Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
4. dub 2008

Ahoj Deni nebyli jste v tescu a nemate nahodou cernozelenou autosedacku pro maleho mam pocit ze jsem vas videla ale nevim a mate cerne auto ?

kristyan
4. dub 2008

Ahoj Deni nebyli jste v tescu a nemate nahodou cernozelenou autosedacku pro maleho mam posit ze jsem vas videla ale nevim a mate cerne auto ?

denousek
autor
4. dub 2008

ahoj kristyan v tescu jsme byli asi si nas teda videla 😀 cernozelenou sedajdu mame 🙂 byli jsme tam tak v 10-pul 11 dneska....ale cey auto jsme nemeli tak nevim..meli jsme stribrnyho kombika 😉
co taky si byla v tescu??

kristyan
4. dub 2008

jo jen pro česnek a nechali jsme tam 1100 no mazec.byli jsme na rengenu z tema nozkama a dobry ale stravili jsme tam 3hod. tak jsem byla nasrana Kaja řvala hlady tak jsem ji pak pred tescem davala papat tak se mi zdalo ze jste stali pred nasim autem.

denousek
autor
5. dub 2008

jeeee faakt??no....mame stribrne auto,,teda mi jich mame vic ale jeli jsme stribrnym priste na me houkni,fakt!

kristyan
5. dub 2008

Ahoj holky přišla vám poštou OBILNÁ KAŠE ŠVESTKOVÁ ?

verdik
5. dub 2008

ahoj , kristyan mě žádná kaše nepřišla 🙂 já se teď tady momentálně cpu přesnídávkou z hami , borůvkovou, docela dobrá, zkouším až začnu s příkrmy, co malému budu kupovat a občas to vyzkouším na sobě, jo a ještě miluji šťávu od hippu-švestkvou a jablečno-hroznovou, jen kdyby to nestálo tolik peněz 😉
jo holky a hlavně denousku, ty jsi myslím taky někde odpovídala ohledně očkování prevenar a zajímalo tě to, nechali jste mimoušky naočkovat???v pondělí jdu do poradny a na injekci ve 3měsíci a tak se chci s dr poradit, jaký má na to názor a zda ano či ne....jak jste na tom vy???já jsem na 80%rozhodnutá, že malého naočkuji, četla jsem to podrobně na www.prevenar.cz, v Itálii , Francii a USA to očkování už je povinné a jak jsem četla příští rok by to mělo už být i u nás, tedy zadarmo a pro všechny mimoušky, letos bohužel ještě pěkně za svý, ale tady nejde o peníze, spíš se člověk bojí o ty ratolesti....budu ráda, když napíšete co vy na to. kristyan, jak dlouho máš malou u prsíčka??mějte se

denousek
autor
6. dub 2008

kristyan me taky nic neprislo ☹(

verdiku ja ho necham ockovat jenze moje dr o tom nic nevi to je prave to...ted jsme tam byli na ocovani ve 3 mesicich a ona rikala ze az po 2 roku zivota je to nej ☹ coz sem na ni hledela a pak rika ze se to stejne nema zaroven s povinym ockovanim a ja ji rikam ze sem prave cetla ze se to dela zaroven coz na me cumela a pak rika ted uz sou lekary stejne zavreny no proste vymluvy a tak ji rikam ze se to jeste ockuje po 7 mesici a ona ze tech injekci pak bude vic a ze je to financne narocnejsi a jestli mi to nevadi tak ji rikam ze jestli je to pro nej dobry tak nevai tak rikala ze se teda domluvime po tom 7 mesici..taky me to ale stve ze o tom nic nevi uz to mol mit ted....ach jo..no....co uz s tou dr mam delat ze...

megee
6. dub 2008

cau holky tak mě ta kaše taky přišla a nad tím očkováním taky přemyšlím tak se zeptám dr jak tam ted půjdeme jo a nevíte náhodou kolik to tak stojí jen abych měla představu?

denousek
autor
6. dub 2008

megge celkem to stoi 6-8 tis ale to cele dohromady....kazde ockovani se plati zvlast sou to 3 nebo 4 vakciny podle too kdy tim zacnes a jedna stoji okolo 2 tis..ale to si musis asi sama koupit v lekarne ja nevim moje dr o tom nic nevi a pekne me to stve 😠

abinka
6. dub 2008

nazdar maminy,kaše mi taky došla.Nad očkováním přemýšlím.taky jsem se chtěla zeptat dr.Už nemusím s Denouškem jsme u stejné.

denousek
autor
6. dub 2008

hiii no abi fakt!ona me tak sere nic o tom nevi!!pekne me nastvala !mrkni na www.prevenar.cz a mrkni do ockovaciho schema tam je to jasne rozepsane ze s prvnim ocovanim mel dostat i prvni prvenar!!

hej a jak to delate je chci aby mi taky chodil kase atd !!sem se kdesi registrovala a stejne nic 😒

verdik
6. dub 2008

ahojte, co to máte denousku za dr????kurnik vždyť to by měla o tom prevenaru vědět vše a né pomalu abys ji o tom vykládala ty!!!!já jdu zítra s malým, tak to proberu a napíšu vám,ta naše dr je dobrá a jistě nám řekne její názor na to očkování a je pravda, že někdo říká dát to zároveň s očkováním prvním ve 3měsících a někdo zas propaguje dát to s odstupem 14dnů, uvidím co řekne a jak píše denousek jedna dávka 2tisíce a záleží kdy s tím začnete, pa, jdu něco vařit, tátu máme na golfu a tak po obědě vyrážíme ven na procházku sami, ach jo ti chlapi, mějte se 🙂

denousek
autor
6. dub 2008

tak ju verdiku napis pak co ti rekla

martinataylor
6. dub 2008

Ahojky holky,píšete tu o očkování,tak já jsem rozhodlá na 100%,že jinechám naočkovat.Dnes jsem zrovna četla příběhy,jak děti měli toho pneumokoka,je to svinstvo,tak radši obětuju tisíce,jen aby byla zdravá...a verdíku tak máme stejnou dr.tak pak písni jaký má ona na to názor....já tam jdu až 29 na očkování,máme to o měsíc odložené....

a kaše nedošla...

denousek
autor
7. dub 2008

marti jenze vis co je nejhorsi??ze ani ockovani te toho nezbavi na 100% ...vsude to uvadeji ..jen na 60 nebo na 80..ted nevim....to je prave to 😒

abi co si mi vcera psala??luda cosi rikal ale pak uz vypl pocal a ja nevim co si chtela rikal ze neco o pjistovne a ockovani...

abinka
7. dub 2008

Nazdar maminy,

Denoušku včera jsme se s Lazánkem dohadovaly,že Metalka proplácí 1500kč za očkování.Pepa si myslí že každý očkování a já si myslím že jen jednou a víc nic.Nezjištovala si to???

denousek
autor
7. dub 2008

nenen nezjistovala ale urcite je to jednorazovy prispevek...zase tak rozdavacni nejsou 😉

abinka
7. dub 2008

No já mu to říkala 🙂

verdik
7. dub 2008

ahoj maminy, tak jsme dnes byli s Adámkem u paní dr a řekla jsem ji , že zvažuji očkování na pneumokoka-prevenar, co mi k tomu řekne a souhlasila s tím, ať to malému nechám rovnou píchnout.takže jsme absolvovali očkování ve 3.měsíci, do jedné nožky hexavakcínu a do druhé prevenar...au, au-malý plakal, já se raději otočila zády abych to neviděla.
Adámek dostal injekce ve 12 a spal až do 17.00, pak se napil mlíčka, občas se i usmál, ale je po něm vidět, že tělíčko s těma dávkama bojuje, není to on....jak jsme přišli, tak jsem mu na každou nožičku dala studený obklad na chvilku, zatím vše probíhá bez teplot.šupla jsem ho rychle okoupat, teď se napapal a sotva udržel očička a už spinká, tak snad to vše zaspí a ráno bude mít zas pusu od ucha k uchu, sluníčko moje..
byly tam se mnou ještě 2 maminky 4měsíčních chlapečků a taky je nechali prevenarem očkovat.
dr nám říkala, že zrovna tam mají miminko, od maminky plně kojené, vypadalo to na virozu, jenže za pár dní se miminku zvětšila fontanela na hlavičce, vysoké horečky a je z toho zápal mozkových blan....
takže holky rozhodnutí je na vás, já píšu, že jsem to tedy malému dala a ten příspěvek je jen na jednu dávku, takže si nechat doklad a ofotit očkovací průkaz, ozp přispívá částkou 1000KČ a na nové nemocnici, kde jsem si prevenar brala, po mě chtěli za to 1800kč, tak pa , držte nám palečky ať máte klidnou noc a vše zaspíme 🙂 😉

martinataylor
7. dub 2008

Ahojky verdíku,čekala jsem na tebe,co nápíšeš,já jsem na pevno rozhodnutá to malé taky píchnout...tak musím vydržet do 29.dubna.Ale přiznám se,že mám z toho očkování hrůzu,jak to malá zvládne,když už ted mi ji nenaočkoali,že to měla škaredý to očkování.A jak bude plakat,ach jo,budu trpět sní,i když v porodnici ani nepípla,když je očkovali...

verdik
7. dub 2008

marti to zvládnete, já jsem taky měla slzy v očích , ale říkám , Adámku ty jsi statečný , 2xto píchne a je to,myslela jsem si,že taky nebude plakat, ale do těch stehýnek je to citlivé....plakal chvilku a pak usnul, chodím se na něho dívat skrz horečky, tak zatím dobrý, už ať je ráno, budu celou noc nervozní, ale já nechci nic riskovat raději, víš, když jsem čekala malého, říkala jsem si, v pohodičce, vše probíhá dobře , nic se nám nemůže stát a pak během pár minutek se mi málem vše změnilo, však víš, odloučená placenta a už jsme tu nemuseli být.....
a před 3roky jsme byli na horách, sluníčko, snížek, paráda, co by se nám mohlo stát, že???a když mladá procházela pod horskou chatou , zavalil ji led a sníh , který ve vteřině sjel ze střechy, celých 11 minut jsme ji vysekávali sekyrkama z pod ledu a pro mě to bylo něco hrozného a když jsme ji dostali ven, řekla: maminko ,já necítím nohy a tak divně mě brní, celou cestu v záchrance jsem ji držela za ruku a modlila se , ať není zasažená mícha, naštěstí to odnesli obratle,půl roku byla úplný ležák , v podstatě se učila znovu chodit, ale dokázali jsme to....a já si říkám, že zdraví je to nejdůležitější a tak nechci nic riskovat s pneumokokem.......

denousek
autor
7. dub 2008

HEJ TAK TO ME TEDA TEDKA PEKNE STVE JA JSME TO UZ TAKY CHTELA ALE MOJE DR O TOM NIC NEVI A RiKALA MI ZE AZ PO 2 roku!!!ale asi jen kvuli tomu ze o tom nic nevi.....tak ted uz je pozde prvni vakcinu mame za sebou co uz ted,ted uz nic no....leda prejit opet jinam ... :-/

martinataylor
8. dub 2008

Denoušku to je teda vadná dr.,jak o tom nemůže vědět.To radši přejdi jinam,i třeba za cenu dojíždění.

Verdíku to ti věřím,my máme malou taky vymodlenou...první těhu jsem měla mimoděložní,vzali mi vejcovod,pak nám řekli že to byl zázrak,že jsem s Péetou otěhotněla,tak jsme byly na umělém a to se nezdařilo..psychicky jsem byla uplně na dne,pak jsme měli jít znovu na další pokus umělého oplodnění a já zjistila že jsem v tom...po 2 letech jsme se dočkali krásné princezny.....udělám pro ni všecko..jen at je zdravá a spokojená....

Ted až jsem máma,tak konečně chápu jak silná je mateřská láska a že největší láska na světě,je láska k dítěti...

denousek
autor
8. dub 2008

marti to je ten problem ze ja uz jsem jednou presla a pprave k ni dojizdim 😒
ja ji to budu tlouct do hlavy kazdou navstevu a po tom 7 mesici mu to necham pihnot to si asi musim sama koupit v lekarne nebo nevim....

marti mas to tak krasne napsane mam uplnou husinu 😀 ale je to pravda mam taky omaleho strach a uz chapu mamku kdyz sem chodila na zabavy tak proc o me mela strach kdyz jsem sama chodila z diskotek talk aby me nekdo neprepadl a neprodal na organy 😀 az ted si to vse uvedomuju amamka se mi tise smeje kdyz jsem se ji priznala....

martinataylor
8. dub 2008

jo jo denoušku,nenadarmo se říká,však počkej,poznáš na dětech,děti ti to všecko vrátí....

Mám tak krásný fotky prcinky a nejde mi to sem dát,jen jedna,jinak jsou prý velký...

Abinko,poslala jsem ti fotky na email,může mi je Pepča pak zmenšit,náš foták se rozbil,tak mám půjčený a tam nevím jak se to zmenšuje...děkuji moc...

denousek
autor
8. dub 2008

kristyan a holky. dnes mi prisla ta svestkova obilna kase 😀

marti s tema fotkama mam taky porad problemy,musim porad nekoho otravovat taky na zmenseni 🙂

kristyan
8. dub 2008

Deni mě přišla včera rýžová kaše zase od jiné firmy.budu přidávat nové fotečky!!!!!

martinataylor
8. dub 2008

Verdíku,hádej kdo dnes u mě byl....ten svět je tak malej....nevěděla jsem,že se znáte.Byla u mě Renča Hudečková, brala si oblečky na malou....

denousek
autor
8. dub 2008

kristyan a od jake firmy??me se libi kdyz mi prijde od neceho vzorek..moc to potesi..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru