Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
2. kvě 2008

marti tak to mě mrzí,že má švagrová takové problémy.Přejeme hodně štěstí.

Co dáváš malé za mlíčko 1 nebo už to pokračovací???Mě malej odmítal tu jedničku a pokračovací zblajzl jak malinu.
Teď mě taky nějak nechce mlíko.spíš lžičku a nejradši,když na ní je masenko nebo kašička.Přes ty přesnídávky moc není.

verdik
2. kvě 2008

ahoj,marti já se taky připojuji , ať to švagrové dobře dopadne, ta placenta je potvůrka, ale oni to zvládnou, držíme pěstičky
jéé denousku tebe jsem se chtěla zeptat, už ti dorazila ta ohrádka, vybrala jsem si stejnou, zatím ji však ještě nemám objednanou a kupuješ dovnitř i tu látkovou výplň???malý je zatím přes den pokud nejsme venku nebo si nehrajeme na hrací dece v koši, je velký a stále dost prostorný, ale ,jak si začne sedat, tak koš už nebude aktuální a vůbec ,holky, když vám mimča spinkají třeba dopoledne nebo někdy odpoledne a jste doma, dáváte je spát do postýlky ???
a dneska mi paní poštačka taky doručila balíček od hami a byla tam první lžička brokolice a frutapura-ovocný příkrm, tak tomu jsem neodolala a sbaštila jsem ho, musela jsem ochutnat , co malý bude co nevidět papat a moooc dobrý, teda ještě máme 2měsíce čas na příkrmy, snad to do toho 6měsíce vydržíme kojit a malému to bude stačit, většina z vás už tady přikrmuje
tak se mějte, dnes jsem byli v Jedovnici na výletě jsem uchozená, ale bylo fajn a co nevidět se mi zavřou oči, dobrou a hezké sny a klidnou noc s mimouškama, fotila jsem malého, tak , jak bude chvilka vložím nové foto, pa 🙂

kristyan
2. kvě 2008

čauky Verdík: ta mě Kája ráno vstává tak 7.00 pak se napapa a pak usne kolem 9 spí tak do 11,30 v kočárku (usne jak jdeme ze školky kde dame Kristynku)Pak papame pak spíme od 12,00 do 14,30 doma v postýlce papame a jdeme pro Kristynku a Pak ješte spíme od 16,00 do 17,30 venku v kočarku(někdy i doma jak kdy) pak papame a v 19,00 se jdeme koupat a papat a spinkat tak v 19,30 a spinkame tak do 1,00 napapame a v 4,30 papame a pak az zase rano tak je to skoro porad stejne.

Mě tedka uz dlouho nic neprislo zadne darecky.Ale zbírali jsme pro Kristynku JOJO obali a budme mit nejakou děckou promítačku .
Tak se mejte zatím ahoj

Jo a marti švagrové samozdřejmě preji taky at je brzo v poho.

denousek
autor
3. kvě 2008

holky prosim vas vcera jsme byli na ockovani 2.hexa..a 1.prevenar a dnes mame teplotku...kdy se teplotka srazi???az ma v zadecku kolik??vic jak 38??

megee
3. kvě 2008

deny já myslím, že víc jak 38 protože odečítáš těch 5 stupnů...
Abi vařím podobně jak ty, maso kuřecí nebo krůtí, mrkev brambory, květák nebo špenát a občas to střídám s kupovanýma skleničkama to když se mi fakt nechce nic vařit 😀

denousek
autor
4. kvě 2008

tak uz to pak bylo ok...
jo a mi zatim nevarime a sklenicky nam moc nelezou tak asi to budemem muset zkusit varit no...

martinataylor
4. kvě 2008

Holky pomooooooooooooooooooc!!!!!

Kolik dáváte mimouškum kaše večer na noc? Já 140 ml,vy taky a stejně za 3 hodky už je vzhůru a ječííííí....
Dnes jem k nís távala 6 krát...hrůza..už nevím co dělat a to jsem ji v noci dala i nutrilon goodnight a nic ☹

Už jsem fakt zoufalá a to moc ☹

Že by začínali zoubky?ale i tak furt baštíme v noci tak 2 krát a dnes vícktrát,nevím co se dějě...a to mi ani tu 150 ml mlíčka nevpije,fakt si nevím už rady ☹

martinataylor
4. kvě 2008

A to dávám už 2 mlíka...a holky krmíte ještě těma protikolikovejma flaškama?Já jo,mám to změnit už na cumel s větší dírkou? Jinak jsme dnes měli špenátek s bramborem a snědlio jsme 3/4 sklinky a za hodku zapili 60 ml mlíčka....zeleninka nám šmakuje....ale to spaní 😠

kristyan
4. kvě 2008

Marti tak to je mi fakt líto ze tak spatne spinkate ☹ ale nevim co bych poradila a co ty zony jak to vypada 😉 .No mi jsme byli do ted venku a mala spala tak asi taky nepujde spat v 7 jako vždy ale urcite pozdejš nop nevim 😒 .Holky mi mame zítra 5 měsíců to tak letí 🙂

martinataylor
4. kvě 2008

kristyan ta paní říkala že jak bude mít cestu,že dá vědět,ale už je to pěkně dlouho,tak nevím jestli to vůbec klapne. Klárinka spala dopoledne půl hodky,přes oběd hodku a půl a odpoledne taky půl hodky. Více nespinkáme. myslela jsem že mi večer po té kaši vydrží dele ☹ ,a ne zase jen 3-4 hodky.Ach joooo ☹

martinataylor
4. kvě 2008

v uterý jdeme na naušničky,už se těším....kolik jste platili,nás to vyjde tk kolem 400- 500 kč,to bude kočka.Vyberu ji ty nejkrásnější co budou...

kristyan
4. kvě 2008

mi jsme platili 100 za nastreleni a pak jsme je vratili a sestricka nam nasadila nase

martinataylor
4. kvě 2008

My máme platit 100 za nastřelení a tak do 350 kč za naušničky....

a volala mi ted ta paní na ty zony a v uterý dopoledne přijede tak napíši pak co a jak... 😉

martinataylor
5. kvě 2008

Dnes jsem k malé vstávala co hodinu od půl noci....nevím opravdu co sní...vždycky se budila jen na jídlo a ted pořád.Dám ji čajík a na chívli usne a to je pořád dokola.A mlíka mi vypila 50-90 ml,více ne a usne ale na chívli.A od 6 jsme vzhůru....no jsem uplně grogy ☹

denousek
autor
5. kvě 2008

kristyan ahoj.. 🙂

marti tak to nevim co bych ti uz poradila na spinkani my spinkame celou noc uz od 2 mesice takze jsem takovy problem neresila..ale kazdy ma neco nam zase moc neleze zeleninka no ☹ a taky nevim co s tim 😒

martinataylor
5. kvě 2008

Myslím si holky že to budou zoubky...je umrčená i 3 den i přes den a mlíka vypije maximálně naráz jen 80ml, moc nechce...tak uvidíme....

zelelninka nám jede.... 😉

abinka
5. kvě 2008

nazdar maminy,

Marti tak to mě moc mrzí.Jakou máš savičku???Protikolikovou flašku pořád používám,ale už tam mám tu největší velikost.Jestli se ti malá třeba neunavý tím taháním a pak má za chvilku hlad.mě tak malý plakal a buďil se pár dnů když měl v pusince váček.První jsme myslely,že je to zub tak jsme to zkoumaly.třetí den ráno jsem zkoušel nehtem o ten zoubek zadrhnout jestli je to opravdu zub a seškrábla jsem mu to chudáčkovy,ale od té doby klid zhojilo se mu to a dobrý.Tak ji prohlídni pusinku.V tomto období to mívá hodně miminek asi z těch příkrmů 😒

megee
5. kvě 2008

Marti my jsme taky hodně umrčený a špatně spinkáme, ale u nás je to horkem, jak je venku krásně a svítí sluníčko tak nechce spát a je strašně umrčenej, ale papá hezky, kaše dávám tak 200 ml, ale bez efektu pořád se i tak budí kolem 3 hod. ráno..

megee
5. kvě 2008

abi my to měli taky jak už jsem psala a taky jsem mu to omylem seškrábla a ted zatím nic...

kristyan
5. kvě 2008

Ahoj tak mi mame dneska 5 měsíců 🙂 a už jsem to nevydržela a dala jsem Kajince na špičku lžičky přesnídavku a fůůůůůůůůůůůůůůůj 😝 třepala se a měla vystrčenej jazýček a nechtela ho z tou dobrotou dat do pusinky tak jsem ji to utrela a mame jasno kojima i nadale 🙂 .
A Marti pak dej urcite vedet co ty zony.

denousek
autor
6. kvě 2008

cau holky,,,
to vojtisek se ksichti na zeleninku tak jsem si vcera rekla ze zkusime ovoce a to mu jelo jablicko 😀 takze uz vim ze polykat umi ale jen to co sam chce 😅 😀

martinataylor
6. kvě 2008

Ahojky,byla tu paní na ty zony....super panííííí...budme stěhovat 😀 ,nejhorší zonu má klárinka a já.....že se nediví že jsem nemohla dva roky přijít do jinýho stavu.....

Moc děkují Kristyan

martinataylor
6. kvě 2008

my dnes budeme mít brambůrku s květáčkem a mrkvičkou,včera nechtěla papkat tak uvidíme dnes. a na noc jsem ji nedala kaši,protože se říká že je to na ně moc tučnéa spinkala lépe....tak ještě přestěhovat postýlku....

abinka
6. kvě 2008

nazdra maminy.
kristy:Pepíček se ksichtí na všechno nové a po druhé je to lepší.Dokonce mu z některých věcí i natahuje.Zelenině taky moc neholduje,ale když tam má masenno tak to jo to by si i přidal 😀 přesnídávku spapá ale s takovým výrazem jako bych těl říct zahoď to a dones maso.Kašičky mu chutnají a včera jsem mu dala pribiňák ten mlaskal.
Jinak válíme sudy a jdeme na čtyři.No a je strašně ukecaný 😕 Když jsem řekla po kom ti ta pusena tak mele tak tatínek vybuchl smíchy 😅

Marti tak to je fajn,že se přišlo co a jak.Jen aby vám to stěhování pomohlo 😉

denousek
autor
6. kvě 2008

marti tak snad treba uz Klarinka bude lip spinkat treba to fakt pomuze no vidis...a co za to chtela za takovy zonovy zjisteni??

abinko ja sem nekde slysela ze pribinak se muze az od roku 😒

kristyan
6. kvě 2008

Tak marti jsem rada ze jsem mohla aspon takhle pomoct ted jen prestehovat a doufat ze to pomuze nam to teda pomohlo .
Abi mi se ješte nepretacime jen hajame na zadech a kdyz ji pomuzu (skoro ji musim pretocit)tal chvilku paseme ale dlouho se ji to nelibi jo a ukecane je taky aji na cizi lidi jak nekdo kukne do kočaru tak hned žvatla a směje se.

megee
6. kvě 2008

holky tak my už sedíme, s oporou bezvadně a sám vydrží zatím jen chvilku 😀 a jinak lezeme po čtyřech, sice ještě ne úplně bez problémů, ale kam chce tam se dostane...

deny já myslím že je to jedno malýmu zase strašně chutnají lízátka 😀, vždy mu dám jen líznout a on začne strašně slintat a natahovat se po něm 😀

martinataylor
6. kvě 2008

Tak holky tak máme naušničky za sebou,krásný,takovej růžovej kamínek...stáli 300 kč,což není moc...ale plakali jsme ☹ ,a maminka trpěla sní,ale je to kočka....

Jinak taky ležíme jen na zádech a přetočíme se na bok,ale ještě nám zavazí ručenka..ale jak na to klárinka přijde tak jsme hned na bříšku.Jinak s oporou sedíme krásne,nechce vůbec ležet.A koníčky paseme furt skoro,strašně se ji to líbí a chce být pořád tak,hraje s i s hračkama.A taky začíná dávat kolínka pod sebe a odráží se...šikulka

A dnes zeleninku spapala celou misečku a zapila to za půl hodky ještě 60 ml,zatím hlad nemáme,papala ve 12 hodin...

Tak holky já jdu stěhovat,tatka přijede zase až večer z práce,to bychom se toho stěhování taky nemuseli dočkat...

megee
6. kvě 2008

marti tak to jak se jí podaří přetočit se na bříško tak ji neudržíš na zádech 😀 to mi věř máme to tak taky na zádech se mu moc nelíbí a ani tam dlouho nevydrží hned se přetočí 😀

martinataylor
6. kvě 2008

no je to krásný když vdíš ty pokroky a jak roste....už chybí kousek na přetočení... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru