsem i huknout na megge 😀 ta cucela kdo to je,...hiii sme se nikdy nevideli ze...ale tak v pohode....

kaelan
9. pro 2007

ahoj 😝
VELKÁ GRATULACE KE VŠEM NOVÝM MIMINKŮM 😀 😝

nemám už moc čas tady šmejdit bo Anet začíná lozit a ted ty vánoce,dárky,cukroví..... no snad mě z toho nejebne 😀 😀 😀

jěště jednou at vám miminka rostou a jsou jenom a jenom hodný 😝

denousek
autor
9. pro 2007

cauky kae ..

ja uz stejne jdu taky spat dnes uz toho mam az nad hlavu me dycky tak tahnu kuze na brichu to je hnus to je jak kdyby se malej uz cpal ven ale vrchem
ted me tak napada doufam ze o tom vi kudyma se leze ven 😕
tak brou....

martinataylor
10. pro 2007

Ahoj Deny,tak to mě taky táhne vždycky strašně kůže na břichu večer,ráno je to dobrý ale ty večery.Taky mám někdy pocit že mi vyleze tama 😉

Za 15 dní mám termín,jsem zvědavá kdy to bude... 😉

denousek
autor
10. pro 2007

no ja prvni za 14dni a druhy az v lednu 😒 snad si da malej rict..
tak zavidim abince...uz by meli jit dnes domu ale jeste nic nevim...snad to bude dobre uz tam toho ma dost za 2 tydny chudera...

martinataylor
10. pro 2007

To ji věřím,kamošku ted pustili z porodnice,byla tam 11 týdnů,to by mě kleplo... ted je ve 34t a řekli ji,že ted může klidně porodit,že mimi zachrání.bude rodit v Olmiku.

Těším se hrozně na středu,doufám tedy že budou příjemní a řeknou mi jen samí dobrý zprávy... 😒

Jdu venčit hafana.pa

denousek
autor
10. pro 2007

marti 11 tydnu 😲
ty jo...to je hrozny...chudera....

no snad se ve stredu potkae doufam ze jo....budu tam pred pul 12 myslim tak o ctvrt snad to stihnu no...musim pred tim jeste k balakovi pro vysledky steru ale on tam ve stredu rano neni je tam dycky jina dr ale sestricka rikala ze mi to tam nechysta....tak snad nezapomene no...
co mas za pejska??proc si nezalozis album ☹

denousek
autor
10. pro 2007

holky tak je to v ....

abinka uz mela jit dnes s prckem domu,ale chytil silnou zloutenku..chudatko mali,takuz se tesili domu a ted si tam jeste pobudou...vedeli jste ze pri zoutence maji kapacku pichlou v celicku??to ja teda ne...abinka place ale snad se z toh dostane malej brzo uz sou tam pres ě tydny chhjooo...chuderaa.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martinataylor
10. pro 2007

No to je jak naschvál ta žloutenka,to jsem si taky říkala,že nás doufám mine. No uvidíme a to vím,že to mají píchli v čelíčku,chudáčci malincí.Tak at se Abinka drží,snad to bude co nejdřív pryč ta žloutenka a půjde domů.Je to tam určo dlouhý,já si nedovedu přestavit těch 4-5 dní.

No důležitý když budeme obě zdravé a nějakej den tam přežijeme. 😉

Já tam mám být před 10,na 10 říkala,tak uvidím jak tam dlouho ztvrdnu a říkáš zvonit na porodní sály,jo?

A pejska máme bišonka,fenku Keysi,má rok a 4 měsíce.Takovej náš mazel,je jak naše mimčo.

Album jsem si chtěla založit a dávala jsem tam foto a ukázalo mi to,že ty fotky jsou ve velkým formátu a mají moc MB nebo čeho,tak mi to sem nejde.

denousek
autor
10. pro 2007

to je blby ze ti nejdou fotky....ale tak snad te poznam ja myslim ze kolem te pul 12 tam jeste budes no uvidime....stejne je to takovy divny potkat nekoho z netu ale je to dobra seznamovacka aspon vim s kym mam tu cest ..

no abinka bojuje ale na to zvladne co ji taky zbyva ze...ja uz bych taky tak chtela drobka u sebe abince to s nim tak moc slusi ja uz se tesim....chhhjjooo....

snad nas zlutica nechytne...a je prenosna??jestli kdybych byla na pokoji s mimi s zloutenkou tak jestli to moje chytne,?...to je blby fakt tam pak skrz to zkysnout...meli by vymyslet nejaky hned poporodni ockovani aby to miminka nemeli...

martinataylor
10. pro 2007

Já si myslím,že to přenosný není...nevím to teda jistě...však na té adrese mám více fotek,tak snad mě poznáš Deny.

kristyan
10. pro 2007

Ahoj holky nejak netiham sem jit driv mi porad kojime a spinkame jeste nemame zadny rezim tak jime kdy chceme nekdy i hodinu mezi tim brkame a prdime a pak zase papame a usiname tak mame to nabity ale je to bezva ani nejsem unavena strasne si to uzivam a nase mala pomocnice Kristynka (4) mi z Karolinkou hrozne pomaha je z ni unesena porad ji pusinkuje je to nadhera.Ja na vas porad myslim a preju at to stihnete do vanoc ale nevim co bych vam poradila aby to klaplo.Zatim pa mi deme zase papat.A TA ZLOUTENKA PRENOSNA NENI A V PORODNICI MI RIKALY ZE MAM MALOU CASTO PRIKLADAT K PRSU AT JI NECHYTNEM I KDYZ JSEM NEMELA MLIKO TAK PORAD PRIKLADAT KAZDOU HODINU I V NOCI A TAK JSME JI NECHYTLI JSEM RADA TO BY NAS TAM DRZELI.

denousek
autor
10. pro 2007

cau kristy..tak to mate teda nabity ale je to pekny vid...uz se tesim jak budu s drobkem ted sem porad sama mlak porad pracuje cchhhjoooo... ☹
a to prokladani na to ma vliv??to nechytne??to ma nejaky obrany latky vid...no uvidime ja uz se zacinam smirovat s tim ze asi na svatky nebudu doma ☹ ale co se da delat je to pro prdouska ze....zatim se mejte paa

martinataylor
11. pro 2007

Ahoj Deny,tak to jsme dvě,já totiž tuším,že na svátky mě to chytne a pojedem,a ne do vánoc.Jsem zvědavá co mi zítra řeknou ale určitě to bude zase věta..na porod to ještě nevypadá apod.

martinataylor
11. pro 2007

Já chci už rodit!!!!!!!! ☹

Dnes se mi zdálo,že už mám kontrakce a vzbudila jsem se a sledovalo to a nic!! ☹

martinataylor
11. pro 2007

Jsme fakt blázni!!! 😀

verdik
11. pro 2007

ahoj kristy,máš doma teď cvrkot kolem maličké , jak píšeš, ale je to krásný... a navíc máš velkou pomocnici ,Kristýnku,tak to je super,já budu mít taky pomocnici , svou dceru 17letou a tak bude mít přípravu do života i když se moc netěší, jak malý v noci bude plakávat, ale to mimi dělají...denousek a martina, ty už taky chtějí rodit každým dnem, ale asi žádný urychlovač není ani návod ,jak to stihnout do vánoc ☹
marti a denousku,napište pak,jak jste dopadli na ozvech a jak to tedy vypadá s porodem,zda se to blíží???marti tobě se o tom už i zdá,to přijde neboj, a třeba to fakt stihneš a na vánoce budeš doma, vždyť si 39tt, no nebudu předbíhat, napiš, jak si dopadla na ozvech, držím pěstičky... 🙂 🙂

martinataylor
11. pro 2007

určitě zítra písnu,jdu poprvé tak se moc těším,hlavně at nejsem zklamaná ale na druhou stranu si říkám,že až to příjde,tak to příjde a je jedno jestli do vánoc nebo ne,hlavně at jsme zdraví...a hlavně at to mám za sebou,protože se moc těším a i na druhou stranu bojím,člověk neví do čeho jde,jak to bude bolet a jak to zvládne.Ale zvládli jste to všecky tak i já musím přeci ☹

denousek
autor
11. pro 2007

marti ja sem to samo..me se teda dnes zdalo ze me hono jakysi mrtvoly 😅 ale jinak ja vzdycky jak se rano probudim tak pod sebe saham jestli nelezim v louzicce plodovky 😀 a nic... ☹
to ja jsem taky zvedava zitra jdu do porodky poprve na poradnu byla jsem tam minule jen na ozvy tak jsem taky zvedava jak me prohlidnou co mi reknou...a kdo tam prohlizi??Feit??to je kamos 😲 to je blby....no ale co uz on uz toho videl ze 😕 😀

verdi to je pravda zadny urychlovac bohuzel neni meli by z neco vymyslet,jeste ze to nemusime tahat 2 roky jako sloni ja uz se ted nemuzu dockat....a pes to nosi zase jen 2 mesice to je co.... 😅

jo a marti ja si chvili rikam ze chci aby t prislo do vanoc ze bych to tam pres svatky nedala a jsem z toho nemocnA, a za chvili si zas rikam ze je to jedno ze az bude malyho cas tak ze si rekne sam ....kazdou chvili jiny nazor ach jo...ale ted mam nazor ze uz bych i rodila ale kdyz si predstavim ze misto domaci pohodicky co mam ted bych tlacila nekde na sale tak jeste vydrzim 😀

martinataylor
11. pro 2007

Máme to deny stejný,taky si říkám,že bych už klidně jela,jen at je to za mnou. Ale na druhou stranu když si to představím,jak budem asi trpět a že nebudu doma se svýma miláčkama,tak se mi tam nechce.S těch pohádek co má být v TV 😀

No my ženský jsme komplikovaný bytosti 😀

martinataylor
11. pro 2007

Deny a myslíš že zítra půjdu jen na ozvy a nebudou mě prohlížet? Já chci všechno komplet at vím na čem jsem.
Akorát jsem ted nad vším přemýšlela,a zjistila jsem,že mi můj ganekolog nedělal žádný stěry ted jak tobe.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru