Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
11. zář 2008

holky a kde ta solná jeskyně vlastně je já jsem jaksi úplně mimo 😅 ,ale myslým že je to super nápad...

abinka
11. zář 2008

Jak píšeš marti,uděláme něco pro své miláčky a ještě u toho splknem.Pořád jsem přemýšlela s kým tam půjdu a včera mě právě napadlo že by to bylo supr s váma 😀

No a souhlasím s tím to zopakovat víckrát ať máme mimísky pořádně připravený ne tu zimu 😉

Marti odhlásíš se a do loginu dáš maminkyPV a do hesla heslo 😀

abinka
11. zář 2008

megee mělo by to být někde když deš z olomoucká k ruDáku,bývala tam prý restaurace u Závodníka.Nevím jak se ta ulice jmenuje.Na netu to je nedávno jsem na to koukala.

megee
11. zář 2008

díky abi jdu na to kouknout

denousek
autor
11. zář 2008

ja totiz neznam solnou jeskyni jen krcmu tak sem myslela ze je to ono 😅

jo a ja sem nevedela ze je to jako prihlasovani jmeno 🙂 myslela jsem prave ze je to nejaky zaheslovany album 😀 sem trubka no....

kolca
11. zář 2008

kuk,
ta solná jeskyně zní dobře, vůbec jsem netušila, že je i v PV. Akorát musím zjistit, jestli tam může i tříměsíční mimiňák.

megee
11. zář 2008

tak holky mám info, bylo mi doporučeno, že je to tam tak pro max. 6-7 lidí plus mimča a přišlo by to na 660 kč na hodinu takže 110 kč pro jednoho, mimča zdarma

megee
11. zář 2008

jsem tam hned aktivně volala 😀

abinka
11. zář 2008

megee krásná práce 😉 a neptala ses jestli semusíme objednávat asi jo že??To nám stačí to je akorát 😉
kolco já myslím že tam s mimi můžeš to mu akorát prospěješ,ale pro jistotu se radši přeptej 🙂

megee
11. zář 2008

jo objednat se musíme aby bylo volno to ale není problém jen dohodnout termín a já tam klidně brnku...

megee
11. zář 2008

jo a jedna procedura trvá 45 min, ne hodinu sorry 😅

denousek
autor
11. zář 2008

holky priste uz se hlasim do klubuat vas taky vidim 😀 kdyz me ta abinecka veme 😅

holky prosimvas jakou velikost bot maji vasi mimisci...

abinka
11. zář 2008

denoušku to nevím jestli tě vemu protože na 99% bude mít tatínek auto 😵

abinka
11. zář 2008

Já jedu busem 😉
Nožičku má pependírka 21 ☹

denousek
autor
11. zář 2008

abi aha busem..tak nic no ☹

ja sem koupila prave boty 22 na zimu a zaji se mi vetsi ale jako mi mame nozku velikanskou po tatkovi...boty 6-12 mesicu uz nam davno nejsou 😀

denousek
autor
11. zář 2008

holkyyyyyyyyy date kamosce hlasek....me to nejak nejde ..a jestli mate v rodine vic emailu.zkuste to...dekuji http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/vote_...

abinka
11. zář 2008

no tak velikánská nožka vypadá jinak.

Proč máš problém jed busem????

denousek
autor
11. zář 2008

ptz nepojedu busem s kocarkem...budu cekat na zastavce a pak zjistim ze se tam aninevejdem...

abinka
11. zář 2008

no tak si vemeš malého do náruče a kočár ti dá úložnýho prostoru to je strašný problém. 🤐

denousek
autor
11. zář 2008

jasne ja povezu malyho v ruce v buse,,dobrej napad no....myslis ze autobusak se vybourat nemuze,?

abinka
11. zář 2008

jasně že může a myslíš že když bude dítě v buse a v kočárku že to bezpečné je možná o jedno procento než když by si ho držela v náručí.

Tak proč nejedš autem.řidičák máš a aut máte doma taky dost a do toho prostějova je to rovně a jen po hlavní dojedeš na křižovatku co je řízená semaforem a jsi na parkovišti tak kde je problém??? 🙂

denousek
autor
11. zář 2008

abi problem je tam ze my mame auto v lakovne a dalsi sou bazaru a maminym jezdi segry kluk do prace...ale stejne i kdyby bylo tak ja neridim na tom je snad neco k nepochopeni??dyt to moc dobre vis ze neridim,,a neni zadny proc,ptz mi pripadne ze mi to delas naschval kdyz moc dobre visze nejezdim...ja vim sem blba ale proste se bojim...vsechno by tim bylio jednodussi me je to jasny ale proste nekdo na to ma a nekdo ne ta bud rada ze patris mezi tu vetsinu co ridi ptz ja mezi ne nikdy patrit nebudu....

abinka
11. zář 2008

No tak ty na to máš taky jinak by si ten papír neměla.Já jsem ze začátku jezdívala tak že jsem měla nachystaný pytlík kdybych se poblila.strašně nervozní jsam byla z každé jízdy,ikdyž jsem jezdívala jen olomoucká tesco,ale čím víc jsem jezdila tak to ustupovalo.To má Denoušku každý né jen ty a naschvál ti nic nedělám.Taková nejsem

denousek
autor
11. zář 2008

dobre tak uz prosmte nemluv o mym jezdeni uz nechci slyset zadny dotaz typu ,,vzdyt mas ridiak tak jed,,ptz proste nepojedu ....ja sem proste po udelani ridicaku nejezdila ....a tak sem v prdeli...
a ten ucitel u kteryho sem to delala tak prej se o nem rika ze skoro nikdo od neho nejezdi....
proste mam strach a rozhodne se to nehodlam ucit s ditetem v aute... 🙄

abinka
11. zář 2008

no mám úplně jiný názor jak ty ale to je jedno a v učiteli to nebude.Zkoušky děláš na dopraváku a ne u učitele a pokud by si neuměla jezdit tak by tě na silnici nepustily to jim za to nestojí.

Nic jdeme ven a na návštěvu pampalá 😉

denousek
autor
11. zář 2008

to je jedno...abi...proste me stve kdyz me nekdo tady s tim resi nejsi totiz sama posloucham to porad ..ja vim ze to se mnou vseci myslite dobre ale ja jsem proste tvrdohlava tady v tom..tak paa

jiji
11. zář 2008

Ahojky, my jsme byly dneska plavat, no docela mazec po té dvouměsíční pauze 😝 😀 😀. Vztekloun je to 😠
Haha, a docela mě pobavila vaše diskuse o řízení-neřízení. Já jsem udělala řidičák po maturitě, což už je hooodně dlouho .... a asi za dva měsíce jsem zaparkovala tátovým autem do zdi. Od té doby mě za volant nepustil. Pak jsem začala chodit s manžou a ten byl teda neoblomnej. Chceš zavýzt na vlak? (jezdila jsem do školy do Pardubic). Zavez se sama! Využil každou chvíli a každej kousíček cesty, kdy jsem mohla řídit a prostě neustoupil, dokud jsem za ten volant nesedla. Pak jsem začala dělat vejšku v Olomouci a on mi oznámil, že budu jezdit autem ... no cukalal jsem se, ale jezdila. Nejdřív ke krematoriu, hned na kraj, pak tramvají, za rok už jsem si troufla ke stadionu a pak jsem se namíchla a jezdila až ke škole. Pak mě donutil jet až do Náchoda na strejdovu oslavu. No, teď jezdím tak, že dojedu kamkoliv, jen velký města jako Brno a Praha nee. Nebo jen se schopným navigátorem, co by mi byl s předstihem schopnej říct, kde a kam mám odbočit. Prostě je to vyježděný. Začíná každej stejně. No, a zjistila jsem, že jsem jezdila nejlíp sama .... s dítětem bych se to asi taky nenaučila 😝.
Ten strach se musí překonat. No, mně v autoškole např. vůbec nenaučili couvat .... a taky jsem se to musela naučit. Potřebovala jsem zacouvat, tak jsem couvala. I třeba nadvacetkrát, tři metry dozadu, dva dopředu, abych srovnala kola, ale vycouvala jsem. Bo jsem musela. Jen doteď nezaparkuju podélně, pokud tam teda není zrovna místo pro tři auta. Ale vyjet umím bez problémů 😀 😀
Mmch, pokud vím, tak z Kostelce do PV jede i vlak, ten určitě natřískanej nebude a vykolejí jen s velmi malou pravděpodobností 😝 😀 😀

denousek
autor
11. zář 2008

jojo no vlak jede ale vis jak jiji lidi sou moocc ochotni pomoct mamine s kocarkem..ted jsem se o tom nekdy bavila s kamoskou jak jela busem s kocarkem a prestupovala no prej hrruuuzaaa 😝

kolca
11. zář 2008

kuk, ahojky,

Jitu mám pocit jako bys popisovala mě s tím ježděním 😀

martinataylor
11. zář 2008

Ahojky holky,tak já řidičák mám od maturity a nejezdím..pAČ SE BOJÍM CHI-CHIIIIIII 😝 😝 😝 😝

HOLKY A KDY SE JDE?ALE CO KDYŽ TAM DOJDEM A MIMČA BUDOU SPÁT ZROVNA?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru