Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
16. bře 2008

Deni tos mě uklidnila naše Kája totuž taky ráda kouká na Tv ale prej se to mena ze si děti kazijou oči 😢 tak nevim nekdy ji neham chvilku 😉 a zitra jdeme na očkování tak jsem zvědava doufam ze to proběhne v klidu a nebudeme moc plakat ☹ .Tak zatím pa

abinka
16. bře 2008

kristy my taky koukáme na telku a ještě se u toho vyvalí na bok a drbe se na hlavičce a tváří se jak tomu rozumí 🙂 My jdeme ve středu už jsem z toho celkem nervozní. 😒

denousek
autor
16. bře 2008

taky jsem to cetla ze to kazi oci jenze to kazi prej jen normalni telka my mame plazmu a ta pry nekazi pry nevyzaruje ty svinstva či co... 🙂)

abinko libi se ti moje obednana chbotnicka?,divala ses??a co pepicek dostane k svatku?

abinka
16. bře 2008

Denoušku je moc pěkná 😉 On má hraček že nevím kam mu to dávat,ale stejně dostal.Kalhoty,hračku do kočárku a deku do kočárku a ještě jsme byly v pátek na srazu Pepíčků tak ho krásně uvítaly a dostal od nich ruku,kterou když někoho plácneš tak se hihňá.Tak jsme se dobře nasmály 😀

denousek
autor
16. bře 2008

jee tak to je fajn..a ty uz si mu to dala??jeste nebylo Josefa..a co velkej Josifek?? 😀
a co vitani obcanku??my den 5 dubna myslim...

abinka
16. bře 2008

No deku i hračku už má v kočárku a gaťátka měl na Josífky na sobě.Tak Pepča ve středu doma nebude tak jsme to oslavily o víkendu 🙂

denousek
autor
16. bře 2008

aaha a co velkej pepicek dostal??nebo nema nerok vse pro malyho ?? 😀

martinataylor
16. bře 2008

Přesně tak Abinko steká se protože chce sedět,aji když ji chovám furt si sedá...je to ertice malinká,zatím se ještě nepřetočila,ale to vše přijde.Jinak hrozně slintá,furt ji převlíkám jak ji tečou grinty pořád a neustále má obě ruce v pusence. Myslíte že by to mohli být i zoubky? četla jsem že i ve 3 měsících může vylízt zoubek...

A kam jdeš denoušku na vítaní občánků?Nám zatím nic nepřišlo....Jo a naše taky čučí na telku a holky nebujte e že se jim kazí oči...

Sleduju často sama doma pořad na čt1 a tento týden tam bylo o očích a věnují se tam hodně miminkám.a jsou to pověry jak se říká nehled na Tv nebo na PC budou tě bolet oči. Doktor říkal že oči nás bolí proto,že se na to soustředíme a nemrkáme a oči vysíchají a proto nás bolí.protože jinak prý mrkáme hodně a oči nás nebolí....

martinataylor
16. bře 2008

A nejvíc se steká u oblikání a převlíkání 😀 ,a to ji musím převlíkat neustále jelikož věčně poblinkaná a nebo,tedy furt ugrintaná až do pasu 😀

megee
16. bře 2008

marti tak malej taky pořád slintá a má ruce v pusince takže vím o čem mluvíš...
k té televizi mám jednu radu hlavně je neučte při ní usínat malej se to naučil a ted máme tv na opravě a on nechce usnou potvůrka ☹ ....

denousek
autor
16. bře 2008

marti ja jdu na vitani tady u nas v kostelci...kam jinam ze..a taky mi nic neprislo to jen ze mamka dela na urade ta to vim 😀
a to je zajimavy s tim mrkanim to sem jeste neslysela...

megge to vojta u telky neusne to on totiz na ni kouka se sedatka a nem on neusne on u toho chce lezet...

kristyan
16. bře 2008

No Kája usíná večer při posledním kojeni hned spí někdy si ješte povída ale věčinou spí hned a neuspávám (nedělala jsem to ani u první dcery a nechci zvykat ani Káju)ale když papá v noci tak 1,30 tak ji ještě vrátim do postýlky ale ráno v 5 když jíme tak už ji nechám v posteli 😉 .Ale starší dcera je od 4let zvyklá usnout u TV tak ji z obíváku přenesu v loznici kvuli Kajince TV večer nepouštíme.

denousek
autor
16. bře 2008

no to ja si taky tak v 5 beru vojtiska uz do postele a pohoda,,,ale my teda nastesti spinkame celou noc no jo nutrilon dela zazraky,,,,jen vcera byla noc divooka ..od 2 hodin jsme nemoli spat ae to bylo asi tim ze jsme meli min davek papu nez normalne ,,,snad to bude dnes dobry,,uz valim spat tak brou... 😉

megee
17. bře 2008

Domča na ní taky kouká což jw sranda když k němu přujdu a on místo aby spinkal tak kouká na tv, ale zvykl si ji mít puštěnou i když spí tak mu to ted asi chybí....
Jo holky jaký máte dudlík na flašce 2 nebo už 3?

denousek
autor
17. bře 2008

abiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!

plosim plosim prijela bys ke me 12.4 na predvadecku tepperware?? 😅

kristyan
17. bře 2008

deni a jak jsi t tupperware spokojená já mam tak 50 vyrobku mozna i vic a jsem moc spokojena taky mam prednadecku pristi tyden

kristyan
17. bře 2008

jo a byli jsme u doktorky mame rymecku dala nam pamicon na vytirani nosu a panadol.tak ockovani jsme odlozili

denousek
autor
17. bře 2008

jeee kristyan to je nahoda...no ja mam jen kojici lahev a teda ted je na reklamacce smazali se tam cisla ale chci tomu dat sanci kazdy to hvali tak uvidime...

kristyan
17. bře 2008

no ja jsem maximalně spokojená je to sice dražší ale za kvalitu jsem ochotná zaplatit a zatím není nic u čeho bych řekla že bych prohloupila.

denousek
autor
17. bře 2008

jo??fakt??no me prave ta lahev docela zklamala myslela jsem jaka je to kvalitka-byl to darek-a ony se smazali cisla....tak se mi ted reklamuje a segrami pujcila svou ptz ji nepouziva a cisla uz sou taky fuc tak taky pofrci na reklamacku....
muj mi rikal ze je to drahy tak ze si muzou dovolit tomu dat dozivotni zaruku ptz oni to nakoupi za min tak si pak muzou dovolit ti to parkrat vymenit...ze to treba koupi za 100kc a prodaji za800....

kristyan
18. bře 2008

Ahoj deni a nezda se ti ze s te flasky de tezko tahat mi jsme ji tady jednou měli protoze si ji jedna pani chtela obědnat a zdalo se nam ze to de tesko tahatale mozna pro mimi to neni takovy problem kdyz si na ni zvykne.A byla jsi nekde ty na przentaci a co vam pripravila dobreho .

denousek
autor
18. bře 2008

nenen prave jsem jeste na zadne nebyla tohle bude prvni,je to spise ze zvedavosti ze chci dat u me tupperwaru sanci....
a tezko taha??nam se taha dobre :.) ale jinou jsme taky nemeli pil hned z tehle tak nevim....a jsme na ni zvykly a spokojenost-az na ty smazany cisla ale budu doufat ze to fakt byla spatna serie a ze az mi prijde z reklamacky tak uz budou cisla drzet....

abinka
19. bře 2008

nazdar maminy,
Včera jsem byla strhávat nehet na palci auvi auvi 😢 RADA pro všechny maminky co se chystají do porodnice:Do sprch jen v žabkách.Byla jsem tam 3 týdny a do teď mám kožní problémy.Pokud tam jste tak 4 dny tak to možná ještě jde ale já už bych to nelajzla 😒

Kristy my máme taky rýmečku a pořád v něm ty hleny chrčí ☹ Už jsem z toho špatná už měsíc.Dnes jdem k Dr. Tak jsem zvědavá jestli po mě bude chtít ty kačáky a taky jestli nám ji vůbec píchne.

Marti neptala si se doktorky jestli můžou mimi tak brzo sedět a stát???Já nevím jestli budu mít té naší se dnes poptat 😅 Ten náš lumpik panicky řve do té doby než mu nabídnu ruce.Hned se řeže a přitahne se do sedu a hihňá se jak mu to jde a pak se snaží zvednout zadeček,trošičku mu pomůžu a stojí a piští radostí no a běda abych si dovolila ho položit.To je hned rachot 😒

Denoušku já sama dělám Tuperware,sice teď pasivně,ale říkala,že až budu moct tak se k tomu můžu kdykoli vrátit.

denousek
autor
19. bře 2008

ahojik..

abinko chudinko bleee..to muselo bolet paneboze to nikdy nechci zazit!!ja jsme zvedava co ty dnes udr!taky dnes jedem!v kolik tam jdes??ja jedu dnes s ludou...

jo a sedet a nedejboze stat to ani nezkousej nema v kloubech vyvynuta jaderka !!!!to nesmi!!!
ja vim ze to chce ze ho to laka ale nesmi se to tot muj nazor!

megee
19. bře 2008

abi tak já se ptala dr. a řekla mi, že sedět může pokud je opřený o mě a pokud si sedá sám jinak ne a stát jeěště nesmí mohlo by mu to poškodit páteř je ještě malinký tak ho radši nenáchávej stát...

denousek
autor
19. bře 2008

abinko ty porad nikde ....ja uz od dr doma...

martinataylor
19. bře 2008

Abi no sedět pouze opřenej,jak píše megee,ale vím jak to smalým máš...u nás je to,to samé...furt chce sedět a jinak se rozčiluje atd...no jo děti...však se mimoušci dočkají.Třeba nám budo brzo hačati šikulky naše malinký 😀

kristyan
19. bře 2008

No holky abych pravdu rekla tak naše Kája teda moc sedet nechce mame rymu a kdyz ji dam do sedacky tak tam vydrzi tak 10min a krouti se a fnuka a kdyz ji polozim do postylky tak je klid asi bude lenoch nebo nevim ani konícky nechce past kdyz ji dam na brisko nak neudrzi hlavicku a steka se ale Tv tou nikdy nepohrdne otocim postylku a kouka a povida jako kdyby vedela co v TV davaji 😀

denousek
autor
20. bře 2008

tak holkyyyy co je??kam az to tema nechate posunout..

norma
21. bře 2008

Ahoj holky,tak mám novýho pana doktora Baláka.Chtěla jsem se vás zeptat,jestli jste měli do porodnice vložky jednorázové nebo normálně lepící co užíváte doma?A kalhotky síťkované nebo obyč?Díky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru