Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
23. dub 2008

jéé to je Dominiček šikulka.... 😉

abinka
23. dub 2008

Nazdar maminy,
Přidávám se do klubu skoroplešatých 😖

Denoušku vyřiď Vojtíškovy,že mu přejeme všechno nejlepší ke svátečku. 😉
Jo začaly jste s protahováním pimpulínka???(to je spíš otázka pro maminky s klučíkama 😀 )

verdik
23. dub 2008

tak to jsem holky ráda, že nebudu jediná plešatá 🙂 🙂 koupila jsem si v lékárně femibion, taky se může i v době kojení a jsem marti jak ty, vezmu si až si vzpomenu, ale co vím od mamin tak to stejně moc nepomáhá, prostě, to co nám nevypadlo během těhotenství,aspoň já jsem měla skvělé vlasy v té době, tak teď to prostě vypadá....snad to brzy přejde
marti pak napiš , jak budeš mít po poradně v úterý, jak jste povyrostli a jak jste zvládli očkování, jsem zvědavá jestli se fakt s tebou potkám, dnes mi psala Renča a musí ležet skrz otvírání, tak se musí hlídat,ale raději ať leží,však to mimi má taky vymodlené
kristyan já měla koprovku včera, dnes jsem si tady udělala jen kuřecí masenko na zelenině s bramborem, zítra mám chuť na nějaké šulánky s makem , ale jinak bych si s chutí dala zelí, čočkovou polívku, bramboráky no prostě všechno co zatím nesmím, v pátek si udělám jen špagety s masem, taky nevím co stále vařit
jo abinko dobrý dotaz na pimpulínka, já zatím jsem nezačala s protahováním ani nevím kdy se má začít, ale mám to tady poznačené na papírku, zeptat se dr, já vždycky si vzpomenu na něco až jsem venku z ordinace, pokud někdo má víc info písněte papa a Vojtíškovi taky dodatečně všechno nej, nej, nej a ať dělá rodičům samou radost čauky 🙂

kristyan
23. dub 2008

Verdík tak ja i když kojím tak jím úplně všechno i zeli no všechno Kaja už netrpí na prdíky ale jedine co mám vypozorované že jí vadí jablka i treba ve štrůdlu má po nich průjem jak vodu stačí i jeden kousek když si vemu a hned ji to prožene jinak ji nic nevadí díky dohu.
Vajtíškovy všechno nejlepší 🙂

denousek
autor
24. dub 2008

holky mocc dekujeme za gratulace mooc jste vojtiska potesili..

abinko pimpulinka jsem zkousela ale jen tak trosicku .nekdo rika ze se to nema do roka a nekdo zase ze jo....moje teta to synovi nedelala a on pak musel na obrizku 😒
tak jsme to zkouseli jen tak zlehounka....

jinak ja mam 2 obedy z arkady u posty jak se tam prodavaji takovy ty hotovy jidla tak mam na dnes a nazitra bolonske testoviny a kureci rizek v syrovem testicku a bramborovy salat no....uvidim co dam dnes ale testoviny milujuuuuuuuu

jinak 2.5.jdem na druhou hexavakcinu a i prvni prevenar uz ma na nej recept jen to jeste vyzvednout v lekarne 😅

takze zati paa maminy

martinataylor
24. dub 2008

Verdíku,určitě napíši a snad se kon ečně brzo potkáme,včera jsem se byla projít v parku,ale jen na 40 minut,mala moc nespala,tak jsme pádili domů,nejradši by seděla,ale to nemůže a ležet jen tak v kočáře to madam moje nemůže. A Renči musím hned
napsat na icq,chudinka malinká,hlavně at to proboha donosí....moc ji tu Sárinku přejeme.taky si chudinka vytrpěla....

Já mám dnes k obědu rajskou a s luskem a včera jsem měla merunkové knedle...

dnes je krásně tak půjdeme ven,ale jsem zvědavá najak dlouho s naším zlobidlem,jsem ráda že stihnu aspon vyvenčit naši Keysi ... 😉

megee
24. dub 2008

holky malej má dole na dásni takovou bílou tečku a když po ní přejedu prstem tak je to trošičku vystouplý může to být zub?

abinka
24. dub 2008

Denoušku mě mamka říkala začít co nejdřív,že prý to zatím nevnímá.Jak bude starší tak si sním už neporadím.Nebude si chtít na něj nechat sáhnout a bude to vnímat.Zatím prý neví co tam má.Švagrová to dělala už od 2 měsíce,že jí to řekl doktor.Má moc dobrého a doktora.T6ak jsem začala taky a jde nám to skvěle,ale je mi do breku když mu to praskne a vidím tak krev 😢 No hlavně že mu není do breku. 😉

Megee může ale nemusí.My jsme měli nahoře taky tečku 2 noci jsme nespaly a byl to jen váček.Já jsem ale ráda sousedům rostou zuby a pěkně si zkoušej tak ať tam ještě chvilku vydrží.

megee
24. dub 2008

abi to si právě taky říkám, že by mohl ještě chvíli vydržet 😀

denousek
autor
24. dub 2008

holky nam uz to jde stahnout uplne a zadna krev tam neni je to spravny ?? 😒

megee
25. dub 2008

deny je pokud to jde volně, nesmí se to násílím a krev tam nesmí být v žádném případě, mohlo by mu to způsobit jizvy, které by mohli mít v budoucnu vážné následky a o infekci, kterou by do té ranky mohl chytit ani nemluvím, já toještě nezkoušela, je na to čas zatím je moc maličkej....

denousek
autor
25. dub 2008

megge taky se mi prave zda ze krev tam nesmi byt ani nahodou!
nam to slo po trosickach a ted uz uplne volne v pohode....taky jsem to zkousela tak 2 mesice.....ale jen nenasilne a spis ze zvedavosti zda to pujde a najednou to slo vic a vic a pak to slo..

vsak to megge taky jen zlehounecka zkousej....

abinko ale ta krev..to neni dobry... 😒

abinka
25. dub 2008

Denoušku švagrové doktor říkal,že je to normální.že ta kůžička musí získat pružnost.Věřím mu,protože to je dost dobrý a vážený doktor.Sice neumí moc česky 😀 Je to cizinec ale to je jedno hlavně že rozumí tomu co dělá.

megee
25. dub 2008

abi nevim nevim, ale aby ses pak nedivila až bude mít Pepíček nějaký problémy....no rozhodnutí je na tobě

denousek
autor
25. dub 2008

ja bych to nasilim a do krve taky nedelala...nam se to podvolilo i nenasilne a pomalu...
holky me bylo vcera tak blbe jako kdyz jsem cekala vojtu 😒

abinka
25. dub 2008

Já to taky násilím nedělám.Udělala se mu poprvé malá prasklinka a od té doby nic.Jenm říkám,že to podle dr je v pořádku,že tam ta pokožka ještě není pružná.

abinka
25. dub 2008

Jo a včera mi mamča říkala,že bráchovy to doktor strhl najednou.Měl to trošku krvavé a pak měla jen heřmánkovat. 😒

denousek
autor
25. dub 2008

a jak byl bracha uz starej?nerikala??
to je fuk ono se to podda nam uz to jde pekne ...

abinka
26. dub 2008

Denoušku brácha měl 3 měsíce.Nám to jde supr jen jak jsem psala tak na začátku mu to trošku prasklo a to se do rána krásně zhojilo.

martinataylor
26. dub 2008

Holky tak zítra začínám s příkrmama taky..jupííí..už mám velkou holku doma 😉 . Chci se holky zeptat,když mimoušci zbaští tu mrkvičku atd...,zapíjí to pak ještě mlíčkem nebo ne...radši se ptám at něco nepopletu,zítra začnu mrkvičkou....Přišla mi kašička a brožurka od nutrilonu a příkrmy tak vím aspon jak na to.. 😉

denousek
autor
26. dub 2008

MARTI ME TAKY prisla ta kasicka a ja mu davam vse zapit mlickem...i treba kkazdou lzicku.....

denousek
autor
26. dub 2008

marti tak to je mazec fotka...

abinka
26. dub 2008

Marti když ti malá nespapá clou skleničku tzn.jednu porci tak jí dej mlíčko jestli spapá celou tak nemusíš pokud ti vysloveně nebude plakat hlady.No ale pokud ti sní většinu tak ji zbytečně nenuť ona by měla totiž začít víc nabírat.Tak ať zní nemáš malou kuličku 🙂

Fotečka super.Taky mě přišla kašička

denoušku já si myslím,že když mu dáváš zapít každou lžičku že není nejlepší.On se musí naučit papat normálně a tím že mu dáš lžiku a hned lahev tak ho tím mateš a on neví co má dělat.

verdik
26. dub 2008

ahojte, tak s tím pindulíkem asi každý doktor má jiný názor, schválně jak půjdeme 7.5.do poradny zeptám se naší doktorky co ona na to???jéééé Marti , tak to jsem zvědavá co na mrkvičku bude malá říkat a kde všude ji budete mít, pak dej vědět a foť to .mně zatím žádné kašičky nepřišly,tak čekáme.zaregistrováni jsme.tatin tady vaří gulášek , mňam, mňam, krásně voní, ale je tam tolik cibule, že by malý měl bolení ještě týden, ach jo ☹ tak jsem si otevřela bílé vínečko a aspoň si dám malou skleničku, hezký večer a pa 🙂

martinataylor
26. dub 2008

Tak yverdíku popíjíme vínečko bílé...péta ted krmí malou a pak půjdu já uspavát toho bobinka...jo jo a jinak za rady díky holky

Včera byla u mě Renča protože byla zase u mamky ležet,tak na chvíli zaskočila ale šla hned domů,bylo ji špatně,bříško má dost dule a má bolesti a to je 27 týden

martinataylor
26. dub 2008

Já abinko sklinečku dávat nebudu,já uvařím zítra jednu mrkvičku a uvidím kolik toho spapá,jestli to půjde a přinejhorším dopijeme mlíčkem...

megee
27. dub 2008

tak Domča spapá celou skleničku a zapije to tak 80 ml mlíka, prostě ho musí mít 😀, jinak je dost aktivní tak nemám strach, že bych z něj měla kuličku to fakt nehrozí 😀 a občas mu to taky v průběhu dám zapít mlíčkem, už papá i maso, ale comu nejvíc chutná je mrkvička s brambůrkem vařená doma 😀 to do něj padá jak do bezedné jámy 😀

megee
27. dub 2008

jo a co absolutně nesnáší je brokolice 😀

denousek
autor
27. dub 2008

holky nam to ztaimnejak extra nejede ale to pujde no...

si predstavte ze jsem mela obednanou ohradku a po 2 tydnech mi byla pani schopna odpovedet jak to vypada s mou obednavkou a prej musela byt ohradka stornovana tak jak vul jsem shanela jinou....tak budu mit tuhla libi se vam ??

http://www.deticky.cz/cz-6-ohradka-merlin.html?...

tak zatim paa holky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru