Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

andreeej
16. pro 2007

Jo ještě Denoušek,tady mám odkaz na tu žloutenku,to není infekční 😀
Já mám krevní skupinu 0+,tak proto i jí moje děti měly,nějak to s tím souvisí
http://www.porodnice.cz/node/3805

verdik
16. pro 2007

Ahojky marti, máš pravdu, deny stále špekuluje , jak to urychlit a vymyslet, aby už...deny vždyť se dočkáš a i kdyby to tobě nebo martině vyšlo na svátky , sice budete nebo můžeme být z toho trošku smutní, ale vždyť tam budete s mimouškem a budete mít plné ruce práce kolem mimouška, že ani nebudete vědět, že jsou vánoční svátky a pak těch návštěv, mně by to ani nevadilo , hlavně ať vše proběhne v pořádku a hlavně je miminko zdravé a jestli porodím na ŠTĚDRÝ DEN nebo SILVESTRA.... to fakt neřeším...tak marti napiš, jak dopadneš v úterý, já jdu taky , ale k Balákovi - už asi naposled a pak už mě čekají ozvy v porodnici, zatím a držte se a ty denousku nezoufej, fakt to přijde a čím víc to chceš, tak to nejde....mimi si řekne...

denousek
autor
16. pro 2007

marti kdyz tam budu s tebou tak budu v klidu 😀 prece jen je to lepsi tam aspon tak trosku nekoho znat aspon tak po siti no..

andrej diky mrknu...

verdiku no ja spekuluju ale uz mi to moc nejde uz na to nejak prdim ptz vim ze s tim nic neudelam uz me to ni nebavi az to bude tak to bude.y ..kazdopadne mi to prece mrnous vynahradi at prece leze kdy chce ze...no a balak uz te urco preda porodce me predal taky ve 36tt 😉

martinataylor
17. pro 2007

Tak holky,byla jsem ještě dnes ve městě něco pokoupit,at to mám z krku,zítra porodka,tak co kdyby si mě tam už nechaly že rodím 😀 .Dobrá představa.Dnes v noci jsem vůbec nespala,měla jsem bolení v podbříšku a v kříži ,že jsem si říkala,že už asi pojedeme a ani ted to není nic moc,byla jsem ráda,že jsem do toho města vůbec došla.Tak snad se něco chystá....Ale Klárince je u mě určitě dobře,tak kam by spichala,zvlášt do takové zimy,u mě má teplíčko 😀 .

Zítra dám určitě vědět,jak jsem dopadla,snad tam nestvrdnu jak minule....no hlavně at ty ozvy jsou v pořádku a má malá srdíčko jako zvon...

megee
17. pro 2007

ahojky holky nějak nemám vůbec čas sem chodit 😀 tak píšu až teď, máme se skvěle a jsme oba s malym v pořádku, nevíte jak je na tom Abinka?

denousek
autor
17. pro 2007

ahojiiikkk mege no konecne!!tak si udelej album at vidime dominicka-jmenuje se tak ne..jsem rada ze jsem te videla v porodce i kdyz jsem vahala zda za tebou mam jit...
abinka se ma moc dobre sice meli zloutenku to si chudera oplakala uz se tesila domu ale ta je tam zdrzela jen 3 dny...od patku jsou doma a maji se skvele.....

marti ja jdu do porodky ve stredu snad se neco treba zmenilo ale uz to vidim blede absolutne se necitim na porod kazdej z myho okoli prenas ccchhhjooo.. ☹

megee
17. pro 2007

no nějak není čas psát zrovna jsem Domču po hodině a půl přemlouvání konečně uspala tak píšu, přešli jsme z kojení na flašku jelikož mám slaby mlíko a malej chudák pořád řval hladem a to kojení mi za to nestojí, tak teď konečně krásně papá a já jsem taky v klidu byla jsem z toho totiž psychycky dost vyřízená....

denousek
autor
17. pro 2007

no megge sice je lepsi kojit ale nekomu to proste nejde no...
tak aspon ti bude lip spinkat no....nic alim se natahnout chvilinku....jo a megge jeste si nepisla jak to na tebe vlastne prislo...ten porod..jako sam od sebe??praskla ti voda??nebo zacali kontrakce??a co hlenova zatka odesla ti jeste doma??zatim pa

megee
17. pro 2007

no mě to vyvolávali, špatně jsem cítila pohyby tak jsem šla do porodky tam mi udělali zátěžový test a nejdřív že dobrý že mám přijít další den na přetočení ozev a když jsem ráno přišla tak mi řekli že mi to vyvolají...

denousek
autor
17. pro 2007

haa no tak ja taky pohyby necitim jak nic moc...a asi jim to teda radsi reknu ve stredu na kontrole....

denousek
autor
17. pro 2007

megge??a co je to zatezovy test??boli to??nebo kdyz reknu ze citim spatne pohyby tak si me jen nejak zkontroluji...

megee
17. pro 2007

radši jo oni si to už pohlídají, já jim říkala že jsem je cítila hodně a najednou skoro celý den nic, taky byl chudáček dost fialovej když se narodil...

megee
17. pro 2007

ten test je že ti píchnou kapačku s něčím co si nevzpomenu jak se jmenuje 🙂 co ti vyvolá kontrakce a budou ti při tom točit ozvy a kontrolovat jak na to malej reaguje, nebolí to, ale je to tak min. na hodinu a taky ti udělají utz

denousek
autor
17. pro 2007

jo oxitocin myslis...bleee ja nesnasim jehly...ale radsi jim to reknu...ja ho ted taky moc necitim...ale uz to bylo i horsi a ted uz je to zase lepsi...citivala sem ho ale vic ale to bude asi tim ze uz tam ma malo mista,ted doted sem si to myslela...a myslis ze ten zatezovy test ti nemuze vyvolat porod??.....ty jo ja se fakt bojim mooocc jehel....

megee
17. pro 2007

to ti porod určitě nevyvolá ty kontrakcee jsou proti těm při porodu slaboučký 🙂 🙂

denousek
autor
17. pro 2007

no a tys ho necitila vazne treba cely den nebo si ho citila sem tam a jen slabe?

megee
17. pro 2007

nejdřív jen tak sem tam slabě a pak celý den vůbec... tak jsem tam radši večer šla..

denousek
autor
17. pro 2007

sakra ted jsem napsala uplnou slohovku sekl se mi pocal a smazalo se mi to§§§ tak to zkratim.....co ti delali prvni uzv nebo ten oxitocin??prece kdyz jim reknu ze spatne citim pohyby tak to nejdriv zkontroluji na uzv ne??a kdyz uvidim ze se nic nedeje tak nic delat dal nebudou ne,?..,

martinataylor
17. pro 2007

Tak vítej doma megee...hodně zdravčíka...

Tak to já pohyby cítím furt,jak tam malá řádí...minule na ozvách nám sestřička říkala,že máme zrovna fotbal.utkání... 😀 asi to bude divočák po tátovi 😀

denousek
autor
17. pro 2007

megge uz zase utekla sakra...!!

sem se ani nestihla doptat..marti ale ja myslim ze z ozev by taky poznali ze se neco deje ne??....na to je prece delaji...to je dostatecna kontrola ne??kazda mamina neni takova kecka ze by vse rekla ze se ji neci nezda a tak,,ja se treba vetsinou prave stydim...tak myslimze takovych je vic co porad rikaji jo vse je ok citim se skvele....na to ty ozvy delaji ne

martinataylor
17. pro 2007

já taky říkám že pohyby cítím,někdy sice méně a někdy mám strach,ale zatím jsem to nikdy neřekla... a na to na ty ozvy chodíme....to je myslím kontrola a kdyby se jim něco opravdu nezdálo,tak něco podniknout,však když rodíš tak taky podle ozev poznají jestli má dost kyslíku atd.a když se jim to nelíbí,tak bud jdeš na císaře,nebo ti pomůžou jinak.

A od 38 t tam mimi nemá skoro žádné místo,tak ty pohyby už neucítíš jak předtím...

denousek
autor
17. pro 2007

ale tak jo citim ho jak tam tlaci na steny...citim ho dnes treba cely den....zase chce vylist bokem 😀 kdy to asi bude...

martinataylor
17. pro 2007

No to nevím,ted čučím na zprávy a tam hlásí,že kdesi je chřipka,že tam zakazují návštěvy v nemocnicích. 😖 To si nedovedu představit,že by za náma nikdo nemohl a my tam byly samotinký...

Mně taky připadá,že mi Klárinka prokopne snad žebro,nebo že chce už vylízt když mě šlape po močáku.

martinataylor
17. pro 2007

Už aby to bylo co Deny... 😉

denousek
autor
17. pro 2007

no...ufff..to jo...marti myslis ze se tam potkame??....

martinataylor
17. pro 2007

To nevím,ale bylo by to super...aspon bych tam někoho znala a uteklo by nám to...ale při mé smůle...no uvidíme,však kdyby to na tebe přišlo tak mi musíš poslat sms at o tobě vím,a já taky..jasný ju?

denousek
autor
17. pro 2007

jojo toje jasny ...sice se zname jen tak virtualne ale dodalo by mi to urcitou silu ze tam nejsem sama....jak to asi bude ach jo...na me nic nepusobi tak nevim..stejne to vidim az na leden no...noa anebo bysme mohli obe porodit toho 25.prosince a pekne spolu byt na pokoji ze ...a do silvestra trada domu jee to by bylo totalne nejskvelejsi ze

verdik
17. pro 2007

ahoj holky, tak vidím, že termín 25.12.máte zamluvený 🙂 🙂 no nebylo by to vůbec špatný,však marti ty zítra napiš a denousku ty pak ve středu, ať mám o vás přehled,a kdyby náhodou něco ať se na vás můžu mrknout v porodnici, sice se neznáme , ale dle fotek Vás poznám a mám tam nějaké ty sestřičky známé,tak tam občas za nima zavítám a teď co budu chodit taky na ozvy , tak bych na vás koukla a hlavně na mimoušky, tedy pokud by vám to nevadilo. jééé a s kým tam pak budu ležet já???? když vy dvě mě utečete, ale někdo se najde 🙂 🙂 tak dobrou, zítra
megge , jak si poznala,že máš slabé mléko????

megee
18. pro 2007

verdiku no poznala jsem to tak, že jsem malyho kojila 30 někdy i třeba 45 minut a i přes to pořád řval hladem, pak už z toho byl chudáček tak vysílenej, že už ani nemohl sát ani usnout, no a já z toho byla taky hotová a pořád sem brečela, tak jsem přešla na flašku a je spokojenej a já aspoň vím kolik toho vypil.....

abinka
18. pro 2007

Čaute maminy 😀 😀
Taky to moc nestíhám tady sedět,kojíme min.hodinu,ale hlavní je že už nemusím přikrmovat.No jen občas když se nezadaří.

Megee vítám tě 🙂 🙂
To je trošku škoda že se s tím kojením nezadařilo,ale neva kolik dětí tak vyrostlo a jsou zdravé. 😉 Hlavně že si po psychické stránce ok ono to miminko cítí a je z toho pak taky špatné.
Těhulky drž te se a maminy pevné nervy.jdu zas kojit tak se pak snad ještě ozvu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru